Speciální režim OPS Modern Warfare 2 přidá v prosinci nájezdy tří hráčů | VGC, Call of Duty: Modern Warfare 2 Special Ops Guide – Xfire

Call of Duty: Modern Warfare 2 Special Ops Guide

Výzvy resetují denně, což se liší od denních výzev pro více hráčů. Tři startovací mise můžete vydělat až devět hvězd a hvězdy vydělané každý týden resetují mise. Hvězdy hrají roli při modernizaci úrovní vaší sady – více na sadách níže.

Speciální režim Ops Modern Warfare 2 přidá v prosinci nájezdy tří hráčů

Activision odhalila nové podrobnosti o plánu Post-Launch Content Map Modern Warfare 2, včetně plánů na zavedení nájezdů na multiplayer pro speciální režim OPS v prosinci.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Datum vydání je 28. října, ale hráči, kteří si předobjednávají digitální verzi hry, budou uděleny včasný přístup k její kampani od 20. října.

Po vydání hry bude následovat období před sezónou, ve kterém se hráči mohou vyrovnat, aby odemkli zbraně, přílohy, základní položky načtení a postupující prostřednictvím systému Special Ops Tier System.

První sezóna živého obsahu Modern Warfare 2 poté spustí 16. listopadu spolu s Warzone 2.0 a nový režim DMZ.

„Úplně první epizoda Raids“ bude debutovat s opětovným načtením sezóny 1 14. prosince, která bude zahrnovat také „Legendární mapa pro více hráčů“ a první hlavní Warzone 2.0 Aktualizace, Activision řekl dnes,

Dříve popsala nájezdy jako „zcela novou zkušenost pro franšízu-tříčlenné spolupráci s týmovou prací a strategické, vypořádané s hádankami mezi záchvaty intenzivního boje“. A dnes je také nazývá „přímé pokračování kampaně“.

RAIDS budou součástí Co-op Special Ops režimu Modern Warfare 2, který bude zahrnovat tři mise, když bude hra vydána v říjnu, vše se bude konat v Al Mazrah, který je také hlavním regionem pro Warzone 2.0.

Špatná situace je mise zaměřená na utajení, která vyzývá hráče, aby „infiltrovali město v mrtvém noci, aby odhalili Intel a důkazy, které zůstal Al Qatalou před exfiltrováním“.

Útěk z úniku vozidla Hráči s ničením řady věží SAM bránící posily vstupují na bojiště, než se závodí, aby dosáhli exfiltrační roviny.

A observatořská obrana vidí hráče, kteří obhajují místo před stále těžšími vlnami nepřátel, kteří se pokoušejí odpálit bomby. Hráči mohou utratit hotovost mezi vlnami, aby získali předměty, jako jsou KillStreaks, samorevivní sady a brnění.

Ve Special Ops budou mít hráči přístup k batohu pro skladování vybavení a jedné ze tří souprav:

 • Útok: Kit se zaměřil na zvýšené brnění s upgradem pole z brnění – pozdější úrovně zahrnují rychlejší využití položky načtení, zvýšenou kapacitu zbroje a bezplatné stimuly zahrnuté do batohu.
 • Medic: Kit se zaměřil na rychlejší oživení s upgradem smbólií Pistol Field pro Instant Revives na dálku-pozdější úrovně zahrnují bezplatný bombový dron, podobné výhody jako dvojitý čas a volné Claymores a protitankové doly zahrnuté v batohu.
 • Inženýr: Kit se zaměřil na lepší využití vybavení pomocí Snapshot Pulse Field Upgrade, aby viděl nepřátele blízkých – pozdější úrovně zahrnují schopnost automaticky doplnit smrtelníky a taktiky v průběhu času, schopnost přenášet další vybavení a bezplatný senzor srdečního rytmu a rozsah pozorovatele zahrnutý v batohu.

“Soupravy jsou vyrovnány výdělek hvězd prostřednictvím misí a výzev souvisejících s misími, což dává všem třem z těchto startovacích misí spoustu opakovatelnosti,” řekl Activision.

„Důrazně doporučujeme dokončit všechny tři mise Special OPS se třemi hvězdami a mít alespoň jednu soupravu na úrovni až 5, než jsou nájezdy, přímé pokračování kampaně, představeny speciálním OPS později v sezóně 01.“

Modern Warfare 2 Co op mise

Průvodce speciálními ops

Čtyř hráči speciálních OPS Cooperative Missions in in Call of Duty: Modern Warfare 2019 nebyly přijaty dobře. Zdá se však, že Infinity Ward zcela transformoval kooperační zkušenost v Call of Duty: Modern Warfare 2 za 2022.

