Solar 3.0 sestavení Titan – Destiny 2 – Mobalytika, Plunder S Biotic Sunbreaker – Destiny 2 Titan Build for PVE – MoBalytics

Plunder s biotickým slunečním bojem

Contents

Na vaši značku: Precision Final Flows vám a vaši spojenci zvýšili rychlosti a manipulaci se zbraněmi – to se může třikrát hromadit. Aktivace schopnosti třídy Hunter také udělí maximální hromádky. Tento aspekt má 3 fragmentové sloty. (Lovec)

Solar 3.0 Titan sestavy – Destiny 2

SOLAR 3.0 TITAN BARTS - Destiny 2

Po počátečním vydání nebyla komunita příliš ráda většinu solárních 3.0 změn.

Síla je určitě tam, prostě nepřišla tak jasně jako síla Void 3.0. Pokud jste poprvé hráli Destiny a vybrali jste si Titan Thinking, byl byste tankem, který dokáže vzít více hitů než všichni ostatní, pravděpodobně jste byli docela zklamaní.

Alespoň dosud, protože můžete žít tankové fantazii se solárním 3.0 Titan.

Než se dostaneme do stavby, musíme projít několik solárních 3.0 podmínek níže.

Sunbreaker Titan

Sluneční podtřídy

Lék

Rychlý výbuch uzdravení. Toto uzdravení je okamžitý kus zdraví, který je vrácen.

Obnovení

Regenerace zdraví, ke které dochází nepřetržitě v krátkém okně. Je to jako zotavení, ale není přerušeno poškozením.

Zářivý

Zvýšení poškození zbraně, v PVP je to 10% a PVE je 25%.

Sežehnout

Debuff aplikovaný na cíl, ve kterém poškozují popálení. Scorch stocks až 100 hromádek. Jak se zvyšuje hromádky Scorch, poškození popálení se zvyšuje, dokud nedosáhne 100 hromádek Scorch.

Zapálit

Velká exploze slunečních poškození, která ovlivňuje blízké cíle.

PVE sestavení doporučení

Mezi novými možnostmi sestavení, exotiky a změnami odolnosti může být Titan nyní tankem.

Tato sestava PVE je navržena tak, aby přijala co nejvíce bití a stále zabalí úder s některými slunečními explozemi a poškozením výstupu.

Schopnosti

Super
 • Kladivo Sol – Tento super je skvělý pro rychlé vyčištění nepřátel s nízkými až středními zdravotnictvími. Ani Super nemá skvělý cílový DPS, takže doporučuji jít pro Super, který je lepší pro vyčištění nepřátel.
Schopnost třídy
 • Rally barikáda – Ve své barikádě budete trávit spoustu času, takže určitě můžete použít Buffs Rally, kterou vám barikáda dává. Také nepotřebujete zvláštní ochranu před tyčící se barikádou, protože budete moci způsobit další škodu, žádný problém.
Pohybová schopnost
 • Strafe výtah – Toto je nejjednodušší skok k získání „skate Titan“ skokem a poté klepnutím na skok, když se chystáte zasáhnout zem a opakovat cyklus. To lze provést také s katapultem, ale je méně odpuštěné.
Schopnost melee
 • Házení kladiva – Tato schopnost vám umožňuje docela snadno aktivovat sluneční skvrny a studny. Vřele doporučuji svázat „nabitý melee“ z automatického melee, takže své kladivo hodíte na nepřátele zblízka, než je udeříte kvůli účinkům, které kladivo výhradně aktivuje.
Schopnost granátu
 • Tripmine nebo Solární granát – Obecně si myslím, že granát Tripmine je lepší pro hromádky a poškození popáleniny, ale granát Tripmine může samoobsluhy, a pokud ho hodíte, abyste zabili nepřátele, kteří vás spojí, když jste ve svém slunečním skvrně, můžete se zabít. To je místo, kde může být solární granát lepší volbou, protože ho můžete házet na vlastní nohy bez obav.

