Seznam sestavení Elden Ring | Všechny sestavy a co používat, nejlepší síla v Elden Ring – Dot eSports

Nejlepší síla staví v Elden Ring

Velká čepel samotného Radahna. Tento mocný meč můžete získat sami tím, že si vzpomínáte na StarsCourge, získanou tím, že porazí generál Radahn, Enii u kulatého stolu. Nebude lhát, tohle je pravděpodobně můj oblíbený skvělý meč ve hře kvůli tomu, jak úžasné to vypadá. Schopnost tohoto meče je Starcaller Cry, která přitahuje nepřátele jako černá díra, a pak je poškozuje gravitační explozi.

Elden Ring se staví

Seznam zbraní

Seznam brnění

Umístění

Sestavy

Úkoly

Položky

Šéfové

Seznam všech našich sestav, budou se pohybovat od těžkých rytířských brnění, skvělých svařovacích tanků meče. Najdete také druhý konec spektra, jako je nošení látky, kouzla, duchovní obsazení mágů a každá pro zábavu se staví uprostřed.

Seznam sestavení Elden Ring

Seznam našich sestav Elden Ring, který bude zahrnovat jejich hodnost, statistiky, které byste měli vyrovnat, zbraně, brnění, kouzla a dokonce i položky, které doporučujeme používat s sestavením. Tato stránka bude aktualizována o více sestavení, jakmile bude k dispozici více informací.

Sestavy síly

Tvorba obratnosti

Staví inteligence

Faith staví

Staví se tajemstvím

Sestavení zaklínadla

Staví čaroděje

Sestavení PVP

Sestavení PVE

Kouzlo

Staví oheň

Bleedové sestavení

Svaté stavby

Staví blesky

Stavění omrzliny

Nejlepší síla staví v Elden Ring

Pokud chcete být těžkým hitterem, zkuste jednu z těchto sestav.

Obrázek přes odsoftware

Elden Ring nabízí řadu sestav pro hráče na experimentování a hraní. Vzhledem k tomu, že hra má nekonečnou opakovatelnost, je možnost mít nový zážitek s každým přehráváním relativně vysoká.

Pro každý běh, aby byl skutečně jedinečný, byste museli pokaždé investovat body do různých statistik, zaměřit se na jeden primární statistiku a několik sekundárních statistik.

Tentokrát se zaměřujeme na sílu s sestavy, které se točí kolem statu.

Než se dostaneme do mluvení o skutečných sestavách, budeme nejprve vědět, co představuje budování síly. Zaměřením sestavení síly budou těžké zbraně nebo velké štíty, které mají požadavky na vysokou sílu. Protože jsou docela těžké, jsou obecně pomalé, pokud jde o útok a obranu, zvláště když je porovnáte se zbraněmi obratnosti a magickými uživateli.

Obsah

 • Nejlepší síla staví v Elden Ring
  • Staví se síla rané hry
   • 1) Šampion
   • 2) Kolosální rytíř
   • 1) Guardian Colossus
   • 2) Blasphemous Beastmaster
   • Greatsword
   • Greatsword roubovanou čepelí
   • Starscourge Greatsword
   • Cihlové kladivo

   Nejlepší síla se staví Elden Ring

   Hraní sestavy jsou opravdu zábavné, protože máte uspokojení z ničení většiny svých nepřátel v několika houpačkách. Těžké houpačky vás nechávají otevřené proti protiútokům, pokud nejste opatrní, takže umístění je klíčové. Pokud máte pocit, že síla je způsob, jak jít a chtít náročný přehrávání, zkuste některou z sestav, které jsme uvedli níže.

   Protože neexistuje žádný objektivní nejlepší zabudování Elden Ring, Uvedli jsme několik sestav, které si můžete vyzkoušet a cítit se pro sebe, který by vám nejlépe vyhovoval.

   Tyto stavby jsou tříděny podle postupu, s některými sestavy, které fungují nejlépe pro ranou hru, některé pro polovinu hry a některé pro koncovou hru. Neváhejte a přepněte své sestavy, pokud máte pocit, že v každém okamžiku dosáhli vrcholu.

