Společníci | Bradavice Legacy Wiki, Bradavice Legacy Companions | Taktika kapes

Bradavice Legacy Companions

Publikováno: 7. února 2023

Společníci | Bradavice Legacy Wiki

Společníci v Bradavice Legacy jsou spoluobčany Magic Academy, které se mohou připojit k Hlavní postava Během určitých částí hry. Každý Společník má svou vlastní osobnost, stejně jako vlastní magický arzenál a preferovaný bojový styl. Mohou vám dokonce pomoci během některých bojových výzev!

Bude romantika v Bradavickém dědictví?

Vztahy jsou důležitou součástí hlavního příběhu. Práce na vztazích vás může vést k většímu seznamu společníků, které si můžete vybrat pro vaše úkoly. Bohužel neexistuje žádná romantika ani rys v romantickém vztahu se společníky v dědictví Bradavic.

Používá vaše odpovědi změny jakékoli příběhy?

Obecně řečeno, kdykoli máte rozhovor se společníkem, můžete se rozhodnout odpovědět jakýmkoli způsobem, jak se vám líbí. Vaše odpověď nevztahuje žádné změny ani účinek na hlavní kampaň ani nemění vztah vůči společníkovi. Zábavná část o výběru odpovědět odlišně nebo jak chcete, přispěje pouze k tomu, jak bude společník reagovat.

Vztahy a odměny ve věku Bradavic

Pochopí váš vztah s nimi, umožní hráčům expandovat svůj osobní příběh a cíle v Bradavicích. To může dokonce vést k získání něčeho od nich, jako je nové kouzlo nebo položka. Společníci také k nim mají spojené úkoly.

Společníci v Bradavicích dědictví

Natsai Onai

Natsai Onai Gryffindor Student Bradavice Wiki 3755px

Statečný dobrodruh hledající spravedlnost.

Hlasový herec: Jessica Hayles

Poppy Sweeting

Poppy Sweeting Hufflepuff Student Bradavice Legacy Wiki 3755px

Laskavá dívka, která miluje magická zvířata a snadno se s nimi pouto

Hlasový herec: Alice Haldane

Sebastian Sall

Sebastian Slow Zmijozel Student Bradavice Legacy wiki 3755px

Charismatický zmijozel s znepokojujícím rodinným tajemstvím a přitahovaný k temnému umění.

Hlasový herec: Alfie Nugent

Úkoly související s společníky v dědictví Bradavic

Rychlé vyhledávání všech souvisejících úkolů pro společníky

název
Společník
Popis
Odměny

Zúčastnil jsem se obrany proti třídě Dark Arts. Šlo to dobře. Naučil jsem se nové kouzlo, Levioso, levitační kouzlo. Pak jsem se naučil, jak používat Levioso, aby se zlomil magický štít nepřítele. Kromě toho jsem se zúčastnil svého prvního souboje a jsem upřímně přirozený talent. Možná bych mohl vyzkoušet tomuto neoficiálnímu duelingovému klubu?

Sebastian mi ukázal skrytou místnost s názvem „Undercroft“, kde jsme mohli mluvit. Nakonec jsem mu řekl pravdu o mé schopnosti vidět stopy starověké magie. Na oplátku mě Sebastian naučil tryskající kletbě, confringo. Undercroft je skvělým místem pro praktikování kouzel; Vidím, proč to chce Sebastian udržet v tajnosti.

Sebastian a já jsme šli navštívit jeho dvojčata Anne, která byla prokletými skřítky a žije doma. Ale on a jeho strýc Solomon se hádali o stavu Anny. Sebastian chce najít lék a Solomon si myslí, že jeho posedlost způsobí více škody než užitku. Sebastian a já jsme pak šli tam, kde byla Anne prokleté a porazila jednotku Ranrokových loajalistů, kteří za něco kopali. Našel jsem pasáž za krystalizovaným kamenem, který vedl k podceňování. Tam jsme objevili trochu pergamenu s runy a symboly. Řekl jsem Sebastianovi o zamyšlených vzpomínkách, které jsem si prohlížel a jak si jeden chovatel myslel, že starověká magie může přeměnit více než fyzický svět. Nyní si Sebastian myslí, že by to mohlo být použity k pomoci jeho sestře.

Sebastian mě se setkal s dolem Overlook. Uvědomil si, že je to umístění zobrazeno na triptych. Museli jsme se probojovat dolem, kolem pavouků a loajalistů, dokud jsme nenašli místnost s uzavřenou komorou. Jakmile jsme vyčistili weby, objevili jsme runy na zdi, která odpovídala poznámce z Triptych, stejně jako položku deníku a další plátno. Řekl jsem Sebastianovi, že pracuji s Lodgokem. Byl rozzuřený, nemohl vidět, že ne všichni skřítci jsou jako ty, které proklely Anne. Obávám se, že musím pokračovat bez jeho pomoci.

