Stahovatelný obsah – Total War: Warhammer Wiki, hodnocení nejlepší a nejhorší totální válka: Warhammer 2 DLC | PC hráč

Hodnocení nejlepší a nejhorší totální války: Warhammer 2 DLC

Obsah ke stažení také známý jako je extra obsah vytvořený Creative Assembly pro totální válka: Warhammer Game Series, mimo hlavní herní trilogii. DLC by neměl být zaměňován s mody.

Obsah ke stažení

Obsah ke stažení také známý jako je extra obsah vytvořený Creative Assembly pro totální válka: Warhammer Game Series, mimo hlavní herní trilogii. DLC by neměl být zaměňován s mody.

 • Některé DLC musí být zaplaceny (placená DLC).
 • , Free-LC.
  • . .
  • V jiných případech musí být obsah zdarma stažen ručně na páře. Např.: Bretonnia je zdarma, ale musí být stáhnout prostřednictvím Steam.

  Vezměte prosím na vědomí, že všechny závody, pánové a jednotky DLC se stále objeví v režimu kampaně, abyste bojovali proti/zapojili do diplomacie, i když si je nekoupíte.

  Prosím také poznamenejte: Všechny DLC lze zakoupit nezávisle na Warhammer 3. To znamená, že si můžete zakoupit jakýkoli DLC a bude fungovat s Warhammer 3 – i když nevlastníte žádnou z dalších dvou předchozích her.

  Obsah

  • 1 typy DLC
   • 1.
   • .
   • .2 Aktualizace DLC a obsahu zdarma
   • 3.
   • 3.2 Aktualizace DLC a obsahu zdarma
   • .1 placená DLC
   • 4.

   Recenze expertů GameSpot

   Typy DLC [| ]

   Creative Assembly vydala blogový příspěvek s podrobnostmi o typech DLC, který by byl k dispozici pro Total War: Warhammer. [1]

   • Free-LC
   • Lord Packs (obsahují 2 nové legendární pány, nové jednotky a pluky proslulé)
   • Kampaně (obsahují nový závod doplněný legendárními pány, jednotkami atd.). Původně měly do nich mini-kampaně, ale do budoucna již nebudou mít mini kampaně a místo toho budou mít více legendárních pánů, funkcí a polštiny.

   V červenci 2017 vydala CA blog týkající se bonusů pro rané adopter a DLC pro Total War: Warhammer II. Na blogu popsali bonus Early Adopter Bonuse pro TW2 (což se ukázalo jako Norsca) jako závodní balíček, a uvedli, že by to bylo v souladu s balíčkem závodu Chaos Warriors nebo Bretonnia, pokud jde o obsah. Pak uvedli, že do budoucna by „velké DLC“ (odlišné od závodních balíčků) obsahovaly nový závod a čtyři legendární lordy. To bylo v reakci na zpětnou vazbu hráče na minulých DLCS. [2]

   . . [3]

   . . Nemyslím si, že jsme někdy použili frázi „závodní balíček“ pro wh2 dlc.”[4]

   . [5]

   Dne 6. července 2018 zástupce CA uvedl, že další balíček kampaní (který se ukázal jako kletbu pobřeží Vampire) pro TWW2, bude venku „později v roce“ a že další Lord Pack (který se ukázal Být prorokem a Warlockem) by bylo v roce 2019. [6]

   V blogu FAQ pro Total War: Warhammer III, CA uvedla, že bude existovat „závodní balíček“ pro TWW3 jako bonus za časný adopter (zdarma hráčům, kteří hru předem objednávají nebo si koupí během prvního týdne vydání, ale jinak je to jinak, ale jinak je placená DLC). [7]

   .

   Warhammer 1 DLC [| ]

   .

   Placené dlc [| ]

   název
   Chaos Warriors Race Pack Race Pack 2016, 24. května Přidává válečníky Chaosu jako hratelnou frakci v kampani Old World, multiplayer a vlastní bitvy.
   Krev pro bůh krve Grafické efekty 2016, 30. června . Pokud to hráči vlastní, dostanou krev pro Blood God II zdarma.
   Volání bestmen Pack kampaně 2016, 28. července Přidává Beastmen jako hratelný závod v kampani Old World a jejich vlastní mini-kampaň na oko.
   Lord Pack .
   Král a válečník Lord Pack Odkaz Přidává klan subfactions angrund a křivý měsíc vedený Belegarem a Skarsnikem, stejně jako nové jednotky pro trpaslíky a Greenskins.
   Pack kampaně 2016, 8. prosince Odkaz Přidává dřevěné elfy jako hratelný závod v kampani, multiplayer atd. Přidává sezónu kampaně Revelation.
   Race Pack 2017, 10. srpna .

