Seznam čarodějnických sestav Elden Ring | Nejlepší vytváření čarodějnictví, které používají, průvodce čarodějnicemi Elden Ring/Mage

Elden Ring Sorcery/Mage Builds Guide

Je to o něco jednodušší, protože může být obtížné obsadit kouzla na hoře, ale stojí za to udělat bez ohledu na to, zda jste pro své atributy namontovaní nebo na zemi.

Stavby čarodějnictví Elden

Seznam zbraní

Seznam brnění

Umístění

Sestavy

Úkoly

Položky

Šéfové

Všechny stavby čarodějnictví

Seznam všech našich sestavení čarodějnictví bude zahrnovat vše, co můžete začít, například jaké statistiky na úroveň, vybavení, zbraně a předměty k použití.

Elden Ring Best Sorcery sestavy k použití

Seznam našich sestav s čarodějnicí Elden Ring, který bude zahrnovat jejich hodnocení mezi všemi čarodějnickými sestavami. Tato stránka bude aktualizována o více sestavení, jakmile bude k dispozici více informací.

Staví čaroděje

Zpravodajské zbraně

Zpravodajská kouzla

Magické poškození zbraní

Elden Ring Sorcery/Mage Builds Guide

Elden Ring Sorcery/Mage sestavy

V tomto průvodci Elden Ring Mage Class Builds vám poskytneme všechny informace o nejlepších sestavách nabízených třídou mága, od jejich statistik, brnění a zbraní až po nejlepší dovednosti, které lze použít s budováním mágů

Elden Ring Sorcery/Mage sestavy

Kouzelníci a mágové v Eldenově prstenu potřebují několik věcí, aby byli plně funkční. Vyžadují dostatečnou statistiku inteligence, tajemné a mysli a přístup k mocným čarodějnicím a zaměstnancům.

Získání výše uvedených statistik je otázkou vyrovnání, ale získání silnějších čarodějnických a zaměstnanců vyžaduje, abyste našli učitele čarodějnictví, svitky a obchodníky.

Níže jsme nastínili několik sestav mágů v Eldenově Ringu, které vyžadují, aby několik klíčových kouzel začala a vytvořila dobrou základnu pro práci na vašem mocném čaroděje

Skočit do:

Astrolog Mage Build

Baňka: Většinou se hromadí do FP s několika lektvary HP

Doporučená videa pro vás.

Zbraň: Personál Demi-Human Queen

Štít: Písmo dřevěné štít (základní)

Brnění: Astrolog’s Armor Set

Statistiky: Inteligence (primární), mysl (primární), vigor (sekundární), obratnost (sekundární).

Dovednosti: Válečný popel: Gravitas, Ash of War: Loretta’s Slash

Kouzla: Glintstone Arc, Glintstone Pebble

Čistý mágů

Třída: Astrolog

Šíření: Většinou stock do FP

Štít: Písmo dřevěné štít (základní)

Statistiky: Inteligence (primární), vigor (sekundární), obratnost (sekundární), mysl (sekundární).

Kouzla: Rock Sling, Loretta’s Greatbow, Carian Slicer

Nejlepší statistiky pro sestavení mágů

Pro Astrolog Mage Build, Zaměřujete se na to, že magie je kouzelník poskvrněný. Začneme tvorbou postav. Vybíráme zde astrolog a hlavní dva statistiky astrolog jsou Mysl zvýšit váš FP a inteligence.

Pro vaši volbu baňky se zde chcete většinou naskládat Fp. Pravděpodobně máte pár zdravotních lektvarů, protože pokud vám dojde FP, pravděpodobně stejně zemřete. Takže bych vedl k FP nad zdravím.

Trochu Ráznost půjde zde také dlouhou cestu. Jen pro případ, že vám chybí dodge, protože se primárně vyhýbáme jakémukoli poškození přicházejícím k nám.

Pokud chcete mít trochu vitality, abyste mohli zasáhnout nebo dva, aniž byste dostali jeden výstřel, stojí za to vložit několik z těchto raných bodů, aby pomohlo vaší přežití.

Pro Čistý mágů, Budete primárně investovat tolik bodů inteligence jak je to možné. Nakonec to chcete získat celou cestu do 70 let, abyste mohli ve hře vrhnout všechny čarodějnice.