Aspekty

Sol invictus

Závěrečné údery solárních schopností Vytvářejte sluneční skvrny. Vaše házení kladiva to nemůže udělat žádný problém, protože můžete stále zabíjet a vyzvednout ho zpět. Způsobíte další poškození a získáte také navrácení ze slunečních skvrn. A pokud nepřátelé vstoupí do slunečního skvrny, jsou poškozeni a spáleni.

Řvoucí plameny

Konečné údery solárních schopností zvyšují poškození slunečních schopností. Toto je pěkná smyčka poškození, protože budete neustále házet kladivo a to zvýší poškození budoucích hodů a granátů kladiva.

Fragmenty

Ember of Singeing

Získejte schopnost třídy rychleji, když spálíte cíle. Budete se zabývat spoustou poškození popálení a využití schopnosti vaší třídy vám dává největší schopnost tanku. Měli byste se tedy snažit získat barikádu co nejrychleji.

Ember of Torches

Vaše házející kladivové hity vám dávají a spojenci zářivé. Vy a blízké spojenci budete mít v zásadě nekonečné 25% poškození zbraní z tohoto fragmentu.

Ember of Solace

Obnovení z vašich slunečních skvrn trvá déle a také zářivý buff pro poškození zbraní z hitů z melee.

Ember popela

Tento fragment způsobuje, že aplikujete více komínů Storch a zvyšuje šance, že zapálíte cíl pro masivní poškození.

Prioritizace statu

Odolnost

Je šílené myslet si, že doporučuji získat 100 odolnosti za cenu jakékoli jiné statistiky. Ale tady jsme. Max odolnost dává 40% odpor poškození a vaše barikáda co nejrychleji. Budete si moci mnohem více poškodit a položit barikády pro sluneční skvrnu a uzdravení poměrně často.

Odolnost

Vážně … Získejte 100 odolnosti. Žádný jiný stat se ani blíží srovnání pro tuto sestavu.

Disciplína

Pokud se opravdu chcete soustředit na něco jiného než odolnost, pak jděte na disciplínu. Kills Grenade může zvýšit vaše další poškození sluneční schopnosti a na cooldownu házení Hammera nezáleží, protože si ho můžete vyzvednout zpět.

Doporučená exotika

Loreley Splendor Helm

Toto je nejdokonalejší exotická a umožňuje vám stát se tankem na vyžádání tím, že uděláte další restaurování a upustíte do slunečního skvrny, když jste kriticky zraněni a máte energii třídy nebo využijete schopnost své třídy.

Loreley Splendor Helm

Srdce nejmenšího světla

To dále zvyšuje výhodu řvoucí plameny, ve kterých sluneční schopnosti zmocňují další sluneční schopnosti.

Doporučené mody

Melee Wellmaker

Poslední údery melee vytvoří sluneční elementární studnu. Bude to snadné jít, protože velmi často zabíjíte kladivové zabíjení.

Písmo Might

Pokud používáte xenofág nebo nářek, budete s nimi schopni způsobit další škody po vyzvednutí elementární studny.

Dobře odboha

Zabijáka z melee zmocňuje váš granát z řvoucího plamene a s tímto mod bude studna také dávat granátovou energii pro případ, že ji nemáte zpět.

Elegantní obnova

Tato sezóna 17 artefaktů přidává ještě více k uzdravení, které máte při umístění barikády.

Nástroj Kickstart

S tímto modem budete mít barikádu ještě častěji.

Obecná strategie

Pokud používáte Loreley Splendor, opravdu nemáte moc přemýšlet o obraně. V sousedním klipu se můj tým pokoušel otírat, takže jsem stál v klidu a dokázal jsem všechny tyto poškození tankovat tím, že jsem při setkání s Dungeonem absolutně nic nedělal, což bylo 15 úrovní světla nad mým vybaveným světlem světla.

Jediné rady, které doporučuji, je pokusit se zůstat blíže k zemi, pokud je to možné. Váš sluneční skvrna je vaší hlavní formou uzdravení a budete muset být blízko země, abyste získali výhody. Takže pokud se vznášíte vysoko, nebudete se uzdravit prostřednictvím poškození.

