SnowRunner Mods: Nejlepší uživatelské nákladní automobily a mapy | PCGamesn, 10 nejlepších nejlepších SnowRunner Mods 2023

Top 10 Best SnowRunner Mods 2023

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Mods SnowRunner: Nejlepší uživatelské nákladní automobily a mapy

Takže chcete nějaké mody SnowRunner? Navzdory jménu SnowRunner ve skutečnosti nezahrnuje žádný běh, což je škoda. Zahrnuje to však hodně sněhu a tento terén Open World Game vás vyzývá k tomu, abyste si vzali vozidla velká a malá napříč nesčetnými prostředími otevřeného světa, když se snažíte dokončit výzvy a prozkoumat skvělou venku.

Nepotřebujeme silnice, kam jdeme, ale možná něco potřebujeme SnowRunner Mods, Sestavili jsme tedy šikovného průvodce, který se podíval na některé z nejlepších dostupných. Nyní se vyplatí stanovit vaše očekávání – mluvíme hlavně o nových vozidlech, s několika novými mapami hozených pro dobrou míru.

Rovněž stojí za to zdůraznit, že SnowRunner používá mod.io, nastávající platforma, která se snaží pokusit rozdělit bariéry mezi platformami, takže můžete použít stejné mody SnowRunner také na konzole. Více o mod si můžete přečíst.IO zde jako součást ukončení modu lidského, ale vše, co potřebujete vědět, je, že zatímco mody jsou kompatibilní se párou, budete muset získat jakékoli úpravy uživatelů přímo z Mod SnowRunner’s Mod.io stránka.

SnowRunner Mods

Toto jsou nejlepší mody SnowRunner:

IX 3880 Heavy Wrecker

V současné době nejoblíbenější mod na mod.io, těžký vrak IX 3880 je absolutní zvíře těžkého vozidla, které má všechno. Může to být plošinu, může použít jeřáb ke zvednutí věcí, může dokonce tažit! Existují zprávy o tom, že nehraje dobře s některými jinými mody, ale celkově hráči nemají nic jiného než pěkné věci o těžkém vraku.

Is-2 Tank

Samozřejmě, když vám bude představena hra o hovězích vozidlech, která chodí na zahradu? Podle M181 a Poghrima je odpověď „ano, v podstatě“. Toto dynamické duo spolupracovalo na přidání těžkého tanku IS-2 Sovětského svazu.

Nemá skladby, protože SnowRunner nebyl navržen tak, aby pojal tyto druhy vozidel, ale dokáže řešit téměř jakýkoli terén. Pokud víme, dělo nedělá nic, ale vždy jsme dostali naše představy a schopnost křičet „Pew Pew“.

GGMS peněžní nákladní automobily

Představujeme si, že život řidiče kamionu z peněz je jedno sucho s napětím, protože vědí, že existuje mnoho, mnoho lidí, kteří by rádi dostali ruce na to, co nosíte. Nyní můžete toto napětí přenést do SnowRunneru s touto sadou terénních kamionů GGMS, které v nich mají různé množství peněz. Můžete dokonce převést peníze mezi nimi!

Opravdu nedělají nic jiného než držení peněz, o kterých si nemyslíme, že se počítá jako peníze, pokud jde o to, co hra používá pro nákup vozidel. Možná můžete získat přítele, aby chytil nádrž a můžete předstírat, že hrajete kolo loučí.

Opadní přívěsy

Není to jen o fantastických nových vozidlech-potřebujete také slušné terénní přívěsy. FoxCRF450Rider je zde s modem, který představuje 26 nových přívěsů, o nichž si moder tvrdí, že všechny jezdí mnohem lépe než vanilkové přívěsy.

Stále budou existovat určité zvláštnosti – bahenní klapky se mohou procházet terénem, ​​pozastavení na různých přívěsech může být při vyložení trochu zvláštní, ale celkově, pokud se chystáte vyřadit svou flotilu s nějakým sladkým přetahovacím zařízením, pak je to MOD pro tebe.