Pro památku můžete mít Crimson Amber Medallion (Talisman) a Golden Seeds. Crimson Amber Medallion je pro trochu více HP, zatímco zlaté sedadlo vám dává na začátku další baňku a může být velmi užitečné, protože to znamená, že získáte více FP pro čarodějství

Pro vaše sekundární statistiky to chcete utratit Mysl a Ráznost, Takže máte více FP a více HP, což znamená více čarodějnic, které můžete obsadit předtím, než dojde FP a více přežití.

  • Vigor: 9
  • Mysl: 15
  • Obratnost: 12
  • Inteligence: 16
  • Arcane: 9

Nejlepší zbraně pro sestavení mágů

Pro Astrolog Mage Build, Rozhodli jsme se pro Personál Demi-Human Queen Jako primární zbraň pro tuto sestavu. Hlavně se mění se silou a inteligencí a je to skvělá zbraň pro bít a zasažení nepřátel v řadě s Glintstone.

Tato zbraň doplňuje třídu astrologů nejvíce, protože je také skvělé obsadit čarodějství, a to je to, na co se zaměříme na více než na útoky na blízko.

Zatímco pro váš štít, doporučujeme vám jít s Písmo dřevěné štít.

Ačkoli se jedná o základní štít, je to stále skvělé, pokud jde o parrying a perfektně vychází pro ty, kteří dávají přednost kousku lehčího vybavení v poli.

Můžete si vybrat Personál meteoritu Skoro na začátku hry pro Čistý mágů. Meteoritský personál najdete v bažině poblíž Celia Crystal Tunnel.

Skalní popruh Roztaví HP bary vašich nepřátel. Je to opravdu blízko zaměstnanci. Kouzlo způsobuje šílené poškození, nestojí příliš mnoho FP a také může fungovat jako kouzlo AOE současně.

Zaměstnanci meteoritu také zvyšují gravitační kouzla a kouzlo skály je gravitační kouzlo, takže tito dva jdou perfektně společně.

Další dobrý doplněk ke zbraním pro postavení čistého mága je Lazuli Glintstone Sword a Carian Greatsword; kde Lazuli Glintstone Sword se primárně zaměřuje na sílu a používá se hlavně pro provádění silných útoků na soupeře a způsobuje obrovské poškození.

Na druhou stranu máme Carian Greatsword, Tento velký meč je vytvořen magií a po vytvoření bude nakrájet soupeře na polovinu ze strany.

Můžete získat Carian Greatsword v kostele slibů pro 10k run od obří želvy. Tento skvělý meč je jako upgradovaný kráječ Carian, ale jeho rozsah je mnohem větší.

Při obsazení s tím můžete utéct a kvůli jeho poloměru to stále zasáhne nepřátele, takže je mnohem snazší zaútočit na nepřátele než CARIAN Slicer. Jeho výstup poškození je také šílený dobrý.

Pokud jde o štít, stejně jako výše uvedené sestavení, doporučujeme používat Písmo dřevěné štít.

Opět je to holý štít s dostatečnou ochranou; Funguje to však skvěle pro nějakou parryingovou akci na poli, a protože budete hrát s magií většinou, stačí mít jako kus vybavení, které poskytuje jen dostatek ochrany.

Nejlepší brnění pro sestavení třídy mágů

Pro Astrolog Mage Build, you začít s Astrologův brnění, což je jen relativně slušné lehké vybavení. Je vynikající zvýšit vaši vitalitu a odolnost proti zaostření a poskytnout vám magickou ochranu obrany v terénu.

Vybrali jsme Raya Lucarian Sorcerer, Alberichův set a Snow Witch Set pro brnění pro Čistý mágů.

Raya Lucarian Sorcerer je skvělý pro fyzickou a přiměřenou magickou obranu. Je to také lehké a měřítka se silou, což z něj činí skvělou volbu, pokud máte obavy z mobility.

Set Alberich’s Set a Snow Witch Set jsou také vynikajícími volbami, pokud hledáte brnění, které doplňuje magické kurzy.

Nejlepší kouzla pro sestavení třídy mágů v Elden Ring

Pro Astrolog Mage Build, Je vždy nejlepší zůstat na dosahu, v podstatě jen spamování oblázků Glintstone, dokud nedostanete lepší kouzla. Spirit předvolání je absolutní nutností odnést aggro od vás, abyste mohli neustále pršet tato kouzla, zejména v bojích, když je v okolí spousta nepřátel.

