? – Siegegg, Rainbow Six Siege Y8S3 Heavy Mettle – datum vydání, RAM, více

Rainbow Six Siege Year 8 Season 3 Heavy Mettle – datum vydání, RAM, více

Launcher Grim’s Kawan Hive má nyní dvě možnosti projektilu: lepkavé projektily, které se budou držet prvního povrchového zásahu, a také možnost odrazu, která umožňuje projektily jednou odrazit před aktivací. Toto, partnerství se svými více buffy v operaci Dread Factor, nyní dělá Grim ještě více životaschopnějším výběrem pro útok.

Kdy je příští sezóna Siege Seage Rainbow?

Fotografie pro Davida Via

David do 4. září 2023

Operace Dread Faktor Rainbow Six Siege je blízko jeho posledních týdnů, což znamená pouze jednu věc: nová sezóna Siege Seage Rainbow je na nás.

Operace Dread Factor zahrnoval několik nových funkcí ve hře, přičemž nový obránce Fenrir a konzulát přepracovává hlavní body mluvícího.

Ubisoft nedávno oznámil, že nadcházející obléhání Rainbow Six bude nazýváno operací Heavy Mettle.

Pokračujte ve čtení, pokud se chcete dozvědět více o budoucnosti Siege!

Kdy Ubisoft uvolní příští sezónu obléhání?

. 13 a byl nasazen v srpnu. 29. Zde je vše, co bylo oznámeno v Ubisoftově odhalení pro operaci Heavy Mettle:

 • Nový operátor Siege Rainbow Six: RAM
 • Nevyšetřené a rychlé zápasy transformované, nenranked nyní nazývané Standard
 • ?
 • ?
 • Léze GU doly zfoukované, dostane super krátké
 • Fuze dostane buff, může nasadit poplatky za nasaditelné štíty a další
 • Operace těžkých mettle pro zavedení změn brokovnic
 • Operace Heavy Mettle pro zavedení tutoriálů pro nováčky
 • Operace Heavy Mettle pro představení systému pochvalu hráče
 • Operace těžká mettle, která umožňuje hráčům odstranit HUD z zápasů
 • Operace Heavy Mettle pro zahrnutí elitního svazku pro Thunderbird

Zatímco Ram ukradl show v operaci Heavy Mettle’s Revem, jihokorejský útočník je jen jednou z mnoha funkcí přicházejících do Rainbow Six Siege.

Co je nejnovější sezóna Rainbow Six Siege?

Nová sezóna Rainbow Six Siege se nazývá Operation Heavy Mettle.

. .

Kdy Ubisoft oznámí další sezónu?

Ubisoft oznámí poslední sezónu pro 8. ročník během Blast R6 Major Atlanta, která se bude konat v listopadu. Během posledního listopadového týdne by měla být nasazena prosté a jednoduché, příštím operaci Rainbow Six Siege.

7 560 duhových kreditů na PC

Získejte více za méně, když si zakoupíte tento zlevněný svazek duhových kreditů, a buďte první v řadě, který chytí nové operátor Elite Skins, eSports Gear a Limited Time Event Pack.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.

Rainbow Six Siege Year 8 Season 3 Heavy Mettle – datum vydání, RAM, více

Ubisoft odhalil podrobnosti pro sezónu 4 z Rainbow Six Siege’s Year 8, Operation Heavy Mettle, včetně data vydání, RAM a další

27. srpna 2023 4 min Přečtěte si

Následuj nás

Rainbow Six Heavy Mettle, Operation Heavy Mettle, Rainbow Six Siege Mettle, Datum vydání těžkého mettle, těžký obléhání

Ubisoft nedávno odhalil podrobnosti pro Rainbow Six Siege Year 8 Season 3, Operation Heavy Mettle, včetně data vydání, nového operátora Ram a dalších.

Operace těžká mettle přichází do duhové šesti obléhání 29. srpna 2023. To znamená, že operace přichází za pouhé dva dny. Následuje operace Faktor Dread Factor a představuje nového operátora útoku RAM, nový systém pochvalu a některé aktualizace hry.

Operace těžká mettle operátor RAM

Novým operátorem přicházejícím do Rainbow Six Siege Operation Heavy Mettle je RAM, jihokorejský operátor. Je operátorkou 3 rychlosti zdraví 1 a je součástí redhammerového týmu Thermite. To znamená, že je schopna na mapě zničit spoustu věcí, přinejmenším. Její gadget, automatické narušení BU-GI, je schopen ničit měkké stěny, podlahy a další prvky. . Slova nemohou popsat pouhé množství destrukce, které může automatické narušení Bu-gi udělat. .

Jakmile bude aktivován, automatické narušení BU-GI bude pokračovat a nezastaví se. Bude to pokračovat, pokud nebude zničeno nebo nezasáhne něco, co nemůže zničit, jako jsou tvrdé stěny. Obránci mohou zničit automatické narušení BU-GI pomocí Impact Grenades, C4 nebo natáčením červeného kontejneru na zadní straně automatického narušení Bu-gi. To okamžitě zastaví destruktivní pruh automatického narušení Bu-gi.

Pokud jde o možnosti načítání, mohou hráči spustit buď R4C Assault Rifle pro přesné útoky, nebo LMG-E Light kulomet, aby pršelo po kulkách na nepřítele. Pro sekundární možnosti mohou hráči buď použít pistoli MK1 9mm pro přesné zabití, nebo ITA 12S brokovnice, aby hráli do destrukce měkké stěny. Ram má také přístup k omračujícímu granátu a tvrdému poplatku za porušení.

Operace Aktualizace operátora těžkého mettle

Tato operace také přináší aktualizace některých operátorů. Konkrétní, ponuré, fuze a mráz dostávají aktualizace svých gadgetů.

. Toto, partnerství se svými více buffy v operaci Dread Factor, nyní dělá Grim ještě více životaschopnějším výběrem pro útok.

Fuze naproti tomu obdržel buff na svých poplatcích. Hráči mohou nyní stanovit své poplatky za klastrové nasaditelné štíty a také OSA’s Talon-8 Shields. To dává Fuze více příležitostí k použití jeho clusterového náboje. .

Konečně, Frostovy uvítací rohože budou dostávat docela obrovskou změnu. Přicházejí později v sezóně, hráči mohou nyní uniknout uvítacím rohonům sami. . Po úspěšném útěku z uvítací podložky budou hráči vážně zraněni. Zdá se, že se jedná o nový stavový stav, protože to bude hráč pohybovat pomaleji, vydávat více hluku a zanechat krevní stopu, která je velmi viditelná. Tato podmínka se časem opotřebovává, ale je to na co si dávat pozor.

Nový permanentní režim hry

Nový herní režim přijde do permanentního arkádového seznamu skladeb Rainbow Six Siege, s názvem zbraně ruleta. V tomto herním režimu se všichni hráči vytvoří stejnou náhodně vybranou metodou. Jakmile dojde ruleta, každý přepne na další náhodnou zbraň. .“

[R6 EUL fáze 2] 6 Hlavní závěry z Playdays 1 & 2

Joaquin Tuason · před 2 týdny