Starší Scrolls 6 – Vše, co zatím víme | Techradar, The Elder Scrolls 6 vstoupil do vývoje, Bethesda potvrzuje | PCGamesn

Starší Scrolls 6 vstoupil do vývoje, potvrzuje Bethesda

Starší Scrolls 6 je oficiálně ve vývoji, ale co jiného víme?

Starší Scrolls 6 je oficiálně ve vývoji, ale co jiného víme?

Nastavení pro starší svitky 6. Hory, pastviny a oceán v dálce

  • Pověsti na vydání
  • Platformy
  • Bude to na Game Pass
  • Upoutávka
  • Kde to bude nastaveno?
  • Zprávy

Starší svitky 6 Datum vydání stále nebylo odhaleno. Ve skutečnosti jsme o ničem neslyšeli, protože to bylo odhaleno před pěti lety. Kromě upoutávky na upoutávky a některé úniky sem a tam, velká část hry zůstává záhadou.

Starší svitky 6 . Přesto je jasné, že hra je docela cesty, zejména po nedávných komentářích od hlavy Xbox Phil Spencer. Škoda, vzhledem k tomu, že je to snadno jedna z nejočekávanějších nadcházejících her.

Tady je to, o čem víme Starší svitky 6 Zatím, včetně pohledu na předpokládané datum vydání, možného nastavení a jaké platformy můžeme očekávat, že se spustí. Doufejme, že o hře uslyšíme více dříve. Jakmile to uděláme, bude tato stránka aktualizována.

Starší Scrolls 6: Cut na Chase

  • Co je to? Dlouho očekávaný nástupce Skyrimu
  • Kdy to vyjde? TBC
  • Na čem to mohu hrát? TBC – ale důkazy ukazují na to, že se jedná pouze o PC a Xbox Series X | S

The Elder Scrolls 6 Datum vydání Rumors

Starší svitky 6 dosud neobdržel datum vydání a podle vzhledu věcí bychom mohli být na docela čekání. Podle nového soudního dokumentu odhaleného z FTC V. Microsoft Case, Starší svitky 6 Očekává se, že bude vydán někdy během roku 2026 nebo později a je zdánlivě plánován, že bude vydán pouze na PC a Xbox (přes Verge).

Přestože bylo oznámeno na konferenci E3 2018 v Bethesdě, bylo odhaleno o něco více než logo a o více než čtyři roky později máme stále několik solidních podrobností o další hře Elder Scrolls Game. Nemáme ani podtitul ani rok vydání. Todd Howard řekl, že hra přijde poté Starfield, Další velká IP společnosti, zatímco hlava Xbox Phil Spencer řekl, že se uvolní, dokud Bajka 4. Dané Starfield se má uvolnit koncem tohoto roku a Bajka Ještě nemá datum vydání, čekání na Starší svitky 6 je nastaveno jako dlouhé.

Platformy Elder Scrolls 6: Je to exkluzivní Xbox?

Platformy pro Starší svitky 6 Ještě nebylo potvrzeno, ale vzhledem k akvizici společnosti Microsoft u mateřské společnosti Bethesda Zenimax Media, vydání na PC a Xbox Series S | X jsou téměř jistotou. Vydání PS5 je však mnohem méně jisté, protože Microsoft se může rozhodnout, aby byla nová hra Elder Scrolls exkluzivní Xbox. .

Vydání Elder Scrolls 6 na Xbox Game Pass?

Starší svitky 6 bude k dispozici na Xbox Game Pass první den. To znamená, že předplatitelé si budou moci hru vyzvednout za žádný extra costal ve stejný den, který vydává pro všechny ostatní.

Přívěs Elder Scrolls 6

Jediné záběry, které máme Starší svitky 6 je velmi krátký klip loga hry. Kromě toho možná budete chvilku čekat, až uvidíte více. Zde je upoutávka na oznámení:

Starší svitky 6 Nastavení a příběh

Jsme ochotni vsadit, že stejně jako všechny ostatní hry v seriálu, Starší svitky 6 . Předchozí hry nás zavedly na High Rock, Hammerfell, Morrowind, Cyrodil a Skyrim. Valenwood, Elsweyr a Black Marsh jsou největšími místy, která zbývá prozkoumat. Přestože jsou tyto oblasti hlavními místy pro průzkum, neznamená to, že se Bethesda nevrátí do oblastí z předchozích her.

To se týkalo Starší svitky 6 Mohlo by být nastaveno ve Valenwoodu, domovu Bosmer. Je to oblast Tamriel, kterou Bethesda moc nezkoumala, a to je založeno na hlášeném interním memoru Bethesda z celé cesty zpět v roce 2014. V této poznámce byli zaměstnanci Bethesda údajně varováni před použitím podmínek Fallout: Nuka World, Elder Scrolls VI nebo Project Greenheart.

Je těžké to říct z krátkého klipu E3, který máme ze hry. Od té doby však bylo, že se ukázalo, obecný názor se posunul k myšlence, že Starší svitky 6 bude nastaveno v Hammerfell nebo High Rock.

