Sony oficiálně uzavírá 3 $.6 miliard akvizice Bungie – The Verge, proč Sony koupila Bungie za 3 $.6 miliard – protokol

Co vidí Sony v Develow Developer Bungie

Je tu jen tak málo, o čem bylo napsáno v zákoně o kryptu, a to znamená, že se lidé snaží brát strouhanku z předchozích rozhodnutí a dát je dohromady, aby něco udělali. To je to, co budou dobří právníci vždy dělat. Dokonce i zákonodárci se na to mohou dívat, když se snaží přemýšlet o tom, kde jsou mezery. Jako státní zástupce jsem měl případ, kdy jsme žalovali tři čínské banky, abychom nám dali své bankovní záznamy, a nikdy předtím to nebylo provedeno. Poté Kongres schválil nový zákon s využitím rozhodnutí soudců u tohoto soudu a d.C. obvodní soud, soud nad námi. Takže jsem si jistý, že se lidé dívají na předchozí rozhodnutí a snaží se je aplikovat tak, jak chtějí. .

Bungie je nyní oficiálně součástí Sony

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

15. července 2022, 17:37 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Destiny 2, je nyní oficiálně součástí Sony. Maker PlayStation oznámil svůj záměr získat v lednu herní studio a nyní je akvizice dokončena. Při počátečním oznámení Sony řekl (PDF), dohoda měla hodnotu 3 $.6 miliard, ale v pátek v podání SEC uvedla, že dohoda stojí za „přibližně“ $.7 miliard.

Přestože je nyní pod deštníkem Sony, Bungie „bude i nadále samostatně publikovat a kreativně rozvíjet naše hry,“ uvedl generální ředitel Bungie Pete Parsons v blogu z původního oznámení o akvizici. A budoucí hry ve vývoji nebudou exkluzivní PlayStation, Bungie’s Joe Blackburn a Justin Truman řekli.

Společnost Sony se však plánuje opřít o Bungie za svou „odbornost na světové úrovni v oblasti vývoje a živých her s více platbami“, což nám „pomůže poskytnout naši vizi rozšíření PlayStation na stovky milionů hráčů“, prezident Sony Interactive Entertainment President a generální ředitel Jim Ryan řekl v lednu. Společnost Sony Views Live Service Games jako kritickou součást budoucnosti PlayStation, protože do března 2026 plánuje zahájit více než 10 nových herních herních her.

Příbuzný

S Bungie nyní oficiálně součástí Sony a Take-Two dokončit akvizici společnosti Zynga v květnu, nyní musíme počkat, až Microsoft zabalí jeho masivní 68 $.7 miliard nákup Activision Blizzard. Může to být chvíli, dokud nebude dokončeno; Společnost Microsoft očekává, že se dohoda někdy uzavře ve svém fiskálním roce 2023, který začal tento měsíc a probíhá do června 2023.

Oprava 15. července, 14:00: Ačkoli Sony zpočátku oznámila, že dohoda měla hodnotu 3 $.6 miliard, v podání SEC v pátek, uvedla, že stojí za to „přibližně“ 3 $.7 miliard.

Co vidí Sony v Develow Developer Bungie

Bungieho budoucnost je jasná, ale je jasnější s PlayStation.

Co vidí Sony v Develow Developer Bungie

Bungie ouroboros hovoří mnoha způsoby k povaze moderních her.

Foto: Kim Kulish/Corbis prostřednictvím Getty Images

Příběh herní studio bungie je posetý ironií. Společnost, která vytvořila platformu Xbox společnosti Halo pro Microsoft, se později rozdělila od výrobce Windows, aby inkoustovala vydavatelství s Activision Blizzard pro její sledování, sci-fi střelce Destiny. Společnost se později rozdělila s Activision, aby znovu byla plně nezávislá. Nyní, dva týdny poté, co Microsoft koupil bývalého vydavatelského partnera Bungie, se vývojář připojil k Studios Sony’s PlayStation Studios.

Bungie ouroboros hovoří mnoha způsoby k povaze moderních her. Průmysl rychle konsoliduje, když závodí majitelé majitelů platforem, aby vybudovali expanzivnější ekosystémy softwaru a služeb, aby prodali nový hardware a zůstali před potenciálně rušivé nové síly, jako jsou hraní předplatného a cloud. A v Bungie našla společnost Sony společnost s bezkonkurenčními technickými znalostmi, silným duševním vlastnictvím a oddanou zákaznickou základnou.

Bungieho budoucnost je jasná, ale je jasnější s PlayStation. Bungie brzy bude mít jedinečný titul jako studio vlastněné Xbox a Playstation v průběhu své více než 30leté historie. Ale v rámci seznamu zmenšujících se nezávislých tvůrců her třetích stran stojí Bungie ve prospěch více z připojení k hlavní platformě, než ji pokračovat v jeho vylepšení sama.

 • Společnost se zavázala podporovat svého současného výrobce peněz Destiny 2, do roku 2024, se třemi hlavními expanzemi, které stále přijdou. .biz v kývnutí na své televizní a filmové ambice. Zdroje společnosti Sony to mohou pomoci Bungie.
 • Bungie také pracuje na novém, neohlášeném projektu, který je částečně financován investicí 100 milionů dolarů z roku 2019, což je pravděpodobně hlavním faktorem rozhodnutí společnosti Sony na výběr studia.
 • Bungie manévrovala téměř každou fázi herního průmyslu a podařilo se jí udržovat nejen svou identitu a kulturu, ale také jeho kreativní svobodu. Je bezpečné předpokládat, že studio uzavřelo dohodu se společností Sony, která je co nejpohodlnější.
 • Stačí se podívat na blogový příspěvek Bungie o akvizici, ve které se zdá, že společnost Sony dala zelené světlo pro komunikaci bezprecedentních slibů o podpoře konkurenčních platforem dobře do budoucnosti.

. Jsme dávno kolem dnů, kdy se tvůrci konzoly mohou spolehnout na lákadlo novějších, lepší hardware, které kreslují s více zákazníky. Nyní je to všechno o softwaru, včetně exkluzivních, ale také her, které mohou přežít po mnoho let a žít kdekoli, a technické know-how, aby tyto tituly vytvořily. Bungie to má v piky.

 • . Původní hra a její pokračování za poslední desetiletí shromáždily více než 187 milionů jedinečných hráčů a vytvořily živou komunitu fanoušků umírajících. (Jsem jeden z nich, s tisícemi hodin přihlášených v obou hrách v průběhu let.)
 • Po cestě Bungie pomohla průkopníkovi jednou nezúčastnit technických výkonů, jako je křížová a napříč platforma, a použila řadu různých obchodních modelů k udržení osudu, rozkročila jedinečnou hranici mezi obry a předplatným -založené MMOS. Infrastruktura společnosti je také ohromně složitá a podporuje téměř tucet různých hardwarových platforem (včetně Google Stadia) v devíti expanzích pro Destiny 2.
 • V Bungie získává společnost Sony také jednoho z nejslavnějších vývojářů první osoby v oboru. S plány společnosti Microsoft na franšízu Call of Duty ve vzduchu nyní, když vlastní Activision Blizzard, může Bungie vstoupit, aby pomohl vyplnit žánrovou díru z mezery v sestavě PlayStation.

Strategie exkluzivity společnosti Sony se stává flexibilnější. Sony vyhrála ERA PS4 tím, že se zaměřila na výrobu opravdu lákavých her, které byste mohli hrát pouze na jeho konzoli, a poté v zákulisích silně brání uzamykání ekosystému, aby PlayStation pro prosperující a Xbox uvízl ve druhém. Průmysl se však přesouvá směrem k živé službě, zdá se, že se napříč platformami a Sony přizpůsobuje této nové realitě, i když velmi opatrným způsobem.

