Sid Meier S Civilization® VI: Teddy Roosevelt Persona Pack в Steam, Teddy Roosevelt (CIV6) | Civilizace wiki | Fandom

Teddy Roosevelt (CIV6)

Brzy ve hře je jedinou americkou výhodou +5 bojová síla na jejich domácím kontinentu. Budou se chtít rychle rozšířit po celém svém kontinentu a přesunout se, aby získali podporu nedalekých městských států. S bonusy vlády s dvojitou silou vlády je jejich volba vlády důležitá, i když klasická republika a demokracie jsou nejužitečnější s preferencemi Ameriky: vítězství v kultuře kultury. S jejich filmovým studiem, bonusem národního parku a dvěma postindustriálními jedinečnými jednotkami svítí od 20. století.

Купить Sid Meier’s Civilization® VI Anthology набор (?)

Эксклюзивный бон provede: наборы «персона: теодор рузвельт» и «персона: екатерина медичи» ».

Полззователи, играющиеo ыыы способностями! «Мужественный всадник тедhlí» успешно поддděерживает мир на родном конощ в »» р е е »» »» »» урсов способна превратить свою цивилизацию в св культуры и т т т т т т т т т и т т и т и и и и и т и т т и т т т т т т т т и и и и и. Наборы «персона» меняют. Такие лидеры получают у už м м и фон, новые и игровые бонелон з з т ц целен nebude. Наборы «персона» доступны только владелцам New Frontier Pass. Они будут опубликованы одновременно со торым набором дополнений.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 7X64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
  • Процессор: Intel Core i3 2.5 GHz nebo AMD jev II 2.6 GHz nebo větší
  • Оперативная память: 4 GB озу
  • Видеокарта: 1 GB & AMD 5570 nebo NVIDIA 450 nebo Intel Integrated Graphics 530
  • DirectX: Версии 11
  • Место на диске: 12 GB
  • Ззковая карта: Zvukové zařízení kompatibilní s přímým
  • Дополнительно: Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověřování páry; Požadované instalace softwaru (součástí hry) zahrnují Steam Client, Microsoft Visual C ++ 2012 a 2015 Runtime Libraries a Microsoft DirectX. Připojení k internetu a přijetí dohody o předplatitele Steam ™ vyžadované pro aktivaci. Viz www.poháněný párou.com/dohoda pro podrobnosti.
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 7X64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
   • Процессор: Čtvrté generace Intel Core i5 2.5 GHz nebo AMD FX8350 4.0 GHz nebo větší
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: 2GB & AMD 7970 nebo NVIDIA 770 nebo VÍCE
   • DirectX: Версии 11
   • Место на диске: 12 GB
   • Ззковая карта: Zvukové zařízení kompatibilní s přímým
    Минининининnakыные:

    • 64-разрядные процессор и
    • О: 10.12.6 (Sierra)
    • Процессор: Intel Core i5 2.7GHz
    • Оперативная память: 6 GB озу
    • Видеокарта: 1 GB GPU Minimum – GeForce 775M | Radeon HD 6970 | Intel Iris Pro
    • Место на диске: 15 GB
    • Дополнительно:OZNÁMENÍ: Je možné, že se Mac a PC během aktualizací nebo záplaty vymknou synchronizací. V tomto časovém období budou uživatelé Mac schopni hrát pouze další uživatele Mac.
     Рекомендованные:

     • 64-разрядные процессор и
      Минининининnakыные:

      • 64-разрядные процессор и
      • О: Ubuntu 16.04 (64bit)
      • Процессор: Intel Core i3 530 nebo AMD A8-3870
      • Оперативная память: 6 GB озу
      • Видеокарта: 1 GB VRAM Minimum – Nvidia Geforce 650
      • Место на диске: 15 GB
      • Дополнительно:Důležité oznámení: Některé procesory Intel I3 mohou vyžadovat další oddíl s výměnou 2 GB. Důležité upozornění: Chipsy ATI a Intel nejsou podporovány pro spuštění civilizace VI Linux. Nesplňte výše uvedené požadavky? Běží na jedinečném distro? To neznamená, že vaše konfigurace nebude spustit Civ VI! Navštivte stránku Community Community Civilization VI a podělte se o své zkušenosti s ostatními hráči Linuxu a dozvíte se, jak poslat chyby Aspyrovi. Vaše zpětná vazba nám pomůže zlepšit Civ VI Linux a budoucí vydání AAA Linux!
       Рекомендованные:

