Seznam Tier Tier Overwatch 2 (2023): Všichni hrdinové se zařadili od nejlepších k nejhorším, Overwatch 2 Tank Tier List – všech 11 tanků – GameSpot

Seznam úrovně nádrží Overwatch 2 – všech 11 tanků

Jedinou skutečnou nevýhodou Sigmy je právě to, že s tolika hrdiny s vysokou mobilitou, kteří jsou silní v Overwatch 2, vyžaduje, aby mu jeho tým poskytl nějakou podporu, aby držel krok se všemi tímto tempem. Pokud to však dostane, může být kotvou pro výjimečný anti-Dive tým.

Seznam úrovně nádrží Overwatch 2 (2023): Všichni hrdinové se zařadili od Best na nejhorší

Overwatch 2 se od svého vydání v říjnu 2022 rychle zvýšil na vrchol seznamu online multiplayerů online. . Se sezónou 2 vývojáři představili zbrusu nový tankový hrdina spolu s mapou.

V současné době se střelec založený na hrdinách skládá z celkem 11 tanků, z nichž každá má jedinečné schopnosti. Jako nezbytná třída ve hře musí být použita v pozici, kde mohou pomoci svému týmu při poškození a poškození.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží názor spisovatele.

. To zahrnuje změny v základních rolích, jako jsou tanky ve hře. Čtenáři mohou projít článkem, aby viděli aktuální postavení každého hrdiny tanku v názvu FPS.

S úrovní

Ramatra

Hrdina z Nepálu získal své místo na S-Tier s sezónou 2. Jeho schopnost změnit formy je výjimečný nástroj, zejména během intenzivních bitvy. Ramattra je schopna způsobit poškození rozsahu s bariérou prázdnoty své omnické formy.

Mezitím je Pummel ve své formě nemesis skvělým útočným nástrojem. .

Sigma

Hrdina tanků z Nizozemska je také hodná postava S-úrovně. Sada Sigma je nesmírně výkonná, protože má nástroje jako Hyperspheres, které mohou spustit poplatky, které se po stanoveném trvání implodují. .

.

Jeden z původních hrdinů tanků z prequel, Reinhardt je nesmírně silný výběr pro všechny kompozice Overwatch 2. Jeho raketové kladivo může pohltit nepřátele s velkým množstvím poškození na blízko v blízkém dosahu.

. . Jeho sada má schopnosti, díky kterému je hrdina S-Tier.

A-Tier

Orisa lze považovat za flexibilní postavu, která je mimořádně dobrá v držení její země, což snadno dělá africkým tankem hrdinou A-Tier Hero. Vypálí zbraň s neomezenými kulky, které způsobují hodně škod v blízkém dosahu.

.

Roadhog

Hrdina s poměrně jedinečným designem postavy lze Roadhog použít různými způsoby, jak způsobit škodu nepříteli v Overwatch 2. Je to nástroj pro čisté zničení v rukou hodného přehrávače tanku.

Jeho šrotová zbraň je skvělá zbraň s krátkým dosahem, kterou lze spárovat s řetězovým hákem, aby přetáhl nepřítele. Je také jednou z mála postav, kteří se mohou uzdravit v Overwatch 2. Kromě jeho obrovského hitboxu ho Roadhogovy schopnosti udržují na úrovni A.

.Va

. D..

Její posilovače jí umožňují snadno procházet mapou. Navíc může absorbovat hodně škod na obranu svého týmu svou obrannou maticí. Byla by hrdinou tanku S-Tier, ale po nedávných Nerfch je její sada o něco podřadná než dříve. Proto dostane místo v úrovni A.

Zarya je bezpochyby jedním z nejlepších hrdinů tanků v Overwatch 2. Její primární zbraň, Cannon částic, je skvělým nástrojem k výběru bojů s krátkým dosahem. .

Jak již bylo řečeno, také vyniká v ochraně svých spoluhráčů s promítanou bariérou. Snadno se dostane na místo mezi ostatními hrdiny A-úrovně pro svou flexibilní soupravu a schopnosti.

B-Tier

. . .

. . . S ohledem na všechny své nevýhody může být vložen do úrovně B.

Přestože není primární volbou pro každého hráče, může být doomfist spolehlivým tankem, když je umístěn do správné sestavy hrdiny. Jeho ruční dělo je skvělým nástrojem, jak udržet nepřátele na uzdě. .

. . Stále stojí jako hrdina B-Tier, protože jeho schopnosti jsou mnohem podřadné ve srovnání s jako D..