 • Execci Sony a Bungie slibují, že studio zůstane nezávislé a multiplatform. Ale proč by Sony zaplatila téměř 4 miliardy dolarů, aby pokračovala v dávání her na zařízení Xbox? .
 • Šéf PlayStation Jim Ryan byl otevřený s GamesSindustry.Biz, že „způsob, jakým lidé hrají hry, se v posledních několika letech hodně změnil“ a že Sony se dívá na Bungie jako způsob, jak „výrazně zkrátit čas, který bude trvat, než se napraví“, s ohledem na živé služby, multiplatform Hraní.
 • „Úspěšné výsledky společnosti Bungie v oblasti víceformátových publikování a živých herních služeb nám pomohou při realizaci našich ambicí vzít Playstation mimo konzoli a zvýšit naše potenciální publikum,“ napsal Ryan v blogu, který oznamuje prodej.
 • To, co dnes můžeme poukázat na to, že společnost Sony se konečně vypukne ze svých tradičních obchodních modelů, aby vyzkoušela nové přístupy. Nový MLB Sony The Show 22 bude podporovat hru mezi platformami a křížové progresi na Nintendo Switch a Xbox. .

Až doposud se společnost Sonyho akvizice cítila jednoduchá. .

Dohoda Bungie se cítí jinak. Nejedná se o reakci na nákup Blizzard společnosti Microsoft; Ryan potvrdil, že dohoda je v dílech měsíce. Je to však velmi podobné, jako by se Sony probudila až k směru, kterým hraje v oblasti her, a proč by studia jako Bungie, dlouho v popředí sociálního a technického budování světa, mohla být druhem tajné zbraně, kterou PlayStation Platform potřebuje k mapování cesta vpřed.

Verze tohoto příběhu se také objevila v dnešním zpravodaji pro zábavu; Přihlaste se zde.

Nick Statt je reportér videoher protokolu. . Nyní sídlí v Rochesteru v New Yorku, domovu talíře odpadků a zcela náhodou Světová videoherní síň slávy. Lze ho dosáhnout na protokolu [email protected].

Soudce Zia Faruqui se vás snaží naučit krypto, jeden odkaz na „SNL“ najednou

Jeho rozhodnutí o hlavních případech kryptoměny citovala „Big Lebowski“, „SNL“ a „Dr. Divná láska.„Je to proto, že tě chce – ano, vy – přečíst je.

Způsoby Zia Faruqui (vpravo) vážily případy, které před ním přišly.

Foto: Carolyn Van Hoteten/The Washington Post prostřednictvím Getty Images

Veronica Irwin (@Vronirwin) je reportérem v San Franciscu v protokolu pokrývajícím FinTech. Dříve byla u examinátora v San Franciscu a pokrývala technologii z hyper-lokálního úhlu. Předtím byla její Byline uvedena v SF Weekly, The Nation, Techworker, MS. Časopis a Frisc.

„Nástroje pro analýzu kryptoměny a souvisejících softwaru jsou‘ vlna budoucnosti, vole. Sto procent elektronických.““

To není citát z „The Big Lebowski“ – alespoň ne přímo ne. Je to citát z Washingtonu, D.C., Názory Memorandum okresního soudu k roli Kryptoměnové analytické nástroje mohou hrát při vládních vyšetřování. Autor je soudce soudce Zia Faruqui.

Není běžné, že soudci vytvářejí popkulturní odkazy, ani mít úroveň odbornosti kryptoměny Faruqui. Jeho rozhodnutí učinila inteligentní odkazy na „The Big Lebowski“, „Dr. Strangelove, “a” SNL “parodie skupiny McLaughlin. Rovněž prokazují jedinečně podrobné porozumění tomu, jak mohou zločinci využít kryptoměnu ve svůj prospěch a co je důležitější, jak nemohou: v lednovém rozhodování o propadnutí například Faruqui poznamenal, že „hotovost představuje větší výzvu pro vymáhání práva než kryptokuridace V nepokojných peněženek.„V jiném označil anonymitu na blockchainu za„ mýtus “, což objasnilo, že kryptoměna je neefektivním nástrojem pro zločince, kteří se vyhýbají sankcím.

Jeho znalosti nejsou produktem trávení času na Crypto Twitter. Spíše před zavedením pozici soudce byl Faruqui jedním ze skupiny státních zástupců v U.S. Advokátní kancelář ve Washingtonu, D.C., To se nazývají „bitcoinovou úder“ a pracovali s agenturami jako IRS a FBI ve federálním vyšetřování. Tam Faruqui stíhal případy, které zahrnovaly terorismus, dětskou pornografii a šíření zbraní. Obzvláště dobře známý byl případ zahrnující stránku s tmavě-Web s názvem „Vítejte na videu“, který usnadnil asi 360 000 stahování sexuálně vykořisťovatelských videí dětí na 1.. K nalezení pachatelů byla použita bitcoinová neměnná kniha.

Magistrátní soudce nestanovil precedens stejným způsobem jako soudce Nejvyššího soudu – SOURES CORISIS musí být dodržován nižšími soudy a Farqui není nejvyšší. . Krypto právníci přihlásili například ze svých předchozích rozhodnutí v kontextu sankcí na tornádo.

Faruqui hovořil s protokolem o síle jeho pozice a o tom, co by lidé v kryptu měli rozumět zákonu.

Tato konverzace byla upravena pro jasnost a stručnost.

Jak jste se dozvěděli o kryptoměně?

Je to, když jsem byl státním zástupcem, že jsem se o tom opravdu dozvěděl. Byl tam další státní zástupce, Christopher Brown – víte, druhý Chris Brown – a on se o to zajímal, když jsme oba pracovali na finančním zločinu ve Washingtonu, D.C. U.S. Advokátní kancelář. Měl pocit „To se zvětšuje a měli bychom se na to začít dívat.“

Naše u.S. Advokát v té době, Jessie Liu, měl tuto myšlenku používat finanční vyšetřování způsobem, který nebyl omezen pouze na zločin bílých límečků, nebo dokonce na narkotické případy, ale také na vyšetřování kybernetiky, na vyšetřování národní bezpečnosti a v občanských případech. Spousta toho, co jsme vyšetřovali, souvisí s sledováním peněz, a tak chtěla, abychom byli touto multidisciplinární jednotkou.

Tak jsme začali s naší „bitcoinovou úderem“, nebo tak jsme se zavolali. Ale musím říct, že jsme začali s cílem chtít vyrobit trička, a nikdy jsme to neudělali, když jsem tam byl. A teď jsem pryč! Takže pokud je mají, nevím, jestli ho dostanu.

Měli byste získat tričko Alumni.

Vaše rozhodnutí také získala velkou pozornost. Chci říct, citujete „SNL“, citujete “Big Lebowski,„ citujete “Dr. Divná láska.„Co se s tím snažíš dosáhnout?

Jsme státní zaměstnanci! A aby veřejnost mohla mít víru a důvěřovat nám, musí pochopit, co to děláme a co říkáme. Humor je jedním ze způsobů, že nepoužívání mnoho legálních je jiný způsob. Ale myslím si, že existuje mnoho soudců, kteří se snaží zpřístupnit soudnictví, a tak lidé mohou vidět práci, kterou děláme, a pochopit, co děláme, a pak si své vlastní názory na to, zda je správné nebo špatné. Ale přinejmenším, pokud je to pochopitelné, pak je v rámci stále důvěra, i když nesouhlasíte s tím, jak jsou naše rozhodnutí uvedena.