Pokud jde o přestupek, vaše házení kladiva je způsob, jakým se věci děje. Tyto prvotřídní jamky, které mohou zvýšit poškození zbraní z písma síly a zářivý buff, který stacuje. Házení kladiva také zmocňuje a granáty z řvoucí plameny.

Obecně platí, že házení kladivo způsobuje více škody než standardní melee, a proto doporučuji vázat nabité melee na jinou schopnost vyhnout se použití standardního melee nad vaším házením kladivem.

S touto sestavou můžete nemáhat a využít možnosti zblízka poškození, jako jsou meče. Nářek je skvělou volbou kvůli sluneční synergii.

Master Destiny 2 Email Banner

Doporučení sestavení PVP

Solar Titan o tom nemá v PVP nic šíleného, ​​když se sluneční skvrny po zavedení Loreley Splendor Helm měly, ale má solidní neutrální hru a dobrý super pro multikills.

Síla neutrální hry pochází z schopnosti přežít mnoho situací, které jiné třídy nemohou, podobné prázdnotě 3.0 Titan.

Schopnosti

Super

Hammer of Sol – Ačkoli má delší cooldown ze 2 supers, Hammer of Sol je mnohem snazší najít hodnotu, protože Burning Maul se dostane příliš snadno.

Schopnost třídy

Tyčící se nebo Rally barikáda – V závislosti na stylu hry jsou obě možnosti životaschopné. Tyčící se barikáda je skvělá pro rozdělování oblastí pro cíle a oživení, zatímco Rally Barricade je skvělá pro táboření slunečního skvrny, aby měl v boji obrovskou výhodu, pokud se k němu soupeř zavazuje.

Pohybová schopnost

Strafe výtah – Tento skok je nejjednodušší získat dobrou rychlost, a pokud jste ochotni pracovat s katapultem, výhoda je větší, ale obtížnější je použít.

Schopnost melee

Házení kladiva nebo Kladivo úder – Opět jsou zde obě možnosti dobré v závislosti na Play Style. Házení Hammer hraje stejně jako lovecvý vrhací nůž, protože může být kombinován s ručním dělem pro rychlé zabití. Mezitím je Hammer Strike skvělý pro pohyb kolem mapy a na zabití vytváří sluneční skvrnu přímo tam, kde stojíte, což vám umožní poškodit ostatní hráče během dlouhé animace Hammer Strike.

Schopnost granátu

Tripmine nebo Solární granát – Tripmine granáty způsobují hodně poškození a lze je použít pro odmítnutí oblasti, zatímco solární granáty jsou jen solidní snadno použitelný granát. Doporučil bych Tripmines přes solární granát, pokud je mapa v interiéru a má spoustu stěn, na které je nalepí.

Aspekty

Sol invictus

Tento aspekt je základním kamenem slunečních skvrn, protože jim dává navrácení a způsobuje, že zabíjení schopností vytvářejí sluneční skvrny.

Zasvěcení

Tato schopnost je trochu trikem, ale občas může získat velkou hodnotu v herních režimech 6v6. V PVP existuje méně zabití schopností, takže hodnota řvoucího plamene není tam zcela kromě extra fragmentu. Mít zasvěcenou schopnost melee ve vaší sadě nástrojů pro případ, že je dobrý okamžik k použití, je cennější než další fragment.

Fragmenty

Ember of Torches

Tento fragment vám poskytne 10% buff k poškození zbraní, když dostanete zásah ze své schopnosti nebo zasvěcení melee. První nebo druhé hity ze zasvěcení dávají tento buff, takže nemusíte dokončit plnou animaci, abyste získali zářivý buff.

Ember of Solace

Tento fragment rozšiřuje buff radiant poškození a buff restoration, který dává ještě větší hodnotu z vašich léčivých barikád.

Ember of Singeing

To pomáhá získat vaši třídní schopnost zpět rychleji, když označíte jakéhokoli nepřítele Scorch, a vaše třídní schopnost je váš prostředek k přežití.

Prioritizace statu

Odolnost

S helm Loreley Splendor, vysoká odolnost vás velmi ztěžuje zabíjení, protože vaše schopnost třídy bude často aktivovat léčivý slunečník.

