Seize Destiny in Genshin Impact: Mona S Domain Puzzle Guide, Genshin Impact: Starshadow Lamp a Asterism Shard Star Puzzle Guide

Impact Genshin: Hvězdná lampa a Asterism Shard Star Puzzle Guid

Tato výzva může být ve srovnání s první místností docela těžší. Je těžké vidět souhvězdí, a proto je těžkou výzvou překonat.

Zabavit osud v Genshin Impact: Mona’s Domain Puzzle Guide

Hráči dopadu Genshin budou muset řešit poměrně několik hádanek, když procházejí novou doménou Mony. Fanoušci je budou muset vyřešit, pokud chtějí dosáhnout konce této domény, a jedním z nejtěžších je vymyslet, jak se chopit osudu.

Hráči mohou být zmateni, když dosáhnou konce této dlouhé domény, protože tento cíl hledání se zdá být docela vágní. Naštěstí existuje jednoduché řešení pro zabavení osudu a skrývá se vníma.

Hráči zde mohou zjistit, jak se chopit osudu a dokončit staré Azure hvězdy.

Jak dokončit úkol zabavit Destiny v Genshin Impact

Jedním z posledních kroků při dokončení nového úkolu Genshin Impact, Ancient Azure Stars, je zabavit Destiny. Tento poslední krok přichází po velkém odhalení postavy a musí chytit svůj vlastní osud, aby pokračoval v pohybu vpřed.

Hráči pak budou řečeno, aby „zabavili osud“, aby dokončili úkol. Toto je překvapivě kryptický cíl hledání a může být těžké zjistit, co dělat dál, jakmile hráči dosáhnou tohoto bodu.

„Zúčastněte se osudu“, můj bratr v Kristu, kdybych věděl, jak to udělat

Po obdržení tohoto cíle mohou být hráči zmateni, protože minimap neukáže oblast úkolu a budou uvolněny v masivní místnosti plné hvězd. Budou také uzamčeni do hraní jako Mona, i když je to jen kosmetická změna a jakmile bude úkol dokončen, zmizí. Skutečným cílem tohoto úkolu je úkryt poblíž a fanoušci budou muset udržet své oči oloupané, aby to spatřily.

Když prozkoumávají oblast, hráči si mohou všimnout malé zářící hvězdy, která se chová jinak než ostatní v místnosti. Jeho hvězda má měkkou zářící stezku, která ji vznáší po místnosti a pohybuje se mnohem rychleji než ostatní hvězdy. Tato plovoucí hvězda je skutečným cílem úkolu a hráči ji budou muset pronásledovat, aby dokončili tento úkol.

Popadnutí této plovoucí hvězdy nebude příliš tvrdé, protože se pohybuje mnohem pomaleji než běh rychlosti postav. Jakmile to hráči dosáhnou, budou s ním muset komunikovat, a to spustí další cutscén. Toto je poslední krok před dokončením starověkých azurových hvězd, takže pokud hráči chtějí strávit nějaký čas navíc v této speciální místnosti, měli by to udělat, než shromáždí plovoucí hvězdu.

Dokončení tohoto úkolu poskytne několik skvělých odměn, což rozhodně stojí za to udělat. Nová událost společnosti Genshin Impact poskytla hráčům spoustu příležitostí získat primogemy, a toto dlouhé hledání Mony udělí po dokončení poměrně málo. Hráči se také hodně dozví o tajemném vodního mágu, což znamená, že fanoušci Mona Megistus nebudou chtít nechat ujít.

Nový hledání Mony Genshin Impact má složité finální hádanky, ale řešení je snazší, než se očekávalo.

Impact Genshin: Hvězdná lampa a Asterism Shard Star Puzzle Guid

Genshin Impact Asterism Shard Shard Starshadow Lampy Astrální puzzle průvodce

Mona’s Mirage doména v Dopad Genshin se nachází na nijak ostrově. Je plná mnoha triků, všechny související s její profesí jako astrologka. Většina průchodů a místností je na začátku uzamčena, ale brzy je budete moci zadat dostatečně. Tady je naše Dopad Genshin Lampy Starshadow Lamp a Asterism Shard Star Puzzle Guide, který vám pomůže dokončit související úkol v Mona’s Astral Domain.

Poznámka: Další informace o hře najdete Dopad Genshin Průvodce a obsahuje rozbočovač.