Snažíte se dostat k lidem, kteří jsou zejména v kryptu?

Jsme velvyslanci soudnictví s lidmi v naší soudní síni – je to velmi děsivá návrh, pokud jste byli federálně obviněni, a lidé mají vnímání toho, co si myslí, že se tam může stát z hlediska spravedlnosti nebo nespravedlnosti. Pak jsou tu i další lidé, kteří by se s tím mohli zabývat: členové rodiny, přátelé, oběti, kteří by mohli být v galerii soudních sil atd.

Ale pak to jde daleko za to. Hodně pracuji s administrativním úřadem soudů, naším ústředním orgánem, který dělá občanské vzdělání a dosah na středních školách, protože chci, aby studenti vysoké školy a střední školy a studenti práva měli zkušenosti, kde mají šanci mluvit s a soudce. Mým cílem tedy rozhodně není jen dostat se do jednoho segmentu obyvatelstva, ale také se rozhoduje, kdo má zájem o jejich čtení.

Jaké to bylo pro vás, abyste přešli z této role prokurátora k soudce?

Právníci se snaží vzít různé rámce z jednoho tématu a aplikovat je na druhé a pak vás přesvědčit, že to je nebo není vhodné. Být soudcem je velmi odlišný, protože hodnotíte to, co vám strany představují jako použitelné právní rámce, a rozhodování o tom, jak nová průkopnická technologie zapadá do právních rámců, které byly napsány před 10 nebo 15 lety.

A to je obecně technika. Krypto, někteří argumentují, se vyvíjí ještě rychleji.

Myslím, že mnoho lidí by řeklo, že proto se snaží prosazovat použití kryptoměny, protože je to rychle se pohybující. Ale to není opravdu místo, kde se soudci zapojí do říkat, jak by měl být regulován. Soudci se právě obcházejí na zodpovězení otázky: „Užijte tyto předpisy“ a „Jak se vztahují?“A různí soudci dělají různá rozhodnutí. Na Floridě byl skvěle soudce, který řekl, že kryptoměna nebyla peníze, protože jste je nemohli dát pod postel, a to je to, co jsou peníze: něco, co je hmatatelné. Takže různí lidé budou mít různá rozhodnutí. A to platí jen pro krypto, ale také další oblasti zákona.

Vaše nejznámější kryptová rozhodnutí silně tvrdí, že krypto je sledovatelná. Jedním ze způsobů, jak se lidé snaží, aby se to méně sledovalo, je s mixéry a tornádo byl sankcionován OFAC před nedávnem. Myslíte si, že právní odůvodnění bylo dostatečně zdravé, aby se podobné sankce mohly vztahovat na jiné mixéry nebo decentralizované výměny?

Nevím. Myslím, že probíhala nějaká diskuse, že lidé mohou některé z těchto věcí spojit, takže nemohu komentovat, protože ti často přicházejí do naší soudní budovy. A myslím, že na to určitě lidé, ano, ano a ne. Tolik toho, co soudci dělají, je, že se spoléháme na strany, které jsou před námi, abychom nám řekli, co je správné a co se děje. A pak, jak víte, samozřejmě budou mít různé názory a my se rozhodujeme na základě toho, co lidé říkají před námi.

Jste si vědomi, že některá právní analýza tornádo hotovostní sankce odkazuje na vaše nedávné rozhodnutí v případě sankcí kryptoměny?

Je tu jen tak málo, o čem bylo napsáno v zákoně o kryptu, a to znamená, že se lidé snaží brát strouhanku z předchozích rozhodnutí a dát je dohromady, aby něco udělali. To je to, co budou dobří právníci vždy dělat. Dokonce i zákonodárci se na to mohou dívat, když se snaží přemýšlet o tom, kde jsou mezery. Jako státní zástupce jsem měl případ, kdy jsme žalovali tři čínské banky, abychom nám dali své bankovní záznamy, a nikdy předtím to nebylo provedeno. Poté Kongres schválil nový zákon s využitím rozhodnutí soudců u tohoto soudu a d.C. obvodní soud, soud nad námi. Takže jsem si jistý, že se lidé dívají na předchozí rozhodnutí a snaží se je aplikovat tak, jak chtějí. Takže ne, nepřekvapuje mě, že to lidé udělali.

Existují nějaké mylné představy o tom, jak se zákon vztahuje na krypto nebo jak by měla být vaše rozhodnutí interpretována, že si přejete, abyste se mohli dostat přes?

Jedna mylná představa je, že soudci tuto technologii nerozumí – můžeme. . Lidé mají tyto názory ve dvou extrémech. Je to buď to, že „krypto je falešné, není to skutečné“, nebo „je to tak technické, že tomu nerozumíte.„A moje cesta s sebou, jak jsem diskutoval, a jak se doufejme, vyjde podle mých názorů, je to jen to, že krypto je pochopitelné. Je to jako peníze – má hodnotu, používá se, to je to, co si lidé myslí.

Tato myšlenka, že „to lidé nerozumí“ – to je špatně. Základní prací právníka je brát super složité a technické věci a vařit je na velmi snadno stravitelné argumenty pro soudce, pro porotu nebo kohokoli, kdo by to mohl být.

Pokračujte ve čtení

Veronica Irwin (@Vronirwin) je reportérem v San Franciscu v protokolu pokrývajícím FinTech. Dříve byla u examinátora v San Franciscu a pokrývala technologii z hyper-lokálního úhlu. Předtím byla její Byline uvedena v SF Weekly, The Nation, Techworker, MS. Časopis a Frisc.

Jak je technologické inovace rozdělování bariér a zvyšování přístupu k finančním službám?

Asociace finančních technologií (FTA) zastupuje vůdce průmyslu, kteří formují budoucnost financí. Prosazujeme sílu finančních služeb zaměřených na technologii a obhajujeme modernizaci finanční regulace na podporu začlenění a odpovědných inovací.

Transformace finančních technologií je řídí konkurenci, vytváří výběr spotřebitelů a formuje budoucnost financí. Slyšte od sedmi vůdců fintech, kteří přetvářejí budoucnost financí, a připojte se k inauguračnímu summitu sdružení finančních technologií, abyste se dozvěděli více.

Penny Lee, generální ředitel, asociace finančních technologií

Finanční technologie rozděluje bariéry finančních služeb a poskytuje hodnotu spotřebitelům, malým podnikům a ekonomice. Finanční technologie nebo inovace „fintech“ používají technologii k transformaci tradičních finančních služeb, díky nimž jsou přístupnější, nižší a snadnější používání.

FinTech staví americké spotřebitele do středu svých financí a pomáhá jim zodpovědně spravovat jejich peníze. Od platebních aplikací po rozpočtování a investiční nástroje a alternativní úvěrové možnosti, FinTech usnadňuje spotřebitelům platit za své nákupy a vytvářet lepší finanční návyky.

Téměř polovina uživatelů fintech tvrdí, že jejich finance jsou lepší kvůli fintech a ušetříte více než 50 $ měsíčně za úroky a poplatky. FinTech také zbrojí malé podniky s finančními nástroji pro úspěch, včetně nízkonákladových bankovních služeb, digitálních účetních služeb a rozšířeného přístupu k kapitálu.

