Star Wars Jedi: Survivor – Jak dosáhnout nejvyššího bodu v Harvest Ridge (Barn Puzzle), Star Wars Jedi Survivor Harvest Ridge Barn Puzzle Solution | PCGamesn

Star Wars Jedi Survivor Harvest Ridge Barn Puzzle Solution

Zpátky venku, zabijte ne nepřátele droidů střežící stodolu. Podívejte se jen na stranu, abyste našli více Nekkos. Jezdit na jednom a udělat dvojitý skok následovaný nástěnným během, abyste dosáhli vyšší římsy. Poté můžete použít tah Force k otevření boku střechy.

Star Wars Jedi: Survivor – Jak dosáhnout nejvyššího bodu v Harvest Ridge (Barn Puzzle)

Harvest Ridge je území nalezené v oblasti Ramblerova Reach na Koboh. Najdete to severně od kantény a je označena snadno rozlišenou věží. Budete muset vylézt na tuto věž, abyste odemkli Král světa trofej nebo úspěch. Dostat se k tomu však není tak zřejmé. Zde je průvodce krok za krokem, jak to udělat.

: R1:

 1. V území Harvest Ridge je červená stodola (mapová obrazovka níže). Dostaňte se k tomu a na stranu stodoly najdete tři Nekkos, jeden z jemných tvorů ve hře. Namontujte jeden nekko a použijte jej ke skoku nad vchodem do stodoly, kde najdete kovový list, na který můžete běžet na zeď. Tím se dostanete na vrchol stodoly, kde najdete otvor, který můžete použít, abyste se dostali dovnitř.
 2. Jakmile je uvnitř, můžete najít řetězový výstřel, který můžete použít v jednom z rohů. Tím se zvýší brána stodoly. Zatímco je brána stodola otevřená, stisknutím zavolejte Nekko.
 3. Pusťte řetězu a použijte Nekko k dosažení platformy vyšší rohy. Na této platformě použijte znovu tažení řetězu a naplávejte jej na místo.
 4. Odpadněte dolů a jezdíte druhou Nekko uvnitř stodoly.
 5. Vraťte se na platformu a vyjměte řetězec ze štěrbiny, čímž se snižte výtah uvnitř stodoly.
 6. Umístěte jeden Nekko na bok výtahu nejblíže k výstupu z hlavy (ten, ze které jste vstoupili do stodoly) a nechte jej tam.
 7. Nyní se vraťte na vyšší platformu a znovu se slot řetězu.
 8. Nyní můžete opustit stodolu s Nekko, který jste umístili na výtah, a tak vám poskytnout přístup k základně věže a umožnit vám ji vylézt.

To je vše, co je třeba vědět o tom, jak dosáhnout nejvyššího bodu sklizně ve Star Wars Jedi: Survivor. Pro všechny ostatní tajemství a sběratelské předměty se odkazují na Star Wars Jedi: Survivor Wiki.

Star Wars Jedi Survivor Harvest Ridge Barn Puzzle Solution

Cal Kestis a jeho přítel Nekko se podívají dolů na hřiště Harve Ridge Nekko Puzzle Solution

Přemýšlel, jak najít harves harves harves harves harves, který je postaven, puzzle? Král světa je úspěch ve Star Wars Jedi Survivor . To vyžaduje, abyste dosáhli nejvyššího bodu Harvest Ridge, což je samo o sobě docela výkon. Náš průvodce podrobně popisuje, jak budete moci tuto výzvu dokončit.

Hvězdná válka Star Wars Jedi Survivor Ridge Ridge Barn je jen jedním z mnoha tajemství a záhad, která se má vyřešit ve hře Star Wars. Existují další hádanky, které je třeba vyřešit, což podrobně popisujeme v našem průchodu a průvodci Hub .

Jak získat Hvězdné války Jedi Survivor King of the World Achievement

Harvest Ridge je zóna, která je docela blízko k Ramblerově základně na Koboh. V dálce uvidíte věž, která má meditační kruh. Abychom se tam dostali, musíme si vzít objížďku.

Mapa ukazuje umístění Star Wars Jedi Survivor Harvest Reach Nekko Puzzle Solution

Plesnivé hloubky

Nejprve zkontrolujte níže uvedené pozemky, což je místo, kde najdete Ashe a DD-EC, pokud děláte hudebníka a jejich Droid Side Quest. Popadněte zařízení zde a připojte jej k kola a otevřete bránu. Nakonec sklouznete dolů do malé jeskyně známé jako plesnivá hloubka.

Vyjměte nepřátelské stvoření v jeskyni a pak jezdíte na Nekko. Můžete jej použít k dvojitému skoku a vyčistit bránu.

Dále uchopte řemenici ještě jednou a zatímco ji držíte, stiskněte tlačítko Call Mount, aby Nekko prošel otvorem. Nyní byste měli být schopni zdvojnásobit se na vyšší římsu, což vám umožní nástěnnou nástěn.

Šipka ukazuje na římsu potřebnou pro Star Wars Jedi Survivor Harvest Reach Nekko Puzzle Solution

Stodola

Zpátky venku, zabijte ne nepřátele droidů střežící stodolu. Podívejte se jen na stranu, abyste našli více Nekkos. Jezdit na jednom a udělat dvojitý skok následovaný nástěnným během, abyste dosáhli vyšší římsy. Poté můžete použít tah Force k otevření boku střechy.

Dvě žluté šipky poukazují na platformy potřebné pro hvězdné války Jedi Survivor Harvest Reach Nekko Puzzle Solution

Uvnitř stodoly budete chtít udělat následující:

 • Popadněte kladku a otevřete hlavní dveře a když je stále držíte, použijte tlačítko Mount Call a vytvořte jeden z Nekkos dovnitř.
 • Dvojitý skok pomocí Nekko k dosažení platformy.
 • Popadněte kladku znovu a připojte ji k zařízení kola.
 • Vraťte se ven a jeďte další Nekko. Přineste ji také do stodoly.
 • Vyjměte řemenici a snížte platformu zpět na zem. Poté se přesuňte s druhým Nekko a sesednutím, když je na platformě.
 • Zjistěte se s kladkou na zařízení pro kola, které zvedne platformu, zatímco je na něm Nekko.

Cal Kestis přemýšlí o hvězdné válce Jedi Survivor Harvest Reach Nekko Puzzle Solution

Král světa úspěch

S tím byste měli být schopni vzít Nekko venku. Použijte dvojitý skok k dosažení říms. Po příjezdu na hřeben uvidíte krystal, který dává další slot Perk .

Zbývá jen potýkat se a stoupat na vinnou révu, aby dosáhl samého vrcholu. To vám umožní označit rychlý bod cestování a jezdit na Relteru, abyste opustili místo.

Vysoká budova znamená konec hvězdných válek Jedi Survivor Harvest Reach Nekko Puzzle Solution

A to je vše, získali jste Star Wars Jedi Survivor King of the World Achievement dokončením skládačky Harm Ridge Barn Puzzle. Toto je jen jedna z mnoha výzev, které můžete ve hře řešit. Proč se podívat na to, jak vyřešit kryptu Uhrma Puzzle, nebo se podívat na všechno, co jsme dosud objevili na Koboh?

Jason Rodriguez Jason je spisovatel volných přívodů s většinou svých rodin na invazi PC, spolu s Gamespot, IGN, Polygon a Techraptor. Je to odborník na Star Wars Jedi: Survivor, Genshin Impact, Bradavice Legacy, Destiny 2, Elden Ring a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.