   Staví se síla rané hry

   Staví se stavění první hry fungují nejlépe pro postavy od úrovně 50 do úrovně 80. To je místo, kde se stále pravděpodobně dostáváte na základě a učíte se lana. Nejlepší vyzbrojování vám zatím nejsou zcela dostupné, takže z toho, co najdete, vyděláváte to nejlepší.

   1) Šampion

   Screenshot postavy pomocí velkého meče v Elden Ring

   • Požadavky na stat – STR 31, DEX 12
   • Fyzický útok: 164

   Greatswords jsou dlouhodobé opora obou RPG i Fromssoft her. Tohle je přímá pocta odvahu z manga Šílený. Najdete to v DragonBarrow, a jeho aktivní dovednost je Razítko (nahoru řez), což je skvělé pro rychlé trhání nepřátel. Myslíme si, že je to skvělý výběr kvůli jeho fenomenálnímu poškození a vynikajícímu škálování pozdních her

   Greatsword roubovanou čepelí

   Screenshot postavy ovládající roubovanou čepel Greatsword v Elden Ring

   • Požadavky na stat: Str 40, dex 14
   • Fyzický útok: 162

   Toto monstrum vypadá, že je to přímo z Hra o trůny s mnoha roubovanými čepelemi. Získává se od Leonine Misbegotten na Castle Morne a je jednou z nejničivějších zbraní síly. Líbí se nám to nejen kvůli jeho výstupu na poškození chr. Tato dovednost dává 5 bodů na všechny vaše atributy po dobu 60 sekund, což může být za správných okolností obrovské.

   Starscourge Greatsword

   Screenshot postavy ovládající Greatsword StarsCourge v Elden Ring

   • Požadavky na stat: Str 38, dex 12 a 15 int
   • Fyzický útok: 129

   Velká čepel samotného Radahna. Tento mocný meč můžete získat sami tím, že si vzpomínáte na StarsCourge, získanou tím, že porazí generál Radahn, Enii u kulatého stolu. Nebude lhát, tohle je pravděpodobně můj oblíbený skvělý meč ve hře kvůli tomu, jak úžasné to vypadá. Schopnost tohoto meče je Starcaller Cry, která přitahuje nepřátele jako černá díra, a pak je poškozuje gravitační explozi.

   AX GODRICK

   Screenshot postavy ovládající sekeru Godricka v Elden Ring

   • Požadavky na stat: Str 34, dex 22
   • Fyzický útok: 142

   Nemohli jsme vytvořit seznam nejlepších zbraní, aniž bychom zahrnuli alespoň jednu sekeru. Sekera Godricka není to jen žádná sekera, je to sekera os. Tento zlý chlapec můžete získat po obdržení vzpomínky na roubované z šéfa Godricka. Jeho zbraňová dovednost je „Velení ti, klečí!“

   Cihlové kladivo

   Screenshot postavy ovládající cihlové kladivo v Elden Ring

   • Požadavky na stat: Str 31
   • Fyzický útok: 122

   Toto je jeden z našich oblíbených kladiv Elden Ring. Cihlové kladivo zabalí wallop a vypadá to zatraceně chladně. Jeho dovednost zbraně je Barbarský řev, který dočasně zvyšuje útok při aktivaci. Tato zbraň je skvělá pro snadno ohromující nepřátele.

   Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. Vášnivý hráč 25 let s měkkým místem pro RPG a strategické hry. Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.

   Elden Ring: Nejlepší sestavy pro každou třídu

   Elden Ring nabízí řadu životaschopných způsobů, jak vybudovat vaši třídu, ale to jsou některé z nejlepších sestav, které fanoušci dosud našli.

   Autor: Matthew Byrd | 1. března 2022 |

   • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
   • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
   • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
   • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

   | Počet komentářů: 0

   Elden Ring

   Nebude to dlouho Elden Ring Adventure, než začnete přemýšlet o vyrovnávání své postavy a nalezení nejlepší sestavení pro svou počáteční třídu. Po všem, Elden Ring Může vám umožnit postavit postavu do značné míry, jak byste chtěli, ale existují některé třídy, které jsou schopny dosáhnout těchto koncových herních her rychleji a efektivněji než jiné.