Nový zážitek z kooperativního zážitku dvou hráčů se dvěma misemi, které lze dokončit s přáteli nebo náhodnými hráči online prostřednictvím dohazování. Polootevřená světová zkušenost nabízí různé metody, pomocí kterých můžete mise dokončit. Můžete buď jít zbraněmi, které planou nebo přijmout tajnější přístup.

V této příručce se dozvíte vše, co se dozvíte o nových zkušenostech s režimem kooperativního režimu v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Systém hvězd

Jednou z nových kooperačních funkcí jsou nové hvězdy. Hvězdy fungují jako měna postupu pro váš kooperační režim. Hvězdy mohou být získány buď dokončením tří startovacích misí nebo misí souvisejících s výzvou.

Výzvy resetují denně, což se liší od denních výzev pro více hráčů. Tři startovací mise můžete vydělat až devět hvězd a hvězdy vydělané každý týden resetují mise. Hvězdy hrají roli při modernizaci úrovní vaší sady – více na sadách níže.

Pokud jde o odemknutí úrovně soupravy, můžete vydělat až devět hvězd týdně.

Soupravy

Existují tři hlavní soupravy, z nichž každá má až 10 úrovní. Když vyděláváte více hvězd, odemknete více úrovní, dokud nedosáhnete úrovně 10. Každá úroveň dělá soupravu mnohem lepší než předchozí úroveň, protože přidává soupravu další atributy a výhody.

Co-op má tři hlavní soupravy: Assault, Medic a Recon. Každá z těchto souprav má sadu vybavení, zbraní, výhod, zabijáků a polních upgradů připomínajících multiplayer.

Musíte si vydělat týdenní hvězdy hrající se soupravou, kterou chcete vyrovnat. Pokud chcete vydělávat hvězdy za soupravu Recon, musíte misi dokončit a vydělat hvězdy výběrem soupravy Recon.

Útok

Assault Kit se zaměřuje na lepší ochranu a zahrnuje upgrade pole z brnění. Když jdete na úroveň výdělky, získáte lepší vybavení, jako je útočný oblek, zvýšená kapacita brnění a bezplatné stimulace k zahájení mise.

Assault Kit

 • Úroveň 1 – Místo 2 můžete použít 3 desky v nosiči desek. Upgrade pole Armor Box: Poskytněte ve vašem týmu každé 2 minuty zbrojní talíře.
 • Úroveň 3 – Assault Suit: Jednou za misi, získejte plné brnění talíře plus 60% navíc zdraví.
 • Úroveň 5 – Používejte granáty a vybavení rychleji. Znovu načtěte a přepněte zbraně rychleji.
 • Úroveň 7 – Inventář Max Armor se zvýšil ze 3 dalších desek na 5.
 • Úroveň 10 – Začněte mise s 2 stimuly v batohu.

Medic

Sada zdravotnictví, jak název napovídá, poskytuje spoluhráči v uzdravení. Sada se zaměřuje na rychlejší oživení s upgradem pole Revive Pistol Field. I když je sestřelený hráč daleko, pistoli lze použít k jejich oživení natáčením na ně. Vylepšené úrovně úrovně mají dvojitou dobu, anti-tank doly a bezplatný bombový dron.

Medic Kit

 • Úroveň 1 – Oživte spoluhráče dvakrát tak rychle. Upgrade pole Revive Pistol Field: Instant Revive každých 60 sekund.
 • Úroveň 3 – Začněte mise se seberevivem.
 • Úroveň 5 – Bomba Drone: Jednou na misi hledejte a zabijte nepřátele smrtící výbušninou.
 • Úroveň 7 – Taktický sprint po dobu dvakrát tak dlouho. Pohybujte se o 30% rychleji, zatímco se krčí.
 • Úroveň 10 – Začněte mise s jíly ve vašem batohu. Začněte mise s doly ve vašem batohu.

průzkum

Souprava Recon se zaměřuje na shromažďování intelu a lepšího využití vybavení pomocí Snapshot Pule Field Upgrade, abyste viděli nedaleké nepřátele. Vylepšené úrovně úrovně přidávají schopnost automaticky doplnit smrtelné a taktické vybavení v průběhu času. V batohu můžete také nést další vybavení a získat bezplatný senzor srdečního rytmu a rozsah pozorovatele.

Recon Kit

 • Úroveň 1 – Snapshot Pulse Field Upgrade: Throw a zvýrazněte nedaleké nepřátele každých 60 sekund.
 • Úroveň 3 – Začněte mise pomocí strážné zbraně zabijáka. Začněte mise s klastrovým dolem Killstreak.
 • Úroveň 5 – Dobít smrtelné a taktické vybavení každých 60 sekund.
 • Úroveň 7 – Nést 1 navíc smrtící a jeden extra taktické granáty.
 • Úroveň 10 – Začněte mise se snímačem srdečního rytmu v batohu. Začněte mise s pozorovacím rozsahem v batohu.