TC’s 2020 Yeet Mobile

Jen proto, že se jedná o hru o jízdě v terénu. Yeet Mobile je tu, aby sloužil této potřebě. Zapomeňte na Tuz 420, co takhle stylové sportovní auto?

Má tři režimy: typická konfigurace „ulice“, ale také dva typy off-road variant, které zahrnují umístění vesele velkých kol na elegantní a kompaktní rám. Verze ulice může dokonce vytáhnout přívěsy.

Red Canyon

Přerušujeme naši linii lesklých nových hraček, abychom představili novou mapu – Red Canyon. Hlavně pro jednoho hráče, tento malebný plátek Dusty Utah je dodáván s 18 smlouvami a některými úkoly, abyste byli zaneprázdněni tím, abyste byli zaneprázdněni. Je to mapa, která je spíše o přesné jízdě, vyvážená pro zásoby 6 × 6 nákladních vozidel, takže byste neměli dělat hodně vyhledávání.

Hellion ISV

Kdo potřebuje halo nekonečné, když můžete celý den jen jezdit ve Warthogu? Hellion ISV je vlastní tvorbou M181, které je inspirováno ikonickou terénní terénní HALO 4 × 4, ale ne přímá kopie. Může načíst přívěsy, obsahuje více možností pneumatik a vypadá to špatně. Může to být trochu „OP“, pokud jde o to, jak může interagovat s prostředím, ale hej, rádi to vidíš.

RNG TX Bridge Layer

Přidáním dalšího doteku vojenského stupně k SnowRunnerovi byla vytvořena vrstva můstku v reakci na některé z náročnějších terénních přírůstků zavedených během aktualizací fáze simulační hry 4. Stručně řečeno, umožňuje vám stanovit nové mosty.

Technická realita tohoto mod znamená, že vrstva můstku RNG TX je nestabilnější než váš typický mod, protože samotný most může být docela konečný. Spíše než shrnout vše zde, doporučujeme, abyste se podívali na stránku mod a ujistěte se, že jste si přečetli vše, co potřebujete vědět o tom, jak funguje mostní vrstva (nebo v některých případech ne).

Limes Mud Park

Další mapový mod, to nepřichází s žádnými smlouvami nebo čímkoli, co opravdu dělat, kromě libovosti v bahně. Je to mapa zaměřená na testování vozidel napříč různými typy blátivého terénu, položená téměř jako překážková dráha pro senzační automobily.

Limes Mud Park přichází se šesti nákladními vozidly jako součást stahování, takže nemusíte používat žádnou ze svých vlastních.

Frog’s MonstrOsiness II

Frog’s Monstrousity II je 26-dveř obs Ford s gigantickými koly, která mohou v podstatě procházet cokoli a vypadá to jako věci nočních můr. Je to potřeba? Rozhodně ne. Bude zábavné projíždět? Absolutně.

Tady to máte, náš definitivní seznam nejlepších modů SnowRunner. Pokud chcete více jízdy dobrot, podívejte se na náš průvodce nejlepšími hrami kamionu. Pro něco úplně jiného, ​​co některé hry na letadlo?

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Top 10 nejlepších modů SnowRunner [2023]

Top 10 nejlepších modů SnowRunner [2023]

Nerd Bear

SnowRunner je simulační hra, která má drsnou, světskou aktivitu, jako je tahání náročným terénem v těžkopádném pickupu a činí z ní jeden z nejzajímavějších a přizpůsobitelných zážitků na trhu SIM.

Stejně jako mnoho podobných her žánru, i mody SnowRunner přidávají vozidla, stroje a oblasti.

