Star Wars Jedi: Aktualizace Fallen Order Aktualizace přidává novou hru plus, bojové výzvy, je ve Star Wars Jedi: Fallen Order? Herní voyagery

Je tam ng ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Je to proto, že režim vám umožní začít se všemi schopnostmi a upgrady, které jste odemkli. Díky čemuž se budete cítit exponenciálně silnější a budete si moci užít svůj charakter na vysoké úrovni. Je to proto, že ve většině nových herních cyklů, v době, kdy naše postava dosáhne maximální síly, hra končí.

Star Wars Jedi: Fallen Order Aktualizace přidává novou hru plus, bojové výzvy

Obrázek pro článek s názvem Star Wars Jedi: Fallen Order Aktualizace přidává novou hru plus, bojové výzvy

Dnes je vytvořeno Hvězdné války svátek, ale nová aktualizace pro Star Wars Jedi: Fallen Order je ve skutečnosti velmi reálný. Oprava zdarma přidává nový režim hry plus, bojové výzvy, další kosmetika a spoustu možností upgradované přístupnosti.

Kde vám mnoho her umožňuje přenášet schopnosti do druhé hry, Star Wars Jedi: Fallen Order Většinou si jen zachovává estetické možnosti. Nová Journey + vám dává šanci znovu přehrát děj se všemi kosmetikou, kterou jste dosud odemkli, jako jsou díly světelného meče, ponchos a BD-1 Paint Jobs. Zahrnut je také nový inkvizitorský outfit a také příslušné designy červeného světelného meče a rutil založené na těch nabízených v Disney Parks.

Existuje ng+ ve Star Wars Jedi: Fallen Order?

Existuje ng+ ve Star Wars Jedi: Fallen Order?

Herní voyagery

Hlavním rysem her podobných duši je jejich mechanik NG+. Star Wars Jedi: Fallen Order vyžaduje hodně inspirace ze softwarových her, tolik z vás by se mohlo zajímat, jestli má ng plus. V tomto článku se tedy snažíme přesně odpovědět na tuto otázku.

Ano, ve Star Wars Jedi: Fallen Order s názvem New Journey Plus je nový režim hry Plus (NG+). Režim vám umožní zahájit novou hru se všemi schopnostmi a upgrady, které jste odemkli přes přehrávání a nabízí vyšší úroveň obtížnosti pro další výzvy.

Chcete -li se dozvědět více o novém režimu hry Plus ve Star Wars Jedi: Fallen Order, podívejte se na zbytek tohoto článku.

Nová cesta plus ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Fallen objednávka ng+

Ačkoli není původně zahrnut, on 4. května 2020, Do padlé objednávky byl přidán nový herní režim. Tento režim byl nazýván New Journey Plus a byl padl na Order, který se stal populární novou hrou plus režim nalezený v mnoha moderních hrách. Zejména s cílem replikovat styl Ng+ v duších podobných hrách.

V New Journey Plus můžete přehrát celou hru z dokončeného souboru uložení. Fallen Order vám umožní udržet Všechny klíčové odemknutí a dovednosti Možná jste se shromáždili v předchozí nové hře. Režim může být pro fanoušky Fallen Order návykově zábavný.

Je to proto, že režim vám umožní začít se všemi schopnostmi a upgrady, které jste odemkli. Díky čemuž se budete cítit exponenciálně silnější a budete si moci užít svůj charakter na vysoké úrovni. Je to proto, že ve většině nových herních cyklů, v době, kdy naše postava dosáhne maximální síly, hra končí.

Takže nová Game Plus nebo New Journey Plus in Fallen Order, působí jako způsob, jak se vydat divoce se silou a silou, kterou jste nahromadili během vašeho času ve hře. Dalším zajímavým aspektem je zvýšená obtížnost, což bude znamenat agresivnější nepřátele a větší rozmanitost setkání.

Jak odemknout novou cestu plus

Začněte novou cestu plus Star Wars Jedi: Fallen Order

Pokud se vám líbí hraní padlé objednávky a chcete zažít více hry, budete chtít odemknout New Journey Plus. Chcete -li to udělat porazit hru na jakékoli obtíže. Pokud tak učiníte, označí tento konkrétní uložený soubor jako úplný. Budete vědět, že k tomu došlo, pokud vás to pokaždé dává těsně před poslední bitvou.

Ujistěte se, že jste svou hru aktualizovali Patch 1.09 nebo do jakékoli verze, která byla poté vydána. Jakmile provedete výše uvedený, měli byste najít novou možnost s názvem START A NOVÁ Journey + kromě načítání existující cesty nebo spuštění nové.

Který odemkne přenos na New Journey Plus

Během svého přehrávání budete Sbírejte mnoho různých položek a schopností ve Fallen Order. Až začnete svou novou cestu a mnoho z těchto věcí bude přeneseno do vaší nové hry. Tyto věci zahrnují:

  • Kůže, části světelného meče a všechny otevřené truhly
  • Všechny barvy světelného meče
  • Všechny odemčené dovednosti

Bohužel Cal nebude mít všechny své síly na začátku New Journey Plus. Bude také Nebudete je používat ani žádné upgrady získané pro ně. Když je přirozeně odemkne v průběhu hry, to je, když bude moci tyto schopnosti znovu využít.

To jsou všechny položky a schopnosti, které lze převést na New Journey Plus v Fallen Order.

Ng+ bonus

Ng+ Star Wars

Poslední důležitou výhodou, kterou můžete obdržet, když začnete novou cestu plus. Odemknete nový Inkvizitor oblečení, a Cal Kestis dostane a Červený světelný meč. Na celé své nové cestě plus přehrávání budete moci aktivně aplikovat tyto doplňky do vaší uložené hry.