   Zdarma aktualizace DLC a obsahu [| ]

   název Datum vydání Oprava/aktualizace Odkaz
   2016, 30. června Aktualizace 1 Přidáni krevní rytíři jako nová jednotka pro počty upíra.
   Amber Wizard 2016, 28. července Aktualizace 2 Není nutné stahovat Přidali Amber Wizards jako nový hrdina pro říši, stejně jako tradice zvířat pro říši a Beastmen.
   Vlad von Carstein 2016, 9. září Aktualizace 3 Není nutné stahovat Přidal nový legendární lord Vlad von Carstein k počtu upírů.
   Zdarma na páře Přidává nový legendární lord Wurrzag, který vede novou sub-fakultu Greenskins, krvavý handz.
   Noví válečníci jednotek Chaosu 2016, 20. října Přidáni ctižádostiví šampióni, chaos divoký manticore k válečníkům chaosu
   Šedý Čaroděj 2016, 8. prosince Aktualizace 5 Zdarma na páře Přidá nový hrdinový šedý průvodce do říše
   Aktualizace 5 Zdarma na páře Přidává nový hrdina Jade Wizard do říše
   2016, 8. prosince Aktualizace 5 Přidal nový legendární lord Morghur Shadowgave a Harpies Unit pro Beastmen
   2017, 19. ledna Zdarma na páře . Grombrindal byl dříve k dispozici jako součást zvláštní propagace, viz článek pro podrobnosti.
   Bretonnia .
   Isabella von Carstein Aktualizace Bretonnia Zdarma na páře Přidává von Carstein Fraction, s legendárním lordem Isabellou von Carstein. Migruje Vlad von Carstein do frakce von Carstein.
   Krell “starý přítel” 2017, červenec Není nutné stahovat Přidává hrdinu Wight King Krell jako vyvolatelný spojenec Heinricha Kemmlera z upířího počtu.
   30. narozeninové pluky renomované 2017, 10. srpna Celkový válečný přístup Přidává několik pluků renomovaných do závodů DLC a Free-LC. To vyžaduje registraci pro totální válečný přístup.
   Aktualizace nadace 2017, 10. srpna Aktualizace nadace .

   Propagační obrázek FLC pro hru 1

   Warhammer 2 DLC [| ]

   Placené dlc [| ]

   název Typ Datum vydání Parní obchod Obsah
   Krev pro krev boha II Odkaz Přidává různé účinky krve, gore a rozpadu do bitvy. Tento DLC je .
   Rise of the Tomb Kings Pack kampaně 2018, 24. ledna Odkaz Přidává hrobky jako hratelný závod v kampani a multiplayeru, se 4 legendárními lordmi.
   2018, 31. května Odkaz Přidá Alarielle The Radiant k vysokým elfům a Crone Hellebron k temným elfům, ve svých vlastních frakcích, spolu s několika novými jednotkami, ROR a mechanika.
   Pack kampaně 2018, 8. listopadu Odkaz Přidává závod Vampire Coast do kampaně a multiplayeru, se 4 legendárními pány ve svých vlastních frakcích.
   Lord Pack Odkaz Přidává Tehenhauin vedoucí kult Sotek pro ještěrky a Ikit Claw vedoucí klan Skryre pro Skaven, spolu s novými jednotkami a ROR.
   Hunter a zvíře 2019, 11. září Odkaz Přidává Nakaiho Wanderera vedoucího ducha džungle pro Lizardmen a Markus Wulfhart vedoucí Huntsmarshal’s Expedice pro říši, spolu s novými jednotkami a ror.
   Odkaz .
   2020, 21. května Odkaz Přidává Eltharion vedoucí Yvresse pro vysoké elfy, a Grom the Paunch vedoucí zlomená sekera pro Greenskins, spolu s novými jednotkami a ror.
   Zkroucené a soumrak Lord Pack 2020, 3. prosince Odkaz .
   Ticho a zuřivost Odkaz Přidává Taurox vede k frakci zvířete a oxyotl vede frakci ještěrky.