Mise

V Call of Duty jsou představeny tři startovací mise: Modern Warfare II. Neváhejte následovat s našimi videonámeny, které ukazují úplné průchody každé mise.

Mise jsou následující:

Nízký profil

Jedná se spíše o tajnou misi, kde jste povinni infiltrovat tři různé nepřátelské stránky a získat radioaktivní objekty z každého místa. Nemusíte to nutně dělat při plížení, protože to dokážete mnohem rychleji tím, že jen odstraníte nepřátele čelní.

Nízký profil radioaktivního objektu

Pro tuto misi můžete jít s jakoukoli soupravou. Naše doporučená sada by byla Assault Kit.

Jen si dávejte pozor na juggernaut na místě C. Může vás okamžitě vyjmout. Hlíží těsně před budovou. Nejlepší způsob, jak přistupovat k této misi, je přistát na místě C, jít na B a poté na a. Jdeme na poslední, protože web EXFIL je blíže k.

Získáte zařízení Geiger Counter, které vám pomůže najít radioaktivní objekt v budovách. Budovy jsou vždy stejné, ale s mírně odlišnými umístěními objektů. Místa nejsou tak daleko od sebe, možná by se místnost mohla lišit, nebo by se dřevěná mezipaměť ve stejné místnosti mohla lišit.

Hvězdy s nízkým profilem

Hvězdný požadavky

 • 1 hvězda: Dokončete nízký profil.
 • 2 hvězdy: Dokončete nízký profil za méně než 25:00 minut.
 • 3 hvězdy: Dokončete nízký profil za méně než 15:00 minut.

Odepřená oblast

Denied Area je pravděpodobně nejtěžší ze všech tří, protože je poměrně dlouhá a vyžaduje, aby dobrá týmová práce vydělala 3 hvězdy. V této misi musíte vy a váš spoluhráč jít do různých nepřátelských táborů a zničit jejich S.A.M věže. Dostat se však na tato místa je však časově náročná a každé místo je silně střeženo vojáky.

Kit, kterou doporučujeme pro tuto misi, je Assault Kit.

Každé místo má jednoho nebo více uživatelů RPG, kteří na vás nepřetržitě střílí rakety a způsobí hodně poškození. Kdykoli se dostanete na tato místa, měla by být vaší prioritou vyjmout vojáky ovládající RPG. Obvykle jsou na střechách a strážních věřích.

Střešní kulomet

Vždy musíte také hledat vozidlo. Bez vozidla nemůžete tuto misi dokončit včas na 3 hvězdičky. To je nemožné. Naštěstí má každý web alespoň jedno vozidlo, abyste se dostali k dosažení dalšího webu. Budete muset misi několikrát dokončit, abyste věděli, kde jsou přesně zaparkováni. Obecně jsou však na zřejmých místech a snadno se identifikují.

Oblast odepřená vozidla

Dalším kritickým aspektem této mise je vždy mít po ruce raketový raketový raketa Pila. Když jedete z jednoho s.A.M stránky k jinému, získáte hodně odporu, včetně nepřítele Helos. Musíte použít odpalovače raket Pila, abyste je vytáhli. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vždy mít jednu spoluhráčku, zatímco druhý stoupá na vrcholu střechy a bránit vozidlo.

Nepřítel Helo popřel oblast

Kromě nepřátelských vrtulníků najdete také nepřátelské vojáky s RPG na střechách a strážních vědcích na straně silnice. Hráč na vrcholu auta musí použít svůj AR nebo Sniper Rifle, aby je vytáhl. Odstřelovací puška může být trochu hektická. Doporučujeme vyměnit si pistoli s jedním z nepřítele upuštěnou ARS a váš odstřelovací puška s raketovým odpalovacím zařízením Pila.

RPG SOLIDER SOUNG OBRÁZEK

Najdete raketový odpalovač Pila na jedné z náplních stanic munice nebo na zadní straně nepřátelských nákladních vozidel.

Stanice munice Pila Launcher odepřela oblast

První web je přímo před vámi, když zahájíte misi. Můžete tam rychle jít a zasadit výbušniny, aby zničili web.

