Secretlab’s First Monster Hunter Gaming Chair Funkce Rathalos, Digital, Lifestyle News – Asiaone, SecretLab odhaluje monster lovec vydání Titan Evo 2022 herní židle

SecretLab odhaluje vydání monster Hunter Titan Evo 2022 herní židle

SecretLab představil svůj nový herní židle Monster Hunter Edition Monster Hunter Edition, spolupracoval s japonskou herní společností Capcom.

První herní židle Monster Hunter SecretLab obsahuje Rathalos

Secretlab

SecretLab představil svůj nový herní židle Monster Hunter Edition Monster Hunter Edition, spolupracoval s japonskou herní společností Capcom.

Židle přichází zdobená s nechvalně známým králem nebe, Rathalos. Zabití příšer a jejich části je jako zařízení – to je to, o čem je Monster Hunter, správně?

Hráči Monster Hunter byli po dobu 17 let postaveni proti ohnivému létajícímu Wyvern, do té míry, že monstrum se stala ikonou pro franšízu.

Fanoušci okamžitě rozpoznají výšivku s tématem Rathalos na opěradlech této židle, inspirované z brnění Rathalos ze her. Jedinečná textura jeho Side Wings má vyvolat Rathalosovy váhy pomocí vlastní koženky.

Obrázek: SecretLab

V posledních několika letech byli fanoušci Monster Hunter ošetřeni novými videoher, jako jsou Monster Hunter Rise a Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, spolu s (hrozným) filmem pro živé akce a adaptací Netflix.

Zdá se, že franšíza roste jen v popularitě s časem, takže samozřejmě také získává herní židli.

Předseda Monster Hunter Edition je nyní otevřena pro omezené předobjednávky, takže budete muset být rychlí, pokud na to chcete dostat ruce.

To také obsahuje ergonomické upgrady, které přicházejí s řadou SecretLab 2022, které by vám mohly dobře sloužit, když Monster Hunter Rise Hits na začátku roku 2022.

Tento článek byl poprvé publikován v Hardwarová zóna.

SecretLab odhaluje vydání monster Hunter Titan Evo 2022 herní židle

Samba de Amigo: Party Central

SecretLab právě odhalil novou herní edici Monster Hunter Edition Titan Evo 2022 Series, a nyní je k dispozici pro předobjednávku.

Autor: Nicolo Manaloto – 21. září 2021

Secretlab právě odhalil nový Monster Hunter Edition Titan Evo 2022 Série herní židle, a nyní je k dispozici pro předobjednávku!

Tato speciální edice herní židle z SecretLabu, která je k dispozici v pravidelných a xl velikostech, obsahuje různé designové prvky inspirované ikonickým monstrem, Rathalosem. Tato židle obsahuje přízvuky červené stupnice na opěradlech, stejně jako Rathalos Spike Patches na sedadle. Spolu s těmito akcenty má židle Rathalos šití na opěradle, která je vzata přímo z ikony monster ve hrách, stejně jako design hlavy Rathalos na zadní straně. Abychom dokončili vzhled, židle má logo Monster Hunter na zádech, stejně jako loga secretlab s červenou barvou.

Pokud jde o samotné sedadlo, židle série Titan Evo 2022 má čtyřcestnou adaptabilní podporu zad, základnu sedadla s oblázkovým sedadlem, polštář hlavy magnetické paměti a 4D loketní opěrky. Pokud jde o použitý materiál, tato vydání Monster Hunter Titan Evo je čalouněna v Neo Hybrid Leatherette Secretlabu.

Tato speciální herní herní židle Monster Hunter má počáteční cenu SGD 549 (kolem PHP 20 375) pro běžnou velikost a SGD 639 (kolem 23 715 PHP) pro velikost XL.

Předobjednejte si tuto novou herní židli nyní v online obchodě SecretLab.