Asociace finančních technologií zastupuje inovátory, kteří formují budoucnost financí, ať už to zefektivňuje online platby, rozšiřuje přístup k cenově dostupnému úvěru, poskytuje malým podnikům a tvůrcům nástroje pro úspěch nebo zmocňuje každodenní investory k budování bohatství. Obhajujeme modernizované finanční politiky a předpisy, které umožňují fintech inovací řídit konkurenci v ekonomice a rozšířit výběr spotřebitele.

Připojte se k inauguračnímu summitu FTA FTTA ve spolupráci s protokolem 16. listopadu, když diskutujeme o těchto tématech. Pro tuto hybridní událost jsou stále k dispozici skvrny a můžete zde RSVP uložit své sedadlo. Připojte se k nám, když diskutujeme o tom, jak utvářet budoucnost financí.

Alex Marsh, globální vedoucí politiky, Klarna

Open Banking ve svém nejširším smyslu vytvořilo bezpečný a připojený ekosystém, který vedl k explozi nových a inovativních řešení, která prospívá zákazníkovi, rychle revolucionizující nejen bankovní průmysl, ale také způsob, jakým všechny společnosti podnikají. Cílové výhody jsou poskytovány rychlostí, transparentností a zabezpečením a jejich dopad lze vidět v různých případech použití.

Sdílení finančních údajů napříč poskytovateli může zákazníkovi (individuální nebo podnikání) umožnit mít přístup v reálném čase k více bankovním účtům napříč více institucemi na jedné platformě, šetřit čas a pomoci spotřebitelům získat přesnější obrázek o svých vlastních financích před tím, než přijme dluh , poskytuje spolehlivější indikaci než většina pokynů pro půjčování.

Otevřené bankovnictví může také rozšířit síť potenciálních věřitelů poskytnutím okamžitého a přesného porozumění finanční historii zákazníka, což umožňuje více věřitelům lépe porozumět specifickému rizikovému profilu, a proto řídit konkurenceschopnější produkt půjčky pro konečného zákazníka.

Společnosti mohou také vytvářet pečlivě rafinované marketingové profily, a proto jemně naladit své služby na konkrétní potřebu. Otevřené bankovní platformy, jako je Klarna Kosma.

Zvýšená transparentnost způsobená otevřeným bankovnictví přináší obrovskou škálu dalších výhod, jako je pomoc společnosti pro detekci podvodů lépe monitorovat zákazníky a identifikovat problémy mnohem dříve. Seznam nových řešení přidaných hodnot stále roste.

Todd Denbo, komerční vůdce peněz a generální ředitel společnosti Intuit Financing, Inc., Intuit

Rychlost podnikání nikdy nebyla rychlejší než dnes. Pro majitele malých podniků je čas na prémii, protože každý den nosí více klobouků. Makroekonomické výzvy, jako jsou problémy s inflací a dodavatelským řetězcem, vydělávají úspěšné správy peněz a peněžních toků ještě náročnější. Podle nedávného průzkumu Intuit QuickBooks se ve skutečnosti 99% malých podniků obává inflace.

To představuje obrovskou příležitost, kterou inovace ve Fintech mohou vyřešit zrychlením pohybu peněz, zvýšením přístupu k kapitálu a usnadněním řízení obchodních operací na centrálním místě. FinTech nabízí inovativní produkty a služby, kde zastaralé postupy a procesy nabízejí omezené možnosti.

Například FinTech umožňuje zvýšený přístup k kapitálu pro majitele podniků z různých a proměnlivých pozadí využitím alternativních údajů k vyhodnocení module a rizikových modelů. To může pozitivně ovlivnit všechny typy majitelů podniků, ale zejména ty, které jsou podřízeny tradičními modely finančních služeb.

Když se podíváme na platformu Intuit QuickBooks a celkový ekosystém FinTech, vidíme různé inovace poháněné AI a vědou o datech, které pomáhají malým podnikům uspět. Efektivně vložením a propojení finančních služeb, jako je bankovnictví, platby a půjčky, abychom pomohli malým podnikům, můžeme znovu objevit, jak dostávají SMBS zaplaceno, a umožnit větší přístup k životně důležitým fondům, které potřebují v kritických bodech jejich cesty.

Celkově považujeme Fintech za zmocnění lidí, kteří zůstali pozadu zastaralými finančními systémy a poskytovali jim poznatky v reálném čase, tipy a nástroje, které potřebují k tomu, aby své finanční sny proměnily v realitu.

Mahesh Kedia VP, Strategie GTM, nový vstup na trh a příjmy, Marqeta

Inovace plateb a finančních technologií pomohly transformovat každodenní život milionům lidí. Navzdory těmto technologickým pokrokům spadá 22% amerických dospělých do kategorie bez bankovky (zdroj: Federální rezervní systém). Lidé, kteří jsou bez bankovnictví, se často spoléhají na dražší alternativní finanční produkty (AFP), jako jsou výplatní půjčky, peněžní příkazy a další drahé úvěrové zařízení, která obvykle účtují vyšší poplatky a úrokové sazby, což je pravděpodobnější, že se lidé musí ponořit do svých úspor Zůstaňte nad vodou. Nyní, když má více populace pod/nebalení přístup k chytrým telefonům s podporou webových stránek, existuje mnoho pokroků ve fintech, které jim mohou pomoci získat přístup k bankovním službám. Několik příkladů zahrnuje:

Mobilní peněženky – Nebalení nemusí mít tradiční bankovní účty, ale může mít ověřené účty mobilní peněženky pro nakupování a platby účtů. Jejich identitu mobilní peněženky lze použít k otevření virtuálního bankovního účtu pro bezpečné a pohodlné online bankovnictví.

Minimální až bez poplatku bankovní služby – Společnosti FinTech obvykle mají mnohem nižší akviziční a provozní náklady než tradiční finanční instituce. Poté jsou schopni tyto úspory předat ve formě produktů bez poplatku nebo nepatrné rovnováhy svým zákazníkům.

Pomozte budování kreditu – Některé společnosti FinTech poskytují úvěrovou linii pod/nebankovní proti části jejich osobních úspor, což jim umožňuje v průběhu času budovat úvěrovou historii.To umožňuje přistěhovalcům a dalším populacím, které mohou být podřízeny, aby se posunuly po úvěrovém životním cyklu, aby získaly další formy úvěru, jako jsou automobily, domácí a vzdělávací půjčky atd.

Poskytováním přístupu k bankovním službám, jako jsou bezplatné úspory a kontroly účtů, remitence, úvěrové služby a mobilní platby.

Katherine Carroll, globální vedoucí politiky a regulace, Stripe

Podnikatelé ze všech pozadí, v každé části světa, by měli být zmocněni k zahájení a škálování globálních podniků.

Většina podniků stále čelí skličujícím výzvám s velmi základními záležitostmi. Začlenění. Daň. Platby. . .

Ať už to usnadňuje podnikům přijímat platby z celého světa, pomáhat komukoli, kdekoli se správně začlenit během několika hodin, nebo přizpůsobit půjčky potřebám podniků, služby Stripe umožňují podnikům všech velikostí používat nástroje že dříve byly vyhrazeny pro velké společnosti ve velkých městech. Ze společností, které začlenily pomocí Stripe, 92% je mimo Silicon Valley; 28% zakladatelů se identifikuje jako menšinu; 43% jsou první podnikatelé. Stripe Powers téměř půl milionu podniků ve venkovské Americe. Společně převyšují příjmy z městských podniků o 30%.

Internetová ekonomika teprve začíná dělat skutečný rozdíl pro podniky všech velikostí na všech místech. Jsme nadšeni touto budoucností.

