Stahování – Europa Universalis IV – Mod DB, nejlepší mody EU4 | PCGamesn

Nejlepší mody EU4

V současné době kompatibilní až do verze 1.31, ale není to savegame kompatibilní s předchozími verzemi mod.

Stahování – Europa Universalis IV

Dává vám kontrolu nad národem, který ho vede v průběhu let raného kolonialismu a vytvoří dominantní globální říši a poskytne vám bezprecedentní svobodu v tom, jak chcete vládnout svému národu, bezkonkurenční v jeho hloubce a historické přesnosti.

Přidejte soubory související se soubory RSS (0 – 30 ze 154)

Old_roman_rev

stará Verision of My Mod, pokud si přejete dokončit staré uložení

EUIV PHOENIXMOD

Toto je ukázka toho, jak jsme začali modifikovat Mamluk Nation a dát mu poslání obnovit starověký Egypt s Mamluks Vaše zpětná vazba je velmi vítána.

Více zaměstnanců více zábavy

Přidejte rozhodnutí, abyste rozhodli označit nepřítel některé „cheat“ možnosti (pro mě ladit, žádná záruka stability), nové vlastní nápady (OP a silné), nové nápady (OP.

Brave New Worlds 1.11

22. května 2023 Brave New Worlds Plně verze 1 Komentář

Nová aktualizace, která znovu vyvaluje Rusko a Skotsko, katastrofa nezávislosti a populace Malus s Merc Bonus pro koloniální národy, HRE Army Rewalance.

Europa Universalis IV (turecký jazykový balíček)

4. května 2023 Europa Universalis IV (turecký jazyk) jazykový balíček

Arşiv dosyasını indirip oyun klasörüne Çıkarmanız yeterli. Dlc’ler Dahil Değildir.

Idea Recated V8.2.1

16. dubna 2023 Idea Recaturing Full Version

Nakonec opravil událost Cristobal Colón, také změnil jižní Tirol z Německa (Rakousko) do Itálie.

Idea Recated V8.2.0

7. dubna 2023 Idea Recaturing Full Version

Rusové jsou něco. Janov a Benátky se navzájem nenávidí, stejně jako oni. Švédové jsou méně op (nádech).

Idea Recated V8.1.7

27. března 2023 Idea znovu zachycení plné verze

Nápady se znovu zamíchaly, jako obvykle; VJN Event-Crash (v MP) Opravena.

Složka MOD ROMANREVIVAL

Toto je mod zaměřený na byzantskou/římskou říši. V tomto mod budete moci modernizovat říši, modernizovat armádu, následovat Julian Steps.

Fall of Moors 1.4.3

6. listopadu 2022 plné verze plné verze Moors

Islámské svaté stránky (beta 0.7)

6. října 2022 Brave New Worlds Plná verze

Tento mod přidává svatá místa pro hlavní muslimská náboženství (šíit a Sunni) a zároveň udržuje základní muslimský mystic/legální mechanik. To je kompatibilní.

Brave New Worlds 1.10.3 „Nezastaví“ aktualizaci

12. srpna 2022 Brave New Worlds Plně verze 1 Komentář

Viz ChangeLog v úplném popisu níže. Je tu spousta věcí. Speciální katastrofy, pád mingu, více náboženství, více Mesoamerica, více reformy.

Fall of Moors v1.4.2

28. května 2022 plná verze plné verze Moors

Transoxiana

7. května 2022 Irishtransoxania plná verze

Transoxiana, na svém začátku, je ikonoklast irská kultura monarchie Crusader State, který se nachází hlavně v regionu střední Asie, tartary subkontinent.

Imperium Universalis 3.0.3 (břehy Egejského)

Aktualizace na Europa Universalis 4 verze 1.33. Nic nového.