   I když opravdu musím zdůraznit, že jeden z nejlepších způsobů, jak hrát Elden Ring je experimentovat s různými možnostmi sestavování postav, které vám byly poskytnuty, dokud nakonec nenajdete styl, který nejenže funguje „nejlepší“, ale funguje nejlépe pro vás, je určitě možné sledovat obecnou „plán“ pro budování vaší postavy, která vám pomůže Vyhodnoťte z nich maximum a zajistěte, abyste maximalizovali každý statistický bod, který utratíte, a každou položku, kterou získáte na cestě.

   Pokud to jde, existuje několik bodů, které bych měl objasnit před ponořením do této příručky:

   • V této příručce nenajdete úplné rozdělení konkrétních bodů statistiky, protože je mnohem důležitější pro zajištění toho, abyste vyrovnali „správné“ statistiky pro vaši sestavu podél cesty. Jak přesně plánujete distribuovat tyto statistiky závisí na tom, kde jste ve hře, jaké vybavení/kouzla se snažíte používat a jaké konkrétní situace vyžadují. Pokud potřebujete více informací, tato příručka vám pomůže lépe pochopit, jak určité prahy statistiky ovlivňují růst vaší postavy.
   • Nejedná se o „jediné“ způsoby, jak vytvořit vaši postavu. Jsou to jen některé z nejoptimalizovaných a nejzajímavějších sestav, které byly dosud objeveny.
   • Nestresujte se na nalezení každého kusu zařízení uvedeného pod každou sestavou. Je to důležitější vybavit vaše sestavení způsobem, který podporuje jeho celkovou strategii a vylepšuje vaše vybavení, pokud je to možné.

   S tím z cesty jsou zde některé z nejlepších Elden Ring sestavy pro každou třídu:

   AD – obsah pokračuje níže

   Elden Ring: Nejlepší stav Astrolger

   Elden Ring: Best Astrolger Build – Pure Mage

   Primární statistiky: Inteligence, mysl
   Sekundární statistiky: Vytrvalost, vigor
   Zbraň: Azurův glintstone, meteoritový personál, Lusat’s Glintstone
   Brnění: Raya Lucarian Sorcerer Set, Snow Witch Set, Alberichův set
   Talisman: Radagon Icon, laskavost Erdtree, Cerulean Amber Medallion
   Kouzla: Swift Glintstone Shard, Comet, Loretta’s Greatbow, Carian Slicer, Glinstone Pebble, Comet Azur, zakládající déšť hvězd
   Válečný popel: Glintblade Phalanx (nalezený na Rogierově Rapier), Gravitas, Loretta Slash

   Rozhodl jsem se pro více čisté mágové sestavení s astrologem. Určitě můžete jít s více „sestavením meče“, která bude fungovat dobře, ale je tu alespoň jedna další třída, o které si myslím, že je pro tento styl hry lépe vybaveno lépe.

   Stative, očividně se budete chtít soustředit na inteligenci a mysl, abyste zajistili, že máte FP a sílu potřebnou k tomu, abyste z vašich kouzel vytěžili maximum, ale nepřehlížejte svou vitalitu a vytrvalost. Vitalita je o něco méně důležitá (pokud jste si velmi jisti ve své schopnosti vyhnout se a přežít, to je), ale pravděpodobně v něm budete chtít alespoň 20 bodů poměrně brzy. Vzhledem k tomu, že odlévání kouzel vypouští vaši výdrž, budete se chtít ujistit, že máte dost na to, abyste se propracovali svou rotací.

   Pokud jde o váš výběr zbraně, máte mnoho skvělých možností, ale zdůraznil jsem několik nejlepších štábů ve hře. Zaměstnanci meteoritu lze získat poměrně brzy a neuvěřitelně dobře se s vašimi nejdůležitějšími statistikami a Azureův glinstone opravdu začne svítit, když jej upgradujete. Lusat’s Glintstone je trochu zástupný znak. Díky tomu jsou vaše kouzla silnější, ale také to dělá více FP. Pokud jste si jisti ve velikosti svého bazénu, je to skvělá volba.

   Váš výběr brnění je také zcela na vás. Sada Raya Lucarian Sorcerer vás bude dlouho nosit, ale možná budete chtít nakonec lovit ostatní sady, když postupujete směrem k konečné hře.

