Seznam zombie videoher | Zombiepedia | Fandom, stáhněte si to nejlepší z zombie her pro Android | Uptodown

Zombie hry

Dead Trigger 2, pokračování původního, oceněného mrtvého spouštěče, je zde s novým střelcem z první osoby. Je to větší, krvelejší a má ještě lepší.

Seznam zombie videoher

Toto je Seznam videoher s zombie. Většina her s nemrtvými je hrůza přežití nebo akční dobrodružství.

Obsah

Moderní hororové zombie []

Tyto hry jsou vybaveny stvořeními inspirovanými archetypálními zombiemi, který je vyjel v hororových filmech, filmech B a literatuře, jako například ve filmech George A. Romero. Konkrétní zdůvodnění a zobrazení zombie se liší podle zdroje.

název Rok Plošina Popis
Sám ve tmě (série) 1992-přítomnost Rozličný Horrová série přežití představující zombie a další nemrtvé stvoření
Beast Busters 1989 Pasáž Gun-hra, ve které se hráči musí vystřelit z města zamořeného Zombie.
Carnevil 1998 Pasáž Hra o nemrtvém zábavním parku vzhledem k názvu „Největší přehlídka objevená!”
Město mrtvých Zrušeno Zrušeno X
Combat Arms (karanténní režim) 2008 PC Zkuste přežít 2:00 minut a infikovat/zabít ostatní lidi, aby vyhráli nebo prohráli.
Zabiják mrtvoly 1994 PC, Sega CD, Sega CD 32X, 3DO, Sega Saturn Videohra, která představovala gang lovců/vojáků, kteří uprchli z vesnice plné zombie.
D2 2000 Sega Dreamcast Hra (původně pro nikdy vydané Panasonic M2) hraje z pohledu 3./1. osoby s lehkým prvkem RPG.
Mrtvá hlava Fred 2007 PlayStation Portable Hra se točí kolem Fredovy chybějící hlavy, zatímco postupuje ve hře, hráč může sbírat sortiment různých hlav, které mají různé schopnosti.
Mrtvý ostrov 2008 PC, Xbox 360 Hra o rozmanité skupině přeživších, která se snaží přežít zombie apokalypsu v rekreačním středisku, kde střelné zbraně jsou vzácností a držení se dohromady je klíčem k přežití. Hráči jsou schopni vytvořit a najít jedinečné zbraně, které je třeba použít proti svým nemrtvým protivníkům.
Dead Rising Series 2006- současnost Xbox 360, PC, PS3 Hra, kde hráč, každodenní fotograf, hledá kopečku století. Místo toho skončí uvízl uvnitř obchoďáku plného zombie. Hráč je schopen používat neuvěřitelně užitečné zbraně, jako je řetězová pila, k méně užitečným, ale komediálním zbraním, jako je hračkový světelný meč. Hráči jsou také schopni vyrobit šílené kombinované zbraně, jako je špehovaná netopýr nebo vrták.
Mrtvý prostor 2008 PC, PS3, Xbox 360 Hráč je systémový inženýr a je uvězněn na těžební lodi s mutovanými nemrtvými lidmi ovlivněnými náboženským artefaktem nalezeným na planetě níže.
Série Doom 1993-přítomnost PC, Xbox, Xbox360 – Hráč bojuje proti ovládání zbraní, zombie a další příšery na měsících Mars, Mars samotné a Země.
Série Evil Dead 2000-2005 Rozličný Tyto hry (Evil Dead: Hail to the King, Fistful of Boomstick, Regeneration) obsahují popel z zlých mrtvých filmů, které krájejí a naráží na zombie (mrtvé) jeho brokovnice s dvojitou barvou, a.k.A. jeho boomstick.
Flesh Feast 3d 1998 Sega Zombie Lov PC Hra
Série House of the Dead 1996 Arcade, PC, Xbox, Nintendo Wii
Hunter: Reckoning Series 2002 Xbox, GameCube
Infikovaný 2005 PlayStation Portable Hráči přebírají roli newyorského policajta a musí zachránit civilisty z nemrtvých, střílečkových em-up.
