Seznam úrovní dopadu Genshin v3.8. září 2023 | Pocket Gamer, Genshin Impact 3.0 Seznam úrovně: Nejlepší DPS, sub-DPS, podpora a znaky Elemental Enabler

Genshin Impact 3.0 Seznam úrovně: Nejlepší DPS, sub-DPS, podpora a znaky Elemental Enabler

Podívejte se níže a najdete náš seznam úrovně dopadu Genshin, včetně všech aktuálně dostupných postav ve hře, jejich prvků, vzácnosti, typů zbraní a dalších informací pro vás.

Genshin Impact Seznam úrovně [září 2023]

Genshin Impact Seznam úrovně [září 2023]

Ahoj a vítejte v našem Seznam genshin dopadové úrovně! Hra byla zuřivým úspěchem a nadále nabízí nový obsah prostřednictvím mnoha po sobě jdoucích aktualizací. Náš seznam stupňů jsme aktualizovali nejnovějšími postavami z 3.8 oprava a bude i nadále přidávat další, jakmile budou přidány do hry!

Pokud máte potíže sestavit nejlepší párty, která má Teyvat, nebo přemýšlejte, kde postavy, které máte ve srovnání s ostatními, je to přesně to, co jste hledali.

Podívejte se níže a najdete náš seznam úrovně dopadu Genshin, včetně všech aktuálně dostupných postav ve hře, jejich prvků, vzácnosti, typů zbraní a dalších informací pro vás.

Tento seznam jsme zorganizovali a zařadili postavy od SS k úrovni. Jen se podívejte níže za vše, co potřebujete vědět o tom, co jsou postavy a jak se jízdné.

Kliknutím sem zobrazíte seznam »

Postavy úrovně SS

SS úroveň jsou v současné době některé z nejlepších postav na meta. Měli byste je použít a investovat do jejich upgradu co nejvíce, protože níže uvedené postavy obdržely buď nějaké buffy v nejnovější opravě, nebo se ukázaly jako velmi všestranné v různých případech.