Síla

Schopnosti melee jsou pro tuto třídu solidní a zasvěcení je také vázáno na Cooldown z melee. Vaše investice do síly jde dlouhou cestou.

Doporučená exotika

Loreley Splendor Helm

Tento exotický je nutností použít pro solární titan, protože se tak dobře synergizuje s soupravou a dělá z barikády roztržku a červí lovec dodge vše v jednom.

Cesta pálení kroků

Exotická síla je sluneční zabíjení zvyšuje poškození zbraní. To se může skládat s Radiant a funguje pro solární zbraně. Takže pokud používáte Sunshot, dá vám zásobník, jen jeden zásobník poskytne 20% poškození a s více hromádkami a zářivým zářením můžete 2 klepnout na strážce se Sunshotem.

Doporučené mody

Elegantní obnova

V této sezóně 17 artefaktový mod přidává palivo do ohně, který je vaší barikádovou tankness. Musíte použít, když můžete.

Nástroj Kickstart

Tím se vaše třída vyvíjí rychleji pro více barikád a aktivace slunečních skvrn.

Fastball

Pokud používáte Tripmine Grenades, je to skvělé pohledu, abyste se ujistili, že se granát dostane na zeď, kterou chcete.

Obecná strategie

Používáním vašich slunečních skvrn a hraní kolem nich je to, jak se tato stavba používá v ideálním případě. Když je kriticky zraněn, pomocí barikády nebo zasažení sluneční schopnosti, je vytvořen sluneční skvrna.

V těchto slunečních skvrnách se hodně uzdravíte a máte v boji obrovskou výhodu. V žádném případě nejste v žádném případě neporazitelný na slunečním skvrně, takže by se měli použít k rychlému ponoření, aby se uzdravili, aby se uzdravili pro opětovné zapojení, než aby bojovali, ve kterém nemáte žádné zdraví.

Házející kladivo je skvělý způsob, jak vyrobit několik slunečních skvrn, aby se spojil několik zabití, protože vytváří sluneční skvrnu a cooldown lze resetovat vyzvednutím kladiva, které je s největší pravděpodobností na zemi v nově vytvořeném slunečním skvrně.

Tato rychlá uzdravení vám umožní převzít jiného nepřítele a v případě potřeby znovu použít vrhací kladivo pro rychlý a velký kus poškození.

Pomocí barikády a loreley Splendor Helm můžete aktivně nastavit boj v napadeném dusivém bodě pomocí barikády před bojem, takže se můžete uzdravit během duelu a jediné skutečné možnosti soupeře se pokusit zasáhnout vás jedním výstřelem s jedním výstřelem nebo se uvolnit, což vám dává kontrolu mapy nad touto oblastí. To je skvělé pro zóny zachycení, oživení a těžké munice.

Závěrečné myšlenky

Pokud si vezmete jednu věc z této příručky, je to stavět pro vysokou odolnost, zejména pro Titany. STAT je v PVE pro všechny třídy tak silný a je skvělý pro Titany v PvP kvůli síle barikády.

Pokud zjistíte, že hodně umíráte v obsahu, že jste pod úrovní nepřátelského světla a/nebo mají vysokou hustotu nepřátel, měli byste určitě vyzkoušet tuto sestavení Titan, aby tankovaly poškození, které by zabilo jakoukoli jinou třídu.

Děkuji za přečtení! Podívejte se na naše další průvodce třídy Destiny 2 zde.

NAPSÁNO

Ryan Kelly

Nejprve jsem začal hrát videohry na N64 a GameCube a stále si užívám hraní těchto her dodnes. Při svém počátečním vydání jsem hrál Destiny v roce 2014 a přepnul jsem z konzoly na PC po jeho vydání Destiny 2. Destiny 2 a Valorant jsou moje dvě oblíbené hry, které si hrají, protože miluji pohrávání s stavbami v osudu a sestavách/ strategii ve Valorant.