Zabíjení podlahy 2005-přítomnost PC Herní mod (modifikace)/celková konverze země mrtvých: silnice k Fiddlerově zelenému 2005 PC, Xbox Jediná hra založená na Romero, která byla kdy vydána, s paralelním příběhem se stejným názvem. [1]
Left4Dead 2008-přítomnost PC, Xbox 360 Multiplayer, Zombie založená hra na přežití od Valve
Zombie BBQ Little Red Riding Hood 2008 Nintendo ds
Necrotický drift 2004 PC Necrotic Drift je hororové textové dobrodružství pro přežití, které následuje po příběhu zaměstnance herního obchodu Jarret Duffy, když se ve svém obchoďáku uvolní veškeré peklo 2000 Playstation 2 Hack and Slash Games zahrnující ženské protagonistky, které se rozřezává řádek přes armádu nemrtvých v moderním Japonsku.
Série Resident Evil 1996-přítomnost Rozličný Obsahuje zombie konzumující maso vytvořené syntetickými prostředky, i.E. Mutagenní viry vytvořené společností Evil Umbrella Corporation. Resident Evil 4 však obsahuje parazitický typ zombie a některé další příšery spíše než virus vytvořené zombie.
Majetek 2010 PlayStation 3, Xbox 360 Hra, kde jste zombie, která se snaží přesnou pomstu lidem, kteří vás přiměli nemrtvých. Možná zrušeno.
“Rebel_without_a_pulse” “Stubbs Zombie v” Rebel bez pulsu ” 2005 Mac OS X, PC, Xbox, Xbox 360 Hra třetí osoby hrála jako zombie, spolu s armádou přeměněných zombie.
Krize přežití z 2004 PC Hra na hraní počítačů (CRPG)
Dospívající zombie: Invaze mimozemského mozku 2008 Nintendo ds
Dotkněte se mrtvých 2007 Nintendo ds On-Rail, střelec z první osoby, který vyzývá hráče, aby vymýtil stovky vln zombie ve věznicích, bažinách a vojenských základech.
Psaní mrtvých 1999 PC, Sega Dreamcast Spin-off / Urban Dead 2005-přítomnost Web MMORPG založená na prohlížeči, kde se hráči mohou připojit k pozůstalým nebo zombie, v bitvě o kontrolu nad karanténním městem.
Zaklínač 2007 PC
Světová válka Z 2013 Aplikace Příběh zvaný světová válka z. Jméno hrdiny Doug Perry může zachránit oběti uprostřed chaosu. Doug může přežít Z Denver Kyoto a Paříž. Doug může zachránit Yvette Rob a Emil ve městě. To je prostě žeggining
Zombi 1990 C64, ZX Spectrum, Amstrad CPC, Commodore Plus/4, Amiga, Atari ST Stejně jako Dead Rising má Zombi téma zombie v obchodě inspirované filmem Dawn of the Dead.
Zombie apokalypsa 2009 Xbox Live Arcade, PlayStation Network Stahovatelný natáčení vytvořený nihilistickým softwarem a publikovaný Konami
Zombies jedli mé sousedy 1993 Zombie masakr 2010 Zombie panika! Zdroj 2005 PC MONTLAYER HALFIFE 2 MOD, ve kterém jsou hráči rozděleni do dvou týmů, pozůstalých a zombie. Když jsou zabiti pozůstalí, stanou se zombie. Zombie panika! je mod pro poločas stejných vývojářů.
Zombie mor 2007 PC Úprava proti úderu, kde lidé musí zabít zombie, aby porazili infekci. Pokud zombie zabijí posledního člověka, převezmou svět.
Zombie pomsta 1999 Arcade/Sega Dreamcast Porazte je, kde si hráči vyberou jednu ze tří postav na Pummel Zombies
Zombie Wranglers 2009 Xbox Live Arcade Stahovatelná akční hra, vyvinutá Frozen Codebase a publikovaná společností Sierra Online
Zombie zombie 1984 ZX spektrum 4 akční hra s Plotline inspirovanou B-filmem.