Dopad Genshin Hvězdná lampa a hvězdičková hvězdná hvězdná puzzle průvodce

Existuje několik hádanek a mechanika, o kterých si budete muset být vědomi v Mona’s Astral Domain v Dopad Genshin:

  • Shardy a lampy hvězdiček – střepy jsou malé tablety, které umístíte do horní a dolních slotů centrálního zařízení. Dokončený piktograf by se pak měl připomínat souhvězdí zobrazenou na lampě, aby se odstranila bariéra.
  • Průvodce hvězdným průvodcem – Schéma se zobrazí na stropě nebo v jiné místnosti. Budete muset zasáhnout podstavce a otočit je, aby paprsky světla odpovídaly diagramu.
  • Mirage Mazes-Mona se někdy převedou do bludiště podobné komoře, kde budete muset sledovat plovoucí hvězdu.
  • Přechod v Overworld – Během několika sekvencí budete muset jít na značné místo, abyste si vyzvedli střep, který se používá zpět v centrální komoře domény.

V každém případě jsem se rozdělil Dopad Genshin Hvězdná lampa a hvězdička shard Star Puzzle Guide do několika sekcí. Níže uvedené stránky můžete naleznout na části, s nimiž potřebujete pomoc:

Poznámka: Zatímco v Astrální doméně Mony jsou další hvězdné hádanky Dopad Genshin, Většinou budeme diskutovat o těch, které jsou nutné k dalšímu postupování v úkolu.

„Genshin Impact“ Astral Puzzle Návod: Jak vyřešit všechny čtyři hádanky v doméně Mona

„Genshin Impact“ je opět zpět s další složitou výzvou. Tentokrát Hoyoverse přináší sekci Astral Puzzle v rámci nového úkolu Mony.

K výzvě domény lze nyní přistupovat jako součást události Summertime Odyssey. To, co zde uděláte, je uspořádat hvězdy správně uvnitř místností.

Bez dalšího povyku, tady jsou triky, které musíte vědět, abyste vyřešili Astral Puzzle v doméně Mony Mirage.

Jak vyřešit Azure Puzzle v ‘Genshin Impact’

(Foto: Hoyoverse)
Zde je návod, jak vyřešit Astral Puzzle v “Genshin Impact.”

V rámci starověkého Azure Starts Quest budete umístěni uvnitř místnosti, kde můžete vidět spoustu modrých koulí. Můžete se otáčet okamžitě a zasáhnout koule normálním útokem.

Můžete také vidět znamení zvěrokruhu, ale počkejte, je tu hádanka, kterou musíte vyřešit. Musíte znovu vytvořit vzor, ​​abyste přišli s konečným překvapením.

Samozřejmě je třeba nejprve shromáždit střepy asterismu, abyste mohli vydat na první bránu, jak píše Pcgamer.

Jakmile skončíte s hádankami, musíte se vrátit na ostrov. Pokud chcete jít dále, musíte získat další střep.

‘Genshin Impact’ First Astral Puzzle

Pro první výzvu Astral Puzzle musíte na stropě vizualizovat vzor ve tvaru trojúhelníku. Co musíte udělat, je dát koule, které vytvoří vzor. Nezáleží na tom, zda čelí ve směru hodinových ručiček nebo proti směru hodinových ručiček.

Vaším cílem je zasáhnout všechny uzly, abyste mohli postoupit do další místnosti, kde čeká další výzva.

„Genshin Impact“ Druhá astrální hádanka

Tato výzva může být ve srovnání s první místností docela těžší. Je těžké vidět souhvězdí, a proto je těžkou výzvou překonat.

Musíte hledat hvězdu uvnitř místnosti. Jakmile to spatříte, můžete ji hned aktivovat, aby mohl odhalit trhliny na střeše. Souhvězdí se později objeví poté, co to uděláte.

‘Genshin Impact’ Třetí astrální hádanka

Tentokrát se musíte vydat na právo hledat astrální puzzle číslo tři. Nachází se za průhlednou pečetí. Skenování stropu zde již není vyžadováno.

Musíte si pamatovat, že vnější koule ukazují dovnitř s výjimkou koule na pravé horní části. Pomocí své druhé koule zasáhněte ten na dvojité linii.

„Genshin Impact“ Čtvrtá astrální hádanka

Nakonec je tu čtvrtá hádanka Astral, ale nejprve musíte použít rotační čtverec, takže se objeví. Uvidíte tři odlišné tvary, včetně hvězdy a oválu. Zaměřte se na tvar padající hvězdy.

Nejblíže ke dveřím je trojúhelníková základna. Daleko od dveří si všimnete pěti řádků v horním rohu.

Vše, co musíte vytvořit, je vzor ve tvaru trojúhelníku. Chcete -li to udělat, musíte použít pět koulí, které jsou poblíž vchodu. Posledních pět koulí by mělo být umístěno na vrcholu trojúhelníku.

Pokud máte stále náladu, abyste si přečetli více článků „Genshin Impact“, podívejte se na tento odkaz pro více informací.

Tento článek je ve vlastnictví společnosti Tech Times

Napsal Joseph Henry