SAM web a

Je moudré jen ignorovat nepřátele a rychle se vrhnout do budovy (zvýrazněno žlutě) před vámi. Jděte nahoru na střechu a vytáhněte nepřátelského vojáka ovládajícího raketového kulometu. To způsobí tunu poškození a snadno vás zabije. Pokud si myslíte, že se můžete vyhnout záběrům spuštěním v obou směrech, nebude to fungovat, protože AI v této hře je inteligentní. Voják na střeše vede jeho výstřel, takže narazíte do raket.

Zatímco ho jeden spoluhráč jde vyjmout, druhý může vyčistit některé nepřátele kolem s.A.M (zvýrazněno fialovou) a zasadí výbušniny. Jakmile zasadíte, rychle uchopte odpalovač rakety Pila ze stanice zbraní (zvýrazněné červeně) na pravé straně budovy, naskočte do auta (zvýrazněné zeleně) a jděte k další značce. Pamatujte, že máte také flash granáty, které můžete použít k krátkému imobilizaci nepřátelských vojáků.

Tehdy narazíte na svého prvního nepřítele Helo. Vrtulník bude vždy čelit prvnímu výstřelu díky jejich světlicím. Rychlý následný výstřel by však měl snadno snížit.

Nepřítel Helo zničil odepřenou oblast

Nyní získáte další tři s.A.M stránky se šíří po mapě. Získáte stránky B, C a D. Podle našeho hraní je nejlepší objednávka jít na web B, pak D, a nakonec na web C.

Všechny tři stránky SAM odepřely oblast

Weby B a D budou mít stejné nepřátele spolu s RPG a uživateli dělostřelectva na vrcholu střechy. Přijměte stejnou strategii spěchání do budovy, vyjmutí dělostřeleckého vojáka a poté se zaměřte na výsadbu bomby.

Když se dostanete na web C, musíte být mimořádně opatrní, protože má juggernaut. Tyto juggernauty nejsou vtipky a okamžitě vás vezmou ven. Nejlepší způsob, jak infiltrovat web C, je vyšplhat na web a jít na doleva nejvíce vchod (zvýrazněné modře). Bude mít také vozidlo (zvýrazněno zeleně) zaparkované venku, které použijeme k útěku. Vozidlo také najdete stanici zbraně (zvýrazněnou červeně) pro případ, že byste chtěli doplnit své brnění a munici.

Vstup na stránku SAM

Vyjměte několik nepřátel a zadejte web. Pokračujte v objímání levé zdi místa a opatrně se vydejte na s.A.M. Pamatujte, že juggernaut je také zde. Požádejte svého spoluhráče, aby na něj střílel a odvrátil ho.

Juggernaut Sam Site C C Deided Area

Protože máte soupravu Assault, oblékněte si žalobu, což je v podstatě „mini-juggernaut.„Odemkneš to na úrovni 3. Je to v pořádku, pokud to nemáte, ale musíte být před vstupem na web C plně obrněni. Útokový oblek vám poskytuje další ochranu spolu s 60% navíc zdraví.

Zasadit bombu a komunikovat se svým spoluhráčem, aby běžel s vozidlem zaparkovaným mimo vstup doleva.

Výsadba SAM Site C C Deided Area

Dostat se do vozidla a začněte jet směrem k bodě exfilu. Ještě jednou budete čelit velkému odporu, včetně nepřátel Helos a nepřátelských vozidel naplněných vojáky, kteří na vás střílejí.

Nepřítel Helo Sam Site C C Deided Area

Nepřátelská vozidla a vojáci odepřeli oblast

Pokračujte v jízdě, dokud nedosáhnete webu Exfil s letadlem. Zadejte zadní stranu letadla a úspěšně dokončete misi.

Plane Exfil odepřela oblast

Tato mise jistě bude trvat poměrně málo pokusů, takže se nemusíte odradit, pokud ji nemůžete dokončit na prvním, druhém nebo dokonce třetím pokusu. Nejdůležitější věcí v této misi je komunikace s vaším spoluhráčem a efektivně provádět jednotlivé role.

Hvězdy z oblasti odepřené oblasti

Hvězdný požadavky

 • 1 hvězda: Kompletní odepřená oblast.
 • 2 hvězdy: Kompletní oblast zamítnuta za méně než 25:00.
 • 3 hvězdy: Kompletní oblast zamítnuto za méně než 16:00 minut.

Vysoký půda

High Ground je první mise, kde jsou oba hráči dány dvě role. Každý hráč může být buď pozemní jednotkou, nebo pilotovat vrtulník, aby pomohl svému spoluhráči na zemi. Ať už si vyberete jakoukoli roli, oba musí spolupracovat, protože oba hrají rozhodující roli při dokončení mise v daném časovém požadavku na tři hvězdy.

Pokud si vyberete vrtulník napravo, budete v pozemním týmu.