SS úroveň
Ikona název Rarita Živel Zbraň
Yelan 5* Hydro Luk
Yelan je charakter sub-DPS, který dělá úžasně dobře, pokud jde o poškození. Poskytuje skvělé hydro aplikace a je opravdu skvělá volba pro každý tým, který potřebuje trochu větší poškození.
Alhaitham 5* Dendro meč
Alhaitham je úžasná jednotka DPS, která dokáže vynaložit velké případy poškození více cílů. Jejich rotace dovedností je poněkud jedinečná a vyžaduje hodně dovedností, ale jakmile se zvládne, velmi se vyplatí.
Poutník 5* Anemo Katalyzátor
Wanderer je jednotka s silnými nabitými leteckými útoky, které mohou způsobit masivní poškození AOE, když jsou vybaveny správnou zbraní.
Nahida 5* Dendro Katalyzátor
Nahida je mocná postava se širokým zničujícím poškozením AOE, která má nízké náklady a může postavy poskytnout úžasný bonus za elementární mistrovství. Je to nejlepší jednotka Dendro, která stojí za to přidat do vašeho týmu.
Arataki Itto 5* Geo Claymore
ITTO je jedním z nejnovějších přírůstků do hry a jedním z nejlepších jednotek Geo DPS ve hře v současné době. Ve výchozím nastavení má poměrně vysokou obranu, ale v oddělení poškození mu chybí – přesně naopak. Díky tomu je skvělá jednotka SS Geo.
Zhongli 5* Geo Claymore
Zhongli má debuff na svém štít. Jeho štít může také nabídnout ochranu Primo, zatímco sloup vytvořený pilířem Dominus lapidis způsobuje poškození geo a poskytuje jeho DPS zvláštní posílení jeho DPS. Zhongliho výbuch způsobuje, že geo meteor spadne na soupeře a také způsobuje zkamenění, což deaktivuje jejich pohyb.
Xingqiu 4* Hydro Polearm
S elementární dovedností a prasknutím, které mohou poskytnout obranu i urážlivou podporu, je Xingqiu skvělý pro nastavení komba. Jeho prasknutí, Raincutter, může způsobit další vodní poškození aktivního charakteru a má vysokou elementární reakci. Pokud je spárován s pyro, můžete nastavit po sobě jdoucí odpařené reakce, ale pokud se rozhodnete jít s Cryo, budete moci místo toho zmrazit útočníky
Venti 5* Anemo Luk
Tento bard s láskou-him-nebo-hate-him je skvělý lukostřelec, jehož techniky kontroly davu a elementární bonusy ho odlišily od ostatních postav. Venti může používat Skyward Sonet k zvednutí nepřátel do vzduchu a nabídnout konstantní Anemo DMG. To také umožňuje mu a jeho spoluhráčům vyhýbat se útokům a používat kluzák, aby zvedl nepřátele a klesl do nich pro další poškození. Jeho prasklý útok může použít elementární absorpci, aby pomohl zvýšit všechny ostatní prvky a vytvořit kombinace, které způsobují neuvěřitelné množství poškození minimálním úsilím. Je dostatečně jasné, proč je na nejvyšší pozici na našem seznamu dopadu Genshin Impact.
Kazuha 5* Anemo meč
Kazuha je mocný samuraj, který může zaútočit v rychlém návalu pomocí svého meče. Je mocný pro mnoho týmů a mnoho hráčů ho považuje za musí. Pokud se vám tedy líbí jeho rychlá a agilní sada, udělá skvělý doplněk k mnoha týmům
Hu Tao 5* Pyro Polearm
Hu Tao je neuvěřitelně silná postava DPS, která nabízí masivní poškození pyro s jejími divokými útoky. Její schopnost postupovat na její nabitý útok bez cooldown k dosažení masivního poškození pyro. Její prasklý útok, Spirit Soother, předvolává ducha, který způsobí poškození pyro ve velké oblasti. Také to regenerace procento jejího HP a může být spuštěno až pětkrát, v závislosti na tom, kolik nepřátel to zasáhlo. Mnoho důvodů, proč ji umístit na náš seznam úrovní.
Ganyu 5* Kryo Luk
Ganyu, který nesl luk, který přináší více výstřelů a poskytuje vynikající kryo sub-dps s dalším poškozením AOE, je Ganyu divoký lukostřel. Její normální útok dělá až šest po sobě jdoucích hitů se šípy, ale její nabitý výstřel nejen nabízí ledové šípy, které způsobují kryo poškození, ale pokud jsou dostatečně nabité, mohou šipky rozkvétat s poškozením kryo Aoe, což přináší dvojitý výstřel smrti. Její elementární dovednost ji rychle z nebezpečí a její prasknutí může přinést šílené množství poškození AOE proti více nepřátelům, zejména když je spojena s dalšími nabitými výstřely.
Bennett 4* Pyro meč
Bennettovy pyro schopnosti jsou naprosto fantastické pro podporu a může také posílit ostatní uživatele pyro s rezonance. Působí dobře jako sólový léčitel kvůli své dovednosti prasknutí, která způsobí poškození pyro a vytváří inspirační pole, které uzdravuje postavy pod 70% HP.
Raiden Shogun (Baal) 5* Elektro Polearm
Jedním z nejnovějších přírůstků do hry a mocný v tom, Raiden Shogun (také známý jako Baal) je silný elektrický charakter, který má nejen mocný arzenál, ale také sílu, jak se věci stát. Její Musou No Hitotachi jí umožňuje jít do stavu, kde může uvolnit silné útoky na základě množství odhodlání Chakra Desiderata, které shromáždila. Jinými slovy, je to postava, která se spoléhá na hromádky a může pracovat zázraky v situacích, kdy je vyžadováno poškození elektro aoe.
Ayato 5* Hydro meč
Silná postava Hydro DPS, ayato může být velmi užitečná i při nulových souhvězdích, protože jeho souprava je již docela silná. Spolu s mnoha postavami pracuje skvěle, ale jedním z nejzábavnějších týmů je pravděpodobně zmrazení, kde ho spárujete s Dionou, Ganyu a Venti.
Tighnari 5* Dendro Luk
Zcela nová postava patřící nově vydanému prvku Dendro, Tighnari může posmívat soupeře a způsobit spoustu poškození ve závadu šípů. V mnoha týmech může být nesmírně životaschopný, zejména pokud chcete něco vyzkoušet s útočnými i defenzivními prvky.

Znaky S

Postavy v této řadě seznamu úrovní jsou druhým nejlepším ve hře – pokud máte párty se čtyřmi z nich, jste v úžasné poloze.