Demoliční koule

Počínaje C-Tier, Wrecking Ball rychle zabírá nejvyšší místo pod touto úrovní, protože jeho souprava je za většiny okolností velmi omezující. Přestože má obrovský zdravotní fond, hlodavec může být sestřelen s Abilitům většiny hrdinů. Jeho čtyřkolní děla nezpůsobují mnoho škod a mají poměrně pomalou rychlost požáru.

Wrocking Ball’s Grapping Claw není skvělý nástroj a je to trik. .

. Její soupravu lze docela snadno nahradit jinými hrdiny tanků, kteří nabízejí lepší výsledky. Výsledkem je, že prozatím zabírá místo v úrovni C.

. . .

Hráči si mohou označit tento článek, aby měli základní porozumění všem hrdinům tanků v Overwatch 2. .

. Overwatch 2 tanky, . Proto jsme vytvořili seznam úrovně nádrží Overwatch 2-a můžete se vsadit. Zatímco někteří hráči budou smutní, když slyší, že původní hra je nyní offline a nehratelná, znamená to, že dostala některé tolik potřebné změny a aktualizace. .

Pro více informací o velkém pokračování Blizzard si nenechte ujít náš seznam úrovní DPS a podpora úrovně.

Tato změna jistě ovlivnila meta spolu s množstvím změn jednotlivých hrdinů, ale to mělo největší dopad na třídu tanku. Zatímco ve hře je v tuto chvíli pouze jeden nový tank, Junker Queen, přechod na jediný tank posunul meta. Dříve byly některé tanky považovány za síťové, zatímco jiné mohly vyplnit slot mimo tank, více se zaměřit na poškození a být problémem pro druhý tým, zatímco hlavní se mohl soustředit na obranu hrdinů s menšími zdravotními fondy. .

. . Jak již bylo řečeno, žádný z těchto hrdinů není přímo špatnými tipy, ale některé jsou určitě užitečnější než jiné. .

?

(Image Credit: Blizzard)

Dobrý seznam vrstev Overwatch 2 Tank Tier je důležitější než kdy jindy s novým formátem 5v5, který znamená jeden méně tank na poli. Tanky jsou však nyní silnější, přičemž téměř všechny mají nové triky a posílily schopnosti, které z nich dělají velké šikany bojiště. A poté, co strávíme hodně času s Overwatch 2.

Pokud chcete vidět všechny možnosti, máme také seznam úrovně Tier Overwatch 2 DPS a Overwatch 2 Support. . To, co je dobré s hyper-koordinovaným týmem v horní části hry, nebude pro průměrné hráče v bronzovém rozsahu spolehlivé pro průměrné hráče. .

Zde jsou nejlepší tanky, které si můžete hrát jako v Overwatch 2.

Overwatch 2 Tank Tier Rankings

Pokud chcete vědět, jak jsme zařadili všechny ostatní hrdiny, podívejte se na náš seznam úrovně postav Overwatch 2

Pokud jde o obecný herní styl, tanky s vysokou mobilitou jsou právě teď velmi silné. D.VA, Winston a Wrecking Ball jsou skvělé možnosti spárovat s dalšími rychlými hrdiny v jiných rolích jako Genji, Sombra, Kiriko a Lucio. .

. . Postavy jako Zarya, Sigma a Roadhog jsou právě teď úžasné, protože se mohou postarat o sebe a zabezpečit zabíjení se spoustou velké letality.

. . .

  • : D.
  • Dobrý: Orisa, Reinhardt
  • Slušný: Junker Queen, doomfist
  • Slabý

.

.VA je právě teď velmi silná. Existuje dobrý argument, že je nejsilnějším tankem ve hře a mnoho z toho přichází na to, jak všestranná je. . Může vydat velmi dobré škody, má více zdraví než kdy jindy a tři sekundy obranné matice, což znamená, že může jíst hodně trestu.

Může se na chvíli ponořit nepřítele a pak se vrátit, aby chránila svůj tým další. Přidejte navíc, má úžasnou udržitelnou s jejím konečným poskytnutí druhého pronájmu o životě s potenciálem zabíjení. D..

. . .

Když je Zarya plně nabitá, je to bitvá RAM, která prochází nepřátelským týmem, se schopností překonat většinu poškození postav v jejich kategorii. . Pokud však má zdroje, bude balvan nad většinou týmů.

Winston

Winston je právě teď na skvělém místě, přičemž je to pravděpodobně jeho nejsilnější v letech. . Genji, Kiriko, Lucio a hrdinové jako Tracer a Sombra jsou právě teď mocní a mohou být směřují k Winstonu, král potápění. .

. Nepřekvapuje tak bez námahy do žádné složení hrdinů, jako je D.VA a on vyžaduje podporu, aby přežil riskantní ponory do backlitů nepřítele. Pokud je váš tým ochoten obejít vás, je to potenciálně nejsilnějším tankem ve hře, ale bude to trvat trochu další práce.

