Skvělé domy Minecraft: 4 Minecraft Modern House Ideas – Idealista, Minecraft 1.19: Nejlepší moderní návrhy domu – Charlie Intel

Minecraft 1.19: Nejlepší moderní designy domu

Zahájíte hru v prostředí plném zdrojů, kde musíte těžit a sbírat, abyste přežili. Bez konkrétního cíle nebo příběhu, Hra vám dává svobodu dělat, co chcete, ať už je to staví domy nebo jen přežívá, jak jen můžete. Minecraft můžete hrát ve 2 různých režimech:

Skvělé domy Minecraft: 4 Minecraft Modern House Ideas

Minecraft je hra s fanoušky po celém světě a kromě režimu přežití má také kreativní režim.

Minecraft-gedd13b208_1280.jpg

7. července 2022, redakce

Téměř každý o něm alespoň slyšel Minecraft, Ale možná jste nikdy nehráli dobrodružnou hru, která byla po celém světě úspěch. Nyní máte šanci být kreativní a Vytvořte dům svých snů ve hře, A ukážeme vám jak. Je to snazší, než si myslíte!

Zahájíte hru v prostředí plném zdrojů, kde musíte těžit a sbírat, abyste přežili. Bez konkrétního cíle nebo příběhu, Hra vám dává svobodu dělat, co chcete, ať už je to staví domy nebo jen přežívá, jak jen můžete. Minecraft můžete hrát ve 2 různých režimech:

 • Režim přežití: Musíte sbírat zdroje jako dřevo, kámen, železo, diamant a další, s cílem chránit se před příšerami, které se objevují během noci, abyste mohli přežít a zůstat ve hře.
 • Kreativní režim: V tomto režimu jsou pravidla odlišná a v tomto případě máte neomezenou zásobu bloků připravených k použití, kde jediným limitem je vaše kreativita. Máte možnost stavět hrady nebo obrovská města, což vám dává šanci vytvořit si vlastní svět podle vašich vkusů a touh.

Minecraft-G6FC1F3ACC_1280.png

Dnes se držíme režimu tvůrčí hry a je čas nechat svou fantazii běžet divoce. Jaké jsou některé domy, které lze stavět v Minecraftu? Jak stavíte jednoduché moderní sídlo v Minecraftu? Máme s nimi odpovědi Minecraft Modern House Ideas, Včetně výukových programů Cool Minecraft Houses.

 1. Minecraft: Jak stavět moderní domy?
 2. Moderní dům s bazénem v Minecraft
 3. Moderní dvoupodlažní dům v Minecraft
 4. Plovoucí domy v Minecraft
 5. Moderní domy Minecraft pod vodou

Minecraft: Jak stavět moderní domy?

Pokud jde o stavbu domu v Minecraftu, existuje nespočet možností, které můžete prozkoumat, od dřevěných domů, po kamenné domy, a struktura je také zcela na vás. Můžete se rozhodnout pro Skvělé domy Minecraft, které lze snadno sestavit, Nebo jděte ven a pusťte se do něčeho mnohem komplikovanějšího.

Můžete se rozhodnout postavit bungalov nebo sídlo s více podlahami, nebo co takhle vytvořit verandu v zahradě, přidat bazén, stavět plovoucí dům nebo dokonce dům, který je pod vodou. Tato hra vám umožňuje Navrhněte dům svých snů několika kliknutími. Pokud jste začátečník, na YouTube je několik tutoriálů, které vysvětlují, jak vytvořit svůj vysněný domov v Minecraftu s výukovými programy krok za krokem. Zde jsou některé z našich oblíbených.

Moderní dům s bazénem v Minecraft

Zde máme ideální model pro ty, kteří právě začínají a chtějí začít stavět moderní dům ve hře. Všechny použité materiály lze snadno získat, například dřevo, kámen a sklo. Dům má 1 ložnici, prostornou terasu a dokonce má knihovnu.