   Absolutně chcete najít ikonu Radagon Talisman co nejdříve (zkracuje to váš globální čas obsazení kouzla) a je těžké argumentovat proti skutečnosti, že Erdtreeova laskavost zvyšuje váš maximální zátěž HP, Stamina a Equipment (což znamená, že musíte musíte utratit méně bodů dovedností za životně důležité sekundární statistiky). Mezitím Cerulean Amber Medallion jednoduše zvedne váš FP.

   AD – obsah pokračuje níže

   Doporučil jsem také ideální arzenál kouzel pozdní hry, ale obecnou zprávou je, že chcete mít „rychlé“ obsazení kouzla, jako je Glinstone Pebble, mocné a pomalé kouzlo jako kometa, nějaká kouzelná zbraň na melee Vyvolání a nejlépe, nějaký druh magického luku. Také miluji založení Rain of Stars jako útok AOE. Dokud se ujistíte, že máte trochu všeho, měli byste být dobré jít.

   Elden Ring: Nejlepší Bandit Build

   Elden Ring: Best Bandit Build – The Bleeding Bandit

   Primární statistiky: Obratnost, vytrvalost
   Sekundární statistiky: Vigor, Arcane
   Zbraň: Reduvia, krátký
   Brnění: Royal pozůstatky, sestavy, přistávací nebo rákosové sady, exilní sada nebo některá z nejlepších dostupných sad světla zbroje
   Talisman: Exultace Lord of Blood, Arrow’s Reach Talisman, Kindred Of Rot’s Exultation
   Válečný popel: Krvavé lomítko (volitelné v závislosti na zbraních)

   Builds Bow pro bandity budou samozřejmě populární, ale já udělám náhlý krok jiným směrem a doporučuji, abyste vyzkoušeli sestavení „krvácení“. Nejenže je efekt krvácení Elden Ring překvapivě silné, ale je docela zábavné naučit se hrát hru.

   Reduvia je opravdu jádrem této stavby. Můžete si to vyzvednout brzy, vše o něm je navrženo tak, aby soupeři co nejvíce krváceli, a velmi dobře se to upravuje s vaší postavou. Můžete se rozhodnout pro jakoukoli jinou zbraň, která způsobuje efekt krvácení (nebo se jen spoléhat na krve tuk, válečný popel a další doplňkové krvácení), ale Reduvia je obtížné vyměnit.

   Pro tuto sestavu se rozhodnu pro krátký luk, ale váš výběr luku závisí na specifikách vaší stavby a na tom, co získáte po cestě. Je to spíše o tom, jaké šipky získáte a jak se naučíte začlenit luk do vaší strategie útoku. Pokud se s ním naučíte, že se s ním trochu pohodlněji, můžete si dokonce rozhodnout pro těžší luk a nevadí si zvýšit vaši sílu.

   Váš výběr brnění je také velmi na vás. Miluji královské pozůstatky, pokud se můžete vypořádat s mírným zvýšením hmotnosti, ale pravděpodobně budete upgradovat své vybavení během hry, když najdete nové možnosti světla z brnění. Vaše hlavní světlo je udržovat nízkou hmotnost, abyste mohli maximalizovat účinnost svého dodge.

   AD – obsah pokračuje níže

   Distribuce statistik pro Bandit je trochu složité. Obratnost je téměř jistě ta velká bez ohledu na to, co děláte, ale zbytek opravdu závisí na vašich preferencích a na jakém vybavení, pro které jdete. Mám sklon upřednostňovat vytrvalost kvůli její všestrannosti a interakci s efektem krvácení, ale vždy budete chtít nějakou další vitalitu a Arcane je pro bandity překvapivě cenné vzhledem k tomu, jak moc se budou spoléhat na tvorbu a některé z těchto statistik. Sneaky výhody.

   Exultace Lord of Blood zvyšuje vaši útokovou sílu, kdykoli dojde ke ztrátě krve v okolí, takže je to zjevně nutností. Dosah šipky zvyšuje rozsah vašich útoků na šipky a příbuzný z exulty Rot zvýší účinnost vašich jedů. Samozřejmě se můžete vždy rozhodnout pro obecnější použití talismanů, kteří zvyšují vaše statistiky.

   Pravděpodobně nepotřebujete válečnou popel, pokud používáte reduvii, ale krvavá lomítka je fantastická volba pro ty, kteří chtějí využít jinou zbraň a zvýšit její schopnosti krvácení.