Assault Ground Team Chopper

Pokud půjdete na ten vlevo, budete pilotovat pomocný vrtulník.

Attack Helicopter Chopper

Základní myšlenkou této mise je jít do tří různých budov a zničit zařízení serveru uvnitř. Každá budova bude mít tři kusy serverového vybavení, které musíte zničit, a každá je náhodně generována kdekoli uvnitř budovy.

Vybavení v kanceláři High Ground

Existují dva způsoby, jak je najít. Hráč na zemi může narazit na samotné zařízení, když prozkoumávají budovu, nebo hráč ve vrtulníku to může označit za ně. Z nebe se objeví jako malé krabice (podobné hitboxům ve čtvercovém tvaru).

Existují tři hlavní budovy, které musí pozemní hráč projít a jasné: kancelář, trh a kombinace. Každá budova je progresivně obtížně vyjasnitelná, protože se vás snaží zastavit více nepřátel. Trh a sloučenina také ukládají silně zbrojený juggernaut.

Pojďme diskutovat o každé roli individuálně s několika tipy, které vám mohou pomoci dokončit tuto misi za méně než 15 minut, což je požadavek na tříhvězdičkový požadavek.

Když jste pilotem, musíte se ujistit, že odstraníte všechny příchozí nepřátele. Musíte vést své záběry, aby je zasáhli přesně. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je přejít na tepelné vidění, když spustíte misi. To vám pomůže lépe vidět nepřátele.

Tepelné vidění vysoký půda

Kdykoli najdete nepřátele s RPG, upřednostňujte je nejprve, protože stejně poškozují váš vrtulník a hráč na zemi.

RPG nepřítel High Ground

Pokud zjistíte, že vaše vozidla přicházejí, použijte rakety Hydra, abyste je vytáhli spolu s nepřáteli uvnitř.

Vozidlo Hydra raketa High Ground

Když pozemní hráč dorazí do budovy, hráč ve vrtulníku najde na budově tři krabice. Tyto krabice představují umístění zařízení serveru uvnitř budovy. Hráč na zemi nevidí tyto krabice a místo toho musí ve skutečnosti narazit na zařízení uvnitř budovy.

Krabicový koláč vysoký půda

Použijte funkci ping zamířením uprostřed krabice a zařízení bude označeno na obrazovce pro pozemní přehrávač. To jim usnadní dostat se k vybavení a zničit jej.

Značené vybavení mleté ​​půdy

Když se pozemní hráč dostane do vybavení, musí to střílet. Nezapomeňte si nechat ujít ani jediný kus vybavení, nebo se nemusí počítat. Zkuste střílet, dolů, doleva a doprava. Zajistěte, abyste pokryli vše v tomto obecném okolí. Zaměřte se na všechny obrazovky, stojany na server a další zařízení, abyste to usnadnili.

Server zničil High Ground

Když pozemní hráč zničí třetí kus vybavení, upustí pevný disk. Než se přesunete na další místo.

Popadněte pevný disk na vysoké úrovni

Pilot může i nadále sledovat hráče pozemního pozemního hráče a vyčistit příchozí nepřátele pomocí raket Chopper a Hydra Hydra.

Jakmile pozemní hráč zničil všechny tři kusy vybavení v první budově, mohou se začít dostat k dalšímu. V tomto případě je to trh. Trh bude mít také juggernaut ve druhém patře.

Juggernaut Market Floor High Ground

Totéž to opakujte s dalšími dvěma budovami a jasně. Nejlepší je vyhnout se juggernautu v obou budovách. To trvá spoustu kol, než to sundá, ať už hráč na zemi střílí, nebo hráč ve vrtulníku přebírá odpovědnost. Je rychlejší se tomu vyhnout. Můžete juggernaut projít a projít kolem něj, protože to chvíli trvá, než začnou střílet nebo se otočit.

Ale buďte velmi opatrní, abyste byli mimo jejich dohled, protože vás okamžitě vyvedou, pokud nejste dostatečně rychlý.

Pokud je několik nepřátelských vojáků na jednom místě, jako byste se mohli setkat ve složce, použijte nejprve svůj blesk nebo omráčení granátů.

Skupina nepřátel ohromila vysokou půdu

To vám dává okno příležitosti k jejich eliminaci. Pokud jdete s všemi z nich pozorní k vám, můžete se sestřelit se záběry ze tří nebo čtyř nepřátel najednou.

Skupina nepřátel ohromila vysokou půdu

Rovněž stojí za zmínku, že pokud je jeden z kusů vybavení u okna, může vrtulník použít své rakety Hydra k ničení.