       • 64-разрядные процессор и

       © 2017 Interactive Software a jeho dceřiné společnosti. Civilizace Sid Meiera, civilizace, Civ, 2K, Firaxis Games, Interactive Software a jejich příslušné loga jsou ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní známky a ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Všechna práva vyhrazena.

       Teddy Roosevelt (CIV6)

       +5 Bojová síla pro všechny jednotky uvnitř amerického domácího kontinentu. +1 ALLIVE na všechny dlaždice ve městech s národním parkem. Získá jedinečná jednotka drsného jezdce s pušováním.

       Agenda vůdce – politika velké hůlky

       Má rád mírové civilizace, které mají na svém domácím kontinentu město. Nemá rád civilizace začínající války na jeho kontinentu.

       Unikátní

       Jednotka

       Náboženství

       „Americanismus znamená ctnosti odvahy, cti, spravedlnosti, pravdy, upřímnosti a odolnosti – ctnosti, díky nimž byla Amerika.”

       Theodore “Teddy” Roosevelt (27. října 1858 – 6. ledna 1919) byl 26. prezidentem Spojených států, nejlépe známý pro svou energickou zahraniční politiku, která se snažila proměnit Spojené státy v mezinárodní velkou moc, jakož i pro jeho progresivní reformy a zachování přírody. Vede Američany Civilizace VI.

       Teddy má velkou hůl na svém kontinentu, ale pokud ho necháte na pokoji, zůstane klidný. Jen se ho nepokoušejte překonat k vítězství v kultuře.

       Toto je standardní verze Teddy Roosevelt, když hráči nemají povoleny balíčky Persona. Když jsou povoleny, bude Teddy Roosevelt rozdělen do dvou alternativních osob: Hrubý jezdec Teddy, s novým vzhledem a variantou jeho dřívějších schopností a Bull Moose Teddy, pomocí svého bývalého modelu, ale s novými schopnostmi.

       Obsah

       Recenze expertů GameSpot

       11. února 2019

       8. února 2018

       24. října 2016

       Intro [ ]

       A tak je na vašich širokých ramenou, Theodore Roosevelt, účtovat a vést své lidi k jejich velkému dobrodružství. Použijte svou vojenskou sílu a dát nárokům své vlasti náměstí, kterou si tak zoufale zaslouží. Určitě zvýšíte Ameriku do centra pozornosti a přilákáte návštěvníky z přes oceány, jen aby viděli své země. Bully pro tebe, pane. Prezident.

       Ve hře [ ]

       Jedinečná agenda Teddy Roosevelta je Politika velké tyčinky. Má rád civilizace, které mají na svém domácím kontinentu město a zůstávají mírumilovné, a zároveň se nelíbí těm, kteří začínají války na jeho domácím kontinentu.

       Jeho vůdčí schopnost je Roosevelt Corollary. Jeho jednotky dostávají bonus bojové síly +5 na americkém domácím kontinentu a všechny dlaždice ve městě s národním parkem obdrží přitažlivost +1. Amerika pod Rooseveltem může také postavit hrubý jezdec, když je prozkoumán puška.

       Podrobný přístup []

       Brzy ve hře je jedinou americkou výhodou +5 bojová síla na jejich domácím kontinentu. Budou se chtít rychle rozšířit po celém svém kontinentu a přesunout se, aby získali podporu nedalekých městských států. S bonusy vlády s dvojitou silou vlády je jejich volba vlády důležitá, i když klasická republika a demokracie jsou nejužitečnější s preferencemi Ameriky: vítězství v kultuře kultury. S jejich filmovým studiem, bonusem národního parku a dvěma postindustriálními jedinečnými jednotkami svítí od 20. století.

       Řádky []

       Teddy Roosevelt je vyjádřen Richard Tatum. Mluví americkou angličtinou.