Teddy Flo, hlavní právní ředitel, Zest AI

Věřím, že je nejdůležitější – a to, na čem jsme se v Zest AI honili – je skutečnost, že nemůžete nic změnit, pokud spravedlivý přístup k kapitálu není k dispozici pro každého. Způsob, jakým se rozhoduje o úvěru. Věřitelé mohou lépe sloužit svým dlužníkům s více daty a lepší matematikou. Zest AI úspěšně vybudovala kompatibilní, konzistentní a spravedlivou technologii upisovanou AI-Underwriting, kterou mohou věřitelé využít k tomu, aby pomohli při rozhodování o úvěru. Prostřednictvím Zest AI mohou věřitelé skóre skóre podbraněných dlužníků, které by tradiční bodovací systémy považovaly za „neskutečnou.„Dokázali jsme, že věřitelé se mohou kopat do svých dlužníků s nižším úvěrem a půjčit jim, aniž by změnili toleranci rizika.

Andrew Gray, partner, Morgan Lewis

Zatímco systémy umělé inteligence (AI) byly nástrojem historicky používaným sofistikovanými investory k maximalizaci jejich výnosů, novější a pokročilejší systémy AI budou v budoucnu klíčovou inovací pro demokratizaci přístupu k finančním systémům v budoucnu . D espite soukromí, etika a zkreslení problémy, které zbývají vyřešit pomocí systémů AI, je dobrá zpráva, že protože velké datové sady R se postupně propojují, technologie AI a související přirozený jazyk (NLP) jsou stále více schopny ekvizovat přístup. Ještě lepší zpráva je, že tato demokratizace má více formulářů.

AI lze použít k poskytnutí posouzení rizik nezbytných k bance těchto nedostatečně obsluhovaných nebo zamítnutých přístupu. Systémy AI mohou také načíst trody údajů, které se nepoužívají v tradičních úvěrových zprávách, včetně osobního peněžního toku, využití platebních aplikací, plateb v čase a dalších údajů pohřbených ve velkých datových sadách, aby vytvořily spravedlivé a přesnější hodnocení rizik nezbytné pro získání úvěru a další finanční služby. Rozšířením dostupnosti úvěru do historicky nedostatečně obsluhovaných komunit jim umožňuje AI získat úvěr a budovat bohatství.

Kromě toho bude personalizované správa portfolia k dispozici více lidem s implementací a rozvojem AI. Sofistikované finanční poradenství a rutinní dohled, obvykle vyhrazený pro tradiční investory, umožní jednotlivcům, včetně lidu marginalizovaných a nízkých příjmů, maximalizovat hodnotu svých finančních portfolií. Navíc, pokud jsou spojeny s technologiemi NLP, může ještě větší demokratizace vést, protože nezkušení investoři mohou interagovat se systémy AI v obyčejné angličtině a zároveň poskytovat snadnější rozhraní pro finanční trhy než stávající nástroje pro provádění nástrojů.

John Pitts, globální vedoucí politiky na Plaid

Technologie Open Finance umožňuje milionům lidí používat aplikace a služby, na které se spoléhají na správu svého finančního života – od ochrany kontokorentů, po správu peněz, investování do důchodu nebo budování úvěru. . Je to proto, že spotřebitelé vidí něco, co se jim líbí nebo chtějí – nový výběr, více možností nebo nižších nákladů.

Co je otevřené finance? Ve svém jádru jde o uvedení spotřebitelů do kontroly nad jejich vlastními údaji a umožnění jejich používání k lepšímu řešení.

Když se lidé mohou snadno přepnout na jinou společnost a přinést s sebou svou finanční historii, představuje skutečnou konkurenci dědinským službám a nutí všechny, aby se zlepšili, s pozitivními výsledky pro spotřebitele. Vidíme například dopad, který má to na velké hráče, kteří jsou nuceni upustit od kontokorentních poplatků nebo soutěžit o dodávání produktů, které spotřebitelé chtějí.

Vidíme výhody z první ruky na Plaid, protože podporujeme tisíce společností, od největších fintech, po startupy, až po velké a malé banky. Všechny jsou stavebními výrobky, které závisí na jedné věci – schopnost spotřebitelů bezpečně sdílet svá data pro používání různých služeb.

Open Finance podporovaly inkluzivnější, konkurenceschopnější finanční systémy pro spotřebitele a malé podniky v U.S. a po celém světě – a je zde prostor pro mnohem víc. Například spotřebitel národního spotřebitelského práva nedávno vydal novou zprávu, která se zaměřila na spotřebitele poskytující přístup k jejich údajům o bankovním účtu, aby jejich platby nájemného mohly informovat o jejich upisování hypotéky a pomoci budovat úvěr. Tento .

V Plaid věříme, že spotřebitel by měl mít právo na svá vlastní data a agenturu nad těmito údaji, bez ohledu na to, kde sedí. Nedávný zahájení jeho pravidel CFPB byl obzvláště povzbudivý, stejně jako závazek agentury k silným právům na spotřebitele a důraz na podporu konkurence. To bude nezbytné pro zajištění výhod otevřených financí pro spotřebitele po mnoho dalších let.

Pokračujte ve čtení

Asociace finančních technologií (FTA) zastupuje vůdce průmyslu, kteří formují budoucnost financí. Prosazujeme sílu finančních služeb zaměřených na technologii a obhajujeme modernizaci finanční regulace na podporu začlenění a odpovědných inovací.

CEO AWS: Cloud není jen o technologii

Jako AWS Preps na svou každoroční konferenci Re: Invent, Adam Selipsky hovoří o produktové strategii, podporu pro hybridní prostředí a hodnotu cloudu v nejistých ekonomických dobách.

Foto: Noah Berger/Getty Images pro Amazon Web Services

Donna Goodison (@DGoodison) je senior reportér protokolu zaměřeným na technologii podnikové infrastruktury, od poskytovatelů cloud computingu „Big 3“ po datová centra. Dříve pokryla veřejný cloud na CRN po 15 letech jako obchodní reportér pro Boston Herald. Se sídlem v Massachusetts také pracovala jako Boston Globe Freelancer, Business Reporter v Bostonu Business Journal a Real Estate Reportér v Banker & Tradesman po toilingu v týdenních novinách.

AWS se připravuje na Re: Invent, jeho každoroční konference o cloud computingu, kde se očekává, že se oznámení letošního roku zaměří na svou datovou strategii end-to-end a poskytuje nové služby specifické pro dané odvětví.

Bude to druhý Re: Invent s generálním ředitelem Adamem Selipsym jako vůdcem největšího poskytovatele cloudu v oboru po jeho návratu minulého roku do AWS od společnosti Visualization Company Tableau Software.

„Skutečně se snažíme podívat se na tu cestu dat a budovat opravdu přesvědčivé, výkonné schopnosti a služby na každé zastávce na této datové cestě a pak … to všechno spolu se silnými koncepty jako Řízení, “řekl Selipsky protokol v nedávném rozhovoru v Bostonu.

AWS má nyní více než 200 služeb a Selispy řekl, že se to nestalo.

“Nevím, kdy budeme někdy,” řekl. „Pokračujeme v obou vydáváním nových služeb, protože je zákazníci potřebují a žádají nás o ně a zároveň jsme vynaložili obrovské úsilí při přidávání nových schopností uvnitř stávajících služeb, které jsme již vytvořili. Oba hroty jsou důležité.“

Snižování nákladů je však realitou pro mnoho zákazníků vzhledem k celosvětovému ekonomickému nepokoji a AWS zaznamenal nárůst zákazníků, kteří chtějí ovládat své výdaje na cloud.