   S touto sestavením se v podstatě snažíte maximalizovat počet útoků, které způsobují nějaký druh efektu krvácení nebo účinek jedu. Se správnými nástroji, správným vybavením a spoustou praxe můžete opravdu opotřebovat i ty nejodolnější nepřátele. Je také neuvěřitelně otravné vypořádat se s tímto sestavením scénářů PVP.

   Elden Ring: Best Contessor Build

   Elden Ring: Best Contessor Build – Anděl smrti

   Primární statistiky: Víra, vigor
   Sekundární statistiky: Mysl, obratnost/síla
   Zbraň: Posvátná kosa, okřídlená kosa, borklayerova pečeť, štít (vaše volba)
   Brnění: Nejlepší světelné brnění, které máte k dispozici
   Talisman: Ikona Radagon, dva prsty dědictví, radagonův bolár
   Kouzla: Lightning Spear, naléhavé uzdravení, plamen padaného boha, zmrazený blesk, černý plamen

   Byl jsem připraven mluvit o tom, jak proměnit zpovědníka na paladin Elden Ring, A pak jsem našel tuto fascinující sestavu od YouTuber Moxsy, kterou jsem prostě musel sdílet.

   AD – obsah pokračuje níže

   Hlavním cílem této sestavy je dostat se k 40 víře co nejdříve prostřednictvím statistik, výbavy a talismanů. Jakmile k tomu dojde, budete moci použít celou škálu zaklínačů potřebných k proměně této třídy v absolutní monstrum. Tato sestava je opravdu všechno o obsazení velkých kouzel, která pokrývají širokou škálu slabostů/útočných oken, aby se maximalizovala škoda, kterou vyřešíte proti šéfům a jiným tvrdým setkáním (proto je tam těsnění bohů)). I když se pravděpodobně budete spoléhat na své zbraně založené na víře o něco méně, pomohou vám s menšími nepřáteli a také vám umožní vytlačit další poškození proti šéfům. Z velké části však budete záviset na těchto velkých zaklínacích, takže se neváhejte trochu hrát s možnostmi melee.

   Totéž platí o vašem brnění a talismanech. I když souhlasím s talismany, které Moxsy navrhuje, budete moci trochu promíchat a odpovídat, jak postupujete. Totéž platí pro brnění této budovy, které je třeba jistě udržovat „světlo“, ale lze jej upgradovat, když procházíte svou cestou skrz hru.

   I když si myslím, že existuje další sestavení, o které budeme mluvit později Elden RingJe to cenná statistika víry a zaklínače, které umožňuje, jedná se o fascinující možnost, která využívá velkorysé rozdělení statistik zpovědníka, aby se tento postava rychle proměnil v magické monstrum, které nemusí obětovat tolik včasné poškození hry.

   Elden Ring: Best Hero Build

   Elden Ring: Best Hero Build – „Barbarian“

   Primární statistiky: Síla a vytrvalost
   Sekundární statistiky: Vigor a obratnost
   Zbraň: Kolosální zbraň podle vašeho výběru (doporučuji Trollovo kladivo, Dragon Greatclaw, Gargoyle’s Blackblade nebo Great Blade Greatsword)
   Brnění: Radahnovo brnění, sada kelímku, Elden Lord Set, nejlepší dostupné těžké brnění
   Talisman: Green Turtle Talisman, laskavost Erdtree, Crimson Seed Talisman
   Válečný popel: Válečný pokřik

   Opravdu jsem chtěl myslet mimo krabici s třídou hrdiny a možná doporučit „tankový sestavení“, ale pravdou je, že je těžké vybrat hrdinu a pomalu se vydat na klasickou strategii „barbarů“.

   Jedná se o docela přímočaré sestavení, která je upřímně součástí jeho kouzla. Vaše základní strategie se točí kolem posílení vaší síly a vytrvalosti (s vitalitou těsně za sebou) a nabije se do bitvy, zatímco oboustranná masivní zbraň a na sobě nejtěžší možná brnění. Každá stávka způsobí absurdní množství škod a vaše brnění absorbuje hodně trestu. Jde o to, co máte podezření, že je to v mnoha ohledech.