Zařízení zničené Hydra High Ground

Zařízení zničené Hydra High Ground

Jakmile jsou všechny budovy jasné, musí se pozemní hráč dostat zpět, odkud začaly. Nyní je čas na Exfil a budete čelit mnoha nepřátelským vojákům RPG. Pilot musí být rychlý a opatrný vůči těmto vojákům na zemi a podle toho je vyjmout.

Doporučuje se, aby se pozemní hráč držel krajně pravicové strany mapy a vyhnul se hlavní silnici. Většina nepřátel pochází z hlavní silnice a dále. Pokud se držíte doprava, možná se stěží setkáte s žádnými nepřáteli.

Exfil Route High Ground

Dostaňte se do bodu exfilu, zatímco pilotní hráč pokrývá vás a sebe. Pak se dostaňte do vrtulníku Exfil a dokončete misi.

Exfil Chopper Ground High Ground

Hvězdný požadavky

 • 1 hvězda: Kompletní vysoký půda.
 • 2 hvězdy: Dokončete vysokou půdu za méně než 20:00 minut.
 • 3 hvězdy: Dokončete vysokou půdu za méně než 15:00 minut.

Defender: Mt. Zaya

Poslední misí je mise pro přežití šesti vln, kde musíte chránit tři místa před nepřátelskými vojáky. Vojáci se pokusí infiltrovat bomby a rostlinné bomby. Mise začíná u vás nejprve vyčistit bunkr a a defózovat bombu.

Oblast bunkru mt zaya

Defúze Mt Zaya

Pro tuto misi doporučujeme použít soupravu Assault.

Poté začne první ze šesti vln. První tři vlny jsou poměrně snadné, protože nepřátelé zaútočí pouze na jedno místo (A, B nebo C). A musíte zůstat na tomto webu a chránit ho. Weby, na které budou napadeny, jsou vždy označeny modrým kruhem na vaší mini-mapě. Zatímco první tři vlny jsou snadné, dávejte si pozor na nepřátele s bombovými vesty na vlně 3. Přibližují se vám a explodují a způsobují masivní poškození. Zastřelte je, když běží k vám, aby se ujistili, že explodují na spravedlivé vzdálenosti.

Blue Circle Mini Map Mt Zaya

Nesmíte nechat nepřátele uvnitř oblasti, jinak zasadí bombu. Vaše mini-mapa je stejně důležitá jako cokoli jiného v této misi. Musíte sledovat, jak daleko jsou červené tečky. UAV je aktivní po celou dobu mise.

Kritéria pro získání 3 hvězdiček na této misi jsou tři nebo méně zasazených bomb. Pokud se nepřátelům podaří zasadit více než tři, nedostanete 3 hvězdy. Nezáleží na tom, i když bombu zneškodňujete. Počítá se to výsadba.

Mezi každou vlnou získáte nějaký čas na návrat do velitelství, abyste se zásobili municí a koupili cokoli, co chcete.

Zbraňová stanice Mt Zaya

Nedoporučujeme nic koupit pro první tři vlny, protože jsou relativně snadno spravovatelné. Oba spoluhráči mohou zůstat na jednom místě a bránit jej. Problémy však začíná, když dosáhnete vlny 4.

Na vlně 4 musíte bránit dva weby. Opět je to o něco náročnější než vlny 1 až 3, ale ne tolik, že nebudete schopni zabránit rostlině.

Nezapomeňte také kupovat posily z nákupní stanice mezi každým kolem. Tito vojáci budou neustále množit, čím více si koupíte. Tito vojáci jsou užiteční, protože mohou odložit výsadbu bomb obhajováním webů, dokud se tam nedostanete. Nezapomeňte si také koupit sadu seberevivy.

Koupit stanice mt zaya

Posílení AI Mt Zaya

Získáte maltové týmy na Wave 4. Tyto týmy malty budou v dálce o něco daleko a vystřelí na značená místa. Můžete buď zůstat na webu a bránit se, dokud nebudou poraženi všichni nepřátelé. Nebo jděte a porazit týmy malty. Vždy získáte dva maltové týmy, jeden pro každý web, který potřebuje bránit.

Tým malty Mt Zaya

Při obraně dvou webů jsou označené weby vždy náhodné. Musíte tedy improvizovat se svým spoluhráčem. Hlavním cílem je zabránit výsadbě bomby. Pokud vyrazíte z cesty, abyste porazili týmy malty, existuje vysoká možnost, že příchozí vojáci se dostanou na místo a zasadí bombu. To se stalo několikrát během našeho běhu.

Nejlepší je zůstat na místě, dokud nebudou poraženi všichni nepřátelé. Oba hráči musí mít pozice na každém místě a bránit je. Pokuste se zůstat pod střechou, abyste se vyhnuli zasažení příchozí malty.