S úroveň
Ikona název Rarita Živel Zbraň
Nilou 5* Hydro meč
Nilou je mocná postava, která se může zvětšit její HP a je klíčovým hráčem mnoha týmů Bloom kvůli své elementární dovednosti
YAE MIKO 5* Elektro Katalyzátor
Yae Miko je postava s prakticky bez cooldown. Její elementární dovednosti mohou být spamovány a mohou být také použity k vyhýbání se nepřátelských útoků, což z ní činí všestranný bojovník a skvělý elektrický doplněk mnoha týmů hledajících DPS. Jedinou nevýhodou by byly vysoké náklady na energii, ale jakmile najdete rovnováhu, je to někdo, s kým se počítá.
Ayaka 5* Kryo meč
Ayaka je půvabný válečník, který dokáže rychle provádět útoky konzumací výdrže. Může také způsobit poškození aoe kryo a uplatňovat svůj účinek na všechny nepřátele v dosahu.
Albedo 5* Geo meč
Silný uživatel geo, meč Albedo dodává obrovské sekundární DPS s nízkými cooldowns. Jeho dovednost Solar Isotoma vytváří útok AOE Geo, který přetrvává a zesiluje jakékoli útoky s dalším poškozením geo z přechodných květin a jeho tektonická příliv vytváří obrovské geo krystaly, které před ním způsobují masivní poškození. Pokud jsou oba útoky kombinovány, může uvolnit až sedm z těchto fatálních květů a zesílit útok. Je snadné pochopit, proč tato znaková postava založená na geo.
Dilic 5* Pyro Claymore
Dovednosti společnosti Dilic s Claymore jsou bezkonkurenční. Svým normálním útokem může čtyřikrát sekat, účtovat se, aby dodal další lomítka s silnějším finálním lomítkem, a dodává pyro-vylepšené lomítko jako jeho elementární dovednost. Spárujte to se svým zabijákem Pyro Elemental Burst, který oba srazí nepřátele zpět a poté předvolá spánkujícího phoenixu, který způsobí velké množství poškození AOE, a máte pro váš tým skvělý charakter dopadu
Diona 4* Kryo Luk
Tento divoký barman je skvělá užitková postava, která může být stejně jako její smíšená nápoje spárována s jinými prvky, aby jí opravdu pomohla zářit. Její nabité výstřely z jejího luku nabízejí kryo útoky a její prasknutí poskytuje efekt léčení AOE, který může pomoci udržet vaše těžké hittery zdravé při jejich poškození.
Eula 4* Kryo Claymore
Závazek útoků, které může Eula vydat, je spojen pouze s jejím naprostým poškozením. Těží z nějakého statného odporu vůči přerušení a def, díky nimž je její souprava nesmírně výkonná proti téměř cokoli. Jo, a ona je jedna cool chlapi.
Jean 5* Anemo meč
Jean, jedna z nejrůznějších postav ve hře, může nejen způsobit vážné škody, ale také uzdravit a podporovat zbytek vašeho týmu. Její útok na poplatky může zahájit nepřátele do vzduchu, způsobit značné poškození a její dovednost jí dává schopnost ještě dále házet nepřátele s prasknutím Anemo. Její schopnost výbuchu Dandelion Breeze okamžitě dává všem členům strany výbuch HP a poté neustále poskytuje více uzdravení v AOE.
Klee 5* Pyro Katalyzátor
Tento malý žabku má bomby a spolku, aby došlo k výbušnému závěru jakékoli řetězci útoků. Pasivní talent Klee, Busing Surprise, má šanci vytvořit výbušnou jiskru z jejích normálních útoků. To nejen poskytne další oomph jejímu dalšímu útoku na poplatky, ale také eliminuje náklady na výdrž. Pokud vidíte zářící květ, který naznačuje, že je aktivní její výbušná jiskra, jste na léčbě.
Cyno 5* Elektro Polearm