       Vyjádřeno []

       Krycí jméno Citát Poznámky
       Schválení založené na programu Děkujeme, že jste si udrželi mír na kontinentu. Bully pro vás! „Bully for You“ je vykřičník, který je běžně spojen s Teddy Roosevelt. [1]
       Nesouhlas založený na programu Žádný člověk není nad zákonem. Je to vás, abyste si to pamatovali. „Žádný člověk není nad zákonem“ je citát z jeho Adresa třetího stavu Unie Vzhledem k 7. prosinci 1903. [2]
       Napaden Pokud si musím vybrat mezi spravedlností a mírem, zvolím spravedlnost. Toto je citát z jeho knihy Amerika a světová válka. [3]
       Prohlašuje válku Chtěl jsem se tomu vyhnout, víš, ale vaše představa o míru mě nenechala na výběr.
       Poražený Gratulujeme. Místo Spojených států amerických půjde váš národ daleko. Poslední částí je odkaz na jeho podpisové motto „Vždycky jsem měl rád západoafrické přísloví“ mluvit tiše a nosit velkou hůl; půjdete daleko.'”[4]
       Pozdrav Vítejte ve Spojených státech amerických. Pokud se chováte dobře, můžete nás zvážit. Druhá věta je inspirována citátem z jeho čtvrtého stavu Unie, která byla uvedena 6. prosince 1904 – „Každá země, jejíž lidé se chovají dobře, se může spolehnout na naše vydatné přátelství.”[5]
       Citace z civilista Americanismus znamená ctnosti odvahy, cti, spravedlnosti, pravdy, upřímnosti a odolnosti – ctnosti, díky nimž byla Amerika. Toto je citát z dopisu S. Stanwood Menken, předseda, výbor pro kongres konstruktivního vlastenectví (10. ledna 1917). [6]

       Nevyvolené []

       Delegace: Je dobré tě vidět. Moje diplomatická delegace by měla brzy přijet s některými čerstvými pečenými jablečnými koláči. Jsem si jistý, že jim vřele přivítáte.

       Přijímá prohlášení o přátelství hráče: Nemohu to říct ne.

       Žádá prohlášení o přátelství: Získal jsi můj respekt. Vyhlásíme naše přátelství?

       Hráč přijímá prohlášení o přátelství: Máš moje poděkování.

       Odsouzen hráčem: Jak se opovažuješ!

       Zdůraznit hráč: Bez důstojnosti nemůžu dodržovat vládce a svět musí být informován.

       Příliš mnoho vojáků poblíž jeho hranice: Pochodujete své jednotky tak blízko k našim hranicím, že začínám zpochybňovat vaši integritu.

       Pozvánka do kapitálu: Chtěl bych si vyměnit informace o našich hlavních městech: Propagujte volný obchod mezi národy a tak vše.

       Pozvánka do města: Máme poblíž města. Chtěli byste navštívit? Mohl bych vám ukázat vycpané medvědy, kteří jsou nyní tak populární.

       Vstup civinopedia []

       Scion bohaté rodiny, sportovce a průzkumníka, lovce velkých her, válečný hrdina, přírodovědec a ochránce přírody, patriot, nestasený imperialista, autor, politik. Theodore („T.R.“Nebo„ Teddy “svým přátelům) Roosevelt, JR., byl nejtěsnější z amerických prezidentů, dokonale se hodí pro progresivní éru. Ve své roli člena Státního shromáždění v New Yorku, asistent ministra námořnictva, guvernéra New Yorku, viceprezidenta Williama McKinleyho a prezidenta Spojených států, propagoval ideály reformy a modernizace a. Ve svém soukromém životě přispěl jeho stoicismus tváří v tvář ztrátě spolu s jeho odvahou tváří v tvář smrtelnému nebezpečí jako ideál americké mužskosti. Od chvíle, kdy Teddy Roosevelt vstoupil na veřejnou scénu, byl opravdu „větší než život.“