“Někteří zákazníci dělají nějaké utahování pásů,” řekl Selipsky. “To, co vidíme, je, že se lidé opravdu zaměřují na optimalizaci svých zdrojů a ujistěte se, že vyplňují zdroje, které nekonzumují. Mimochodem, měli by to dělat pořád. Motivace je v současné ekonomické situaci o něco vyšší.“

Kromě naprostého růstu AWS, co si myslíte, se nejvíce změnilo, když jste byli v Tableau? Byli jste překvapeni čímkoli?

Počet zákazníků, kteří jsou nyní hluboce nasazeni na AWS, nasazeni v cloudu, způsobem, který je zásadní pro jejich podnikání a zásadní pro jejich úspěch mě překvapil. Můžete to vidět na papíře a říci: „Ach, firma se zvětšovala, a to musí znamenat, že existuje více zákazníků,“ ale cloud a náš vztah s těmito podniky jsou nyní velmi agendou C-suite.

Před lety bylo před lety, kdy nebylo tolik podnikových generálních ředitelů, kteří byli v cloudu dobře zběhlý. Pak jste se dostali na jeviště, kde věděli, že musí mít cloudovou strategii, a oni … ptali se jejich týmů, jejich CIO: „Dobře, máme cloudovou strategii?„Teď je to vlastně něco, v čem jsou v mnoha případech ponořeni a zapojeni do a jezdí osobně a jezdí osobně.

To jen svědčí o tom, kolik tolik organizací nyní používá cloud v každém aspektu jejich podnikání – aby provozovaly své jádro podnikové aplikace IT, samozřejmě, aby dělaly nejrůznější novou analytiku, z nichž mnohé zahrnují strojové učení nyní, že tam bylo nikdy předtím, a pak mnoho, mnoho aplikací End-Customer.

Nejde jen o nasazení technologie. Konverzace, kterou nejvíce skončím s generálními řediteli, je o organizační transformaci. Jde o to, jak mohou umístit data do středu svého rozhodování tak, aby většina organizací ve své historii nikdy ve skutečnosti nedělala. A jde o to, aby cloud používal k rychlejšímu inovacím a rychlosti do svých organizací. To jsou kulturní charakteristiky, nikoli technologické vlastnosti a to mají organizační důsledky o tom, jak se organizují a jaké týmy musí mít. Ukazuje se, že zatímco technologie je sofistikovaná, nasazení technologie je patrně menší výzvou ve srovnání s tím, jak formováte organizaci, abyste co nejlépe využili všech výhod, které cloud poskytuje.

Jak ovlivnily vaše zkušenosti s Tableau AWS a jak si myslíte o uvedení razítka na AWS?

Já osobně jsem právě strávil téměř pět let hluboce ponořeným do světa dat a analýzy a obchodní inteligence a doufejme, že jsem se během té doby něco naučil. Dokážu přinést pohled skutečného zasvěceného pohledu, pokud chcete, o tom, kam tento svět míří – data, analytika, databáze, strojové učení a jak se všechny tyto věci spojují a jak opravdu potřebujete vidět, co se děje s tím, s čím se děje data jako příběh end-to-end. Nejde o to, aby měl bodové řešení pro databázi nebo analytickou službu, jde o pochopení toku dat z toho, kdy přijde do vaší organizace celou cestu přes druhý konec, kde lidé na základě toho spolupracují a sdílejí a rozhodují na základě tohoto data. AWS má obrovské zdroje věnované ve všech těchto oblastech.

Můžete mluvit o průniku dat a strojového učení a o tom, jak vidíte, že hraní v příštích několika letech?

To, co vidíme, jsou tři oblasti, které se skutečně spojují: Máte databáze, analytické schopnosti a strojové učení a je to jako Venn diagram s částečným překrýváním těchto tří kruhů. Existují oblasti, které jsou pravděpodobně na sobě stále nezávislé, ale je tu velmi velká a velmi silná křižovatka tří – do bodu, kdy jsme se kolem toho vlastně organizovali a máme jediného vůdce pro všechny tyto oblasti, které je skutečně pomohou spojit je dohromady.

Na světě je tolik dat a jeho množství nadále exploduje. Říkali jsme to před pěti lety a dnes je to ještě pravdivější. Míra růstu pouze zrychluje. Je to obrovská příležitost a obrovský problém. Mnoho lidí se topí ve svých datech a neví, jak je používat k rozhodování. Jiné organizace přišly na to, jak používat tyto velmi silné technologie, aby skutečně získaly informace o jejich dat.

Opravdu se snažíme udělat, je podívat se na tu end-to-end cestu dat a budovat opravdu přesvědčivé, výkonné schopnosti a služby na každé zastávce na této datové cestě a pak to všechno spolu se silnými koncepty, jako je správa věcí veřejných. Zavedením dobré správy věcí veřejných o tom, kdo má přístup k jakým údajům a kde chcete být opatrní v těch zábradlích, které jste nastavili, můžete lidi uvolnit, aby byli kreativní, a prozkoumat všechna data, která mají k dispozici.

AWS má nyní více než 200 služeb. Zasáhli jste na to vrchol nebo můžete tento růst udržet?

Ještě jsme nekončili budovu a já nevím, kdy budeme někdy. Pokračujeme v obou vydáváním nových služeb, protože je zákazníci potřebují a žádají o ně a zároveň jsme vynaložili obrovské úsilí při přidávání nových schopností uvnitř stávajících služeb, které jsme již vytvořili. Oba hroty jsou důležité.

Nestavíme pouze službu a pokračujeme dál. Uvnitř každé z našich služeb – můžete si vybrat jakýkoli příklad – pouze přidáváme nové schopnosti po celou dobu. Jedním z našich zaměření nyní je zajistit, že opravdu pomáháme zákazníkům propojit se a integrovat mezi našimi různými službami. Takže tyto druhy schopností – jak budování nových služeb, prohloubení našich funkcí nastavených v rámci stávajících služeb a integrace napříč našimi službami – jsou všechny opravdu důležité oblasti, do kterých budeme i nadále investovat.

Dělají zákazníci stále chtějí tyto základní stavební bloky a seřadit je dohromady, nebo chtějí, aby se o to všechno postarali?

Neexistuje žádné univerzální řešení, co zákazníci chtějí. Absolutně máme zákazníky, kteří si velmi chtějí mít ruce „na volantu“, pokud chcete, a pracovat s našimi službami na nejhlubší vrstvě, na nej primtivnější úrovni – takže EC2 pro výpočet, S3 pro skladování , jedna nebo více našich databázových služeb – a chtějí s těmito službami přímo komunikovat.

Je to zajímavé a řeknu pro mě poněkud překvapivé, kolik základních schopností, jako je cenová výkonnost výpočtu, jsou pro naše zákazníky stále naprosto zásadní. Kdybyste se mě zeptali před 15 lety: „Hej v roce 2022, kolik z špičkových inovací by si myslelo stále tak důležitý. Ale je to naprosto životně důležité. Část toho je kvůli velikosti datových sad a kvůli schopnostem strojového učení, které se nyní vytvářejí. Vyžadují obrovské množství výpočtu, ale nikdo nebude schopen tento výpočet udělat, pokud nebudeme dramaticky zlepšovat cenovou výkonnost.

