Seznam úrovně plodů Blox: Nejlepší a nejhorší ovoce 2023., Blox Fruits Best Fruits Tier List (září 2023)

Blox Fruits Best Fruits Tier List (září 2023)

Podle popisu videa se aktualizace Blox Fruits V4, která se probudí jako Shark a Angel, bude připravena dorazit večer 6. ledna 2023. To nám používá čas, ale nejsme si jisti, které pobřeží.

Seznam úrovní plodů Blox: Nejlepší a nejhorší ovoce [2023]

V seznamu úrovní Blox Fruits jsme zařadili všechny ovoce na základě jejich výkonu, abychom hráčům pomohli vybrat nejlepší ovoce.

Autor: Tehreem Fatima 10. června 2023 Poslední aktualizace: 24. srpna 2023

v Roblox Blox Ovoce, Existují různé druhy ovoce, které přicházejí s různými schopnostmi a použití. Je důležité, aby hráči věděli, jak se tyto plody liší od sebe navzájem. Ovoce jsme uvedli ovoce v Blox Fruits in Blox Fruits Tier List s jejich schopnostmi a užitečností.

 • Rozděleno do tří hlavních typů, jmenovitě přírodních, elementů a zvířat, ovoce Roblox Blox 36 vzrušujících možností Chcete -li bombardovat své nepřátele.
 • Hodnocení je úzce spuštěno s používáním a účinností každého ovoce Blox ve skutečné hře Roblox
 • Plody Blox, které jsou nejvíce hodné vaší investice do hry Rumble, Venom, Ice, těsto, Buddha, Dark, Dragon, Phoenix , a Duše . Tito vám pomohou outpower jakéhokoli nepřítele, který přijde na cestu k vítězství.
 • Aby bylo možné hrát lépe, vyhněte se používání Spin, kilo, špice, bomba, jaro, sokol , a Kotleta Blox ovoce.
 • Klíčem k vítězství ve hře je získat ostrou hranu v ovoci Roblox Blox a nejslabší ovoce nejsou správnými výběry pro to.
 • Možnosti s nízkým hodnocením situaci zhorší.

Rozdělení seznamu úrovní ovoce Blox

Nyní, když jsme diskutovali o typech ovoce, které ve hře existují, je čas zařadit ovoce, aby vám pomohlo vybrat ty nejlepší.

S úrovní Rumble, Soul, Venom, Dragon, Ice, Buddha, těsto, tma, phoenix, leopard
A-Tier Písek, řetězec, tlapka, zemětřesení, světlo, ovládání, plamen, magma, vánice, portál
B-Tier Stín, dveře, gravitace, oživení, láska, diamant, bariéra, guma, kouř
C-Tier Chop, Falcon, Spring, Bomb, Spike, Spin, Kilo

Porovnání ovoce Blox

Zde je shrnutý pohled na srovnání mezi všemi Blox Fruits:

