Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle: Crypt of Uhrma Solution | VGC, Star Wars Jedi: Survivor Crypt of Uhrma Puzzle Solution and Rewards

Jak vyřešit kryptu Uhrma Puzzle ve Star Wars Jedi: Survivor

Pilíře 1 a 4

Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle: Crypt of Uhrma Solution

Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle je jedním z prvních, se kterým se setkáte, až se dostanete na planetu. Takto to dokončíte.

Hádanka, kterou lze najít volitelnou chodbou v jedné z oblastí, kterými projdete během kampaně, skrývá životně důležitý upgrade, který se budete chtít ujistit.

Ale jak dokončíte Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle? Přečtěte si níže a zjistěte to.

Koupit hvězdné války Jedi Survivor
Star Wars Jedi: Survivor (PS5)
Star Wars Jedi: Survivor (Xbox Series X/S)

Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle: Crypt of Uhrma

Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle Crypt of Uhrma vyžaduje, aby hráč použil sílu na konkrétních panelech na zdi, aby odemkl dveře. I když najdete zamýšlené řešení jinde v kryptě, pokud se nemůžete obtěžovat, můžete si přečíst naše řešení níže.

Panely, které potřebujete použít sílu, jsou:

  • Vlevo nahoře
  • Spodní prostřední vlevo
  • Spodní uprostřed pravého
  • Vpravo nahoře

Pokud to uděláte, otevře dveře a umožní vám prozkoumat dále do krypty Uhrmy.

Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle: Crypt of Uhrma Reward

Pro dokončení Star Wars Jedi Survivor Jedha Puzzle Obdržíte dvě odměny. Prvním z těchto odměn je stimulační kanystr pro BD-1, který vám umožní zvýšit počet, kolikrát se můžete uzdravit mezi meditačními body.

Za druhé, budete také moci poslouchat ozvěnu síly na Gonk Droid, který je jen na straně kanystra Stim.

Jak vyřešit kryptu uhrma puzzle v Star Wars Jedi: Survivor

Cal Kestis v kryptě Uhrmy ve Star Wars Jedi: Survivor

Občas se setkáte s puzzle videohry, kterou si prostě nemůžete vypracovat. Jeden takový škrábanec na hlavě najdete v Star Wars Jedi: Survivor, Hra, která se nesmírně rozšiřuje o svého předchůdce s hustším budováním světa a fantastickým designem na úrovni.

Planeta Jedha má řadu jedinečných hádanek k vyřešení pomocí Cal’s Force Powers a jedním z nejpamátnějších je ten v kryptě Uhrmy. Toto strašidelné umístění je hrobka plná starověkých relikvií, mumií a sarkofágů.

Uvnitř jsou některé cenné odměny, pokud můžete vyřešit hádanku dveří, takže vám dáme vše, co potřebujete vědět, abychom vyřešili kryptu Uhrmy v Pozůstalý.

Kde najít kryptu Uhrmy

Pokud jste to poprvé zmeškali, krypta Uhrmy je nejsnadněji přístupná z meditačního bodu stejného názvu.

Je možné, že byste mohli narazit na kryptu Uhrmy při hraní příběhu, během sekce, kam jdete na Pilgrimovu cestu, abyste zachránili bratra Armias. Pokud jste to však zmeškali, budete se chtít zamířit do meditačního bodu stejného jména a zamířit jen na sever, jak můžete vidět na výše uvedené mapě.

Když se dostanete do části kaňonu s výše uvedenou platformou Big Metal, zamířte do výklenku na pravé straně a poté dolů do krypty.

Když však jdete, buďte opatrní, protože se kolem něj potulují téměř tucet malých krabů a někteří z nich mohou explodovat, čímž se v tomto procesu vydá obrovský kus zdraví. Ve větší kryptě najdete několik malých sběratelských předmětů, ale opravdu chcete, aby se vzadu nacházela dveřní hádanka.

Jak vyřešit kryptu uhrma dveřní puzzle

Dveře, které hledáte, jsou na zadní straně krypty.