   Zdarma aktualizace DLC a obsahu [| ]

   název Typ Datum vydání Oprava/aktualizace Obsah
   Nová kampaň,
   Nové frakce pro více hráčů
   2017, 26. října Aktualizace smrtelných říší Poznámka: Vyžaduje vlastnictví první i druhé hry. Přidává kampaň Mortal Empires, která kombinuje obsah z Tw1 a TW2. Frakce z TW1 nyní hratelné ve více hráči TW2.
   2017, 14. prosince Aktualizace represů . .
   Nový legendární pán Aktualizace Tomb Kings Zdarma na páře .
   Kroky Ishy 2018, 14. února Zdarma na páře . .
   Zdarma na páře .
   Oživení aktualizace Aktualizace obsahu Oživení aktualizace . Nový bezplatný obsah a aktualizace pro trpaslíky, Dark Elves, Norsca, Skaven a The Mortal Empires Campaign.
   Sword of Khaine Nový předmět 2018, 31. května Oživení aktualizace Žádné samostatné stahování. Přidán speciální meč khaine položky v režimu kampaně s významem pro elfské frakce.
   Kostní gigant 2018, 31. května . .
   Kharibdysss Nová jednotka 2018, 21. června Aktualizace Kharibdysss . Přidá novou jednotku Kharibdysss Monster pro Dark Elfy, pro lidi, kteří vlastní královnu a Crone.
   Lokhir Fellheart Aye-aye! Náplast Zdarma na páře Přidává nový legendární lord Lokhir Fellheart k temným elfům, což vede požehnané strašidelné subfakce.
   Krevní linie Aktualizace obsahu 2018, 8. listopadu ! . Nový bezplatný obsah a aktualizace pro počty upírů v kampani Mortal Empires – přidává funkci Bloodlines.
   Tiktaq’to Nový legendární pán Doomsayers Aktualizace Zdarma na páře Dělá Tlaqua hratelnou subfakci, vedeno Tiktaq’to.
   Aktualizace Bretonnia Doomsayers Aktualizace Žádné samostatné stahování Nové funkce kampaně pro Bretonnii v smrtelných říších: sliby a troths
   Lord Kroak Žádné samostatné stahování Nové funkce kampaně pro Lizardmen: Lord Kroak.
   Ametyst Wizard 2019, 16. května Žádné samostatné stahování Nový hrdina pro říši v smrtelných říších: Ametyst Wizard.
   GOR-ROK 2019, 11. září Zdarma na páře Nový legendární pán pro Lizardmen: Gor-Rok, který vede frakci Itza.
   Žádné samostatné stahování Nové funkce kampaně pro Empire in Mortal Empires.
   Gotrek a Felix 2019, září . Nový lord a hrdina pro Bretonnii, říše, trpaslíci. .
   Nový legendární pán Lektvar aktualizace rychlosti Zdarma na páře .
   Imrik Nový legendární pán ! Aktualizace Nový legendární pán a hratelná frakce pro vysoké elfy.
   Catchweb Spidershrine 2020, 21. května ! Zdarma na celkové válečné přístupu Nová hora pro Greenskins Goblin Great Shaman.
   Zavolejte na Waaagh! Aktualizace obsahu 2020, 21. května ! Žádné samostatné stahování ! mechanik pro Greenskins
   Nový hrdina 2020, 28. května ! Aktualizace Přidává nový černý Orc Big Boss Hero pro Greenskins a propaguje Prodej na Steam.
   2020, 3. prosince Asrai Resurgent Aktualizace Nový legendární lord a frakce dřeva bude k dispozici v smrtelných říších pro ty, kteří vlastní Warhammer I a II, stejně jako původní říši dřevěných elfů DLC.
   Náčelník Nový hrdina 2020, 3. prosince Asrai Resurgent Aktualizace Přidá nový náčelník hrdiny pro Skaven a přichází vedle nové opravy.
   Kapitán Glade Nový hrdina 2020, 3. prosince Zdarma na celkové válečné přístupu Nový hrdina FLC k dispozici pro dřevo elfy (musíte vlastnit říši dřevěných elfů nebo Twisted a The Twilight pro přístup ve hře)
   Rakarth Nový legendární pán 2021, 18. března Aktualizace Rakarth Zdarma na celkové válečné přístupu Frakce má nový legendární lord a frakce Dark Elves Legendary Lord and Fraction dostupný ve Vortex and Mortal Empires.
   Aktualizace Hammers & Herdstones Zdarma na celkové válečné přístupu
   Thorek Ironbrow 2021, 14. července Aktualizace Hammers & Herdstones Zdarma na páře Nový legendární pán pro trpaslíky
   Žoldáci 2021, 14. července Zdarma na celkové válečné přístupu Žoldáci k dispozici pro všechny frakce k náboru

