Seznam nejlepších ponorkových her | Nejlepší hry v žánru simulátoru ponorky, nejlepší ponorkové hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší ponorkové hry na PC 2023

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Nejlepší ponorkové simulátorové hry všech dob

Toto je seznam nejlepších ponorkových simulátorových her všech dob pro jakoukoli konzoli nebo systém, včetně obalů, které jsou k dispozici. Tyto vysoce hodnocené ponorkové SIM hry jsou objednány podle popularity, takže pouze největší hry pro ponorky jsou na vrcholu seznamu.

Přesahující celou historii žánru jsou tyto ponorkové sim považovány za nejlepší v žánru. Tento seznam zahrnuje všechny náročné ponorkové simulátorové hry, které někdy narazily na police. Pokud dáváte přednost boji spíše na obloze než v oceánech, měli byste si prohlédnout tyto nejlepší hry PS3 Flight Simulator.

Tento seznam obsahuje hry jako Silent Service, Silent Hunter III a další. Pokud chcete odpovědět na otázky, „Jaké jsou nejlepší hry pro ponorky?”A” Co je největší hra simulátoru ponorky všech dob?„Pak je tento seznam pro vás.

Nejlepší ponorkové hry na PC 2023

Ať už jste po simulaci nebo čisté akci, připojte se k nám na cestě hloubkami, když procházíme náš seznam nejlepších ponorkových her na PC 2023.

Nejlepší ponorkové hry na PC

Publikováno: 31. července 2023

Jaké jsou nejlepší ponorkové hry na PC? Hry ponorky simulátoru byly v 90. letech přiměřeně populární, ale pokud hledáte nové ponorkové hry, jsou vaše možnosti mnohem omezenější. Pokud jste ochotni projít veškerými potížími s tím, že některé z těch klasiků 90. let, jako je tichý lovec, tichá služba a esa hlubokého běhu na moderním počítači. Pokud však hledáte modernější PC hry s ponorkami, může se tento seznam může pochlubit spoustou solidních dílčích bojovníků.

Ponorkové hry přicházejí v několika různých tvarech a formách, přičemž některé mají za cíl replikovat drobnosti každodenních operací na vojenské lodi, zatímco jiní se zaměřují na pronásledování bitvy a přistání perfektního torpédového úderu. Ponorkové hry jsou o mnohem více než jen potopení jiných lodí, ale začlenění správy posádky, strategické využívání zdrojů, navigační dovednosti a dobré polohy, pokud se vy a vaše posádka chcete bezpečně vrátit domů. Připojte se k nám, když uvádíme některé z nejlepších ponorkových her, které si můžete hrát na PC právě teď, od PC her zdarma a multiplayer titans až po první přístup FTL.

Zde jsou nejlepší ponorkové hry:

Svět válečných lodí

Řekli, že by se to nikdy nestalo, ale ponorky jsou nyní k dispozici v bezplatném hráči pro více hráčů Naval Battler World of Warships. Poté, co byl testován s hráčskou základnou v operaci „Terror of the Deep“ Wargaming, který se zavázal přivést do hlavní hry ponorky s vlastní bojovou mechanikou, upgrady a bojovými rolemi.

Ve World of Warships je v současné době k dispozici pět ponorek, které od jejího vydání v roce 2015 přecházejí od síly k síle, což činí tuto jednu z nejlepších her pro fanoušky námořního boje pro fanoušky námořního boje pro fanoušky námořního boje.

Nejlepší ponorkové hry: ponorka v ohni v oceánu

Studená voda

Tento duchovní nástupce Red Storm Rising je relativně nová ponorková hra, která se opravdu přichází, když je zahájen boj. Jste velitelem jaderné pododstavce s tím, že se zabrání vzájemně zajištěnému zničení, když studená válka stupňuje. Hlídlem mezi labradorským a barentským mořem je vaším úkolem bojovat s sovětskými válečnými loděmi, zachytit konvoje a dodávat jednotky speciálních sil hluboko za nepřátelskými liniemi. Chcete-li to provést, máte sestavu zhruba 40 plavidel vybavených všemi od torpéd s vedením drátu a výletních raket až po moderní sonar technologii.

Cold Waters dělá fantastickou práci, když vám připomíná, že jste stejně kořist, jako jste predátor, a často dostanete kapku na lodi, jen abyste zjistili, že vás další dvě plavidla sledují z dlouhého doletu, A teď máte dvě torpéda. Naštěstí získáte velkou kontrolu nad ponorkou, takže takové přesné pohyby a feinty snadno si představují a provádíte v bitvě Heat of Battle.

Nejlepší ponorkové hry: Posádka U-člunu se dívá na obzor

Uboat

Spojení vedení posádky třetí osoby s akcí první osoby, Uboat zasáhne opojnou rovnováhu strategie a akce, která osloví příležitostné a tvrdé fanoušky ponorky a válečných her. Vaše práce velitele U-člunu WW2 je dvojí: provádět všechny objednávky, které vám byly poskytnuty z velitelství Kriegsmarine, a udržujte svou posádku a doručují zdravou a provozu.

To, co dělá tuto ponorku zvláštní, je to, že můžete jít do první osoby jako velitel a projít U-člunem, abyste zkontrolovali posádku a uklidnili jakékoli tresty-pokud se cítíte přísně, můžete dokonce provést kuchaře pro hořící snídaně.