Videohry s malými zombie rolemi []

Následující hry mají zombie, ale nejsou ústřední součástí spiknutí.

 • Armádní muži 2 – obsahuje zombie v jednom hráči Misson a také volitelná možnost zombie respawn v multiplayeru
 • Krev – má nepřátele zombie
 • Borderlands-Mas Add-on Pack. [[Wikipedia: Dech of Fire | 21: 42, 20. března 2010 (UTC) 71.1.236.236breath of Fire]] – Strana hráče narazí na město naplněné zombie a musí se zbavit moru, aby pokračoval dále. Jméno města je Romero, s odkazem na legendární zombie filmaře, George a. Romero. Kromě toho všechna pokračování hry představovaly alespoň jednoho nepřítele podobného zombie.
 • Call of Duty: World at War – Hra obsahuje speciální režim s názvem Nacistické zombie, který lze odemknout, jakmile hráč dokončí kampaň pro jednoho hráče. V něm se musí až čtyři hráči pokusit se bránit před neomezenými vlnami nemrtvých nacistických vojáků. Existují čtyři mapy „nacistických zombie“: Nacht der Untoten (Night of the Undead), Zombie Verrukt (Crazy Zombie), Shi No Numa (Swamp of Death) a Der Riese (obří). [2] .
 • Město darebáků – Hra obsahuje hratelný archetyp s názvem The Necromancy Mastermind, který hráčům umožňuje svolat několik nembieových zombie přisluhovačů, aby bojovali jeho jménem. Toto je jeho primární útočná síla během hry. Hráči si mohou navíc přizpůsobit svůj vyvolávač tak, aby vypadal jako zombie, doplněný hnijícím masem a rány ve viditelných oblastech.
 • Castlevania Série – Každá hra v sérii Castlevania zahrnovala zombie. Někteří jsou nekonečně spřípňující nepřátelé, kteří jsou velmi snadno poráženi, zatímco jiní byli vystupováni jako šéfové (Beelzebub) nebo jako součásti šéfa (Legion, Granlloon).
 • The Carmageddon Obzvláště série Carmageddon 2 (1998), představuje zombie převzetí velkého města, skrze které musí hráč řídit a zabíjet zombie po cestě. Je však třeba poznamenat, že je to pouze v Diablo – Má nepřátele zombie
 • Zničte všechny lidi! Big Willy Unleashed – Jednou z nových zbraní, které ve hře obdrží, je Zombie Gun, která promění lidi v zombie, které zaútočí na ostatní lidi a proměňují je v zombie.
 • Země (1995) – Město Threed je původně obsazeno zombie a dalšími nemrtvými bytostmi. Tyto zombie jsou schopné řečit a shromažďovat med z mouch pro mistra Belch.
 • Starší svitky IV: Oblivion Zombie lze nalézt v některých herních věšcích
 • Pátek 13 Hra, která se zaměřuje na zombie jako nepřátelé, kteří pronásledují „Cursed“ Crystal Lake, vedené Jasonem Voorheesem .
 • Ghoul Patrol – Pokračování zombie snědl mé sousedy
 • Mods pro Poločas rozpadu Hry s tradičními zombie:
  • Break – Multiplayer Poločas rozpadu Co-Operative Mod má hráče bojující proti zombie a stát se samotnými zombie.
  • Zombie panika – Multiplayer Mod, ve kterém se přeživší pokoušejí přežít infikované. Zombie i lidé jsou kontrolováni hráčem. Mod byl také znovu vytvořen a aktualizován pomocí hladu Valve Corporation, Mod pro jednoho hráče pro Noc oživlých mrtvých. Zombie jsou také chytřejší než obvykle, schopné létat vrtulníky a používat namontované kulomety.
  • Zombie Master – V tomhle Poloviční život 2 Modifikace Tým lidských hráčů musí dokončit objekt a obhajovat svou základnu proti Hordes Zombie, které jsou ovládány „Zombie Master“

  Revenants []

  Revenants je založeno na folklóru; Tyto hry mohou mít nadpřirozené nebo fantasy téma. Na rozdíl od masového útoku kanibalistických zombie moderní hrůzy se z mrtvých zbývajících pro jednotlivé účely zvýšily z mrtvých.