 • Nejlepší mody SnowRunner
  • 10. RNG ZENTOS
  • 9. Lasvill, Norská mapa pro SnowRunner
  • 8. Trek po zemi
  • 7. Responzivní řízení
  • 6. TC’s 2020 Yeet Mobile
  • 5. Opadní přívěsy
  • 4. RNG TX obrněný balíček nákladních vozidel
  • 3. IX Wrecker pro SnowRunner
  • 2. Poghrims Universal Addon Collection
  • 1. GGMS peněžní nákladní automobily a přívěsy

  Nejlepší mody SnowRunner

  10. RNG ZENTOS

  RNG ZENTOS

  RNG Zentos je vlastní vozidlo založené na skutečné věci.

  Podle tvůrce mod, RNG3R je tento vůz rekreací svého protějšku v reálném životě. RNG Zentos má zadní jeřáb, radarový doplněk, vlastní nákladní postele a vývar potenciálních konfigurací.

  Toto vozidlo je vynikajícím doplňkem k sadě nástrojů SnowRunnera jako solidní všestranný, pokud jde o práci.

  Pokud se vám líbí Zentos, RNG3R a tým mají další mody, které stojí za to nahlédnout. Jsou uvedeny v jiné položce na našem seznamu.

  9. Lasvill, Norská mapa pro SnowRunner

  Lasvill, Norská mapa pro SnowRunner

  Vezměte si severskou dovolenou s touto vlastní mapou Lasvill v Norsku. Dodávejte odpalovače raket při navigaci z chátrajícího mostu.

  Tato vlastní mapa je expanzivní a plněná úkoly, které si můžete pochutnat na.

  Neztrácejte čas hledáním Lasvill na mapě; Je to místo vytvořené. To neznamená, že to nestojí za to navštívit vaše vozidla SnowRunner.

  Před účtováním zábavy, kterou byste si mohli chtít užít, má několik hodin úkolů.

  Mody regionu a mapy jsou naším oblíbeným typem doplňku kvůli stupni estetické krásy a ponoření, které mohou vytvořit.

  8. Trek po zemi

  Trek po zemi

  Trek přes zemi je vlastní mapa regionu s bezkonkurenční velikostí a rozmanitostí.

  Tento mod již nefunguje na konzolách, ale je stále funkční na PC. V treku po zemi můžete prozkoumat svěží lesy, převzít hluboké řeky a setkat se s veškerým počasím od slunce po sníh.

  Trek je stále velmi nedokončenou prací, postrádá tunu úkolů, ale jsme nadšeni pro budoucnost tohoto mod; Právě teď je tu spousta.

  Pokud máte rádi Vibey, průzkum Lowkey, je to skvělá volba. Strávit celé odpoledne užíváním scenérie.

  7. Responzivní řízení

  Responzivní řízení

  Responzivní řízení dělá přesně to, co byste očekávali: zmocnit řízení řízení. Jeho tvůrce si všiml problému se systémem řízení a opravil jej sám.

  Tento mod opravuje každý vůz jednotlivě, takže jejich řízení okamžitě reaguje na vaše vstupy.

  Žádné další zpožděné odpovědi, nadměrné opravy nebo mrtvé zónování. Jak to popisuje tvůrce, můžete umístit kola přesně tam, kde je chcete, jak by měli být.

  Toto je jeden z těch modů, které se cítí spíše jako hotfix než další funkce.

  6. TC’s 2020 Yeet Mobile

  TC

  Žádný seznam nejlepších modů SnowRunner není kompletní bez mobilního telefonu. Tento mod má tu čest být jediným záznamem meme-y na našem seznamu SnowRunner. (To neznamená, že to není fantastické.)

  Mobil Yeet je úhledný sportovní vůz to nemá žádné podnikání v SnowRunneru, ale jsme tak rádi, že je to stejně. Překonfigurujte jej do režimu prolézací, prolézací nebo bahenního režimu a prozkoumejte různé jemné doladění každé sestavení obsahuje.

  Naším nejoblíbenějším je suspenze s vysokým oblohou s tlustými pneumatikami prohledávače. Budete závistí všech, kterým neběžíte. Vezměte mobil Yeet do řeky; zvládne to. Klapky bláta budou zatraceně.