Sebastian objevil více Ranrokových loajalistů, kteří se rojí po další jeskyni. Rozhodli jsme se bojovat kolem nich a zjistit, co hledají. Při našem vyhledávání jsme objevili více run, jako jsou ty na poznámce z Triptych. Poté jsme bojovali s trollem a ošklivým zamořením pavouků, než jsme našli poslední kus na triptych a další průchod zpět do podceňování. Vrátili jsme se a umístili konečné plátno do triptychu a odemkli si paměť Pensieve. Sledovali jsme to a dozvěděli jsme se, že starověká magie má léčivý potenciál. Sebastian věří, že můžeme tuto sílu použít k léčbě Anny.

Sebastian se chce setkat mimo Zmijozelskou společenskou místnost, aby se mnou mluvil o Zmijozelovém skriptiu.

Obdržel jsem sovu od Sebastiana, který mi řekl, že má vedení na relikvie, která by mohla pomoci Anne.

Od Ominise jsem obdržel sovu, že je vážně znepokojen Sebastianem. Měl bych se s ním setkat a Anne v Katakombu.

Sebastian mi poslal sovu a řekl, že v knize našel něco zajímavého z Scriptorium a chce o tom diskutovat v podrodě.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft a ve stínu panství
 • Dokončené boční úkoly: Ve stínu krevní linie a ve stínu studie
 • 180xp

Po znepokojujících událostech, které se ukázaly ve Feldcroftu, se Sebastian chce se mnou setkat v Undercroft.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft a ve stínu panství
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu a ve stínu času
 • 180xp

Sebastian chce, abych se s ním setkal v Undercroft po událostech, které se odehrály v katakombu.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory a ve stínu dolu
 • Dokončené boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti, ve stínu naděje a ve stínu Relic
 • 180xp

Nyní, když uplynul nějaký čas od událostí na Feldcroft Catacomb. Měl bych vidět, jak je sebastian/ominis kapci. Naštěstí máme podceňování, abychom mluvili soukromě.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory, ve stínu dolu a v konečném úložišti
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti, ve stínu naděje, ve stínu osudu a Ve stínu relikvie
 • 180xp

Poté, co Sebastian mluvil s Annou o svých plánech, Anne odešla a vypadala zoufalá. Musím mluvit se Sebastianem a zjistit, co bude dělat dál.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft, ve stínu panství, ve stínu hory, ve stínu dolu
 • Dokončeno boční úkoly: Ve stínu krevní linie, ve stínu studie, ve stínu objevu, ve stínu času, ve stínu vzdálenosti
 • 180xp

Sebastian a Ominis byli viděni, jak se hádají ve Velké hale. Měl bych zjistit, o co jde.

 • Dokončené hlavní úkoly: Ve stínu Undercroft a ve stínu panství
 • 180xp

Profesor Weasley zařídil, abych navštívil nedalekou vesnici Brapmeade a nahradil mé ztracené zásoby. Měl bych být schopen navigovat do obchodů s diferenci pomocí mé mapy.

To byla vzrušující třída! Zúčastnil jsem se své první třídy Charms s profesorem Ronenem a naučil jsem se předvolávající kouzlo, Accio. Abych praktikoval, profesor Ronen uspořádal hru s názvem Summoner’s Court a porovnal mě proti Natty Onai. Nakonec ze mě dostala to nejlepší, ale já se neodradí. Profesor Ronen pro mě připravuje zvláštní úkol a chce, abych strávil více času s Natty.

Potkal jsem Natsai Onai v dolním Hogsfieldu, kde jsem objevil Floo Flames. Nyní mohu cestovat přímo mezi dolním hogsfieldem a Bradavicemi, což bude pohodlné. Natty má obavy z toho, že mě sledují Ranrok a Rookwood. Chce přijít se strategií, která má pomoci.

Jaké dobrodružství! Začalo to, když jsem potkal Natty poblíž některých starých hradních ruin. Řekla mi, jak následovala Theophilus Harlow k hlavě prase a všimla si ho, jak si přečetl dopis s pečetí Rookwooda Rookwooda. Chtěla dostat ten dopis, aby přivedl důstojníkovi zpěváka jako důkaz Harlow a Rookwood’s Collusion, takže následovala Harlow do hradu Falbarton. Na cestě dovnitř jsme viděli, že pytláci zajali Highwing a další hippogriff. Společně jsme s Natty zachránili hippogrifty z pytláků a utekli s obviňujícím dopisem, který Natty plánuje doručit důstojníkovi zpěváka a přivést Rookwooda a Harlowovi soudce.