Imperium Universalis 3.0.2.1 (pobřeží Egejského)

Oprava hotfix 3.0.2.1 nejnovější pro Mod Imperium Universalis

Rogmod demo

Toto je parní náplast, budu hrát nejvyšší. Neváhejte a oslovte, pokud chcete pomoci rozvoji tohoto mod.

Rogmod demo

Možná, že se mod, kdy byl vyroben, pravděpodobně nikdy nebude hotový, ale je součástí kouzla. také tento mod je můj NFT, takže ne stahujte. 😉

Idea Recated V8.1.6

4. února 2022 IDEA Zobrazení plné verze

Ano, jedná se o seriózní aktualizaci verze. Taky. Ano, toto je meme

Imperium Universalis 3.0.2

Závěrečná oprava pro verzi 3.0, opravuje všechny hlavní problémy a rovnováhu.

Imperium Universalis 3.0.1

Hotfix pro 3.0 s většinou většiny problémů.

Imperium Universalis 3.0

19. listopadu 2021 Imperium Universalis plná verze 1 Komentář

Konečně přišel dlouho očekávaný čas, Imperium Universalis verze 3.0 „Shores of Egean“ je konečně tu pro vás, abyste si užili a kompatibilní s.

Kobolds Rising – Anbennar submod

Kobolds Rising Mod přidává novou značku v oblasti Wyvern Coast, podobně jako značka Imperial Gnome; Místo toho, aby to byli trpaslíci, mají Kobolds.

Brave New Worlds 1.9 (pro 1.28.3) Aktualizace pekla (část 1)

4. října 2021 Brave New Worlds Plná verze

Tato oprava přidává satanismus jako náboženství a jeho základní mechaniku, jakož i několik dalších nových historických náboženství včetně bogomilistů (hlavní křesťan.

Imperium Universalis 2.4.2

Imperium Universalis 2.4.2 “Anshan” pro Europa Universalis verze 1.30.6, Uložit soubory jsou kompatibilní mezi 2.4.1 a 2.4.2. Tento mod má vlastní GUI.

Imperium Universalis 2.4.1

27. března 2021 Imperium Universalis plná verze 1 Komentář

Hotfix pro verzi 2.4.0. Tato verze není ukládána hra kompatibilní s 2.3.

Tenka Fubu V 0.1.1

Tato verze umožňuje hrát jako nezávislý Miyoshi.

Imperium Universalis 2.3.2

28. února 2021 Imperium Universalis plná verze 2 Komentáře

Umístěte v Paradox Interactive/Europa Universalis IV/Mods/Pokud máte problémy, upravte imperium-Universalis.Mod and Change Path = “C:/Users/Noah/Documents/Paradox.

Tenka Fubu V 0.1

Europa Universalis IV 1.30.x verze Tenka Fubu Mod

Tenka Fubu V 0.0

17. ledna 2021 plná verze Tenka Fubu

Toto je první verze s pouze klanem Toyotomi.

Nebyly nalezeny žádné soubory, které by odpovídaly zadaných kritérií. Doporučujeme vyzkoušet seznam souborů bez použitého filtru, abyste procházeli všechny dostupné. Přidejte soubor a pomozte nám dosáhnout našeho poslání předvést nejlepší obsah od všech vývojářů. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.

Nejlepší mody EU4

Kořenete Paradox’s Ultimate Historical Grand Strategy Game s těmito vynikajícími mody Europa Universalis.

Publikováno: 16. srpna 2023

Jaké jsou nejlepší mody EU4? S více než sedmi tisíci Europa Universalis 4 Mods – Horní stovka, z nichž má kdekoli mezi odběrateli 10 000 – 300 000 – pokus o vylepšení vaší hry se může zdát jako zastrašující zážitek. Naštěstí je těžké se pokazit s kvalitou komunity Modding pro Europa Universalis IV. Nějak se jim podařilo udělat již opakovanou hru více opakovaně, pokud si to dokážete představit.