Chcete mít aktivní předvolání Spirit, abyste jim mohli zabránit tomu, aby na vás jen napadli, a tak se můžete neustále uhýbat a také obsadit tato kouzla.

Pokud má slabý nepřítel jako malý trochu zdraví a nechcete ztrácet poslední kousek FP, přepněte na šortky nebo je jen jednou zasáhnou a pak pokračujte na cestě.

Rovněž stojí za to zdůraznit, že při vrtání kouzla musíte čelit nepříteli, takže pokud například jezdíte na Torrent, a odcházíte se, budete se muset otočit a čelit nepříteli a Poté zarovnejte výstřel.

To může být někdy obtížné, když jste namontováni na torrent. Občas přepněte krátký meč v některých z těchto scénářů a po rychlém houpačce použijte taktiku hitů a spusťte a sprintujte je.

Je to o něco jednodušší, protože může být obtížné obsadit kouzla na hoře, ale stojí za to udělat bez ohledu na to, zda jste pro své atributy namontovaní nebo na zemi.

Pro Čistý mágů, CARIAN SLICER je opravdu dobré kouzlo, protože to stojí pouze 4 FP a na oplátku způsobí šílené poškození. Je to řada melee a má velmi rychlý útok, který brání nepřátelům vůbec útočit, zatímco je zabijete rychlými a mocnými útoky, a pokud jste namontovaní, můžete zabít davy relativně bezpečně.

Na začátku hry si můžete vybrat personál Meteorite. Meteoritský personál najdete v bažině poblíž Celia Crystal Tunnel.

Rock Bling roztaví HP tyče vašich nepřátel. Je to opravdu blízko zaměstnanci. Kouzlo způsobuje šílené poškození, nestojí příliš mnoho FP a také může fungovat jako kouzlo AOE současně.

Zaměstnanci meteoritu také zvyšují gravitační kouzla a kouzlo skály je gravitační kouzlo, takže tito dva jdou perfektně společně.

Zabijte Lorettu, aby získala Loretta Greatbow. Můžete ji snadno zabít skalním popruhem. Loretta’s Greatbow je skvělým otvírákem pro své šéfy a má šílenou vzdálenost.

Můžete to dokonce účtovat, aby to způsobilo větší poškození. To bude také jednorázové s tím spousta davů a ​​bude mít velmi efektivní způsob, jak zabít otravné strážce a další mágy ve hře.

Zvyšte své paměťové sloty získáním paměťových kamenů, abyste mohli použít všechna svá kouzla.

Nejlepší dovednosti pro sestavení mágů

Pro Astrolog Mage Build, Poskytli jsme vám dvě nejlepší možnosti pro válečný popel. Naším prvním doporučením je Válečný popel: Gravity.

Předpokládejme, že se přitahujete k nějaké akci na hřišti na hřišti. V takovém případě udělí určitou magickou afinitu k vašim zbraním a zdvojnásobte svůj magický výstup poškození a zároveň otočí škálování inteligence.

Pro druhou možnost doporučujeme Válečný popel: Loretta’s Slash. Má téměř identickou funkci jako popel války: gravitas udělováním magické afinity a zvyšováním měřítka inteligence; Základní poškození vaší zbraně se však sníží.

Kromě těchto dvou výhod, jak název napovídá, také umožňuje hráčům provádět nepřetržité zametací lomítka, což výrazně poškodí nepřátele! Ať už se rozhodnete jít jakoukoli dovednost, je to situace oboustranně výhodné.

Pro Čistý mágů, měli byste vybrat Spirit Summon: Lone Wolf Ashes. Pomocí této dovednosti můžete svolat až tři vlci najednou, kteří mají svůj vlastní max HP a mohou dokonce provádět útoky na dálku na melee na dálku.

Vlci, které vyvoláte, jsou opravdu rychlé a mohou pronásledovat soupeře snadno s ohledem na to, jak moc mají výdrž, která dokonale mísí s jejich maximálními zdravotními tyčinky. Navíc přicházejí v smečce, takže je téměř nemožné je překonat.

Tato dovednost může být jistě úžasným doplňkem vašeho arzenálu, když čelí větším soupeřům v Elden Ring.