Moderní dvoupodlažní dům v Minecraft

Tento dvoupodlažní dům je trochu odlišný, pokud jde o stavební materiály, sdružování bílých betonových bloků a dřeva. Má také okouzlující most k dosažení vchodu a zahradu. Uvnitř nemovitosti je moderní kuchyně, ložnice se stolem a jídelním stolem, vše ve druhém patře. V prvním patře jsou skladovací truhly a místo, kde si udržíte brnění.

Plovoucí domy v Minecraft

Tento dům je tak moderní, že se vznáší. Vstup je přístupný pouze přes most, díky kterému je tento dům dobrou volbou, jak se chránit před davy (stvoření ve hře, která se pohybuje). Ačkoli je tento dům na Minecraft poměrně jednoduchý, materiály jsou komplikovanější, aby se vaše ruce dostaly, protože hráč musí jít do oceánu, aby sbíral hranol a mořské lupiny. Tento dům je prostorný a má kuchyň, velkou ložnici a obývací pokoj.

Moderní domy Minecraft pod vodou

Jedním z důvodů, proč je Minecraft tak zábavná, jsou obrovské možnosti budovy. Polovina tohoto domu je pod vodou, což z něj dělá ideální dům, aby překvapil vaše přátele a předvedl své dovednosti. Proces výstavby se stává komplikovanější, protože k odstranění vody potřebujete houbu, ale tento proces je snadno odměněn neuvěřitelným výhledem, který budete mít, když jste uvnitř.

Nyní, když máte nějakou další pomoc, můžete Začněte moderní budovu domu v Minecraft. Zpočátku by se to mohlo zdát komplikované, ale pamatujte, že praxe je perfektní. Je čas na kreativitu a vyzvat svou představivost!

Minecraft 1.19: Nejlepší moderní designy domu

Moderní dům v Minecraftu

Budování domu v Minecraftu je pro hráče jedním z nejuspokojivějších pocitů. Pokud ještě musíte udělat místo, kde můžete volat domů, podívejte se na tyto nejlepší moderní návrhy domu a pozvěte své přátele Minecraft na hrady, stromové domy, podzemní základny a další.

Pokud nejste rychle, poražení Minecraft je dlouhý a postupný proces. Každý den ve hře se očekává, že budete shromažďovat zdroje, prozkoumat různé biomy, získat lepší nástroje a brnění a převzít Wither a Ender Dragon.

Článek pokračuje po reklamě

Během posledního desetiletí strávily miliony hráčů stovky a tisíce hodin v Minecraftu a není překvapením, že ve svých Overworlds a serverech postavili jedinečné domy. Udržuje jejich zdroje v bezpečí a co je nejdůležitější, dělá hru mnohem osobnější.

Článek pokračuje po reklamě

V této poznámce jsou zde nejlepší návrhy moderních domů Minecraft, z nichž se můžete inspirovat.

 • Nejúžasnější moderní domy Minecraft, které se staví v roce 2023
  • Návrh domu Mansion House
  • Dům s podrobnými interiéry s plotem
  • Dům na stromě
  • Futuristický dům
  • Underground Modern House
  • Moderní dům přežití
  • Dřevěný moderní dům
  • Minimální moderní dům
  • Moderní hrad
  • Moderní design domu skutečného architekta

  Nejúžasnější moderní domy Minecraft, které se staví v roce 2023

  Minecraft sídlo s bazény a dekoracemi

  Moderní design sídla v Minecraft

  Beton je primární řemeslný materiál pro domy v Minecraft.

  YouTuber Cubeflash si zaslouží uznání za výrobu jednoho z nejlepších moderních domů v Minecraftu. Jejich dokonale symetrický dům má masivní základnu se třemi podlažími, které mají stylové skleněné panely. Schéma bílé a černé barvy je jednoduché, ale elegantní. Přední část domu má dva bazény se zahradami a vzadu je prostý procházka.

  Článek pokračuje po reklamě

  Chcete -li tento design co nejlépe využít, můžete přidat mody jako noční obloha Mléčné dráhy, shadery jako BSL a texturní balíčky jako Jicklus.