  • Věčná temnota: Requiem Sanity představovaly čtyři odlišné druhy zombie, vše týkající se starověkých a okultních bohů a všechny různé silné stránky a zarovnání s různými bohy.
  • zmrtvýchvstalý, ve kterém je protagonista zvednutá duše z pekla, pověřená nalezením dcery místního krále.
  • Siréna – Primární nepřátelé hry, Shibito, jsou lidé postiženi místním náboženským rituálem, který se dělal děsivý. Shibito v dřívějších fázích se objevuje a chová se převážně jako zombie.
  • Dědictví Kaina: Defiance představuje vzkříšená stvoření, která stoupají ze země nebo ze stěn dočasným obýváním skořápek mrtvol, aby unikli spektrální říši a vstoupili do živého světa. Tato stvoření nejsou vidět ve spektrální říši a jsou prezentována pouze v Razielových kapitolách.
  • Zombie Nation – V této hře, vydané pro zábavní systém Nintendo v roce 1990, se zvažuje tajemný meteor s názvem „DARC Seed“ na Zemi a promění obyvatele Spojených států na zombie.
  • Fire Emblem: The Sacred Stones Měl pomsty jako jeden z běžnějších typů příšer, které se bojovaly v pozdějších kapitolách.
  • Zaklínač

  Voodoo zombies []

  • Rozličný Dungeons & Dragons Hry založené na založených na periferních rolích; například, Baldurova brána II představuje muže, který se vrací z mrtvých jako zombie, aby způsobil pomstu na svých rodinných příslušnících pro strašný pohřeb a Planescape: Torment představuje město osídlené nemrtvými.
  • Darebák představuje zombie jako jeden typ nepřátelských příšer.
  • Ghosts n ‘goblins – Tato hra obsahuje ohromující hojnost zombie.
  • Zloděj: Temný projekt obsahuje mnoho druhů nemrtvých tvorů. Zombie se objevují během hry.
  • Středověk A jeho remake představuje nemrtvý postavu hráče, sir Dan klasický rytíř, ale nemrtvý.
  • Warcraft III – má nemrtvou frakci známou jako Forsaken .
  • Legenda Zeldy Série obsahuje zombie jako stvoření s názvem Redeads. Některé hry (například Ocarina of Time také obsahují mumie zvané Gibdos.
  • Svět války obsahuje troll zombie v případech, jako je potopený chrám.

  Ostatní zombie []