Rovněž stojí za zmínku, že jakmile jste porazili všechny nepřátele, týmy malty se přiblíží k místům a pokusí se zasadit bombu sami. To je důvod, proč má větší smysl zůstat na místě a bránit jej před příchozími nepřátelskými vojáky, dokud nikdo nezůstane. Pak se můžete postarat o týmy malty. Vojáci týmu malty jsou obrněni.

Tým malty Mt Zaya

Wave 5 také úkoly hráčů s obranou dvou webů. Tentokrát získáte nepřátele s Riot Shields. Tito vojáci nepokojů jsou nesmírně nebezpeční. Blokují všechny výstřely a současně na vás střílí. Nejlepší způsob, jak se s nimi vypořádat, je nejprve je blikat/omráčit a rychle spěchat za nimi, aby si stříleli zády.

Riot Shield Soldier Mt Zaya

Pokud jste na dálku absolvovali vysokou půdu, existuje možnost, že vojáci nepokojů by k vám nemohli přijít a jednoduše jít na web. To vám také umožňuje střílet dozadu a zabíjet je.

Nakonec dosáhnete Wave 6, kde musíte chránit všechny tři weby. To je místo, kde výzva stoupá o zářez. Tato vlna se také vynoří v juggernautu, což je další problém. Nejlepší způsob, jak toto kolo provést, je nejprve koupit raketu Drone zabijáka a strážní zbraň KillStreak z nákupní stanice.

Killstreaks Wave Mt Zaya

Jděte na B a umístěte strážnou zbraň někam na vysokou půdu, která přehlíží celý web. Kontejnery jsou dobré místo. Sentry zbraň je umístěna na místě B, protože oblast je venku otevřená, což usnadňuje strážce zacílení na nepřátelské vojáky, a proto oddálí rostlinu.

Stránky umístění zbraní B Mt Zaya

Pokud nasadíte strážní zbraň na C nebo A, nebude to tak efektivní uvnitř budov (nebo bunkru) a omezený prostor dává vojákům spoustu příležitostí k zasazení.

Po nastavení strážní zbraně by měl jeden hráč bránit C, zatímco druhý musí přehlédnout a. Stěhujte ostatní stránky, dokud jedno z webů nezůstane žádné nepřátele, a pak se rychle spěchejte zpět k B a bránit je. Sentry bude mít dostatek munice, dokud se nevrátíte do B, aby zabránili nepřátelům zasazovat bombu.

Druhý hráč se může také vrátit do B, jakmile vyčistí nepřátele na svém místě. Jedna věc, kterou je třeba dávat pozor, je však juggernaut.

Juggernaut Mt Zaya

To je místo, kde použijeme naše dronové rakety Killstreak, abychom ho vytáhli. Jakmile ho uvidíte, vezměte si na vědomí jeho postavení a přikryjte se někde poblíž, ale z jeho dohledu z jeho linie.

Juggernaut Drone Missile Mt Zaya

Aktivujte KillStreak a použijte svou pozici na obrazovce jako referenční bod k nalezení juggernauta a vedení rakety na něj. Jeden přímý zásah ho vyvede ven. To je ta tvrdá část. Nyní pokračujte v odstraňování všech zbytků nepřátel a měli byste se s touto misí dokončit.

Hvězdy Mt Zaya

Hvězdný požadavky

 • 1 hvězda: Kompletní obránce: MT. Zaya.
 • 2 hvězdy: Kompletní obránce: MT. Zaya a povolení vysazených 9 nebo méně bomb.
 • 3 hvězdy: Kompletní obránce: MT. Zaya, zatímco umožňuje 3 nebo méně bomb vysazených.

Hra zbraně: MT. Zaya

Cíl mapy je úplně stejný jako obránce: MT. Zaya. Jediným rozdílem však je, že si nebudete vybrat své zbraně.

Jak název napovídá, jedná se o hru zbraní. Stále budete muset chránit stránky bomby a zabránit vojákům AQ v výsadbě bomb, ale každých 30 sekund získáte náhodnou zbraň.

Časovač můžete vidět na levé straně obrazovky označeného otazníkem a časovač pod ním.

Gun Game Mt Zaya Obrázek

Požadavky jsou stále stejné. Nesmíte mít více než 3 rostliny bomby, abyste vydělali tři hvězdy.

Hvězdný požadavky

 • 1 hvězda: Kompletní obránce: MT. Zaya.
 • 2 hvězdy: Kompletní obránce: MT. Zaya a povolení vysazených 9 nebo méně bomb.
 • 3 hvězdy: Kompletní obránce: MT. Zaya, zatímco umožňuje 3 nebo méně bomb vysazených.