Takže místo toho, aby se zabýval pouhým množstvím a kvalitou modů, podívejme se, jak snadné je vylepšit vanilkovou hru v celé řadě kategorií, aby se jakýkoli megalomaniac začal s plnějším zážitkem EU4. V minulých dnech byste museli chytit mody přímo z paradoxních fór a dostat se do plevelů umístění souborů sem a tam.

Naštěstí pro EU4 získávání modů se stalo stejně snadným jako nakupování na Amazon Prime díky integraci Steam Workshop. Možná najdete některé mody, které se stále hostí samostatně, ale všechny ty populární budou alespoň automaticky staženy do spouštěče, jakmile se přihlásíte k odběru. Podívejme se.

Europa Universalis 4 Mods

Zde jsou nejlepší mody EU4:

Voltaire’s Nightmare II

Jedná se o euro-zaměřený mod pro EU4, který nabízí šíleně podrobnou mapu, zvýšenou historickou přesnost a spoustu nových zemí, které si můžete vyzkoušet. Seznam oficiálních funkcí je docela šílený: rozšířená časová osa, která sahá zpět do ERA CK2 (od roku 1054) a táhne se směrem ke středu časové osy Victoria 3 (končící v roce 1871) znamená, že vaše hry budou dlouho, Vypadá to, že tvůrci zavedli nový obsah, aby to fungovalo.

Nové národní nápady, stromy mise, události a národní nápady jdou ruku v ruce s přepracovanými stávajícími funkcemi, jako je Empire of China a RUS. K dispozici je také spousta nových katastrof a budov. Popadněte to zde a mod je kompatibilní až do verze 1.32.

Široký výstřel z oblasti kolem Persie, spousta národů, které mapu rozdělovaly

Imperium Universalis

Udělejte krok zpět v čase do starověkého světa, kde se na obzoru staví dědictví Alexandra Velkého. Imperium Universalis je zlatým standardem celkových konverzních modů, které oživují svět 612BC v ohromujících a pečlivě prozkoumaných detailech.

Toto celkové apartmá má vše od změn mapy po dobové a národa vhodné události. Převezměte roli kterékoli ze stovek začínajících říší (nebo vytvořit jedno rozhodnutí) soupeřící s tím, aby se stal svou značkou, aby v tomto magnum opus opus přinesl civilizaci. Grafika je mimo srovnání a detaily tak hluboké, že si člověk může myslet, že člověk hraje imperátor: Místo toho Řím. By měla pracovat s verzí 1.32.

Veritas et Fortitudo

Druhá vlajková loď Total Conversion Mod. Působivá technická složitost Veritas et Fortitudo je stejně působivá jako M&T, ale také přebírá étos ponoření hráče do hlubokých linií a chuti. Opět se vše změní z grafického rozhraní na nápady na to, jak funguje vassal integrace. Hraní VEF a jakékoli další celkové konverzní mod je jako prožívání zcela nové hry. VEF způsobuje, že vanilková verze EUIV se cítí, jako by alfa sestavení a VEF je hotový produkt.

V současné době kompatibilní až do verze 1.31, ale není to savegame kompatibilní s předchozími verzemi mod.

Rozšířená časová osa Mod

Jednoduché, ale neuvěřitelně ambiciózní: Tento mod umožňuje hráči hrát od druhého roku našeho Pána do roku 9999. Na rozdíl od modů nekonečných času tento mod ve skutečnosti vytváří veškerou novou mechaniku, která odráží tento prodloužený časový rámec. Technologie jsou vylepšeny tak, aby odpovídaly dlouhému rozpětí a každé jednotlivé datum je plné zkoumaných politických a národů, což z něj činí děsivě přesné zobrazení času od Říma (s výjimkou budoucnosti).

Stačí být na pozoru před poněkud nevýraznou mechanikou, když se Mod vytáhne, když dosáhnete moderní doby. K dispozici zde a kompatibilní s verzí 1.32.