Dveře v zadní části krypty mají zabudované osm pohyblivých sloupů, čtyři nahoře a čtyři na dně. Chcete -li otevřít dveře, musíte použít Force Pull (L2/LT), abyste vytáhli čtyři konkrétní sloupy. Budeme očíslovat sloupy 1-4 počínaje zleva, takže tady je kombinace, kterou potřebujete.

Horní

Pilíře 1 a 4

Dno

Pilíře 2 a 3

Pokud náhodou vytáhnete nesprávný sloup, jednoduše použijte sílu tlačení, abyste jej přesunuli zpět na místo. Jakmile máte ty správné, dveře se otevřou a můžete si vzít své těžce vydělané odměny.

Krypta odměn Uhrma

Vyjměte rošt blokující tuto díru pomocí tahu síly.

Poté, co se dveře otevřou, uvidíte hrudníku s nádobou přímo dopředu, nejlepší možná odměna, kterou najdete Pozůstalý. Po otevření se ujistěte, že chytíte sílu ozvěny sedící na Gonk Droid po vaší pravici. Zatím však neopouštějte, protože je tu jedna poslední věc.

Pokud se otočíte z hrudníku Stim, v díře dopředu a vpravo je kovový rošt, který můžete odstranit pomocí tahu síly. Otevře se malou chodbou, která vede k bazénu, kde se sejde se Skoovou Steve a získáte další rybu pro svůj nádrž zpět v Pyloon’s Saloon.

Star Wars Jedi: Survivor – Jak dokončit kryptu Uhrma Puzzle

Star Wars Jedi Survivor Mod

Když prozkoumáte mnoho různých planet ve Star Wars Jedi: Survivor, najdete několik hádanek k dokončení. Zatímco většina z nich může být vyřešena poměrně snadno rozhlížením za stopy, je jich několik, které se zdají být nemožné vyřešit, protože v okolí nejsou žádné stopy.

To je případ krypty puzzle Uhrma, kterou lze vyřešit během vaší druhé návštěvy Planet Jedah, když se vydáte na poutní svatyni. Přestože je to volitelné, budete chtít tuto hádanku dokončit, jakmile budete moci získat slušnou odměnu, která vám usnadní život v bitvách.

Související příběh Star Wars Jedi: Survivor – Jak porazit Spawn of Oggdo

Jak dokončit kryptu Uhrma Puzzle ve Star Wars Jedi: Survivor

Krypta Uhrmy ve Star Wars Jedi: Survivor je volitelné místo, které najdete, když se vydáváte na cestu k Pilgrimově svatyni. Poznáte to jeho děsivou atmosférou a mnoha nepřáteli budete muset vyjmout, než ji budete prozkoumat, aniž byste byli přerušeni. Protože nepřátelé zaútočí na Cal v obrovském počtu, mají nástroje, které vám mohou pomoci vypořádat se se skupinami nepřátel, jako je postoj světelného meče, který váš život trochu usnadní.

Po vyjmutí nepřátel můžete se rozhlédnout kolem krypty. Na samém zádech jsou dveře označeny jako hádanka na mapě s některými bloky, které lze tlačit a tahat Cal’s Force schopnosti. Chcete -li otevřít tyto dveře, budete muset na dveřích dokončit konkrétní vzor.

Řešení této choulostivé hádanky ve Star Wars Jedi: Survivor není nalezen uvnitř krypty Uhrmy, a abyste ji našli, budete muset pokračovat k poutnímu svatyni. Nechte kryptu a pak pokračujte doleva od cesty, která k ní vedlo. Po dosažení konce cesty najdete jeden z těch hudebních bloků, se kterými jste se setkali dříve. Posuňte ji pomocí síly k aktivaci toku větru, který poháněl Cal dopředu na stěnu. Pokračujte cestou, dokud nenajdete ziplinu, kterou lze použít k další platformě. Otočte se zpět a nechte vítr vás odnést do oblasti s několika Stormtroopers. Po jejich odstranění budete moci prozkoumat místo níže s zničenými sloupy, což je vlastně řešení puzzle.

V tomto okamžiku se otočte zpět a použijte výtah, abyste se vrátili do krypty. Zamiřte ke dveřím a replikujte vzor sloupce na dveří. Uvnitř nově otevřené oblasti najdete uzdravovací kanystr.