Úroveň Zbraň Rarita Typ Náhoda na skladě Vytvořte šanci Pasives
S Rachot Legandery Elemental 2.25% 2.31% Elementární reflex
S Duše Mytický Přírodní 1% 0.76% Kamarádi, klidný a zuřivý režim, slunce a oblak, duše
S Leopard Mytický Bestie 0.40% 0.25% Imunita ohně, napůl leopard
S Jed Mytický Elemental 1.20% 1.01% Pokles jedu, transformace, zuřivost, smrtící jedu
S Drak Mytický Bestie 1% 0.70% Vícebarevná, transformace, zuřivost
S Led Neobvyklé Elemental 15% 14% Ice Trident, Frost Walker, Elemental Reflex
S Buddha Legandery Bestie 5% 6.60% Seismický skok (V2), božská aura
S Těsto Mytický Elemental 1.40% 1.34% Elementární reflex
S Temný Neobvyklé Elemental 15% 8.50% Elementární reflex
S Phoenix Legandery Bestie 3% 3.05% Nesnesitelné omezení, transformace
A Písek Neobvyklé Elemental 15% 3% Zdvojnásobené poškození vodou, elementární reflex
A Tětiva Legandery Přírodní 4% 5.70% Žádný
A Portál Legandery Přírodní 7% 6.80% Žádný
A Tlapka Legandery Přírodní 1.90% 2.83% Žádný
A Zemětřesení Legandery Přírodní 6% 6.40% Žádný
A Světlo Vzácný Elemental 15% 13% Světelný oštěp, elementární reflex
A Vánice Legandery Elemental 1.80% 1.24% Elementární reflex
A Řízení Mytický Přírodní 1.10% 1.89% AREA-BOUSD
A Plamen Neobvyklé Elemental 30% 12% Elementární reflex
A Magma Vzácný Elemental 10% 7.30% Magma nohy, lávová imunita, elementární reflex
B Stín Mytický Přírodní 1.30% 1.10% Umbra
B Dveře Vzácný Přírodní 7% 6.80% Žádný
B Gravitace Mytický Přírodní 1.70% 1.59% Žádný
B Oživit Neobvyklé Přírodní 10% 8% Žádný
B Milovat Vzácný Přírodní 8% 7.75% Žádný
B diamant Neobvyklé Přírodní 9% 8% Encrust
B Bariéra Vzácný Přírodní 8% 7.80% Žádný
B Guma Vzácný Přírodní 13% 7.10% Gumový muž
B Kouř Běžný Elemental 25% 13% Elementární reflex
C Kotleta Běžný Elemental 35% 15% Imunita meče
C Sokol Neobvyklé Bestie N/a N/a Žádný
C Jaro Běžný Přírodní 20% 14% Žádný
C Bombardovat Běžný Přírodní 24% 14% Žádný
C Špice Běžný Přírodní N/a N/a Žádný
C Roztočit Běžný Přírodní 100% 13% Žádný
C Kilo Běžný Přírodní 100% 13% Žádný

S úrovní

Blox ovoce

Plody Blox ve úrovni S vynikají více než kterékoli jiné a mohou vám pomoci porazit každého šéfa nebo nepřítele, který přichází v cestě. Nikdy se nemůžete pokazit s ovocemi Blox.

Blox ovoce Typ
Rachot Elemental
Duše Přírodní
Jed Přírodní
Drak Bestie
Led Elemental
Buddha Bestie
Těsto Přírodní
Temný Elemental
Phoenix Bestie

Rachot

Rumble je logický ďábelský ovoce, které je velmi dobré s mobilitou. Je to nejlepší ovoce k poškození, takže ho použijte kdykoli chcete. Při hraní s rachotem se nikdy nemůžete pokazit.

Ovoce je jedním z nejlepších probuzených plodů Blox, protože to projevuje robustnější celkový výkon po probuzení.

Duše

Duše je přirozený typ ovoce Blox. Bylo přidáno v aktualizaci 17 a je to vzácné ovoce ve hře. Má mimořádný výkon a lze jej shromažďovat pomocí Z pohybu Z nepřátel nebo zabití někoho s dovedností duše.

Leopard

Leopard se řadí do S úrovní ze všech dobrých důvodů. Ovoce je výjimečně silné pro PVP a broušení a uvádí celkovou životaschopnou show. Nejvýznamnější majetek? Nemusíte investovat hodně výdrže do pohybů, i když jsou jedny z nejlepších na palubě.

Kromě přemožených akcí způsobuje ovoce jako užitečnou možnost díky ekonomickému obchodování, neuvěřitelné rychlosti a obratnosti a šíleně závažným poškozením.

Jed

Venom je druhé ovoce ve hře, které má měřič zuřivosti. Důležitým faktem o Venomu je to, že umožňuje hráčům létat ve hře. Při používání Venom, pokud sedíte na židli, skákání a běžící drak se přeměňují na nečinnou animaci.

Drak

Nepoužívejte toto ovoce, pokud nejste na maximální úrovni, protože způsobuje neuvěřitelně velké poškození. Je považován za nejvíce přemoženého ovoce a je také jedním z těch ovoce, které září ve své fyzické podobě.

Led

Ice je ďábelský ovoce typu logia, které je vynikající pro broušení rané hry. Navíc jí omráčení také umožňují broušení v konečné hře, což stojí 350k. Pokud se probudí, ICE se staví ještě posílenou akční show.

Buddha je ďábelské ovoce z typu mýtického zoanu. Nejlepší věc na Budhhovi je, že je to velmi dobré pro tanky. Buddha má 5% šanci být na skladě. Pokud chcete brousit v novém světě, pokračujte v používání Buddhy. Ovoce je jedním z nejlepších probuzených plodů Blox, protože to projevuje robustnější celkový výkon, když se probudí.