   Warhammer 3 DLC [| ]

   Placené dlc [| ]

   Typ Datum vydání Parní obchod
   Ogre Kingdoms (DLC) Race Pack 2022, 17. února Odkaz Přidává ogre království hratelný závod se všemi jedinečnými jednotkami a mechaniky, se 2 legendárními pány, každý s vlastní frakcí. .
   Krev pro krev boha III Odkaz Přidává různé účinky krve, gore a rozpadu do bitvy. volný, uvolnit Pokud hráči vlastní buď krev pro bůh krve nebo krev pro krev boha II. Stejně tak vlastnit tento DLC automaticky odemkne tyto další dva, pokud je hráč již nevlastní.
   Chaos Chaos Lord Pack 2022, 23. srpna Odkaz .
   2023, 13. dubna Přidá 3 nové frakce Chaos Twarfs s legendárními lordmi, legendárním hrdinou, novými jednotkami a pluky proslulé.
   Lord Pack Přidá 3 legendární lordy a doprovodné jednotky pro Tzeentch, Kislev a Grand Cathay
   Thrones of Decay Lord Pack
   Lord Pack Jaro 2024 Přidá 3 legendární lordy a doprovodné jednotky pro Slaanesh, TBA a TBA

   název Datum vydání Oprava/aktualizace Odkaz Obsah
   Pluky bezplatného LC renomování I Nový ROR Aktualizace 1.2.0 Není nutné žádné samostatné stahování Přidán 1 nový ROR každý do Kisleva, Cathay, Ogres, Khorne, Nurgle, Tzeentch a Slaanesh.
   Free-LC Regiments of Renowd II Nový ROR 2022, 30. června Aktualizace 1.3. Není nutné žádné samostatné stahování Přidán 1 další nový ROR každý do Kisleva, Cathay, Ogres, Khorne, Nurgle, Tzeentch a Slaanesh.
   ,
   Nové frakce pro více hráčů
   .0 Není nutné žádné samostatné stahování Poznámka: Zvláštní požadavky, podrobnosti viz článek kampaně. . .
   2022, 23. srpna Aktualizace 2. .
   Stínová legie / be’lakor Nová hratelná frakce / legendární pán 2022, 23. srpna Aktualizace 2.0 Není nutné žádné samostatné stahování
   Warriors of Chaos Rework Přepracování závodu . Není nutné žádné samostatné stahování Válečníci chaosu se zcela přepracovali od základů, aktualizace grafiky, více zbrusu novou mechaniku a již není horda
   Pluky bezplatného LC Renownu III 2022, 19. října Aktualizace 2.2. Není nutné žádné samostatné stahování .
   Ulrika Magdova Nový legendární hrdina 2023, 13. dubna Aktualizace 3. Přidání legendárního hrdiny náborovatelného frakcemi Empire a Kislev
   Zrcadlo šílenství Nový herní režim 2023, 13. dubna .0 Není nutné žádné samostatné stahování Dva nové herní režimy, zkoušky osudu a nekonečný portál
   Free-LC pluky renomované IV 25. května 2023 ..0 Není nutné žádné samostatné stahování Přidán 1 další nový ROR každý do Kisleva, Cathay, Ogres, Khorne, Nurgle, Tzeentch a Slaanesh.
   Harald Hammerstorm Nový legendární hrdina 25. května 2023 Aktualizace 3.1.0 Přidání legendárního hrdiny náboru Warriors of Chaos Fractions
   Nový legendární hrdina 2023, 31. srpna .0
   Nový legendární hrdina Zima 2023 Aktualizace 5.0 Není nutné žádné samostatné stahování
   TBA Nový legendární hrdina .0 Není nutné žádné samostatné stahování