Cyno je kombinovaná jednotka DPS, která se silně spoléhá na rychlý pohyb, neustálé útoky a závan dobře provedených pohybů, aby zářil. Má poměrně krátké cooldowny a elektro poškození, které může udělat, z něj dělá velkou jednotku v kombinaci s Fischl, Dendro Traveler a Zhongli.
Mona 5* Hydro Katalyzátor
Mona je skvělá postava hydro podpůrné podpůrky s davem, jejíž schopnost prasknutí poskytuje mnoho užitečných taktik, což vám umožní hrát mnoha různými způsoby. Je to jedna z mála postav, které mají posměšnou dovednost, která přitahuje nepřátele, aby bojovaly proti jejímu magickému zjevení, což jí umožnilo vyhnout se prostoru z poškození. Při použití jejího výbuchu má jeden z nejvyšších multiplikátorů ve hře, protože způsobí poškození exploze a lze ji použít k úplnému imobilizaci nepřátel po dobu osmi sekund.
Sacharóza 4* Anemo Katalyzátor
Specializace na kontrolu davu a elementárních reakcí, sacharóza dává nějaké anemo posílení útoků vaší strany. Její dovednosti předvolává ducha větru, který způsobí poškození anemo a přitáhne je. Její elementární výbuch pak může uvolnit proud anemo větru z většího ducha větru, který táhne a zahajuje nepřátele s poškozením Anemo. Pokud větší duch přijde do kontaktu s jinými prvky, zvýší to také jejich poškození.
Tartaglia 5* Hydro Luk
Tartaglia s lukem v ruce upravuje šílené množství vodního poškození z dálky, díky jeho multiplikátorům škálování za jeho schopnost elementárního výbuchu. Jeho normální útok může udělat šest po sobě jdoucích výstřelů, ale po nabití se na špičce jeho šípu hromadí torrent hydro a pak způsobí poškození AOE, které může šířit poškození riptidu poté, co porazí slabého nepřítele. Jeho elementární dovednost mu umožňuje zaútočit na nepřátele útoky na blízko a jeho prasklá schopnost může způsobit jak rozsah, nebo poškození na blízko, v závislosti na jeho postoji.
Xiangling 4* Pyro Polearm
Renomovaná šéfkuchařka z Liyue, xianglingu a jejího ohně dýchajícího Panda Pal, Guoba, způsobují velké poškození pyro. Útoky Xianglingových plearmů jsou rychlé a její agilní pohyb jí umožňuje rychle se obejít a dostat nějaké hity, zatímco její dovednosti jsou schopny pomoci při útoku nepřátel v houpacím kruhu ohnivé smrti. Je skvělá pro DPS a podporuje další postavy, které s ní spárují pro elementární komba, jako je tavenina a přetížení.
Xiao 5* Anemo Polearm
S Polearmem, který umožňuje hodně poškození ponoření, je Xiao vynikajícím DPS hlavním pro použití téměř v jakékoli straně. Když si obléká masku Yaksha, Xiao je schopen vyskočit vysoko a ponořit se pro velké množství anemo poškození. Jeho dovednost mu umožňuje projít skupinami nepřátel, způsobit poškození anemo, což mu také dává elementární částice a obecně mu umožňuje rychle se pohybovat a pomáhat mu vyhnout se poškození.
Yoimiya 5* Pyro Luk
Yoimiya je výkonná jednotka, která může snadno spadnout pod úroveň S v optimálních podmínkách nebo v úrovni s méně než ideálním týmem. Její souprava je slušná a rezonance pyro může být skvělým buffem jejího poškození.
Heizou 4* Anemo Katalyzátor
Heizou je postava docela podobná sacharóze, s výjimkou specializace na typ poškození anemo a zaměřuje se převážně na útok a kritiku. V některých případech hry může být nesmírně životaschopný a v závislosti na tom, který tým/role plní.
Layla 4* Kryo meč
Layla je schopna poskytnout štítům a energii spojencům. Je to podpora, která je zaměřena na HP a úžasně pracuje s Ayaka, Shenhe a Kazuha.