Biotický sluneční break luštěn

Sluneční

Sluneční

Plunderthabooty

Biotický sluneční break luštěn

Biotický sluneční break luštěn

Solar Titan Build for PVE od Plunderthabooty

PVE solární sestavy

Podtřída

Mods

Statistická priorita

Zbraně

Exotická brokovnice v oblasti traktoru

Při jednání s šéfy nebo vysokými zdravotními cíli je Cannon Tractor Skvělé, protože to potlačuje nepřátelé a Debuffs je o 30%, Umožnit našemu házení kladiva způsobit 30% zvýšení poškození nepřátel.

Brnění

Synthoceps exotické rukavice

Synthoceps byl vždy základem pro Titan v Destiny 2 a stále drží svou sílu jako jedna z nejlepších exotik ve hře, která vám umožňuje dělat 200% zvýšené poškození s naší schopnosti melee!

Tato sestava kombinuje několik položek sešíku v Destiny 2, jako jsou exotické rukavice Synthoceps s podtřídou solárního titanu. To vede k hraní smyčce, která má hodit vaše mini kladivo znovu a znovu ve všem, co vidíte. Z důvodu Sluneční skvrny to platí Obnovení a způsobit velké škody Házení kladiva díky Řvoucí plameny x3 z podtřídy.

Tato sestava je hlavně o tom kladivu a jen ho použije ke zničení všeho, co vidíte na dohledu. Toto je pravděpodobně nejsilnější sestavení v Destiny 2, když jde o hodnocení, protože nepotřebuje žádné artefaktové mody. Je to samostatný mocenský dům, který dokáže sólo téměř cokoli v Destiny 2.

 1. Použití Házení kladiva opakovaně
 • Vytvoříte a Sluneční skvrna to uděluje Obnovení na kladivové zabíjení
 • Každé kladivo zabije hromady Řvoucí plameny do časů 3 za další poškození
 1. aktivovat Léčivý granát Pokud potřebuješ Obnovení před skokem dovnitř
 2. Debuff vyšší zdravotní cíl s Cannon tractor V případě potřeby

Nejlepší sestavy Solar Destiny 2 pro Warlock, Titan a Hunter

Zde jsou naše tipy, jak sestavit silnou solární sestavu Destiny 2 po 3.0 Oprava, ať už jste Dawnblade, Sunbreaker nebo Gunslinger.

Nejlepší solární sestava Destiny 2: Solar Guardian houpající se na Scythe, který je v ohni

Publikováno: 12. července 2023

Hledáte nejlepší sestavy Destiny 2 Solar? Solární přepracování představilo řadu nových způsobů, jak přizpůsobit vaši postavu, pokud používáte podtřída Dawnblade, Sunbreaker nebo Gunslinger. S tolika možnými kombinacemi granátů, melee, super a speciálních schopností, které můžete dále vylepšit fragmenty.

Nejlepší solární sestava Destiny 2 po 3.0 Přepracování používá stejný systém aspektů a fragmentů jako prázdnota 3.0 přepracování, které bylo spuštěno s královně čarodějnice. V případě, že se vracíte z velmi dlouhého osudového hiatusu, aspekty ovlivňují schopnost specifické pro třídu a také přicházejí s řadou slotů, které pojme fragmenty. Účinky fragmentů nejsou tak silné, ale jsou univerzální napříč jejich podtřídou ve hře zdarma. Nejlepší sestavení se může pochlubit aspekty a fragmenty, které synchronizují pro masivní buffy.

Zde je nejlepší sestavení solárního osudu 2 pro každou podtřídu:

Nejlepší solární sestavení Destiny 2: obrazovka inventáře pro třídu Warlock

Dawnblade Warlock Build

 • Super schopnost: Dobře záře
 • Schopnost třídy: Léčení Rift
 • Schopnost pohybu: Prasknutí klouzání
 • Schopnost melee: Spalovač Snap
 • Granát: Léčivý granát
 • Aspekt 1: Vzestup tepla
 • Aspekt 2: Touch of Flame
 • Fragment 1: Ember of Solace
 • Fragment 2: Ember benevolence
 • Fragment 3: Ember of Empyrean
 • Fragment 4: Ember temperování

Mít Warlock Well of Radiance spárované s protokolem Phoenix s kusem hrudníku bylo vždy skvělým způsobem, jak pomoci vašemu týmu generovat koule světla, aby hráči mohli neustále doplňovat supers. Tyto účinky můžete také prodloužit pomocí Ember of Solace, která zvyšuje zářivé trvání, a Ember benevolence, která na krátkou dobu vzbudí regeneraci schopností vašeho týmu, melee a třídní schopnost. Přidejte do pevné sluneční zbraně, jako je slib Eriany a uhlíky temperování a empyreanů, a budete majákem restorativní dobroty pro všechny spojence.