Kooperativní kariérní postup a odměny

Dokončení misí a výdělků vám umožňuje odemknout nové odměny, jako jsou kouzla zbraní, volající karty a plán zbraně. Tyto vydělané hvězdy se nazývají kariérní hvězdy.

Hvězdné odměny

Kariérní hvězdy a týdenní hvězdy jsou dvě různé věci. Hvězdy, které vyděláváte z misí, se nazývají týdenní hvězdy a resetují každý týden. Týdenní hvězdy se používají k modernizaci úrovní vaší sady.

Kariérní hvězdy jsou celkové vydělané hvězdy. Tyto hvězdy odemknou nové odměny, které můžete zkontrolovat tím, že přejdete do nabídky kariérních hvězd. Můžete zkontrolovat odměny a požadované hvězdy, které je odemknou.

Odměny

 • Ribbit (kouzlo zbraně)
  Požadavek na odemknutí: 20 hvězdiček
  Ribbit Charm Spec Ops Reward
 • Tlačítko (volající karta)
  Požadavek na odemknutí: 30 hvězdiček
  Tlačítko volající karta Spec Ops Reward
 • All Mighty (volající karta)
  Požadavek na odemknutí: 50 hvězdiček
  Všechna mocná volací karta specifikace ops odměna
 • Poklad (volající karta)
  Požadavek na odemknutí: 75 hvězd
  Treasure Calling Card Spec Ops Reward
 • The Rebel (BluePrint zbraně)
  Požadavek na odemknutí: 100 hvězdiček
  Rebelská zbraň Blueprint Spec Ops Odměňování

Specifikace ops | Seznam kooperačních misí

Toto je úplný průchod a seznam všech kooperačních misí pro SPEC OPS v Call of Duty: Modern Warfare 2 (MW2). Přečtěte si dále a najděte seznam kooperačních misí, kariérních hvězd odměn a odměn, odměn Intel a úplný průchod pro každou misi!

Seznam obsahu

 • Seznam misí SEC OPS
 • Kariérní hvězdy odměny
 • Intel odměny
 • Související průvodce

Seznam misí SEC OPS

Všechny mise SPEC OPS
Nízký profil Modern Warfare 2 - Logo s nízkým profilem
Odepřená oblast Modern Warfare 2 - Logo Mission Delied Area Mission
Defender: Mt. Zaya Modern Warfare 2 - logo Mt. Zaya Mission
Vysoký půda Modern Warfare 2 - High Ground Logo

Kariérní hvězdy odměny

Dokončete mise a nájezdy, abyste vydělali hvězdy.

Odměna Hvězdný požadavek
Ribbit 20 hvězd
Modern Warfare 2 - TlačítkoTlačítko 30 hvězdiček
Všichni mocníVšichni mocní 50 hvězdiček
Modern Warfare 2 - TreasurePoklad 75 hvězd
Blueprint rebelRebel 100 hvězdiček

Intel odměny

Sbírejte Intel pro odemknutí odměn.

Odměna Požadavek na intel
Všichni mocní 20 kusů
Smrtící přesnostSmrtící přesnost 40 kusů
Blueprint mosazné sekceMosazná část 50 kusů

Call of Duty: Modern Warfare 2 související průvodce

Modern Warfare 2 - Wiki Top Partial Banner

Hlavní odkazy
Modern Warfare 2 - Novinky Částečný bannerNejnovější zprávy a události Modern Warfare 2 - Tipy a triky částečný bannertipy a triky
Modern Warfare 2 - MapyMapy pro více hráčů Modern Warfare 2 - kampaň mise banner.pngMise kampaně
Modern Warfare 2 - Všechny postavyPostavy a operátoři Modern Warfare 2 - trofeje a úspěchy částečnéTrofeje a úspěchy
Modern Warfare 2 - Všechny zbraněZbraně Aktualizace a poznámky k opravěAktualizace a poznámky k opravě
Modern Warfare 2 - Všechny herní režimy pro více hráčů částečný bannerHerní režimy pro více hráčů Modern Warfare 2 - chyby a opravy chybChyby a opravy chyb
Modern Warfare 2 - přílohyPřílohy Modern Warfare 2 - BlueprintsBlueprints
Modern Warfare 2 - SPEC OPS Částečný bannerMise Spec Ops Modern Warfare 2 - vybaveníZařízení
Modern Warfare 2 - Warzone 2.0 BannerWarzone 2.0 Modern Warfare 2 - Nakupujte svazkyNakupovat svazky
Modern Warfare 2 - nájezdyRAIDS