Postavy stupňů

To vše jsou neuvěřitelně silné a schopné postavy dopadu Genshin, které budete mít na vaší straně rádi.

Úroveň
Ikona název Rarita Živel Zbraň
Shenhe 5* Kryo Polearm
Shenhe je kryo postava specificky přizpůsobená tak, aby se vešly týmy mono kryo a nabízí spoustu fyzického odporu skartující.
Freminet 4* Cyro Claymore
Přestože Freminet může být zastíněn jinými členy týmu, má Claymore a může dobře používat jakékoli reakce Claymore, což z něj činí důležitou součást týmu.
Yaoyao 4* Dendro Polearm
Yaoyao je zábavná postava, která se může opravdu dobře spárovat s jinými jednotkami Dendro a poskytnout veškeré potřebné uzdravení a užitečnost.
Lynette 4* Anemo meč
Popsána jako „multifunkční magická asistentka“, Lynette může být skvělou asistentkou Lyney, jejího bratra. S jejím rychle nápadným mečem a magickými schopnostmi může být skvělým doplňkem týmu.
Gorou 4* Geo Luk
Gorou je dobrá podpůrná jednotka pro geo jednotky, protože dokáže jejich obranu ještě dále doprovázet.
Aloy 5* Kryo Luk
Aloy je docela solidní a jednoduchá postava k porozumění. S ona způsobuje kryo poškození s lukem a pracuje skvěle v týmových kompacích, které se spoléhají na poškození prasknutí a jednorázové střely. Není to vysoce mechanický charakter, a tak ji přistál ve úrovni.
Faruzan 4* Anemo Luk
Zatímco Faruzan mohla fungovat výjimečně jako podpora, je silně závislá na odemknutí všech jejích souhvězdí, aby skutečně zářila. Může debulovat nepřátele a také budovat spojence ve svém týmu, což z ní učiní nejvyšší úrokovou podporu, pokud jsou splněny všechny požadavky. .
Barbara 4* Hydro Katalyzátor
Hydro-léčivý zázrak, Barbara nemusí způsobit poškození, ale může spárovat s dalšími postavami dopadu Genshin, aby posílila její schopnosti. Její základní útoky provádějí útoky na stříkající vodu, které mohou rychle sundat nepřátelské štíty pyro.
Beidou 4* Elektro Claymore
I když Beidou dovednost, TideCaller, může způsobit značné množství elektronického poškození, není schopna se během jeho provedení pohybovat, což ji nechává otevřené útoku. Její výbuch však poskytuje dobrý útočný útok, který způsobuje poškození elektrického řízení a zároveň snižuje příchozí poškození. Také se stane vynikajícím plavcem a může snížit náklady na výdrž během plavání o 20%.
Chongyun 4* Kryo Claymore
Překročení vody je pouze úhledný trik, který umožňuje Chongyunovi cestovat do neprozkoumaných oblastí, ale je to kryo sdílený útok, díky kterému je skvělý. Když aktivujete dovednosti Chongyunu, Spirit Blade, všechny útoky na melee jsou poté převedeny na útoky na kryo prvky. To vám umožní rychle nastavit elementární reakce s postavami a zvyšuje jejich poškození na vysoký počet.
Fischl 4* Elektro Luk
Spárování tvrdě zasažených elektro poškození s jejím havranem, Oz, Fischl je silný dobrodruh, který miluje podporu jiných postav, stejně jako miluje krajky. Zatímco její pravidelné a obviněné útoky způsobují značné množství poškození na dálku, když uvolní Oz na nepřátele, poskytuje některé lokalizované poškození AOE, které posílí jakékoli barvy. Burst Fischl lze použít k rychlému přesunu Oz na jiné místo, takže můžete vyměnit a přidat elektro podporu DPS jiných postav.
Kaeya 4* Kryo meč
Udržování nepřátel zmrazených je dobrým přínosem pro podpůrnou postavu, jako je Kaeya, ale jeho dovednost, Frostgnaw, má od svého účinku omezenou vzdálenost. V téměř polárním naproti ohnivé víření Xianglingu může Kaeya vytvořit rotující pás ledu, který se kolem něj točí a poškozuje kryo nikomu nešťastnému natolik, aby byl v cestě. Po přepínání postav přetrvává prasknutí, takže je skvělé nastavit nějaké elementární komba.
Candace 4* Hydro Polearm
Posílením automatických útoků ostatních jednotek v týmu je to, co Candace vyniká, stejně jako rozšiřování HP. To je jen částečně důvod, proč je tak velká podpora v mnoha týmech. Její štít může být občas docela dobrý a pasivní talent k úsvinu prvního světla funguje úžasně ve své soupravě. .
Keqing 5* Elektro meč
Útoky kritických poškození, které můžete postavit s Keqingem, je jediným důvodem, proč funguje tak dobře. Její jediný cíl nabitý útok vytváří ohromující množství poškození a její schopnost dovedností i prasknutí může poskytnout poškození elektro aoe, které kombinuje více útoků pro některé statné údery.

