Sinrunner Reins Mount in Shadowlands – Zprávy – ledové žíly, robustní podkova Wow: kde se dostat

Robustní podkovy Wow: Kam se dostat

. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

WOW Sinrunner Reins Mount ve Shadowlandu

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. .
Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

.

Podobný obsah

Už jsme se podívali na úžasné nové průsvitné úchyty s tématem snů přicházející v 10.2, ale teď se podívejme, jak je dostaneme!
Jak vysvětluje MRGM, existuje 6 různých úchytů, z nichž každá se týká existujícího typu Mount. V Renownu 5 s novou frakcí Wardens Dream Wardens v 10.2 Je odemknut prodejce, infuzí snů. Na základě názvu je docela jasné, co dělá, protože si od ní můžete koupit tyto hory, pokud již vlastníte horu tohoto typu (jak je „naplňuje“ snem, aby vytvořila nové hory). Je tu nová měna „snů infuze“, ale my nevíme, odkud to pochází.
A kicker? Je tu také mazlíčci!
A tady je další pohled na samotné úchyty, se svolením KeyboardTurn.

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. .
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. .
. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
!

Personál

Blizzard reagoval na zpětnou vazbu týkající se drobností přicházejících v Dragonflight Season 3 a oznamuje změny přicházející na Nymueovy rozpadající se vřeteno a Rashok roztavené srdce.

(Zdroj)
Zpětná vazba pro mě je, že s tímto drobností se necítí zábavná, s nímž si ve svém současném stavu hraje zábavné a cítí se jako špatný poškození s nevýrazným mistrovským buffem
Děkujeme za data zpětné vazby a testování. V dalším sestavení je několik změn:

(Zdroj)
Zdá se, že tato úroveň nájezdu není nedostatek dobrých uzdravovacích drobností. Možná bychom na chvíli houpali Rashokovu cetku.
V nadcházejících týdnech budou uzdravení drobností vidět úpravy ladění.
.

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
.

Ember soud bude k dispozici každý den místo jednou týdně v náplasti 10.2.
Malá změna v položce databáze Garrtalent naznačuje, že Ember Court ze Shadowlands bude k dispozici denně na rozdíl od jednou týdně v nadcházející aktualizaci.

Robustní podkovy wow

Kde získat robustní podkovy ve Wow Shadowlands pro Sinrunner Blanchy

Kde získat robustní podkovy ve Wow Shadowlands pro Sinrunner Blanchy. / Foto od Blizzard Entertainment

Sturdy Horseshoe Wow je položka, kterou budete potřebovat, pokud se snažíte získat Mount Sinrunner Blanchy v Revendreth. Zde je místo, kde najít nějakou robustní podkovu a jak odemknout horu.

Robustní podkovy Wow: Kam se dostat

Chcete -li získat Sinrunner Blanchy, budete muset najít mrtvého blanchyho na Endmire, severně od Darkhaven, a přinést jí předměty. Je nemocná a křehká (a také mrtvá), takže ji budete muset ošetřovat zpět k mrtvému ​​koně ekvivalentu dobrého zdraví, abyste získali svou loajalitu a důvěru. .

. To můžete udělat předem tím, že popadnete všechny položky, které potřebujete. Všechny položky lze nalézt rozptýleny kolem Darkhaven.

Třetí den vám pro ni dostanete robustní podkovy. Budete potřebovat čtyři z nich a můžete je získat interakcí s vyřazením podkovy na silnicích, které spojují Darkhaven a Endmire. Podívejte se na toto video od Wow Quests pro přesná místa, kde je najít.

Horseshoes budou respawn poměrně rychle, takže můžete jít tam a zpět mezi dvěma známými místy, abyste získali čtyři, které potřebujete rychle.

Kromě čtyř robustní podkovy budete také potřebovat osm hrst ovesů, péče o kartáč, kbelík čisté vody, pohodlné sedlo a tři duté jablko. Dejte jí všechny a vyděláte koně společníka na celý život (a smrt).

Ve WoW 9 je mnoho nových hor.0 Stínová říše. Existuje speciální hora, která si zaslouží shromáždění pro hráče. Toto je červený kůň duchů s lesklým probuzením při běhu.

Strategie získání Sinrunnera Blanchyho

1.Měli byste být v bodě mrtvého blanchyho tření (63.44). .

2.Můžete mluvit s mrtvou ochucenou jednou denně a ona označí jinou věc, kterou chce. Úplně s ní musíte mluvit šest dní.

  • První den musíte najít 8 „hrstky ovsa“ v severním západě a dát mrtvou ochucenost.
  • .
  • Třetí den musíte kolem kola v Revendreth najít 4 „robustní podkovy“ a dát je Sinrunnerovi Blanchyovi.
  • . Kolem Snickersnee můžete získat prázdný kbelík a pak jít do jakékoli vodní oblasti v Ardenweald nebo bastion, abyste vyplnili vodu.
  • Pátý den, musíte použít asi 30 masí k nákupu pohodlné přikrývky sedlo v Ta’tru “(cena se změní každý týden, takže byste měli před zakoupením zkontrolovat cenu).
  • Šestý den, musíte si koupit 3 Dredhowllow Apple v MIMS (můžete je získat v aukčním domě).

Nyní je mise dokončena.

  • Mrtvá Bliance se obnoví každé dvě hodiny. Pokaždé, když s ní první hráč interaguje, zmizí po 5 minutách. .
  • .
  • . Přeji vám sbírat otěže Blanchyho hladké a také si užijte zábavu z kolekce.