  • Ohavnost: Projekt Nemesis – Strategická hra v reálném čase, kde hráč musí porazit stále více mutované formy zombie.
  • Sám ve tmě – Hra původně věřila, že vyvolává žánr herního her v roce 1992, většina nepřátel v této hře byla zombie nebo jiná mutantní stvoření se souvisejícími rysy.
  • Chytání o vypuknutí zombie. Vydáno pouze v Japonsku pro FM Towns Marty, MSX2, PC-98, a byla konečnou licencovanou licencovanou Wikipedií: PC Engine Game, která bude vydána v roce 1999.
  • Soudce Dredd: Dredd vs. Smrt Má zombie (označené jako „The Undead“) mezi jeho darebáky, kteří se nejvíce poznačují v nákupním středisku a upír: Maškaráda – Masquerade – krevní linie – Hráči se setká s zombie v různých bodech ve hře. Zombie v této hře jsou zobrazeny jako řezivo, slabá nemrtvá stvoření s hladem po mozku.
  • V sérii | Mýtu jsou „Dark“ zarovnané jednotky obvykle jakýmsi zombie nebo uvězněnou duší, zatímco vzácné jen zlí duchové nebo jeskynní.
  • Série videoher Evil Dead, ve které hráč musí bojovat proti mrtvým, démoni a démonu.
  • „Dead Space“ má zombie jako postavy zvané nekromorfy. Jsou zabiti „strategickou demontáží.”
  • Zombie jombie a karetní hra iOS založená na zvířecích a lidských zombie. Úlohou zombie je zachránit svět před lidmi zlými žijícími lidmi. Mohou jíst mozky, aby získali energii a síly.
  • Zombie armádní trilogie: představuje spoustu nepřátel, z nichž všechny jsou nacistické zombie. Tyto zombie jsou vytvořeny pomocí okultismu a vedeny samotným okultním generálem i Adolfem Hitlerem. Mají pravomoci vystoupit z mrtvých a podle libosti je svolat. Hitler vyrábí více nemrtvých vojáků prostřednictvím těl vojáků, kteří padli v bitvě. Nejsou neporazitelní a zemřou z kulky do mozku.

  Poznámky []

  1. ↑ Cite chyba: Neplatná značka; Pro rozhodčí nebyl poskytnut žádný text
  2. ↑ „Gametrailers gttv“. Gametrailers (2008-10-25). Citováno dne 2008-10-25.

  Viz také []

  Externí odkazy [ ]

  • Nemrtvé brány.com web věnovaný výhradně pro zombie hry.
  • Finále.com crossplatform zombie mmo.

  Zombie hry

  1. Ikona rostlin vs. zombie

  Rostliny vs. Zombies Free je hra obrany Tower, kde musíte bránit svou zahradu před nekonečnou hordou krvežíznivé zombie, sání mozku. Jak? Studna.

  2. Ikona rostlin vs zombie 2

  2. Rostliny vs Zombies 2

  Rostliny vs. Zombies 2 je pokračování populární hry „Tower Defense“ z PopCap. Vaším úkolem je bránit vaši polohu (dům) proti.

  3. Ikona chytače zombie

  3. Zombie chytače

  Zombie Catchers je hra zasazená do post-apokalyptického světa, kde zombie převzaly Zemi. Naštěstí pro lidstvo, a.J. a Bud, dva intergalaktické.

  4. Ikona mrtvého cíle

  4. Mrtvý cíl

  Mrtvý cíl vás umístí uprostřed hypotetické světové války, kde jste jediným přeživším útoku zombie. Musíš.

  5. Život (globální) ikona

  5. Život (globální)

  Life After je hra 3D akce přežití. Hráči ovládají jednoho z posledních přeživších, kteří odešli poté, co zombie apokalypsa zpustošila moderní společnost. Nyní.

  6. The Walking Dead: Sezóna jedna ikona

  6. The Walking Dead: Sezóna jedna

  The Walking Dead: Sezóna jedna je první sezóna grafického dobrodružství založená na stejnojmenném komiksu, kde musíte.

  7. Ikona zombie tsunami

  7. Zombie Tsunami

  Zombie Tsunami je nekonečný běžec, který dokáže do žánru přinést něco nového. Místo toho, abyste ovládali pouze jednu osobu, budete řídit a.

  8. Poslední den na ikoně Země

  8. Poslední den na Zemi

  Poslední den na Zemi je MMORPG třetí osoby, která vás vyzývá k ovládání jednoho z mála přeživších masivní zombie apokalypsy. Nejprve.

  9. Ikona Dead Trigger 2

  9. Dead Trigger 2

  Dead Trigger 2, pokračování původního, oceněného mrtvého spouštěče, je zde s novým střelcem z první osoby. Je to větší, krvelejší a má ještě lepší.

  10. Do ikony Dead 2

  10. Do mrtvých 2

  Do mrtvých 2 je akční hra z první osoby, kde hrajete jako přeživší v zombie apokalypse. Na rozdíl od první splátky.