Kokomi 5* Hydro Katalyzátor
Schopnost Kokomi uzdravit a snadné použití z ní činí postavu ideální pro většinu týmových skladby hledající mocného léčitele strany. Kromě toho je její schopnost odolat přerušení a negativním účinkům dalším skvělým rysem, který umožňuje Kokomi celkově slušnou jednotkou.
Ningguang 4* Geo Katalyzátor
Užitečná pro více než jen poskytnutí nějakého neustálého poškození geo, její obrazovka nefritu je nejúčinnější pro vyřazení a ochranu před poškozením. Screen Jade je elementární dovednost, která může chránit jak před projektily, tak i způsobit poškození geo aoe, čímž se pro většinu stran vytvoří všestranný případ použití.
Noelle 4* Geo Claymore
Noelle’s Shield je snadno jednou z jejích nejlepších funkcí, což umožňuje nejen obranu konstantního poškození, když je aktivní, ale automaticky spustí, pokud další aktivní postava klesne pod 30% HP. Její elementární výbuch může být použit k obrácení jejích normálních útoků, aby se rozšířil na širší poškození geo. Není to špatné pro postavu, která je uprostřed seznamu úrovní, huh?
Qiqi 5* Kryo meč
Tato roztomilá malá zombie poskytuje konečnou podporu uzdravení s její schopností nabízet uzdravení a zároveň způsobovat poškození nepřátelům. Podpora Qiqi pochází z použití jejího elementárního výbuchu k cílení na nepřítele s útokem kryo, pak stejně jako poškození nepřátel, kterou postavu, kterou používáte k útoku na nepřítele, bude regenerovat HP. Poskytuje nejen solidní způsob, jak způsobit poškození, ale je zdaleka nejrychlejším způsobem, jak obnovit vzácné HP uprostřed divoké bitvy.
Břitva 4* Elektro Claymore
Razor má uvnitř ducha vlků, svolán jeho elementárním výbuchem, který mu pomáhá vytvářet palbu útoků založených. Tento vysoký DPS však přichází s náklady, protože zmizí při přepínání znaků. Jak již bylo řečeno, břitva může sama o sobě výrazné poškození s jeho prasknutím a správným použitím jeho dovedností, které zvyšuje jeho dobíjení a zotavení.
Rosaria 4* Kryo Polearm
Rosaria má polearm, se kterým používá poškození kryo, a v noci se může pohybovat rychleji. Její elementární dovednost, pustošení přiznání, jí nechají warp za nepřítele a zaútočí na ně, což zvýší její kritickou sazbu, pokud se vám podaří zaútočit na záda nepřítele. Obřady ukončení je Rosaria’s Burst schopnost a umožňuje jí svolat gigantickou ledovou kopí, která způsobuje kryo poškození nepřátelům, včetně AOE, která způsobuje další poškození nepřátelům v této oblasti.
Sara 4* Elektro Luk
Sara je elektrická luk wielder, který se zaměřuje hlavně na rychlé útoky a obnovení energie pro celou stranu. Když je maximální, je to solidní postava, kterou lze považovat za mírně slabší verzi Bennetta. Zatímco ona není tak silná jako on, může do značné míry plnit stejnou roli v jakémkoli elektro tým, který ji umístíte
Sayu 4* Anemo Claymore
Sayu je všestranná jednotka, kterou lze použít k uzdravení týmu a jednání Anemo DMG se svou prasklou dovedností. Může využít dovednosti ve své soupravě k aplikaci různých debuffů na nepřátele a zároveň jednat jako solidní léčitel.
Traveler (Electro) 5* Elektro meč
Elektro forma cestovatele je ve skutečnosti velmi dobrá postava s konzistentními čísly DPS. S bleskovými útoky, které mohou srazit nepřátele zpět a aplikovat solidní kousky poškození, je to jednotka, která se může snadno dostat do mnoha týmů.
Yanfei 4* Pyro Katalyzátor
Yanfei může rychle odstoupit na nepřátelskou HP s její pyro tečkou a to může vést k konstantním DPS po dlouhou dobu. S velkou AOE ve své soupravě může být Yanfei docela dobrá jednotka, pokud vám chybí nějaké poškození AOE.
Thoma 4* Pyro Polearm
Thoma vypadá jako postava s velkým potenciálem, ale protože není úplně nejvhodnější pro jakýkoli tým, rychle spadne pod úroveň A. Být schopen způsobit a způsobit spoustu škod, je to dobře zaoblený postava, která může být do většiny týmů docela slušná, když vám chybí lepší Pyro Unit.
Kuki Shinobu 4* Elektro meč
Kuki je poměrně slušný elektrický léčitel, rozšiřuje se HP a má nějaké poškození v její sadě, aby ji ještě více životaschopné pro obsah clearingu.
Kirara 4* Dendro meč
Kirara je nejnovější postava v Genshin Impact, když byla představena do hry v Patch 3.7. Je to podpůrná postava a v současné době jediná ve hře, která může urychlit lezení. Taková vlastnost dělá Kirara skvělou postavou pro průzkum.

Znaky B

I když tyto postavy rozhodně nejsou nejsilnější, šťastně zaplní mezery ve vašem týmu.