Těsto

Těsto je speciální přírodní ovoce s 1.4% šance na to, že bude na skladě. I když je to přírodní ovoce, funguje jako elementární ovoce, když je aktivováno pozorování. S používáním těsta se nikdy nemůžete pokazit, protože se jedná o ovoce špičkového ovoce. Toto ovoce Blox funguje silnější, pokud se probudí než jeho nevznesená verze.

Temný

Stejně jako mnoho jiných plodů typu logia je tma také jedním z nich. Není však dobré při broušení jako jiné ovoce. Místo toho se zabývá úžasným poškozením a je to dobré pro zemědělství během hry, což stojí 500k.

Phoenix

Phoenix byste neměli používat, dokud nebudete na maximální úrovni. I když je to mimořádné provádění ovoce, není to dobré pro zemědělství. Navíc je to také mýtické ďábelské ovoce typu Zoan.

 • Peníze: 1 800 000 $
 • Robux: 2 000

A-Tier

Blox ovoce

Úroveň A obsahuje všechny silné ovoce, které vám pomohou získat hodně moci při boji proti nepřátelům. Tyto ovoce můžete použít různými způsoby a lze je také použít při útocích nebo obraně. Stručně řečeno, tyto ovoce jsou druhým nejlepším po těch v úrovni S.

Blox ovoce Typ
Písek Elemental
Tětiva Přírodní
Tlapka Přírodní
Zemětřesení Přírodní
Světlo Elemental
Řízení Přírodní
Plamen Elemental
Magma Elemental
Portál Přírodní
Vánice Elemental

Písek

Písek je ten, že jeden ovoce logia typu ďábel, který je vhodný pro broušení po celé hře, a můžete jej kdykoli použít. Stojí to hráče 250k. Toto ovoce funguje ještě lépe, pokud se probudí.

Tětiva

Nikdy nebudete zklamáni pomocí řetězce, protože je to ďábelský ovoce typu ParaMecia, které je dobré pro mobilitu. Má také schopnost způsobit hodně škody.

Portál

Portál je nejnovější verze ovoce Blox Door Blox a opravdu užitečná investice, kterou lze provést v Robloxu. Kromě nabídky obvyklých výhod Blox, jako je výstup s vysokým poškozením a vynikající výkon PVP, dostávají hráči hodně cestování a mobility.

Jak napovídá název ovoce, možnost se také ukáže jako užitečná při otevírání portálu, který umožňuje rychlou teleportaci z jednoho místa na ostrově na druhý. Tento pohyb se cítí ještě zvláštnější, když jste po nalezení nového ovoce nebo odměn přes Roblox Realm.

Tlapka

Paw je také ďábelský ovoce typu ParaMecia, které vyniká ve schopnostech. Může to také vyžadovat hodně škody, ale vyžaduje skvělou reakční dobu a zaměřené dovednosti, pokud chcete, aby to bylo dobré.

Zemětřesení

Zemětřesení je ďábelský ovoce typu Paramecia. Má nadprůměrný výkon, takže je bezpečné jej používat. Má 6% šanci na to, že bude na akciích, a je také jedním z těch plodů, které září ve své fyzické podobě. Toto ovoce funguje ještě lépe po probuzení.

Světlo

Světlo je ďábelský ovoce typu logia. Je to opravdu dobré pro broušení ve hře a má nejrychlejší let ve hře. Je to velmi dobré pro lov ďábelských plodů, které prchají z bitvy. Světlo stojí hráči 650k. Probouzená verze tohoto Blox Fruit je z hlediska výkonu lepší.

 • Peníze: 650 000 $
 • Robux: 1100

Vánice

Set Blizzardova přesunu, všestranný potenciál poškození a účinnost AOE z něj činí velmi lákavé ovoce Blox pro PvP. Přesto je to stejně robustní pro broušení v ovoci Blox a pro obchodování.

Řízení

Kontrola je velmi podobná Phoenixu a není dobrá pro zemědělství, ale má nadprůměrný celkový výkon, takže si ji můžete zvolit.

Plamen

Plamen je ďábelský ovoce typu logia, které je dobré pro broušení rané hry. Logia efekt je lepší než mnoho jiných ovoce. Uživatel má také schopnost uvolňovat palbu rukama tím, že jej nasměruje ve směru povrchu, aby se vypořádal s poškozením.

