Síťový test Halo Infinite je nyní živý – Verge, jak se připojit k kampani Halo Infinite Co -op Beta: Testovací let vysvětlil pro Xbox & PC – Dexerto

Jak se připojit k kampani Halo Infinite Co-Op Beta: Testovací let vysvětlil pro Xbox & PC

Halo Infinite Co-op beta bude běžet 15. července až 1. srpna 2022. Beta je k dispozici hráčům na Xboxu, kteří jsou registrováni do programu Xbox Insider, a hráči ve společnosti Steam, kteří byli zaregistrováni do programu Halo Insider do 11. července.

Síťový kooperační test Halo Infinite je nyní naživo

Skočte na zeta halo s až třemi vašimi přáteli

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

15. července 2022, 19:29 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Halo Infinite’s Síťová kampaň kooperační testovací let je konečně naživo, Developer 343 Industries byl oznámen v pátek. V rámci testu budete moci kampaň hrát až se třemi vašimi přáteli a hra podporuje křížové hry přes Xbox One, Xbox Series X / S a PC. Test také zahrnuje funkci přehrávání mise, která nebyla zahrnuta do hry při startu.

Než skočíte na Zeta Halo se svými přáteli, měli byste vědět, že v tomto testu zahájíte kampaň od nuly. Jakýkoli pokrok, který jste dosáhli v maloobchodní sestavení hry, se nepřenáší a cokoli, co v testu dosáhnete. Ale pokud je to už nějakou dobu, co jsi hrál Halo Infinite’s Kampaň, která začíná čerstvá u vašich kamarádů, by mohla být zábavným důvodem k přehodnocení hry.

Přehrát boj

343 Industries podrobně popsala, co můžete v testu očekávat v rozsáhlém blogovém příspěvku minulý měsíc a vývojář má také vyhrazenou stránku podpory pro let na jeho webových stránkách. Všimněte si, že hráči na Steam budou moci vyzkoušet test, pouze pokud obdrželi pozvání.

343 průmyslových odvětví původně zaměřená na zahájení testu v týdnu 11. července, a přestože se to technicky stalo, je to o něco později, než jste možná doufali. Test končí 1. srpna v 13:00 ET. Nevíme přesně, kdy bude oficiálně vydán kooperační kampaň nebo přehrávání misí, ale 343 Industries uvedlo, že se zaměřuje na „Koncem srpna“ v plánu zveřejněné v dubnu. Načasování kooperativního načasování na časování s rozdělenou obrazovkou bylo na tomto plánu uvedeno jako „TBD.“

Příbuzný

Jak se připojit k kampani Halo Infinite Co-Op Beta: Testovací let vysvětlil pro Xbox & PC

Halo Infinite Spartans boje

343 průmyslových odvětví

Pokud vás zajímá, jak se můžete připojit k kampani Halo Infinite Co-op, pak vás naše rozbočovač zakryl. Zde je vše, co potřebujete vědět o datu vydání a o tom, jak se můžete zaregistrovat.

Halo Infinite Co-Op Campaign Beta je konečně živá a dává hráčům šanci spojit se s přáteli, aby se sebrali dohromady. Tato dychtivě očekávaná funkce byla jedním z nejžádanějších přírůstků do hry, vedle nových map pro více hráčů a nadcházející halo bitvou Royale.

Článek pokračuje po reklamě

Ať už se chcete ponořit zpět do smrtícího světa Zeta Halo nebo si přejete zažít kampaň s jiným Spartanem, pak se budete chtít zaregistrovat na beta. Abychom vás dostali na rychlost, pokryli jsme vše, co potřebujete k zahájení kooperačního dobrodružství.

Článek pokračuje po reklamě

Jak se zaregistrovat do kampaně Halo Infinite Co-op

Halo nekonečná rozdělená obrazovka

Kampaň Halo Infinite Co-op je konečně živá.

Halo Infinite Co-op beta bude běžet 15. července až 1. srpna 2022. Beta je k dispozici hráčům na Xboxu, kteří jsou registrováni do programu Xbox Insider, a hráči ve společnosti Steam, kteří byli zaregistrováni do programu Halo Insider do 11. července.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li se připojit k beta prostřednictvím programu Xbox Insider, jednoduše postupujte podle pokynů uvedených níže:

  1. Přejděte na Xbox Insider Hub v „Aplikace“ Tab pod „Hry a aplikace“ Na palubní desce Xbox.
  2. Z zasvěceného rozbočovače přejděte na „Náhledy“ Karta na levé straně obrazovky.
  3. Přejděte na „Halo Infinite – zasvěcenec“ stránka a připojte se k ní.
  4. Po stažení bude sestavení k dispozici pro přehrávání z domovské stránky nebo na kartě „Games“ v části „Hry a aplikace.“

Je důležité si uvědomit, že 343 v současné době není schopen přidat další hráče na Steam, Vývojáři však v budoucnu budou snad poskytnout více příležitostí.

Takže to máte, to je vše, co potřebujete k připojení k kampani Halo Infinite Co-op Campaign. Nezapomeňte se podívat na naši vyhrazenou stránku Halo pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.