Sigma

Sigma se při přechodu na Overwatch 2 moc nezměnil, ale právě teď je mimořádně mocný. . To, co ho však obzvláště nebezpečné dělá, je to, že má také obrovský poškození, což z něj dělá jeden z nejsmrtelnějších tanků venku.

. .

Roadhog je hrozba. . S přidáním Kiriko je nepravděpodobným, ale nesmírně mocným partnerem velkého chlapa. Její schopnost očistit efekty, jako je Ana’s Anti-Healing.

Jeho udržení je obrovské, protože jeho breather ho nyní uzdraví pro obrovské 350 zdraví a má při tom masivním snížením poškození, což znamená, že může být mimořádně obtížné zabít. Kromě toho je jeho jednorázová kombo na jeho háku velmi silná v 5v5, jako u jednoho méně hráče na hřišti, zabíjení stojí mnohem víc. .

Demoliční koule

Wrecking Ball je hrozba v pravých rukou. Křeč je králem přemístění nepřátelského týmu a způsobuje chaos a rozptýlení. Kromě toho má Wrecking Ball v současné době potenciál získat nejvíce zdraví ve hře právě teď, schopný poměrně pravidelně překročit 1000 zdraví. .

Jediným skutečným problémem s trochou koule je, že zůstává poněkud těžkopádnou postavou. Ve hře nehraje jako nic a může být snadné skočit do týmu a zemřít, když necháte své spoluhráče za sebou. . Pokud vložíte čas a pochopíte, s čím se můžete dostat pryč na míči, bude velmi těžké zabít a zabránit nepříteli, aby měl na bojišti pevně pevné přilnavost na bojišti.

Orisa

. Je to absolutní šikana na bojišti, která se může účtovat prostřednictvím nepřátelského týmu, tlačit je kolem, napíchnout je ke stěnám oštěpem a absorbovat nesmírné množství poškození. Pokud se ocitnete proti Orisovi, rychle se dozvíte, jak velký tlak vás může dostat pod. .

Orisa, přestože je na dobrém místě, se může snažit zmírnit poškození jejího týmu. Několik dlouhých hrdinů poškození strážců, jako je Sojourn, Soldier a Ashe, je právě teď velmi silné. Pokud je její schopnost opevnění mimo cooldown, bude potřebovat hodně uzdravení, aby mohla odolat nesmírnému množství škod, které mohou vydat, než se může dostat kamkoli blízko. Za správných okolností může dominovat, ale příliš často to vypadá, že v nepřátelském týmu je obvykle několik prodejců škod, kteří s ní dokážou vypořádat z dosahu.

Reinhardt je pravděpodobně typickým tankem v Overwatch 2. . Shields byly zdůrazněny napříč deskou v Overwatch 2, takže Reinhardt je nyní docela jedinečný ve své schopnosti chránit svůj tým. To znamená, že stát se svým štítem po celou dobu pravděpodobně není to, co chcete dělat.

Pokud chcete uspět s Reinhardtem, budete muset být agresivní. . Reinhardt dokáže hodně, ale hranice mezi dominantním stylem a neustálým umíráním je velmi tenká. Reinhardt může uzavřít mezeru svým štítem a nábojem, ale také ho může ve hře uzavřít mnoho schopností a snaží se držet krok s veškerou mobilitou, která je v současné době silná ve hře. Může pracovat, ale při potápění.

. . . .

Junker Queen se však snaží starat o svůj tým. Její velící výkřik je jediný způsob, jak zmírnit poškození, a v současné době má dlouhý cooldown poté. . . Nic z toho však nebrání tomu, aby byla absolutním výbuchem.

Doomfist

. . Může způsobit zmatek, pokud jde, ale je velmi náchylný k tomu, že ho spal Ana, napadený Sombrou, obviněn Reinhardtem nebo jakýmkoli počtem dalších schopností, které mohou způsobit, že ho brzy zemře zemřel. Je to nejjednodušší tank, se kterým zemře, takže musíte sledovat, jaké schopnosti váš nepřítel použil, co by mohl mít stále, a řídit vaše cooldowns, aby neskočili a byli smazáni nepřátelským týmem.

Určitě existují mistři hrdiny, kteří však hru mohou převzít. Pokud chcete věnovat úsilí, podívejte se na práci tvůrců obsahu jako a . Obzvláště s Winstonem tak mocným a schopným udělat hodně toho, co doomfist dokáže udělat mnohem snadněji, pokud se výslovně nechcete stát specialistou na doomfist, budete mít lepší čas, jen si vyberete Overwatch’s Resident Ape.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.