  Článek pokračuje po reklamě

  Minecraft Modern House s podrobnými pokoji a oplocení

  Moderní dům s podrobnými pokoji v Minecraftu

  Můžete přidat mody a texturu pro zlepšení vizuální kvality Minecraftu.

  Další moderní design House Minecraft, který byste mohli chtít vyzkoušet, patří do YouTuber Halny. Pokud chcete, aby byl váš dům co nejpodrobnější, je tento design pro vás ideální.

  Říkáme to proto, že Halynův dům v Minecraft má modulární kuchyň s komínem a jídelním stolem a koupelny mají vany a sprchy. K dispozici je ložnice s regály a lampy a dokonce máte obývací pokoj s pohovkami a uměním. Není podrobnější než toto.

  Článek pokračuje po reklamě

  Exteriéři tohoto domu jsou stejně brilantní. Máte bazén obklopený zahradami a existují lavičky pro návštěvníky. Cherry nahoře je moderní plot domu se správnou bránou a pochodní.

  Článek pokračuje po reklamě

  Moderní stromový dům v Minecraft

  Moderní stromový dům v Minecraft

  Les je nejběžnějším biomem Minecraft.

  Pokud chcete, aby váš dům Minecraft vypadal moderně a blíže přírodě současně, stromový dům je způsob, jak jít. YouTuber 6tenStudio přišel s designem moderního stromu o dva roky zpět a dokonce v roce 2023 je těžké najít lepší volbu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Nejlepší část o tomto designu stromu je pracovní výtah Redstone. Začnete přípravou výtahu a poté postavíte dům kolem něj dřevem a dalšími řemeslnými materiály. V horní části jsou dvě patra, kde si můžete odpočívat, udržovat předměty, relaxovat a jen si užít fascinující pohled.

  Článek pokračuje po reklamě

  Moderní dům kontejneru Minecraft s futuristickým designem

  Futuristický třípodlažní dům v Minecraft

  Můžete si vyčistit překážky, aby se váš dům stal v Minecraftu.

  Zatímco jiné domy na tomto seznamu vypadají jako repliky domů v reálném životě, moderní design domu Youtuber Mandoomin vypadá opravdu futuristicky. V zásadě zahrnuje tři podlaží kontejnerů, které jsou umístěny ve vzoru Criss-Cross. Zatímco spodní patro může být vaše farma, zbývající dvě patra lze použít pro ukládání zdrojů a volného času.

  Článek pokračuje po reklamě

  Oba houpačky v prvním patře dokazují, jak se nejjednodušší myšlenky mohou ukázat jako skvělé, pokud jsou provedeny kreativně. Ve srovnání s jinými návrhy je tento dům také snadnější a budete mít svobodu zdobení interiéru svým vlastním způsobem.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
  Článek pokračuje po reklamě

  Underground Minecraft Modern House s úložným prostorem a akvárií

  Underground Modern House in Minecraft

  Podzemní domy v Minecraftu budou vyžadovat, abyste udělali hodně kopání!

  Moderní domy Minecraft jsou již dostatečně kreativní, ale YouTuber Nanaroid to udělal o krok dále s podzemním moderním domem. Z vrcholu uvidíte pouze čtyři elegantní skleněné střechy, ale uvnitř jsou vynikající dřevěné podlahy, skladovací místnost, akvárna, chodník, obývací část, kuchyň a útulnou kouzelnou místnost pod schody.

  Článek pokračuje po reklamě

  Minecraft Modern House for Survival

  Přežití moderní dům v Minecraft

  Vyhněte se výrobě domu v biomech Minecraft s menšími zdroji.

  Moderní domy Minecraft vypadají úžasně, ale často zaostávají, pokud jde o praktičnost. K vyřešení tohoto problému přišel YouTuber Toxickailey s moderním domem, který má nejen nejpodrobnější interiéry, ale je také vybaven vším, co vám pomůže přežít.