   1. ↑ https: // www.totální válka.com/blog/celkový válce-warhammer-downloadable-obsah-blog
   2. .totální válka.com/blog/časný a adopter-post-launch
   3. ↑ https: // www..com/blog/Tomb-Kings-Anonoucement
   4. .reddit.
   5. ↑ https: // twitter.com/totalwar/status/1003991380635607040
   6. ↑ https: // www.reddit.com/r/totalwar/komentáře/8wiiv8/to_add_to_te_recent_skavenleak_which_seem_to_tell/e1vryzr/?
   7. ↑ https: // www..com/blog/celkový válce-warhammer-iii-faq/

   Hodnocení nejlepší a nejhorší totální války: Warhammer 2 DLC

   Od zlých vědců Skaven po obří bronzové býky, tady je to, co byste si měli koupit.

   Skaven Lord

   PC Gamer se umístil na hodnocení jsou naše směšně komplexní seznamy nejlepších, nejhorších a vše mezi tím z každého rohu PC Gaming.

   . Creative Assembly strávilo poslední čtyři roky rozšířením a nyní existuje velký seznam DLC, který má procházet. . .

   . Vždy je tu alespoň něco, ať už je to nový lord, jednotka nebo frakční mechanik, který otřásá meta a dělá DLC v hodnotě punt. Existuje mnoho doplňků, které jsou stejně zásadní, takže místo toho, aby místo individuálně hodnocení každého DLC byly umístěny do úrovní.

   Rise of the Tomb Kings byl prvním z úplných expanzí Warhammer 2, a proto je v tomto seznamu mnohem masivnější než mnoho DLC. Představuje to hnijící hrobky, banda mumifikovaných darebáků až k ničemu. . .

   . A je mnohem snazší sestavit velké armády plné těchto věcí, díky neexistenci nákladů na nábor a údržbu. . To také znamená, že můžete podstoupit větší rizika, protože ztráta armády není zdaleka tak velká dohoda, jako by to mohlo být při hraní dalšího závodu. .

   Prokletí pobřeží upíra

   Jediná další plná expanze Warhammer 2 je také nemrtvá tematická. Prokletí upírského pobřeží přináší Bloodsuckers do Warhammer 2, ale na rozdíl od jejich ušlechtilých protějšků z první hry tato banda chůzí mrtvoly milují trochu pirátství. .

   Stejně jako Kings Tomb Kings mají i tyto pirátské upíry také vlastní hledání a jedinečné systémy v oku kampaně Vortex. Schopnost vytvořit tajné pirátské zátoky připomíná faul Skaven Undercies, generování hotovosti a více nechvalně, z nichž druhá je nezbytná pro vítězství v kampani. To je také závod pro vás, pokud chcete více zbraní ve Warhammer 2. .

   Smrtelná říše

   Ačkoli technicky bezplatné DLC, smrtelná říše vyžadují, aby obě hry hrály, ale stojí za to koupit původní Warhammer, i když nemáte v plánu hrát prostřednictvím vanilkové kampaně. To, co dělá, je squash jak starých i nových světových map, s několika řezy, aby vytvořil směšnou mega mapu, na které se koná kampaň Gargantuan Mortal Empires.

   . Je to naprostá válka: Warhammer Unshackled. . . .

   A-Tier

   Ticho a zuřivost

   . Revitalizuje rasu, která byla dlouho ignorována – v tomto případě je Beastmen – z odpadu do jednoho z nejlepších, a dělá to fanoušky ještěrků smutných. . Ale stále patří do této úrovně, protože bestii jsou zpět, zlato.

   Nový vůdce Beastmen, Taurox, je požehnán jednou z nejlepších kampaní hry, posílený závratnou dynamikou. Pokud chcete celkovou válku v celkové válce, je to chlala, se kterým budete chtít hrát. . . Přináší s sebou několik skvělých jednotek, jako je lord Beastly Doombull, a absolutně groteskní Jabberslythe, slizký, jedovatý ropucha. Měl bych dodat, že zatímco jeho protějšek Lizardman Oxyotl má kampaň svin.