My (také) absolutně máme stále více a více zákazníků, kteří chtějí komunikovat s AWS na vyšší úrovni abstrakce … více na aplikační vrstvě nebo širších řešeních a do čísla vkládáme hodně energie, hodně zdrojů řešení vyšší úrovně. Jedním z největších z nich … je Amazon Connect, což je naše řešení kontaktního centra. Za pár minut, hodin nebo dní můžete být v provozu s kontaktním centrem v cloudu. Na začátku pandemie, Barclays… poslal všechny své agenty domů. Za něco jako 10 dní dostali 6 000 agentů na Amazon Connect, aby mohli pokračovat v obsluze svých koncových zákazníků zákaznickým servisem. Vytvořili jsme mnoho sofistikovaných schopností, které jsou založeny na strojovém učení uvnitř připojení. Můžeme volat přepis, aby supervizoři mohli pomoci s agenty a služby, které extrahují význam a témata z těchto hovorů. Nemluvíme o primitivních schopnostech, které síla, jen mluvíme o schopnostech přepisovat hovory a extrahovat význam z hovorů. Je opravdu důležité, abychom poskytovali řešení pro zákazníky na všech úrovních zásobníku.

Vzhledem k ekonomickým výzvám, kterým čelí zákazníci, jak AWS zajišťuje, že podniky získávají lepší návratnost svých cloudových investic?

Nyní je čas se naklonit do cloudu více než kdy jindy, přesně kvůli nejistotě. Viděli jsme to během pandemie na začátku roku 2020 a teď to vidíme znovu, což znamená, že výhody cloudu se zvětšují pouze v době nejistoty.

Například jedna věc, kterou mnoho společností dělá v náročných ekonomických dobách, je snížit kapitálové náklady. Pro většinu společností představuje cloud provozní náklady, nikoli kapitálové náklady. Nekupujete servery, v zásadě platíte za jednotku času nebo jednotky úložiště. To poskytuje ohromnou flexibilitu pro mnoho společností, které prostě nemají CAPEX ve svých rozpočtech, aby stále byly schopny dosáhnout důležitých projektů pro řízení inovací.

Další obrovskou výhodou cloudu je flexibilita, kterou poskytuje – elasticita, schopnost dramaticky zvýšit nebo dramaticky zmenšit množství spotřebovaných zdrojů. V prvních šesti měsících pandemie vzrostla poptávka Zoom o 300%a dokázali tuto poptávku hladce a elegantně splnit, protože používají AWS. Dokážete si jen představit, zda byla společnost ve svých vlastních datových centrech, jak těžké by to bylo rychle růst. Schopnost dramaticky růst nebo dramaticky zmenšit vaše utrácení IT v podstatě je jedinečnou vlastností cloudu.

Tyto druhy náročných časů jsou přesně, když se chcete připravit na inovátory … Chcete -li opět oživit a znovu investovat a opětovný růst vpřed. Viděli jsme tolik zákazníků, kteří se připravili, používají AWS, a pak, když se zasáhne výzva, jsou skutečně schopni zrychlit, protože mají konkurenty, kteří nejsou tak připraveni, nebo je tu nová příležitost, kterou spatří. Během těchto nejistých ekonomických časů vidíme mnoho zákazníků, kteří se skutečně naklánějí na jejich cloudové cesty.

Během Amazon’s Oct. 27 volání výdělků, bylo zjištěno, že u zákazníků AWS, kteří chtějí snížit náklady. Stále prosazujete víceleté smlouvy, a když jsou časy, mají zákazníci schopnost znovu vyjednávat?

Jsme v posledním čtvrtletí společnost ve výši 82 miliard dolarů ročně, meziročně roste 27%, takže samozřejmě máme každý případ použití a zákazníky v každé situaci, kterou si dokážete představit. Mnoho z nich rychle zrychluje svou cestu do cloudu. Někteří zákazníci dělají nějaké utazování pásů. To, co mnoho vidíme, jsou lidé, kteří se opravdu soustředí na optimalizaci svých zdrojů a ujistěte se, že uzavírají zdroje, které nekonzumují. Mimochodem, měli by to dělat pořád. Motivace je v současné ekonomické situaci o něco vyšší. Vidíte některé diskreční projekty, které nejsou zrušeny, ale vytlačeny.

Ale každý zákazník je vítán k čistě „platit nápojem“ a využívat naše služby zcela na vyžádání. Každý zákazník může učinit tuto volbu. Ale samozřejmě, mnoho z našich větších zákazníků chce přijmout dlouhodobější závazky, chce s námi mít hlubší vztah, chce ekonomiku, která přichází s tímto závazkem. V dnešní době podepisujeme více dlouhodobých závazků než kdy jindy.

AWS ‘marže zasáhly tento minulý čtvrtletí, ale myslíte si, že jeho marže jsou obecně druh tlustého?

Pro naše zákazníky poskytujeme neuvěřitelnou hodnotu, na které se jim záleží. Byly provedeny analytické zprávy, které ukazují, že… pro typická pracovní zátěž, která se pohybují, zákazníci ušetří průměrně 30% spuštění těchto pracovních zátěží v AWS ve srovnání s jejich spuštěním sami.

(Australská letecká společnost) Například Qantas používá AWS k provádění pokročilých analytiků na letových cestách-palivově úsporné letové dráhy, vzhledem k větrným podmínkám a jaké by měly být jejich letové cesty-a ve skutečnosti projektují, že ušetří 40 milionů dolarů a promítají ušetřit 40 milionů dolarů a rok, kromě… snížení jejich uhlíkové stopy prostřednictvím lepší palivové účinnosti. Tento druh analýzy by nebyl proveditelný, ani byste to nemohli udělat pro většinu společností, ve svých vlastních prostorách. .

V jiných případech je to jen skutečnost, že máme věci jako naše procesory Graviton a … provozovat takové velké schopnosti u více zákazníků, naše využívání zdrojů je mnohem efektivnější než ostatní. Jsme dostatečně významný rozsah, že samozřejmě máme dobrou nákupní ekonomiku věcí, jako je šířka pásma a energie atd. Obecně tedy existují značné úspory nákladů na AWS, a na to jsou naši zákazníci zaměřeni na.

. Bude to záležet na tom, jaké kapitálové projekty jsme v této čtvrtině utratili. Je zřejmé, že ceny energie jsou v tuto chvíli vysoké, a tak jsou zde několik čtvrtí, další čtvrtiny jsou.

Důležitou věcí pro naše zákazníky je hodnota, kterou jim poskytujeme ve srovnání s tím, na co jsou zvyklí. . Tato adopce mluví hlasitěji než jakýkoli jiný hlas.

Předpokládáte, že vyšší procento pracovní zátěže zákazníků se pohybuje zpět v prostorách, než byste možná měli před třemi lety?

Rozhodně ne. Jsme dostatečně velký podnik, pokud jste se mě zeptali, už jste někdy viděli X, pravděpodobně bych našel jeden z čeho. Pohybující se interní podnik Pracovní zátěž jako SAP do cloudu, to je velký trend. Vytváření nových analytických schopností, které mnohokrát ani neexistovalo a provozovalo ty v cloudu. Více startupů než kdy jindy staví inovativní nové podniky v AWS. Naše podnikání v oblasti veřejného sektoru stále roste a slouží federálním i státním i místním a vzdělávacím institucím po celém světě. Pouze … v blízkosti 10% z toho se přesunul do cloudu. Je to opravdu ještě první den. Tato příležitost je stále velmi před námi, velmi před našimi zákazníky, a oni i nadále vidí tuto příležitost a rychle se pohybují do cloudu.

Vidíte někdy cloudové prostředí, kde by zákazníci mohli snadno spustit, říkat vaše služby strojového učení a nabídky dat Google a nabídky X Microsoft jako jeden velký technický zásobník snadno?