Magma

Magma je opravdu dobré ovoce v celkovém smyslu. Používá se velmi snadné, zejména v PVP, broušení a příležitostné hře. Poskytuje imunitu z lávy, kterou najdete ve vesnici Magma a Hot and Cold Island. Chcete -li vidět magma plně, zvažte jeho probuzení.

 • Peníze: 850 000 $
 • Robux: 1300

B-Tier

Blox ovoce

Ovoce ovoce B Blox Fruits na našem seznamu není tak silné jako úroveň S a úroveň, ale mají průměrné hodnocení výkonu. Mohou způsobit dostatečné poškození a některé z nich jsou ve svém výkonu docela dobré.

Blox ovoce Typ
Stín Přírodní
Dveře Přírodní
Gravitace Přírodní
Oživit Přírodní
Milovat Přírodní
diamant Přírodní
Bariéra Přírodní
Guma Přírodní
Kouř Elemental

Stín

Stínové ovoce je ovoce typu Paramecia ďábel, které je dobré při poškození. Jedna dobrá věc na stínu je, že může zaútočit na útoky na krátké a dlouhé vzdálenosti. To je také jeden z důvodů, proč je Shadow zařazen na vrchol ovoce Blox Tier Blox.

Dveře

Dveře jsou přirozeným typem ovoce Blox, který má 7% šanci být na skladě. Někdy se můžete rozhodnout pro dveře, ale není to nejlepší volba, když se rozhodnete pro ovoce ve hře.

Gravitace

Gravitace je další typ ďábelského ovoce Paramecia. Má průměrný výkon a je velmi špatný pro zemědělství. Navíc používá pouze dva tahy, včetně „gravitačního push“ a „meteors deště.“

Oživit

Ovoce má schopnost, kde se hráči mohou vrátit k životu po smrti. Používá také jiné schopnosti založené na duši, aby zůstaly naživu, dokud nebude poškozeno jeho tělo. Stručně řečeno, dělá to uživatele oživením člověka.

Milovat

Láska je první ovoce, které má úroveň transparentnosti fyzické formy, která není nastavena na nulu. Každý pohyb hráče na okamžik udělá cílový kámen. Navíc je to nejlevnější ovoce, které svítí ve své fyzické podobě.

diamant

Diamant je celkově vyvážené ovoce. Má docela dobrou mobilitu a je slepá. Pokud jste ve starém světě, je mnohem lepší rozhodnout se pro jiné ovoce. Šance, že je diamant na skladě, je 9%.

Bariéra

Bariéra je 800k velmi dobrý ovoce PvP s uspokojivým výkonem. Má 8% šanci na to, že bude na skladě.

Guma

Rubber je přírodní ovoce Blox, které bylo přidáno do aktualizace 1. Poskytuje hráčům imunitu pro elektro, rachot a zbraně. Tato imunita je možná díky protahování elektrické izolace gumy.

Kouř

Kouř je typ logia ďábelské ovoce. Není pochyb o tom, že kouř je opravdu dobrý pro broušení začátečníků, a stojí to hráči odhad 100k.

C-Tier

Seznam úrovně plodů Blox

Ovoce v úrovni C jsou nejhorší ve srovnání s jinými ovocemi ve hře a některé z těchto plodů dokonce způsobují, že se situace zhoršuje. Neměli byste se pro tyto ovoce často rozhodnout.

Blox ovoce Typ
Kotleta Přírodní
Sokol Bestie
Jaro Přírodní
Bombardovat Přírodní
Špice Přírodní
Roztočit Přírodní
Kilo Přírodní

Kotleta

Je to nové ovoce a je široce používáno lovci odměn. Někdy to také používá šermíři kvůli skutečnosti, že je imunní vůči všem útokům meče. Můžete získat kotletu pro 30 000 beli.

Sokol

Falcon je ovoce typu zvířete, ve kterém aktivní skákání oblohy spolu s peřím se pohybujete výšku na skok. Má také určitou mobilitu, ale není spolehlivá možnost vybrat.

Jaro

Jaro je základní hráče s ovocem, který stojí za začátečníky přibližně 60K beli nebo 180 robux. Používá ho Jeremy Boss, který je ve hře NPC. Toto ovoce má 20% šanci na to, že bude na skladě. Lze jej také získat od bratrance prodejce ovoce Blox.