 • Dokončili jste přiřazení profesora Garlicka 1
 • Úroveň 4
 • 260xp
 • Hippogriff Mounts
 • Hippogriff Beast vstup

Natty se dozvěděl o čaroděje v Lower Hogsfield, kterého obtěžuje Theophilus Harlow, pravý muž Rookwooda. Měl bych se s ní setkat, abych prozkoumal.

 • Natty nakonec doručí dopis vašemu příspěvku Owl, který po otevření udělí přístup k úkolu Ztracené dítě v Lower Hogsfield.
 • Žádný

Natsai Onai Natty věří, že její matka, profesorka Onai, možná objevila, co jsme dělali. Doufá, že její matka na ni půjde jednodušší, když tam budu, když mluví.

Natsai Onai Natty mi poslala další sova a říkala, že se může proklouznout, aniž by její matka věděla. Musím se s ní setkat venku.

Natsai Onai Měl bych se zeptat Nattyho, jak se jí daří, protože jsem jí pomohl a pan Rabes uniknout úkrytu Ashwinders.

 • Dokončili postranní úkoly ztracené dítě, máma je slovo a základ pro vydírání
 • Žádný

Natsai Onai Obdržel jsem sovu od Nattyho a žádal, abych s ní mluvil. Neslyšel jsem od ní moc ve způsobu dalšího kroku pro svržení Harlow. Chce, abych se s ní setkal ve Velké hale.

 • Dokončili postranní úkoly Ztracené dítě, máma je slovo, základ pro vydírání a zármutek a pomstu
 • Žádný

Natsai Onai Natty mi poslala sovu, která žádá, abych ji potkal poblíž Manor Cape. To je vzdálenost od Bradavic. Musí mít na Harlowu dobrý vedení. Měl bych se připravit, než se s ní setkáš.

 • Dokončili postranní úkoly Ztracené dítě, máma je slovo, základ pro vydírání, zármutek a pomstu a nalezení zaměření
 • Žádný

Natsai Onai Popis jde zde.

 • Dokončili postranní úkoly Ztracené dítě, máma je slovo, základ pro vydírání, zármutek a pomstu, nalezení Focus a Harlowův poslední stánek
 • 180xp

Dnes jsem navštěvoval třídu Beasts, kterou vyučoval profesor Howin, kde jsem se naučil starat se o Puffskeins a Kneazles. Pak jsem si musel mluvit s mákem Sweeting a společně jsme zabránili některým nechutným studentům, aby bolí Klenky. Musel jsem získat důvěru Poppy, protože mě vedla k nedalekému glade a představila mě hippogriffovi jménem Highwing.

Poppy a já jsme odkryli nejlépe udržované tajemství pytláků: drak bojový prsten ukrytý v dohledu. Osvobodili jsme zajatého draka, zmocnili se dračího vejce a bojovali jsme se. Bohužel, vejce, které patříme drakovi, jsme právě osvobodili.

 • Dokončili soud Charlese Rookwooda
 • Úroveň 19
 • 260xp
 • Úspěch obránce draků

Po záchraně draka ze spojků s balením pytláka. Poppy je připraven diskutovat o našem dalším tahu. Chce se setkat ve třech koštětech.

Poppy mi poslala sovu a řekla, že ví, kde musíme vrátit dračí vejce, které máme v našem držení. Mám ji potkat v městském kruhu Bradmeade.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili vedlejší úkol Dragon Debrief
 • 180xp

Měl bych si promluvit s Poppy a zjistit, proč náhle odešla poté, co jsme vrátili dračí vejce.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili boční úkol dračí debrief a pošírované vejce
 • Žádný

Naposledy jsem mluvil s Poppy, obávala se o Snidgets. Řekla, aby se s ní setkala v zakázaném lese, aby zjistila náš záchranný plán.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili boční úkol dračí debrief, pošírované vejce a dům pytláka
 • Žádný

Poppy mi poslala sovu a řekla, že se chce setkat poblíž Irondale v jeskyni jižně od Bradavic.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili vedlejší úkol Dragon Debrief, Pošírované vejce, volání poacher a překvapení
 • 180xp

Poppy ukázal Dorranovi symbol, které MoonCalves vyrobil v henge. Měl bych mluvit s Dorranem a slyšet, co musí říct.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili si vedlejší úkol Dragon Debrief, Pošírované vejce, volání na pyochar, překvapení a kentaur a kámen
 • Žádný

Dorran má podezření, že ví, kde byly skryté úder. Poppy a já se s ním setkáme jihozápadně od brocburrow, abych to prozkoumal.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili si vedlejší úkol Dragon Debrief, Pošírované vejce, volání na pyochar, překvapení, Centaur a The Stone, a je to ve hvězdách
 • 180xp

Poppy a já jsme porazili pytláky a zachránili Snidgets. Zajímalo by mě, jak se o tom všechno cítí. Měl bych se s ní setkat ve Velké hale a mluvit s ní.