   . Jistě, jsou velmi slabí v malém počtu, voní hrozně a absolutně jíst děti, ale všichni máme nedostatky. . Představuje nového vůdce Skaven a Lizardmenů, frakce a jednotky, a přestože to určitě stojí za to se podívat, pokud jste fanouškem váhy, opravdu to dostáváte pro další krysy.

   Sběr klanu Skryre a jeho vůdce Ikit Claw vám umožní prozkoumat vynalézavější stránku Skaven, což vám umožňuje přístup k zakázané dílně. . . Je to absurdní. Kromě toho je tu doomsphere, bomba, která může být postavena v Skaven Undercies, schopná úplně zničit netušící osídlení výše. Každá další jednotka a mechanik je novým potěšením, a pokud máte nějaký zájem hrát nejlepší závod hry, je to pro vás DLC.

   Twisted & the Twilight

   V prvním Warhammeru byl Wood Elf DLC skutečným vrcholem, který sérii zpevnil jako nejvíce experimentální shromáždění Creative Assembly. .

   Skaven jsou, jako vždy, divní a úžasní, ale Throt the Neclean a Clan Moulder mají hodně společného se svými protějšky z Proroka a Warlocka, a proto se necítí tak vynalézavě. Dřevěné elfové jsou o něco jedinečnější, i když ne tak šílenější, s dvojčatami Dragon-Riding sloužící jako vůdce dva v jednom. Padají pouze v bitvě, pouze pokud jsou oba hotovi, což jim dává spoustu setrvačné síly. . Forge of Daith Unique Mechanic je trochu zklamáním, ale v podstatě jen jen rozdávání některých náhodných položek v celé kampani.

   First Lords Pack Warhammer 2 sleduje soupeření mezi Alarielle z vysokých elfů a Hellebron Temných elfů. . . .

   Oba mají užitečnou jedinečnou mechaniku, i když jim chybí kreativita některých pozdějších DLC doplňků. . . Může to být zastíněno rozšiřujícími rozšířeními, ale je snadné jej doporučit každému, kdo chce hrát špičaté uzel.

   C-Tier

   . Malus Darkbladeův majetek, kde dovoluje démonu převzít jeho mysl, zmocňuje ho, zatímco poškozuje jeho armádu, zní jako velká hazard, ale náklady jsou prostě příliš brutální. . Clan Skaven Eshin může mezitím očistit celé frakce stisknutím tlačítka, což je stejně nudné, jako je mocné.

   Navzdory tomu je tu ještě dost doporučit. .

   Warden & the Paunch

   Jako fanoušek Gobbos a Orcs s touhou udeřit každý vysoký elf do obličeje, tato DLC se pro mě cítí vyrobena. . Celá jeho dohoda je nalezení receptů a ingrediencí porážkou nepřátel, které lze proměnit v svátky, které zmocňují frakci a její armády. Je to skvělý systém.

   . Dvojice kampaní je silně propojena, a to se cítí jako jeden z nejvíce soudržných DLC. Tak proč je to v této úrovni? . . Bylo to už měsíce a stále se zdá být problém.

   The Hunter & The Beast

   . Je to stále DLC, který si budete chtít vybrat, pokud máte rádi hraní říše v novém světě, protože druhou frakcí je imperiální expediční síla se spoustou velkých zbraní a zálibou pro lov dinosaurů.

   . Jednotky říše na dálku jsou také masivní požehnání a je to dobrá volba, pokud chcete své nepřátele rozzuřit spoustou přepadení. Obě kampaně jsou bohužel trochu sloganem, s novou mechanikou představující více problémů, než řeší.

   Z-Tier

   Krev pro krev boha 2

   Tradiční Gore DLC z celkové války je i nadále obrovským zklamáním. . Sotva si všimnete demontáže a krev je tak bezdůvodná, že prostě vypadá hloupě a nakonec skrývá vaše výrazné jednotky. Je to v podstatě jako převrácení láhve mephistonu červené po celé vaší armádě. .

   PC Gamer Newsletter

   .

   Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.