  5. Opadní přívěsy

  Opadní přívěsy

  Off Road Trailers nabízí jedno z nejvýznamnějších kvalitních zlepšení života SnowRunner. Stejně jako #7, jedná se o obří hotfix, ne dodan.

  Přetažení přívěsů za vaše kamiony se může cítit kluzký a mimo kontrolu. Nyní s tímto modem, Každý přívěs byl upraven tak, aby snáze ovládal, s menší plovoucí.

  Jak říká tvůrce mod, tyto přívěsy jezdí jako máslo. TABINGING THEMAD Trailers dělá provádění úkolů příjemnější.

  Milujeme tento mod pro dlouhou relaci Play na velkých, krásných vlastních mapách, jako je Lasvill. Bez tření a frustrace, čas letí.

  4. RNG TX obrněný balíček nákladních vozidel

  RNG TX obrněný balíček nákladních vozidel

  Další mod z RNG3R, tento obrněný balíček nákladních vozidel, replikuje skutečná zabezpečená vojenská vozidla z celého světa.

  Tento balíček obsahuje repliky a jedinečné rámové doplňky, takže hráči mohou tyto vlastní vozidla využít k plnému potenciálu.

  S každým šroubem a pečlivě umístěným svarem patří tato dřevařská zvířata kamionu do kolekcí nejlepších hráčů.

  Tyto nákladní automobily jsou mezi našimi oblíbenými, i když neexistují žádné skutečné důvody, proč mít brnění ve SnowRunneru … zatím.

  3. IX Wrecker pro SnowRunner

  IX Wrecker pro SnowRunner

  IX Wrecker je těžký vlastní vůz, který je navržen pro výjimečný nástroj ve SnowRunner.

  Můžete načíst protokoly, další vozidla, lidi a cokoli, na co si vzpomenete na rampy IX Wrecker.

  Je vybaven více sloty s nákladem a také zadním jeřábem, mechanickým ramenem a elegantním vzorem Camo. Tento vůz se stane vaším tažným vozidlem.

  Vlastní realistické detaily, jako je otevřená kapuce, jsou na cestě.

  2. Poghrims Universal Addon Collection

  Poghrims Universal Addon Collection

  Kolekce Poghrims Universal Addon je pohodlný způsob, jak získat několik cenných modů v jednom stažení.

  Tento moderní balíček obsahuje mody pro přepravu protokolu, provoz jeřábů, plošiny, nákladní sloty a stanové postele.

  Tento mod zajišťuje, aby používal instalační zásuvky základní hry, což znamená, že je kompatibilní s vašimi dalšími upravenými vozidly.

  1. GGMS peněžní nákladní automobily a přívěsy

  GGMS peněžní nákladní automobily a přívěsy

  Na každém seznamu modů pro SnowRunner se na každém seznamu modů z dobrého důvodu objevují nákladní automobily GGMS. Tento mod je spíše cheat než doplněk, ale v simulačních hrách si nemyslíme, že je to velký problém.

  Nákladní automobily GGMS Peníze přidávají 6 bankovních nákladních vozidel a 6 přívěsů pro reklamu, ze kterých můžete vybrat peníze a také je uložit.

  Pomocí těchto nákladních vozidel a přívěsů můžete vytvářet a zničit peníze, když uvidíte vhodné pro svůj soubor uložení.

  Správa měny je pro mnoho hráčů spíše nepříjemnost než hraní her; Použijte to, jak chcete. (Nebo ne!)

  Možná vás také zajímají následující:

  • Nejlepší Mount and Blade II: Bannerlord Mods
  • Nejlepší zemědělský simulátor 22 modů
  • Nejlepší mody Valheim
  • Nejlepší mezi námi mody
  • Nejlepší mody Assetto Corsa
  • Nejlepší vinná zařízení STRET MODS
  • Nejlepší mody Elden Ring Mods
  • Nejlepší mody Google Snake Mods