  Článek pokračuje po reklamě

  Moderní dům se cítí luxusní s prvky, jako je skleněná střecha, modulární kuchyně, skříně a postel velikosti King. V neposlední řadě je výběr bloků šedých, černých a hnědých řemeslných bloků příjemné a pomáhá tomuto domu vyniknout mezi ostatními domy ve hře, které primárně používají beton.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dřevěný minecraft moderní dům

  Dřevěný moderní dům v Minecraft

  Dřevo se hojně nachází v Minecraft Overworld.

  Mnoho hráčů si stěžuje, že moderní domy v Minecraft se dobře neshodují s primitivním Overworld. Řešením toho je dřevěný moderní dům s dřevěnými exteriéry a moderními interiéry.

  YouTuber HeyimRobby přišel s ohromujícím dřevěným moderním designem domu, který má dvě patra, skleněná okna, více pokojů a krásnou estetiku. Nejlepší na tom je, že požadované materiály nejsou příliš těžké získat a postup budovy je také jednoduchý.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Minimální moderní dům Minecraft

  Minimální moderní design domu v Minecraft

  Netherite je nejsilnější řemeslný materiál v Minecraftu, ale je to velmi vzácné.

  Ne každý hráč Minecraft chce strávit hodiny a hodiny shromažďováním zdrojů a budováním monumentálního moderního domu. Většina základny pro neformální hráče ve skutečnosti chce design jako ten od YouTuber Rizzial.

  Existují dvě patra s dostatečným prostorem pro skladování a spánek. Je moudré vytvořit tento dům v relativně otevřeném prostoru, který můžete použít pro zemědělství a udržování hospodářských zvířat.

  Minecraft Modern Castle

  Moderní design hradu v Minecraft

  Nezapomeňte do svých domů přidat pochodně.

  Na rozdíl od příležitostných hráčů se veteráni Minecraft nikdy nevrací z budovy a doporučujeme postavit moderní hrad. Design od Queenhaleybee a Flobro vám umožní vytvořit perfektní základnu pro přežití s ​​moderním architektonickým stylem a strukturou hradu.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Moderní hrad Minecraft má skleněné galerie a věže to vypadají jako malá pevnost. Uvnitř domu jsou dvě patra a pokoje mají minimální, ale atraktivní dekorace. Budete také trávit spoustu času na navrhování exteriéru, ale konečný produkt bude určitě stát za námahu.

  Moderní budova architekta v Minecraft

  Skutečný architekt

  Můžete získat nekonečné zdroje na stavbu domů v kreativním režimu Minecraft.

  K ukončení tohoto seznamu máme pro hráče Minecraft konečnou stavební výzvu. Výukový program architektury YouTuber Juns Mab vytvořil gigantickou moderní budovu, která do ní může začlenit několik domů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Zajímavé je, že budovu navrhl skutečný architekt a přirozeně ji přirozeně vyžaduje, abyste naskládali tunu zdrojů, jako je sklo, křemen, glowstone a koncové pruty. Zatímco někteří hráči vyžadovali dokončení projektu více než 10-12 hodin, jiní tvrdili, že na něm stráví dny.

  Článek pokračuje po reklamě

  Doufáme, že tento seznam vám pomůže najít váš moderní dům v Minecraftu, protože jsme zahrnuli širokou škálu návrhů, jako jsou stromové domy, minimální domy, hrady, dřevěné domy a budovy.

  Článek pokračuje po reklamě

  Další obsah Minecraft se ujistěte, že se podívejte na naše řemeslné průvodce pro komposter, knihu, mapu, výbuchovou pec, spyglass, ohňostroj, dort, loď a TNT.

  Obrázky kredity: Mojang / Cubeflash / HALNY / 6TENStudio / Mandoomin / Nanaroid / Toxickailey / Heyimrobby / Rizzial / Queenhaleybee a Flobro / Juns Mab Architecture Tutorial Tutorial