Se v roce 2023 zavírá Roblox? | Ginx Esports TV, Roblox se zavírá v roce 2023? | PCGamesn

Se v roce 2023 zavírá Roblox

Oficiální účet Roblox Twitter říká: „Pojďme se připravit na rovnou: Roblox není„ vypnut “. Stejný podvod (s několika změněnými podrobnostmi) chodí každý rok nebo dva. Pamatujte: Nevěřte vše, co si přečtete na internetu!”Takže se vším, co řekl, existuje jen málo důvodů, aby se obávali, že se vaše přihlášení Robloxu ohrožuje.”.

Se v roce 2023 zavírá Roblox?

Rabia Sayal

EA FC24 Průvodce

Roblox je oblíbená hra pro miliony hráčů, ale na internetu jsou zvěsti, že v roce 2023 může zavřít. Jsou pravdivé? Tady je vaše odpověď.

Vypírá Roblox v roce 2023?

Roblox je jednou z nejpopulárnějších her na všech platformách, které je k dispozici, a má více než 200 milionů aktivních hráčů. Fanoušci však nedávno spatřili různé články a videa na internetu a tvrdili, že jejich oblíbená hra Roblox by se mohla v roce 2023 vypnout.

Zatímco někteří jim nevěří, jiní se o stejnou obávají. Pokud jste jedním z nich a přemýšlíte, zda jsou tyto spekulace a nároky pravdivé nebo ne, najdete níže svou odpověď.

Se v roce 2023 zavírá Roblox?

Roblox neustále roste a tam

Možná najdete na internetu různá videa na YouTube nebo zpravodajské články, které budou hovořit o přelidňových nebo investičních problémech, které vám věří, že Roblox se zastaví. Nemusíte jim však věnovat žádnou pozornost, protože jsou falešní, a Roblox se nebude vypnout, alespoň ne brzy.

Není to poprvé, kdy tyto zvěsti létají kolem; Vydavatelé je však oficiálně oslovili a požádali hráče, aby se od nich drželi dál a nevěřili nic o těchto falešných pověstech.

To znamená, že by mohly být některé hry vypnuty z různých důvodů, jako je ztráta hráčské základny, snížení finančních prostředků a další, ale to je velmi nepravděpodobné u populárních her. Takže si můžete užívat Roblox tím, že si vytvoříte nové hry, hraním těch stávajících, navazováním nových přátel a více, aniž byste se starali o to, aby se to trvale stahovalo.

Pokud se Roblox zapíná, vydavatelé oficiálně oznámí na svých sociálních médiích

Navrhujeme také vždy důvěřovat oficiálním zdrojům pouze jako Blog Roblox, Twitter popisovač nebo jiné úchyty na sociálních médiích platformy.

Rabia Sayal

Napsal Rabia Sayal

Rabia vede pokrytí své první lásky, Valorant, a je také tvrdým fanouškem návrhů a postav Genshin Impact, i když jí chybí hraní retro her jako Mario, Roadrash, Need For Speed ​​II a mnohem více. Momentálně si užívá Honkai: Star Rail a dychtivě čeká na Minecraft The Wild Update. Najdete ji také, jak hraje Fireboy a Watergirl, když se cítí docela líný a chce hrát, brzy si brzy trvá dva znovu. Najdete také její minulou práci na podobných jako Gamepur, Sportskeeda, pevný disk a další publikace. Spolu s tím, že je hráčem, udělala mistry v matematice a miluje hraní s čísly.

Se v roce 2023 zavírá Roblox?

Zde je vše, co víme o tom, zda je zavřený roblox, včetně informací o tom, proč je zmatek a odkud pochází.

Roblox se nezapne na 2020

Publikováno: 12. září 2023

Vypírá Roblox? Zdá se, že vždy existuje pověst, že se Roblox zavře. Pojďme si objasnit jednu věc brzy: Toto je podvod. Roblox Corporation tweetovala potvrzení, že hra nikam nevede, takže si můžete relaxovat a vrátit se k hraní svých oblíbených her.

Pokud však jste zvědaví, odkud se tato zvěsti vynořila a jak to bylo tak velké, pak jsme trochu kopali, abychom odhalili jeden ze zdrojů spekulací. Vzhledem k tomu, že Roblox dosáhl celoživotního příjmu přes 1B $ a více než 70 milionů dolarů na výplaty tvůrcům by se zdálo, že se hra zdá naprosto směšná. Zatímco hra je stále v provozu, proč se nezachytit nějaké freebies v nejlepších hrách Roblox s našimi kódy zabijáků projektu, kódy útočníka Odyssey a kódy motocyklů Mayhem?

Se v roce 2023 zavírá Roblox?

Od září 2023 se Roblox nezastaví ani nemá žádné plány. Vydavatel stále zveřejňuje pravidelné aktualizace na svém účtu Twitter a pravidelně se věnuje platformě sociálních médií, aby ujistil základnu hráče Roblox, že jejich oblíbená hra nikam nevede.

Podívejte se na blog vydavatele a zjistíte, že zveřejňujete pravidelné aktualizace her a interagujete s jeho hráčskou základnou, jak byste očekávali. Po obzvláště škodlivé pověsti v roce 2020 se studio rozhodlo dát do postele „Roblox Shut Down“ jednou provždy.

Oficiální účet Roblox Twitter říká: „Pojďme se připravit na rovnou: Roblox není„ vypnut “. Stejný podvod (s několika změněnými podrobnostmi) chodí každý rok nebo dva. Pamatujte: Nevěřte vše, co si přečtete na internetu!”Takže se vším, co řekl, existuje jen málo důvodů, aby se obávali, že se vaše přihlášení Robloxu ohrožuje.”.

V míru se můžete vrátit ke svým oblíbeným hrám Roblox s vědomím, že k nim brzy neztratíte přístup. Pokud hledáte další zdarma pro platformu, podívejte se na náš seznam hudebních kódů Roblox a naše promo kódy Roblox, které jsou pravidelně kontrolovány, aby se zajistilo, že mají všechny bezplatné věci, které byste mohli potřebovat.

Cheri Faulkner Cheri je editor PCGamesn. Mezi její oblíbené hry patří Destiny 2 a Diablo 4, i když právě teď najdete její objevování usazených systémů ve Starfield.