Přidání důvěryhodnosti do pověsti Hammerfell je příspěvek z oficiálního účtu Elder Scrolls Twitter na konci roku 2020. To říká „přepsat minulost a mapujte budoucnost“ a ukazuje obrázek s nezmapovaným oblastí Hammerfell. Existuje však šance, že se tento teaser netýká Starší svitky 6 vůbec.

Je zřejmé, že ti z nás, kteří znají svět Tamriel díky Morrowindu, Oblivionu, Skyrimu a ano, dokonce i Starší svitky online, Celý svět je opravdovou rozlohou různých zemí a nastavení, kde by mohla být hra nastavena. Známe jistě jednu věc; Kdekoli to skončí, můžeme očekávat, že naplníme mnoho vedlejších úkolů.

Starší Scrolls 6 News

Starší Scrolls 6 je stále v raném vývoji
V rozhovoru se španělskou publikací Vandal (jak překládal Gamespot), Pete Hines to odhalil Starší svitky 6 je stále pravděpodobně daleko.

„Je to ve vývoji, ale je to v raném vývoji.”

Fallout 5 přichází po Elder Scrolls 6
V rozhovoru s IGN to Todd Howard potvrdil Fallout 5 Starší svitky 6.

“Ano, Elder Scrolls 6 je v předprodukci a, víte, budeme dělat Fallout 5 poté, takže naše břidlice je na chvíli docela plná,” řekl Howard The Public. „Máme nějaké další projekty, na které se čas od času díváme.”

Bethesda chce mít čas na to, aby to napravilo
Starší svitky 6 je pravděpodobně ještě pár let pryč, ale není to proto, že Bethesda úmyslně táhne své paty. V rozhovoru s IGN, když diskutuje o mezeře mezi Skyrim Skyrim ? Nemohu říci, že je to dobrá věc. Přál bych si, abych mohl mávnout hůlkou a hru, kterou jsme chtěli udělat [. ] právě vyšel? Absolutně.“

Podle Howarda se však čas pro Bethesdu cítil správný, aby vyzkoušel něco nového Starfield a Starší svitky online znamenalo, že franšíza Elder Scrolls byla na relativně dobrém místě.

“To bylo řečeno,” dodal, “všechno trvá déle, než bychom chtěli, ale chceme se ujistit, že to napravíme. Doufejme, že Elder Scrolls 6, nechcete říkat hej, že to stojí za to čekat, ale že se postaví do série, protože to bylo opravdu velkým, působivým způsobem, když vyjde.

To je vše, co víme zatím o Elder Scrolls 6. Pro více informací o největších nadcházejících hrách na Xboxu se podívejte na naše Nový průvodce hry Xbox Series X. Jinde je na náš pohled Co víme o Fallout 5.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Starší Scrolls 6 vstoupil do vývoje, potvrzuje Bethesda

Starší Scrolls 6 již není ve fázi konceptu, říká Bethesda’s Pete Hines, s nástupcem Skyrim zasáhl produkci před spuštěním Starfield.

Elder Scrolls 6 Vývoj: Fantasy stvoření z Bethesda RPG Game Elder Scrolls Skyrim

je ve skutečnosti ve výrobě, říká viceprezident Bethesda Softworks Pete Hines, protože potvrzuje, že pokračování Skyrim a hodně očekávaná hra RPG opustila počáteční fázi konceptu a vstoupila do předčasného vývoje. S Starfieldem téměř na nás jsme již připraveni na celý nový svět, který prozkoumáme od výrobců Fallout, ESO, Oblivion a dalších. Ale pokud intergalaktické jízdné není vaším typem fantazie a dříve byste se vrátili v Tamriel, zdá se, že starší Scrolls 6 a datum vydání Mýtické starší Scrolls 6 je nyní oficiálně na cestě.

Oficiálně oznámen Toddem Howardem celou cestu zpět v roce 2018, je to už více než pět let od té doby, co nejdříve, řídká Elder Scrolls 6 Trailer. Bethesda byla přirozeně mezitím docela zaneprázdněna a jako důkaz máme všechny podrobnosti o stavěných stavech Starfield a Starfield Cities. To však neznamená, že se starší svitky 6 a nástupce Skyrimu zanedbával. Naopak, Pete Hines, viceprezident Bethesda Softworks, říká, že hra s otevřeným světem je oficiálně ve vývoji.

V rozhovoru s Vandalem Hines vysvětluje, že Bethesda se již vývojáře zavázala k Elder Scrolls 6, ale že Starfield, jak byste mohli očekávat, je současné zaměření. . Uvedli jsme všechna naše studia zaměřená na to, aby byla tato hra nejlepší, co může být.“

. “Je to ve vývoji,” říká Hines, “ale je to v raném vývoji.“

Thumbnail YouTube

Soudě podle počátečního přívěsu se zdá, že starší svitky 6 se mohou zaměřit na Hammerfell, domov na Redguard. Alternativně by to mohl být Breton Home, High Rock. Může to chvíli trvat, než se jistě nezjistíme, ale Starfield bude pravděpodobně dostatečně velký, aby nás mezitím zaměstnával.

Když už mluvíme o tom, budete chtít znát všechny časy vydání Starfield pro váš region. .

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.