Bombardovat

Bomba je základní ovoce pro začátečníky. Měli byste se vyhnout používání bomb. Většinou jej používá třetí mořský šéf. Toto ovoce má šanci být vždy na skladě. Možná jste slyšeli lidi, kteří žertují o bombách tím, že jim nazývají nejlepší ovoce, zatímco je to nejhorší ovoce ve hře.

Špice

Spike je jako bomba, ovoce základního začátečníka, které stojí hráče 180k beli nebo 380 robux. Je také známo, že je vždy na akciích spolu s bombou. Způsobuje poškození maximálním mistrovstvím, ale není spolehlivá možnost.

Roztočit

Spin je běžný typ přírodního ovoce s 13% šancí na to, aby byl na skladě. Stojí to 7 500 beli nebo 75 robuxů. Nemůžete se spolehnout na rotaci, takže jděte na jakoukoli jinou možnost než točit.

Kilo

Kilo je startovací ovoce, takže ho najdete za nízkou cenu. Má dobrý vzduch mobility, ale stále nemůže dohnat nepřátele. Útok ve vzduchu pomocí kilogramu nevzbuzuje všechny škody, takže byste se měli vyhnout používání a rozhodnout se pro další lepší plody dostupné v ovoci Blox.

Kritéria seznamu listů Blox Fruit

Seznamy úrovní jsou vždy subjektivní a liší se podle zkušeností hráčů. Snažíme se však co nejlépe poskytnout vám nejen aktuální, ale také spolehlivé seznamy úrovní. Plody Blox jsou důležitým způsobem, jak bojovat proti nepřátelům, ale rozhodnutí o vybrat nejlepšího se stává diskutabilním. Poskytli jsme vám tedy seznam úrovní plodin Blox, abyste tuto volbu usnadnili.

Náš tým ve společnosti Exptuter připravuje tyto seznamy úrovně již dlouhou dobu, aby pomohl hráčům. Seznam úrovně ovoce Blox byl také připraven pomocí externího výzkumu a názorů hráčů. Snažili jsme se co nejlépe udělat tento seznam úrovní bez předsudků testováním každého ovoce v ovoci Blox.

Typy plodů Blox

Některé ovoce v ovoci Blox jsou přirozené, zatímco některé jsou zvířata a elementární. Než se ponoříme do hloubky hodnocení ovoce, podívejme se na to, co zahrnuje každý typ ovoce Blox.

Zvířata

Samotné slovo bestie ukazuje, že tyto ovoce jsou mocné a hráči, kteří je používají, se také stávají mocnými. Při hraní s nimi můžete porazit jakéhokoli šéfa nebo nepřítele, protože se jedná o špičkové ovoce ve hře.

Elementals

Elementals vám pomohou učinit vaše tělo prvek ovoce tak, aby všechny normální útoky procházely tělem, aniž by vás zasáhly. To vám dává výhodu nad ostatními hráči, protože vás nemohou snadno zasáhnout nebo vás sundat.

Přírodní

Přirozené ovoce samy o sobě nemají velké síly, které vám pomohou porazit hráče. Nemají ani schopnost poskytovat hráčům žádný druh podpory. Některé z přírodních plodů však mají schopnost napodobovat elementy a zvířata, což je nutí mít také své síly.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Blox Fruits Best Fruits Tier List (září 2023)

Blox Fruits Artwork

Hledám Blox ovoce Nejlepší ovoce Seznam úrovní? Tato hra piráta je založena na ikonické franšíze One Piece a stejně jako mnoho jiných her Roblox používá svůj koncept ďábelského ovoce k posílení mnoha hráčů. Ale některé jsou lepší než jiné.

Můžete hledat to, co je považováno za nejlepší ovoce Blox Fruits při zkoumání světa nebo je zakoupit pomocí Beliho a Robuxu z vaší přátelské sousedství ovoce dodavatele. Ale jaké jsou nejlepší plody Blox Fruits?

Pro více informací o Robloxu najdete naše další žebříčky. Právě teď máme seznam úrovně Anime Adventures, který stojí za to vířit. Pokud jste v démonském zabijáku, náš seznam úrovních projektů pomáhá také mnoha hráčům.