Řecko na pozadí s EU4

Variace myšlenky

Musí mít pro jakoukoli hru EUIV. Tento mod vytvoří důkladně nový nápad a výběr politiky, který prohlubuje hru a přidává nuanci rozhodnutí hráčů. Myšlenky mohou nejen odrážet, kde hráč chce vzít svůj národ, ale také přidává podpůrné prvky v politikách a budovách, které tyto změny doplňují.

Variace myšlenky také zvyšuje počet nápadů, které může národ vzít (při současném snížení bonusů za účelem zachování rovnováhy) umožňující více přírůstkové, ale velmi přizpůsobenější zkušenosti.

Vylepšení grafické mapy

Toto je grafický mod, který místo toho, aby se místo toho snažil vylepšit stávající styl. Je vybaven novým HD terénním texturám, lépe vypadající roční období, lepší vodní GFX, silnější písmo pro země a provincie a snadněji viz země, provincie a státní hranice.

Je to určitě kompatibilní až do verze 1.30, a možná i pozdější verze, ale má také několik variant sub-Mod, které se mohou kombinovat s jinými mody nebo rozšířit různé sady funkcí.

Střel Evropy s vyskakovacím objemem uprostřed

Theatrum Orbis Terrarum

Tot je nádherný mapový mod, který vzrušuje smysly a vytáhne hráče přímo do estetiky období. Toto je mod, který je třeba vidět a nejen popsat. Přesto i se všemi těmito grafickými vylepšeními tento mod šíleně zlepšuje výkon spíše než přetíží naše GPU s jeho lepší grafikou. Zázrak a mistrovské dílo, je to jako být před Truemapem tohoto herního světa.

Původní mod je kompatibilní až do verze 1.28, ale někdo jiný vytvořil 1.32 Kompatibilní verze.

EU4 hudební mody

Od dohledu k zvuku nepodceňujte, jak pohlcující je hrát EUIV s hudbou nebo vhodným kulturou. Zatímco Paradox odvedl vynikající práci při vytváření soundtracku pro hru, je to upřímně jen emulace dobové hudby.

Je to, jako by Hollywood napsal soundtrack do historie. Už ne! Můžete si dostat ruce na skutečnou dohodu a cítit se jako ten vítězný, ale kultivovaný dobyvatel prostřednictvím klasického a barokního hudby a dynamického kultivovaného hudebního modu.

Jak MOD EU4

Zkontrolujte, zda Mod je aktuální s nejnovější opravou. Jakmile vyjde nová expanze, možná budete muset počkat několik dní, týdnů nebo dokonce měsíců, dokud nebude aktualizován mod. Naštěstí vám EU4 dá varování, pokud se chystáte načíst mod, který není aktuální. Každý mod vám také řekne v boční nabídce, pokud vyžaduje určitý DLC.

Příbuzný: Kompletní průvodce po EU4 DLC.

Můžete vždy Vraťte zpět svou verzi Pokračovat ve své kampani. Zkontrolujte stránky MOD na Steam nebo Paradox Fóra o tom, jak to udělat, protože by se to mohlo lišit pro každou mod a verzi hry. Pokud vše ostatní selže, požádejte o pokyny v vláknech komentářů!

Zkontrolujte, zda jste vybrali mody jsou kompatibilní s ostatními mody, které jste stáhli. Tato informace se obvykle nachází na stránce každého mod, protože obvykle uvádějí, s nimiž jsou mody schopny běžet. Pamatujte, že většina modů není kompatibilní s Ironmanem. Pokud lovíte úspěch, musíte najít ty mody, které vám řeknou na jejich popisech, že jsou Ironman kompatibilní.

Tyto mody jsou prezentovány pouze jako stojící příklady tras, které lze vzít k hledání nového zážitku EU4. Ať už se jedná o vylepšení nebo něco zcela nového-úplná revize nebo malá mechanická nebo kosmetická změna, komunita Modding představuje celou řadu dobře vytvořených nabídek.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.