Vezměte prosím na vědomí, že Ember of Benevolence v současné době nefunguje, protože byl při spuštění obtěžován. Avšak za předpokladu, že to Bungie napraví bez vyvážení fragmentu, bude to důležitou součástí této sestavy, až se vrátí.

Nejlepší sestavení Solar Destiny 2: obrazovka zásob pro třídu Titan

Sunbreaker Titan Build

 • Super schopnost: Kladivo Sol
 • Schopnost třídy: Rally barikáda
 • Schopnost pohybu: Strafe výtah
 • Schopnost melee: Házení kladiva
 • Granát: Zápalný granát
 • Aspekt 1: Řvoucí plamen
 • Aspekt 2: Sol invictus
 • Fragment 1: Ember of Solace
 • Fragment 2: Ember benevolence
 • Fragment 3: Ember of Singeing
 • Fragment 4: Ember popela

Nemůžete se pokazit pomocí Titanova kladiva Sol a Aspects řvoucího plamene a sol invictus. Společně zvýší vaše poškození solárních schopností a vytvoří sluneční skvrny, které prodlužují váš super. Protože sluneční skvrny aplikují Scorch, můžete to dále vylepšit fragmenty jako Ember of Singeing, což způsobuje, že se vaše třídní schopnost dobít rychleji, když spálíte cíle, a Ember of Ashes, což aplikuje více hromádek na cíle.

Poté můžete přidat ember spalování tak, aby se váš super začal šířit ignite kolem, a pak to posílit s Emberem char, aby cyklus udržel co nejdéle, jak je to možné. Více slunečních skvrn, delších supers a pekla popálení a zapalování pro všechny – co nemiluje?

Nejlepší solární stavebnice Destiny 2: Hunter zaťal jejich ohnivou pěst

Build Build Gunslinger Hunter

 • Super schopnost: Blade Barrage
 • Schopnost třídy: Acrobat’s Dodge
 • Schopnost pohybu: Strafe skákat
 • Schopnost melee: Vážený házení nože
 • Granát: Solární granát
 • Aspekt 1: Knock ‘Em Down
 • Aspekt 2: Gunpowder Gamble
 • Fragment 1: Ember paprsků
 • Fragment 2: Ember of Torches
 • Fragment 3: Ember spalování
 • Fragment 4: Ember of Blistering

Lovci mohou soustředit svou čepelí pro čistou sílu, aby jí dali, že zlomený pocit, že kdysi měl. Aspekt knock ’em down zvyšuje solární supers, takže to zkombinujte s fragmentem Ember of Beams, který buffy cílí na získání, a ember fragmentu spalování, který způsobuje nepřátele zasaženo solárními super finálními údery, a vy máte výbušná řetězová reakce.

Přidejte aspekt střelného prachu a můžete využít své schopnosti k účtování solárního granátu, který způsobí ještě větší poškození hordami. To vše zkombinujte se střepy Galanor Gauntlets a získáte více super energie pro hity a zabíjení čepelí a zabíjí. Můžete také řetězovat granát a melee společně, takže spálíte hmotu cílů, než je všechny zapálíte pro obrovský torrent poškození.