       Teddy se narodil v říjnu 1858 nl, byl nemocným dítětem, postiženým těžkým astmatem a každou dětskou chorobou v té době převládalo. Přesto byl „zlomyslně zvídavý“ a brzy vyvinul vášeň pro zoologii, která vedla k zábavě taxidermie (nejhorší noční můra každé matky), počínaje hlavou mrtvé pečeti z místního trhu, když mu bylo sedm let. Roosevelt, domácí učenec, se v některých oblastech osvědčil, byl v některých oblastech dobře zběhlý, lhostejný učenec v jiných. Přestože vstoupil do Columbia Law School, považoval zákon za „iracionální“ a „únavný“ a brzy vypadl, aby se pustil do kariéry v politice – skvěle uvedl, že „měl v úmyslu být jednou z vládní třídy.“

       S podporou republikánské strany zahájil Roosevelt svou politickou kariéru tím, že ve volbách z roku 1882 získal místo ve státním shromáždění v New Yorku, a vytvořil známku, která ve státní vládě odhalila různé zkorumpované praktiky a sponzoroval účty za zlepšení podmínek ve městech ve městech. Politické boje se však ukázaly jako únavné jako zákon a poprvé „odešel“ do dobrodružnějšího života na „divokém západě.“

       T.R., Mezi body v úřadu Otravné vlivné muže a neúspěšnými volebními kampaněmi (prohrál, například volby starosty do New Yorku z roku 1886 s velkým rozpětím), cestoval na jeho komínový ranč Butte na území Dakota a sliboval tam, aby zůstal zůstat, aby zůstal, aby zůstal, aby zůstal. Ačkoli pravidelně lákal zpět na východ, opakovaně se vrátil na západ jako ranč a naučil se jezdit, lano a lovit. Teddy dokonce krátce sloužil jako zástupce šerifa; Jeho západní pobyty jsou nejlépe známé prostřednictvím řady článků a knih, které napsal o „Cowboy Way.“

       I když miloval Západ, neměl pro něj žádnou zvláštní náklonnost; Silná zima z roku 1887 vymazala své stádo a jeho investici. Roosevelt se vrátil na východ. Přesto však získal velkou lásku k divočině a „hrubě ji.„Tato láska k dobrodružství by ho vedla v jeho velmi propagovaném safari v letech 1909-1911 do Afriky (kde on a jeho spoluobčané zabili nebo zabili více než 11 000 zvířat pro Smithsonian Museum) a jeho expedici 1913-14 na Amazoni Autor: Rooseveltovy infekce a nemoci).

       Selhání jeho rančujících podniků velmi zneklidnil Roosevelt. Ale Teddy už trpěl srdcem srdce. Když mu bylo 24, jeho manželka Alice dva roky zemřela dva dny po porodu jejich dcery v roce 1884. Méně než den předtím jeho milovaná matka Mittie zemřela na tyfus ve stejném domě. Dvojitá ztráta ho nechala bez ohledu na to a nepochybně přispěla k jeho západnímu flingu. Ale v prosinci 1886 se Teddy oženil se svou přítelkyní z dětství Edith Carowové, která mu dal pět dětí, aby Gladden jeho dny. Dokonce ani šťastné manželství nemohlo potlačit jeho smysl pro dobrodružství; Během evropské líbánky s Edith vedl Teddy horolezecký tým na vrchol Mont Blanc, což ho získala členství ve vysoce respektované královské společnosti v Londýně za zlepšení přirozených znalostí.

       S příchodem španělsko-americké války, opět snímám dobrodružství a tak rezignoval na svůj příspěvek jako Asst. Sekretář námořnictva, Teddy zvedl vlastní příkaz – první u.S. Dobrovolnický kavalerický pluk, lépe známý jako „Rough Riders.”Lt.”. Plukovník Roosevelt a jeho muži viděli akci v několika ostrých bojích, zejména v bitvě o San Juan Hill, a nakonec se vrátil domů se značnou známostí. Tato známost jistě pomohla jeho úzkému vítězství v gubernatoriálních volbách z roku 1898 v New Yorku, ne poprvé, kdy by Teddyho obraz rezonoval s voliči. Na úmluvě GOP v roce 1900 byl předložen a stal se viceprezidentem McKinleyho viceprezidenta. Nešťastný McKinley, zametán do druhého funkčního období v sesuvu půdy, byl v září 1901 zavražděn; Roosevelt byl přísahán jako prezident 14. září.