Obecně platí, že když se podíváme na naši celosvětovou zákaznickou základnu, vidíme čas od času, že k nejvíce inovací a nejúčinnější strukturu nákladů dochází, když si zákazníci vyberou jednoho poskytovatele, když běží převážně na AWS. Mnoho výhod rozsahu pro naše zákazníky, včetně odborných znalostí, které se vyvíjejí na učení jednoho zásobníku a opravdu získání odborníka, spíše než rozdělit svou odbornost a muset se vrátit k základům na dalším paralelním zásobníku.

Jak již bylo řečeno, mnoho zákazníků je v hybridním stavu, kde jej provozují v různých prostředích. V některých případech je to na výběr; V jiných případech je to kvůli akvizicím, jako je nákup společností a zděděná technologie. Chápeme a přijímáme skutečnost, že je to v něm chaotický svět a že mnoho našich zákazníků po celá léta bude mít některé ze svých zdrojů v prostorách, některé na AWS. Někteří mohou mít zdroje, které běží v jiných mracích. Chceme, aby bylo celé hybridní prostředí tak snadné a tak silné pro zákazníky.

Například v manažerských schopnostech je to první věc, kterou zákazníci žádají: „Chceme být schopni vidět a mít viditelnost a v některých případech spravovat zdroje na AWS, v mých vlastních prostorách a v některých případech, na jiných mracích.„Takže jsme si vytvořili schopnosti, mnoho našich služeb pro správu, abychom viděli a v některých případech kontrolují, co se děje v těchto prostředích.

Mnoho zákazníků nyní používá kontejnerizované pracovní zatížení a jednou z velkých kontejnerových technologií je Kubernetes. Máme spravovanou službu Kubernetes, Elastic Kubernetes Service a máme … distribuci Kubernetes (Amazon EKS distro), kterou zákazníci mohou brát a běžet ve svých vlastních prostorách a dokonce používat k zavedení zdrojů v jiném veřejném cloudu a mít vše, co je být provedeno konzistentním způsobem a být schopen pozorovat a řídit ve všech těchto prostředích. Proto jsme velmi odhodláni poskytovat hybridní schopnosti, včetně běhu v prostorách, včetně běhu v jiných mracích a usnadnění světa a co nejúčinnějším pro zákazníky.

Můžete mluvit o tom, proč jste přinesli Dilip Kumar, který byl Amazonským viceprezidentem pro fyzický maloobchod a tech, do AWS jako aplikací viceprezidenta a jak to bude hrát?

Je to dlouhodobý amazonský amazon s mnoha, mnoha různými rolemi-důležitými rolemi-ve společnosti po mnoho let. Dilip přišel do AWS, aby se nahlásil přímo mi, provozuje skupinu aplikací. Máme stále více a více zákazníků, kteří chtějí interagovat s cloudem na vyšší úrovni – vyšší na zásobníku nebo více na vrstvě aplikací.

Mluvili jsme o Connect, našem řešení kontaktního centra a také jsme vybudovali služby speciálně pro zdravotnický průmysl, jako je datové jezero pro záznamy o zdravotní péči s názvem (Amazon) Healthlake. Postavili jsme mnoho průmyslových služeb, jako jsou služby IoT pro průmyslové nastavení, například pro sledování průmyslového vybavení, abychom pochopili, kdy potřebuje preventivní údržbu. Máme spoustu schopností, které stavíme, a které jsou buď pro … Případy horizontálního použití jako (Amazon Connect) nebo Verticals, jako jsou automobilový průmysl, zdravotní péče, finanční služby. Vidíme stále více a více poptávky po nich a Dilip přišel, aby se opravdu spojil s mnoha schopnostmi týmů, kteří se zaměří na tyto (oblasti). Můžete očekávat, že nás do těchto oblastí významně investujeme a vyjdeme s některými opravdu vzrušujícími inovacemi.

Zahrnovalo by to jít do CRM nebo ERP nebo jiných aplikací na vyšší úrovni, run-your-business?

Nemyslím si, že v těchto konkrétních oblastech máme okamžité plány, ale jak jsme vždy řekli, budeme zcela vedeni našimi zákazníky a půjdeme tam, kam naši zákazníci řeknou, že je nejdůležitější jít dál dál. Vždy to byla naše severní hvězda.

Oprava: Tento příběh byl aktualizován listopad. 18, 2022, na opravu názvu Amazon EKS distro.

Pokračujte ve čtení

Donna Goodison (@DGoodison) je senior reportér protokolu zaměřeným na technologii podnikové infrastruktury, od poskytovatelů cloud computingu „Big 3“ po datová centra. Dříve pokryla veřejný cloud na CRN po 15 letech jako obchodní reportér pro Boston Herald. Se sídlem v Massachusetts také pracovala jako Boston Globe Freelancer, Business Reporter v Bostonu Business Journal a Real Estate Reportér v Banker & Tradesman po toilingu v týdenních novinách.

Sony nyní vlastní Destiny 2 Developer Bungie

Logos PlayStation a Bungie

15. července 2022 Nabídka společnosti Sony na získání Destiny 2 Developer Bungie je nyní dokončena.

Společnost Sony Interactive Entertainment dokončila dohodu s Bungie na nákup Studio Destiny za 3 $.6 miliard USD. Bungie bude běžet jako „nezávislá dceřiná společnost“ společnosti Sony a zůstane multiplatform studio. Podle zprávy od GamesSindustry.Biz, Bungie bude řídit správní rada „sestávající ze současného generálního ředitele a předsedy Pete Parsonse a zbytku současného manažerského týmu studia“.

“Jsme hrdí na to, že se oficiálně připojíme k neuvěřitelnému týmu na PlayStation, jsme nadšeni pro budoucnost naší společnosti a jsme inspirováni, abychom spojili hráče z celého světa, aby vytvořili trvalá přátelství a vzpomínky,” řekl Bungie ve svém prohlášení oznámení dokončení dohody. “Per Audacia Ad Astra!“

V FAQ adresovaném hráčům Bungie říká, že v důsledku plánované dohody zůstane žádné změny v plánu Destiny 2 do roku 2024 (včetně datum vydání královna čarodějnic) a hra zůstane multiplatform, bez plánovaného obsahu exkluzivní platformy Pro královnu čarodějnice. (Cross-Play nebude ovlivněn ani.) Bungie říká, že jeho budoucí hry budou i nadále publikovány a multiplatform.

“S podporou Sie,” říká Bungie ve zpravodajském příspěvku, “nejprodávanější změnou, kterou uvidíte, je zrychlení v najímání talentu v celém studiu na podporu naší ambiciózní vize. Pokud to s vámi mluví a chcete nám pomoci vložit do vesmíru dent, najímáme všechny disciplíny pro Destiny 2 a pro všechny nové světy za nimi.“

Bungie se nejprve zvýšila na význam s Marathonem, sérií hlubokých her FPS s nejasnou tradicí (chlapec, tento trend pokračoval) vydané pro počítače Macintosh v 90. letech. Nakonec, studio koupil Microsoft před Bungieho útěk megahit pro původní Xbox: Halo:.

Bungie odlomila z Microsoftu v roce 2007, aby podepsala vydavatelskou dohodu s Activision Blizzard pro jeho další velkou věc, Destiny. Poté se Bungie v roce 2019 odlomila z Actiblizz a nyní je studio nějak v objetí největšího konkurenta společnosti Microsoft.

2022 již byl velký pro akvizice herního průmyslu. Take-Two oznámil 12 $..7 miliard dohody o přidání Activision Blizzard do své již masivní sestavy interních studií.

. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.