Blox Fruits Best Fruits Tier List (září 2023)
Jaké jsou ovoce Blox?
Jaké je ovoce nového ovoce Blox?
Jak probudím ovoce Blox těsto?
Kdy je datum vydání Blox Fruits V4 Awakenings?
Jak získám ovoce Leopard Blox?

Blox Fruits Best Fruits Tier List (září 2023)

Tabulka výše představuje nejlepší a nejhorší plody Blox ve hře právě teď. Je to dlouhý seznam a některé jasně stojí za vyzvednutí nad ostatními. Shadow je nejnovější, kdo se dostal na nejvyšší úroveň, s tím, jak nové ovocné ovoce Blox padá jen o několik úrovní níže.

Jaké jsou ovoce Blox?

Blox ovoce (nebo ďábelské ovoce, jak jsou také známy) jsou předměty ve hře, které vám poskytují mocné schopnosti. Jsou jádrem modifikátoru pro boje, vytvářejí pro vlastní hry a strategie. Existují tři kategorie ďábelského ovoce:

 • Paramecia – Toto přírodní ovoce je nejběžnějším druhem a obvykle nemá pasivní schopnost
 • Zoan – Toto ovoce zvíře vám umožní proměnit se v další stvoření
 • Logia – Toto ovoce umožňuje jeho uživateli využívat elementární schopnosti

Každá z těchto kategorií obsahuje řadu různých plodů, které mohou hráči použít.

Každé ďábelské ovoce

Tady je každé ďábelské ovoce v ovoci Blox, spolu s jeho náklady v Beli i Robux:

Ovoce Paramecia

Zoan Fruits

Logia ovoce

S každou hlavní aktualizací ovoce Blox se přidává více ovoce. Nepřijdou však často, takže neočekávejte, že se tento seznam změní příliš často.

Jaké je ovoce nového ovoce Blox?

Aktualizace ovoce Blox 17 Část 3 není nastavena tak, aby do hry vypustila nové ovoce, ale přidá probuzenou verzi těsta – jednu z nejsilnějších z pozemků.

Jak probudím ovoce Blox těsto?

Chcete -li probudit ovoce těsta Blox, musíte nejprve mluvit s NPC na New Chocolate Island. Dokončete svůj úkol poražením NPC na ostrově a rabováním deseti kakaa a božského kalichu. Z toho dostanete Candy Chalice.

Projděte si proces tření dortu prince (Katakuri) a držte kalich. Jakmile ho porazíte, získáte klíč k otevření dveří vědcem dortu, který vám pomůže probudit ovoce Blox těsto.

Kdy je datum vydání Blox Fruits V4 Awakenings?

Podle popisu videa se aktualizace Blox Fruits V4, která se probudí jako Shark a Angel, bude připravena dorazit večer 6. ledna 2023. To nám používá čas, ale nejsme si jisti, které pobřeží.

Jak získám ovoce Leopard Blox?

Právě teď se zdá, že vaše nejlepší sázka s získáním nového ovoce Leopard Blox jej kupuje od prodejce ovoce Blox. S největší pravděpodobností bude vyprodáno, ale budete mít štěstí a najdete to tam.

Jak získám ovoce?

Existuje několik způsobů, jak získat ovoce Blox, ale nejlepší metoda je od obchodníka Blox Fruit Merchant, který se objevuje ve výchozí oblasti hry a prodává ovoce pro Beli a Robux. Akcie prodejce se mění každé čtyři hodiny, takže možná budete muset neustále kontrolovat své preferované ovoce.

Můžete také zaplatit beli sestřenice Blox Fruit Merchant za náhodné ovoce v závislosti na vaší úrovni, nebo zaútočit na hrad v moři. Poslední metodou je najít ovoce Blox na světě, protože se tkají každých 45 minut. Pokud prozkoumáte a hledáte pod stromy a rostlinami, měli byste být schopni najít.

To je náš seznam úrovní nejlépe ovoce Blox. Pokud hledáte některé hry Roblox Freebies, nezapomeňte si prohlédnout naše seznamy pro všechny kódy obrany Star Tower, kódy Shindo Life, Anime Fighting Simulator Codes a mnoho dalších.

Pro více podobných článků se podívejte na naše jediné mobilní hry, příručky OMG a ROBLOX.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.