Nejlepší sestavení Destiny 2 Solar: Warlock s využitím studny záře

Všechny solární fragmenty Destiny 2

 • Ember of Singeing: Schopnost třídy se dobíjí rychleji, když se spálíte.
 • Ember of Char: Sluneční zapalování aplikuje Scorch na cíle. (+10 disciplína)
 • Ember of Temping: Závěrečné údery solární zbraně vám a vaši spojenci zvýšili zotavení. To stohy třikrát. Zbraně také zvýšily účinnost ve vzduchu. (-10 zotavení)
 • Ember of Blistering: Porážka cílů se slunečními zapalováním Grants Grenade Energy.
 • Ember of Benevolence: Použití obnovy, léčby nebo zářivých spojenců Granty Zvýšené regenerace schopností granátu a třídy. (-10 disciplína)
 • Ember paprsků: Zvýšené získávání cílů pro solární super projektily. (+10 intelekt)
 • Ember of Solace: Zvýšené trvání účinku zářivých a obnovy.
 • Ember of Empyrean: Solární závěrečné údery prodlužují obnovení a zářivé účinky. (-10 odolnost)
 • Ember of Eruption: Sluneční zapalování má zvýšenou oblast účinku.
 • Ember of Spacetion: Sluneční super finálové údery způsobují, že cíle se vznítí. (+10 síla)
 • Ember of Ashes: Použijte více hromádek Scorch na cíle.
 • Ember of Torches: Útoky poháněných melee způsobují, že vás a vaše blízké spojence zářily.
 • Ember of Wonder: Rychle poráží cíle se zapalováním poskytuje koule síly. (+10 odolnost)
 • Ember of Searing: Porážka popálených cílů Granty na melee energii. (+10 zotavení)

Nejlepší sestavení Destiny 2 Solar: Titan používající kladivo Sol Skill

Všechny solární aspekty Destiny 2

Vzestup tepla: To vám umožní vystřelit zbraně, melee a házet granáty při klouzání. Držení tlačítka granátu konzumuje granát a aktivuje stoupání tepla, což způsobí jakékoli konečné údery, zatímco vzduch prodlouží doba trvání tepla a uděluje energii melee. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty. (Čaroděj)

Touch of Flame: Buffys Warlock Grenade. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty. (Čaroděj)

Icarus Dash: Guardian se může rychle vyhnout, zatímco ve vzduchu. Pokud je aktivní zvýšení tepla, získáte další dodge. Tento aspekt má 1 slot fragmentu. (Čaroděj)

Řvoucí plameny: Konečné údery se solárními schopnostmi nebo zapálením zvyšují poškození solárních schopností. To stocks třikrát. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty. (Titan)

Sol invictus: Sluneční schopnosti konečné údery, kladivo Sol dopady a spálené cíle vytvářejí sluneční skvrny. V slunečním skvrně se vaše super odtoky pomaleji a schopnosti rychleji regenerují. Tyto sluneční skvrny také popadají a poškozují cíle a vstup do slunečního skvrny aplikuje obnovení. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty. (Titan)

Zasvěcení: Během sklouznutí, aktivace nabité melee zahajuje sluneční energii, která poškozuje a posouvá cíle. Zatímco ve vzduchu, aktivace nabitého melee vás znovu zabouchne do země a vytváří velkou vlnu sluneční energie. Pokud vlna zasáhne spálený cíl, vznítí se. Tento aspekt má 1 slot fragmentu. (Titan)

Knock ‘em Down: Vylepšuje solární supers. Také, zatímco zářivý, konečné údery s vrhacím nožem vrátí energii melee. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty. (Lovec)

Gumpowder Gamble: Porážka cílů se schopnostmi, solárními debuffy nebo solárními zbraněmi účtuje solární granát, který hráči mohou střílet na vzduch, aby zapálili. Tento aspekt má 1 slot fragmentu. (Lovec)

Na vaši značku: Precision Final Flows vám a vaši spojenci zvýšili rychlosti a manipulaci se zbraněmi – to se může třikrát hromadit. Aktivace schopnosti třídy Hunter také udělí maximální hromádky. Tento aspekt má 3 fragmentové sloty. (Lovec)

To jsou nejlepší sestavy Destiny 2 Solar. Podívejte se na naše průvodce Destiny 2 postavy, nejlepší sestavy Destiny 2 a nejlepší exotiku Destiny 2, abyste zajistili, že optimalizujete svou postavu pro maximální dopad.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.