B Tier
Ikona název Rarita Živel Zbraň
Collei 4* Dendro Luk
Collei může někdy dobře fungovat, ale ona se silně spoléhá na škodu v průběhu času způsobeného dovedností Trump-Card Kitty a vyžaduje, aby dobré složení týmu opravdu zářilo..
Dori 4* Elektro Claymore
Je skvělá pro poskytnutí nějakého regence a je opravdu hezké vidět postavu, která má dovednost, jako je neočekávaný řád (který má šanci vrátit část materiálů použitých při tvorbě), ale v boji není nic psát domů o..
Yun Jin 4* Geo Polearm
Yun Jin je skvělá pro zvýšení normálního poškození ATK, ale bohužel není skvělým doplňkem mono elementárních týmů. Má hodně poškození prasknutí, díky čemuž se dostane do poněkud zvláštního spektra „dobrého, ale ne opravdu užitečného“.
Lisa 4* Elektro Katalyzátor
Přestože je Lisina dovednost skvělá proti davům nepřátel, trvá možná příliš dlouho nabitý. To, spárované s nízkým poškozením HP a základních základů, a vy začnete chápat, proč klesá na seznamu úrovně postavy. Pokud však hledáte skvělou podpůrnou postavu pro řetězení některých elementárních reakcí, masivní elektrické poškození z jejího blesku Rose Burst také tlačí nepřátele zpět s údery blesku.
Traveler (Geo) 5* Geo meč
Forma cestovatele je skvělá a poněkud neočekávaná podpůrná postava pro lukostřelce. S rychlým vyvoláním své elementární dovednosti se z země vyčnívá geo sloup, který může poskytnout platformu pro lukostřelce, aby se bezpečně vybrali u nepřátel, pokud neexistují žádné magie nebo útočníci na dálku, který na vás v současné době zaměřuje.
Xinyan 4* Pyro Claymore
Jako uživatel pyro nabízí Xinyan mnoho možností. Její dovednost vytváří pyro štít, který oba útočí na pyro a přitom absorbují poškození – částka závisí na tom, kolik nepřátel je zasaženo. Xinyanův výbuch může rychle osvětlit davy, protože má obrovské AOE a způsobí fyzické poškození a pyro poškození v okolí.

Znaky C

Tyto postavy jsou sice trochu základní as trochou gacha štěstí je budete moci ještě dlouho prokopat.

C
Ikona název Rarita Živel Zbraň
Dehya 5* Pyro Claymore
Dehya je postava s jedním z nejvyšších základních bazénů HP ve hře, ale zatímco je docela slušná v tankování a odolávání přerušení, není tak skvělá, pokud jde o nadšence a synergie s jinými postavami.
Mika 4* Kryo Polearm
Mika je podpůrná postava, která může spojencům poskytnout účinky na útok a léčivé účinky a je mimořádně účinné spolu s postavami jako Eula, Fischl a Rosaria.
Jantar 4* Pyro Luk
Bože, co se ti stalo, Amber? Je dobrá pro prozkoumání a řešení hádanek, a přestože může nabídnout nějaké šance na odříznutí nepřátelských slabých míst z dálky, jinak je relativně slabá. Její nízké poškození základem a HP jsou obrovským problémem as dlouhými cooldowns pro její dovednosti, musíte ji v podstatě plně odemknout, abyste ji přiměli k slušným statistikám. Je nám líto Amber, ale někdo musí být na dně našeho seznamu úrovní postav, doufejme, že vás vývojáři v budoucnu zachrání!
Traveler (Anemo) 5* Geo meč
Snadno si vybrat, protože je to primární charakter příběhu, Anemo Powers cestovatele poskytují mnoho výhod. Palm Vortex je skvělá dovednost, která poskytuje rychlý způsob, jak vám přinést nepřátele, ale také může šířit další prvky nepřátelům v cestě, což nejčastěji vytváří víření. Jejich výbuch odnáší nepřátele od vás a také šíří poškození elementárních, což může být užitečné s kontrolou davu.

To je seznam všech nejlepších postav Genshin Impact! Neváhejte a použijte některé z našich kódů dopadu Genshin nebo zkontrolujte některé průvodce postavy!

Genshin Impact 3.0 Seznam úrovně: Nejlepší DPS, sub-DPS, podpora a znaky Elemental Enabler

Jak se očekávalo, dopad Genshin 3.0 a zavedení znaků Dendro třásl věci v meta.

Dendro, poslední přidání systému sedmi prvků, vytvořilo některé nové týmové kompozice a přinesla zpět několik zapomenutých hrdinů po cestě.

S tím, tady je náš genshin dopad 3.0 Seznam úrovní hodnocení nejlepších DPS, sub-DPS, podpory a základních znaků Elemental Enabler.

Seznam úrovní dopadu Genshin: Nejlepší znaky ve verzi 3.0

Následující úroveň seznamů samostatných znaků dopadu Genshin do čtyř stupňů, kde jsou úrovně S nejlepšími a úrovněmi C jsou v současné době nejméně životaschopné postavy.