 • Dokončili požár a vice
 • Dokončili si vedlejší úkol Dračí debrief, pošírované vejce, volání na pyochar, překvapení, kentaur a kámen, je to ve hvězdách a pták v ruce
 • 180xp

Bradavice Legacy Companions

S těmito starými společníky Bradavic byste mohli jen porazit šance a odhalit pravdu v tomto kouzelném čarodějném světě plném tajemství a nebezpečí

Publikováno: 7. února 2023

V tomhle Bradavice Legacy Companions Průvodce, máme v úmyslu vám sdělit, co potřebujete vědět o svých kolegů čarodějnicích a čarodějů, z jejich jmen a osobností, do kterých patří. Přirozeně existuje řada postav, které se můžete spřátelit, ale jsou to tyto postavy Bradavic, které mají záda.

Chcete -li se dozvědět ještě více o hře, doporučujeme, abyste si prohlédli náš průvodce datem vydání Bradavice Legacy Switch, ve kterém prozradíme informace o příběhu, světě a o tom, co můžete udělat – neočekávejte žádný dědický famfr Populární minulý čas zde není v nabídce.

Anywho, pojďme bibbidi-bobbidi-boo na Bradavice Legacy Companions.

Bradavice Legacy Companions - Natasi proti tmavě modrému pozadí v jejích nepřátelských róbách

Natasi Onai

Dům: Nebelvír

My Gryffin-adore Natasi, protože jsou to divoký a loajální jedinec, který miluje dobrodružství a je statečnou duší, která silně věří v spravedlnost.

Bradavice Legacy Companions - Poppy v jejím hufflepuffových róbách proti tmavě modrému pozadí

Poppy Sweeting

Dům: Hufflepuff

Zdá se, že mák žije podle svého příjmení, když vypadá jako zlatíčko se srdcem zlata, když drží hlubokou lásku k magickým tvorům, a její laskavý a čistý srdce se shoduje s stejným zápalem (je to překvapivé, že z dědinských domů z Bradavic , její je hufflepuff).

Bradavice Legacy Companions - Sebastian ve svých Zmijozelských róbách proti tmavě modrému pozadí

Sebastian Sall

Dům: Zmijozel

Sebastian je jedním z vašich potenciálních společníků a je součástí nechvalně známého domu Zmijozel (dva členové týmu PT se velmi těší na připojení k tomuto domu). Pokud jde o jeho osobnost, víme, že je okouzlující, extrovertní a sebevědomý tváří v tvář nebezpečí. Je to také starostlivý jedinec, o čemž svědčí láska a obava, kterou má pro svou sestru, Anne.

Jeho sestra dvojčat je však nemocná a Sebastian věří, že tajemství a poslední naděje na nalezení léku leží v Bradavicích Legacy Dark Arts – bude zajímavé vidět, jak to v příběhu hraje roli, zejména proto, že víme, že Tři neodpustitelné kletby mají ve hře. Musíte se řídit jeho vedlejším úkolem, abyste odemkli některá neodpustitelná kouzel Bradavic.

Bradavice Legacy Companions - Amit proti tmavě modrému pozadí ve svém rouchu Ravenclaw

Amit Thakkar

Dům: Havraspár

Aspirující historik AMIT preferuje knihy a učení se nad několika vzrušujícími zážitky, ale můžete se na něj spolehnout na pomoc. Mezi jeho koníčky patří Stargazing a víte, že s sebou má nejnovější technologii v dalekohledu.

Tady to máte, všechno, co víme o věšných společnících Bradavic, podívejte se na náš průvodce v Bradavicích Merlin Trials. Zatímco čekáte, až hra spustí hru na Nintendo Switch, podívejte se na náš nejlepší průvodce her Harry Potter.

Bradavice Legacy během jeho vývoje přineslo značnou kritiku, hlavně kvůli skutečnosti, že tvůrce série Harry Potter, J.K. Rowlingová, v posledních letech učinila řadu transfobických poznámek o sociálních médiích.

Zatímco lavina potvrdila, že J.K. Rowling není „přímo zapojený“ do vývoje Bradavic Legacy, pracuje s „jejím týmem“ a Portkey Games, Warner Bros. Štítek věnovaný spuštění nových zkušeností inspirovaných j.K. Rowlingovy původní příběhy. V současné době není jasné, zda z prodeje hry vydělá jakékoli licenční poplatky, ale je pravděpodobné, že je založena na jejím původním těle práce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o transgenderových právech nebo půjčit svou podporu, doporučujeme vám, abyste si prohlédli Národní středisko pro rovnost transgenderu v USA a mořských panenách ve Velké Británii.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.