       T.R. by sloužil jako prezident Spojených států až do roku 1909. Stejně jako měl v Dakotas a na kopci San Juan, jel drsně nad kongresem, zvláštními zájmy, velké trusty a korupci firem. V krátkém pořadí vynutil arbitráž ve stávce uhlí z roku 1902, založil federální dohled nad železniční sazbou, zahájil zákon o inspekci masa a zákon o čistém potravinách a drogách a přinesl více než 40 antimonopolních obleků, které rozbíjejí monopoly, jako je standardní olej a severní cenné papíry železniční důvěra. Jeho zahraniční politika byla také agresivní. shrnul ve své diplomacii „Big Stick“.

       Teddy založil svůj přístup ke zahraniční politice na starém pořekadlo „mluvit tiše a nosit velkou hůl.„Sám to popsal jako“ výkon inteligentní předvídavosti a rozhodující akce dostatečně daleko před jakoukoli pravděpodobnou krizí.„Pro Teddyho to znamenalo vyjednávání pokojně, ale současně ohrožovalo velkou hůl – prostřednictvím obchodního embarga, vojenské akce nebo cokoli, co fungovalo. Navrhovatel akvizice Filipín a dalších kdysi španělských koloniálních držení Spojených států, aby se stal mocí přesahujícího glóbu. Ale dvě zahraniční iniciativy jsou jeho nejlépe zapamatované dědictví: Panama Canal a Nobelova cena za mír, kterou byl udělen za svůj úkol jako prostředník, aby ukončil rusko-japonskou válku. V desítkách krizí a situací na světové scéně hrál Teddy centrální a obvykle vlivnou roli. mávání velké hůlky.

       Přes jeho popularitu a sílu, t.R.Podpora Tafta jako jeho nástupce vedla k rozkolu v republikánských řadách. Zatímco Roosevelt pokračoval v hlášení progresivních principů, Taft spolu s mnoha ve straně odmítl jeho vedení. Když Teddy ztratil nabídku, aby se stal prezidentským kandidátem GOP, založil progresivní stranu, běžně známou jako „Bull Moose Party“ a byl okamžitě nominován jeho kandidát. Jeho platforma byla jednoduchá: „Rozpustit bezbožní spojenectví mezi zkorumpovaným obchodem a zkorumpovanou politikou.„Přežila pokus o atentát (ačkoli kulka zůstala zakořeněná do jeho hrudi), Teddy se nepodařilo k nim ovlivnit dost voličů a skončil na druhém místě ve volbách, které přivedly Woodrow Wilson do úřadu. S tím, t.R. Stáhl se z aktivní politiky, ačkoli jeho pokračující útoky na Wilsonovy politiky určitě pomohly republikánům znovu získat kontrolu nad Kongresem v roce 1918. V časných ranních hodinách 6. ledna 1919 Roosevelt zemřel ve spánku po noci, kdy měl dýchací problémy.

       Trivia []

       • Vzhled Teddy Roosevelta v konečné verzi hry se liší od jeho vzhledu v raných sestavách a propagačních materiálech, které ho zobrazovaly s většími tvářemi.
       • Screen Diplomacie Teddy Roosevelta ukazuje vstup a trávník před Bílým domem.
       • Schopnost vůdce Teddyho Roosevelta je pojmenována po jeho osobním přírůstku do doktríny Monroe, zatímco jeho vůdce Agenda odkazuje na svou zahraniční politiku.
       • Teddy Roosevelt je vidět na sobě brýle Pince-Nez.
       • Teddy Roosevelt se objevuje v průchodu E3 2016 jako soupeř AI.
       • V reálném životě Roosevelt neměl rád jméno „Teddy“ a místo toho byl raději nazýván „Theodore“.
       • Roosevelt je jedním z mnoha vůdců Civilizace franšíza, která má být pocházející z Eleanor z Aquitaine a Frederick Barbarossa.
        • Navíc je prvním bratrancem Franklina Roosevelta, od Civilizace IV, a strýc Eleanor Roosevelt, z Civilizace II.