Podobně budou postavy hodnoceny v roli hlavních DPS, sub-DPS, podpory a aktivátorů. Tyto role jsou označeny komunitou Genshin Impact a vedou, kolik hráčů se blíží ke hře.

Seznam také zvažuje počet souhvězdí, kterou postava vyžaduje, aby zářila nejjasnější.

 • Hlavní DPS
  • Primární zdroj DMG. Většina týmů je navržena na umožnění schopností těchto postav.
  • Přestože má pozornost, většina postav může hrát tuto roli v dopadu Genshin s dostatečnou investicí.
  • Postavy, které mohou pro váš tým poskytnout další zdroj elementárního poškození.
  • Tyto postavy nabízejí v týmu užitečnou roli, poskytují nadšence, uzdravení, očištění, štíty a snižování obrany nepřátel.
  • V dopadu Genshin je to nejdůležitější kategorie. Skvělá podpora může změnit způsob, jakým váš tým provádí.
  • Účelem těchto typů postav je posílit konkrétní elementární dovednost v týmu.
  • Obecně pocházejí ze stejného prvku jako DPS nebo sub-DPS, aby vytvořili elementární rezonanci.
  • Některé týmy nahradily aktivátory druhá podpůrná znaky.

  Nejlepší hlavní DPS

  Dendro reakce byly velkým podpořem pro elektro a hydro znaky, ale jak chceme říkat, každá náplast je xianling buff a genshin dopad 3.0 není žádná výjimka.

  Zatímco některé postavy zůstanou silné, Geo byl přemístěn na sekundární roli a kryo znaky nejsou tak dominantní jako dříve.

  Týmy Quicken jsou prozatím nejlepší vzhledem k tomu, že máme pouze 2 podpěry Dendro, Raiden Shogun je velmi silný jako DPS v této záplatě.

  Tighnari je velmi dobrý DPS, ale potřebuje rozprostření reakce, aby zářilo. Myslíme si však, že to bude tendence v blízké budoucnosti, postavy se zaměřit na jeden typ reakce.

  • Úroveň s
   • Raiden Shogun C2, Xiangling C4, Ayaka C0, Ganyu C0, Hu Tao C1*
   • Tighnari C0, Ayato C0, Childe Tartaglia C0, Yanfei C4, Keqing C0
   • Yoimiya C0, Arataki Itto C0, Eula C0, Heizou C2, Xiao C0, Diduc C0, Klee C0
   • Noelle C6, Ningguang C2, Razor C4

   Nejlepší sub-dps

   Yelan zůstává nejlepším sub-dps, ale Genshin Impact 3.0 je začátek elektrické dominance a postavy tohoto prvku v této roli nejlépe svítí.

   Postavy jako Fischl, Yae Miko a Beidou kradou show s působivým poškozením v týmech s Dendro.

   • Úroveň s
    • Yelan C0, Fischl C6, Yae Miko C0, Beidou C2
    • Xingqiu C6, Venti C0, Lisa C2
    • Kaeya C2, Aloy C0
    • Amber C6, Traveler Electro C6, Traveler Anemo C6.

    Nejlepší podpora

    Těžko uvěřit, ale Dendro Traveler je nejlepší podporou v současné meta, z jednoduchého důvodu je nejlepší podpora prvku Dendro. Všechny nové týmy zahrnují Dendro verzi Lumine nebo Aether.

    Kazuha a sacharóza jsou stále velmi silné podpěry, protože víření absorbuje Dendro reakce a transformovala je na DMG Dendro.

    Mezitím jsme viděli mnoho týmů s Bennettem, ale je stále nejlepším vyrovnávacím pamětí a Geo Archon, přestože všechny změny zůstávají silné.

    Konečně se Kokomi a Kuki stávají nejpoužívanějšími podporou po cestovateli Dendro.

    • Úroveň s
     • Dendro Traveler C2, Kokomi C1, Kazuha C0, sacharóza C1
     • Zhongli C0, Bennet C1, Collei C0, Diona C6, Kuki Shinobu C0
     • Mona C0, Yun Jin C2, Jean C0, Sayu C1, Barbara C0.
     • Qiqi C0

     Nejlepší základní aktivátory

     Role Elemental Enabler má menší reprezentaci v dopadu Genshin a zatím nemáme ten, který synergizuje přímo s Dendro Reactions.

     S ohledem na to jsou v seznamu malé změny, včetně Kujou Sara & Thoma, kteří jsou schopni používat semena Dendro v poli, zatímco jsou nadšení jejich týmů.

     Pro více podobných článků se podívejte na náš dopad Genshin a další stránku.

     RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.