Už nějakou dobu odplul do nezmapovaných vod parního včasného přístupu, a jako takový je to stále dost ošklivých chyb. Přesto se tato pravděpodobně nejlepší ponorková hra na tomto seznamu snad zlepší, protože Developer Deep Water Studio pokračuje v implementaci nových funkcí, jako je kampaň.

Nejlepší ponorkové hry: ponorka v polárních vodách

Silent Hunter 3

Pokud jde o všechny informace o ponorkách, které vás plně ponoří do role dílčího velitele, je těžké porazit Silent Hunter 3. Můžete si vybrat několik různých kampaní nebo dokonce dynamických hlídkových misí a všichni slibují, že vás provedou vaše kroky, jak se válka táhne. Velitelství U-člunu na začátku války se cítíte jako apex predátor, protože jen málo nepřátel je vybaveno k řešení nové technologie; Do roku 1944 je však váš úkol téměř nemožný, protože nepřátelská plavidla začnou přinést doprovod a podporu letadel.

Existuje spousta různých ponorek, které můžete přikázat, a každý z nich se cítí zřetelně a reprezentativní v časovém období, ve kterém bojujete, od drsných U-člunů pozdních 30. let až po robustní plavidla schopné poškodit poškození dlouhé rozsah a přenášení těžší užitečná zatížení.

Ať už si vyberete cokoli, očekávejte, že vás uvítá realistické detaily, kdekoli se podíváte. Můžete se pohybovat mezi všemi různými stanicemi v sub v první osobě, abyste viděli posádku v akci, ale existují také externí, strategické a filmové nastavení fotoaparátu, která hodně pomáhají s dostupností. Když už mluvíme o tom, Silent Hunter 3 se může pochlubit řadou nastavení realismu, které se můžete přizpůsobit, když si více zvyknete na ovládací prvky, což vám umožní plně přizpůsobit zážitek. To může být jedna z jediných starých her na tomto seznamu, takže pokud jste po mírně modernější verzi, stojí za to hrát také Silent Hunter 4.

Nejlepší ponorkové hry: Posádka Uboat stojí na palubě

Vlčí smečka

Tento simulátor ponorky první osoby ponorky je ideální pro pečlivě podrobné interiéry U-člunu U-Boat. Wolfpack je v parního včasném přístupu, ale vyvíjí se s vyhrazenou komunitou pro ponorky, podvzetí, aby se stala nejlepší podmořskou hrou vůbec. Ještě lepší je, že Wolfpack je jednou z jediných kooperačních her s ponorkami, které můžete hrát hned teď, což vám a některým přátelům umožňuje převzít různé role na palubě U-člunu a hlídat moře společně.

Všechno se odehrává v první osobě, takže neexistuje žádný vnější pohled ani sada mechaniky správy posádky, která by vás odvrátila od plně ponoření do úkolu po ruce. Nevýhodou je, že musíte vědět, co děláte, abyste uspěli ve Wolfpacku, takže pokud neznáte cestu kolem uvnitř U-člunu a jak jej ovládat, pak to nemusí být pro vás.

Nejlepší ponorkové hry: boční řez ponorky

Barotrauma

Ne všechny nejlepší ponorkové hry jsou simulační hry a 2D směs barotraumy multiplayeru chaosu, mimozemských monster a správy lodí ve stylu FTL je důkazem. V Barotraumě navrhnete svou ponorku a vydejte se na lovit všechny druhy strašlivých mimozemských mořských monster. Zatímco Barotrauma je zcela hratelný sám, je to nejlepší v kooperaci, kde vaše chyby budou sněhové do komické, komické katastrofy.

Spousta složitosti je zapojena do udržování vašeho pododstavce, aniž by to vybuchlo v plamenech, takže není těžké si představit, jak rychle a dramaticky se věci zhoršují. Jeden příklad špatné koordinace a můžete náhodně zaplavit část ponorky a spláchnout svého kamaráda do čelistí masivního Anglerfish, což může vést k některým velmi živým diskusím o hlasovém chatu.

Nejlepší ponorkové hry: Pohled zevnitř futuristické ponorky

Subnautica

Zatímco zdánlivě hra na přežití námořnictva, trávíte hodně času obhajováním po mořském dně v malinkém ponorném. Vaše cíle jsou mnohem pokornější než zastavení sovětských agresorů ve studených vodách nebo ochromující spojenecké přepravní pruhy v U-člunech. Místo toho musíte přežít po přistání na nárazu na oceánské mimozemské planetě. Tato výzva vás vezme od skromných začátků, kde žijete ze syrového řasa ve vašem plovoucím únikovém podu, až k vytvoření vlastní mini ponorky a podvodní výzkumné základny. Pokud právě začínáte, podívejte se na našeho průvodce Subnautica pro pomoc s mapou, zdroji a mnohem více.

A tady to máte, naše zaokrouhlení nejlepších ponorkových her, které můžete hrát hned teď. Pokud jste na ponorkové scéně nováčkem, mohou být tyto hry zpočátku docela zastrašující, ale držte se s nimi a vyhledejte nadšenou komunitu a brzy se seznámíte s strmou křivkou učení. Pokud si chcete užít vojenské sim, ale nenávidět, proč se nezkoušet naše nejlepší tankové hry na velikost?

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.