Starter vs Normal: Tom Clancy S Rainbow Six Siege общие обсуждения, Rainbow Six Siege Starter Edition VS. Standard: Kterou verzi byste si měli koupit? | PCGamesn

Rainbow Six Siege Starter Edition vs. Standard: Kterou verzi byste si měli koupit

6 июн. 2016 – 13:36

Rainbow Six Siege Starter Edition vs pravidelné

6 июн.

Takže jsem si dnes koupil startovací vydání a povzbudil 2 své přátele, aby si to také koupili.
Nyní můj přítel, který musí mít všechno koupil hlavní hru plus zlaté kůže (vždy musí mít lepší věc)
Ke svému smutku, když se přihlásil, neměl žádné operátory. Je to v jeho hře chyba? nebo je to masivní chyba v systému.
Dostal jsem jen lepší nabídku koupením startovacího vydání? (by bylo docela vtipné)

Сообщения 1 – 15 з 17

6 июн. 2016 – 13:51

Oba stále musíte odemknout operátory, není to chyba. Rozdíl je v tom, že je odemkne mnohem rychleji než vy.

Doporučuji provést situace pro jednoho hráče, dávají v krátké době dobré množství proslulého, aby některé operátoři rychle odemkli.

Отредактировано Katarn; 6 июн. 2016 – 13:52

6 июн. 2016 14:00

Pokud si koupíte standardní vydání, začnete s nulovými operátory. Čím více provozovatelů si koupíte v konkrétním CTU, tím dražší provozovatelé dostanou (500-1000-1500-2000), přičemž provozovatelé DLC stojí 25000.

Pokud si koupíte startovací vydání, začnete se čtyřmi operátory a 600 kredity R6, které můžete použít k nákupu jiných operátorů (nebo jiných věcí). Ačkoli každý standardní operátor stojí 12500 renomování, s provozovateli DLC stojí 25000.

Celkově je tedy snazší odemknout operátory standardním vydáním, ale získáte stejný obsah.

Отредактировано prezidentdungeon; 6 июн. 2016 14:23

6 июн. 2016 14:22

Автор соообщения: Presidentdungeon

Pokud si koupíte standardní vydání, začnete s nulovými operátory. Čím více provozovatelů si koupíte v konkrétním CTU, tím dražší provozovatelé dostanou (500-1000-1500-2000), přičemž provozovatelé DLC stojí 25000.

Pokud si koupíte startovací vydání, začnete se čtyřmi operátory a 600 kredity R6, které můžete použít k nákupu jiných operátorů (nebo jiných věcí). Ačkoli každý standardní operátor stojí 125 000 renomovaných, s provozovateli DLC stojí 25000.

Celkově je tedy snazší odemknout operátory standardním vydáním, ale získáte stejný obsah.

To ^ s výjimkou toho, že chtěl říct 12 500 známých ne 125 000.

Rozdíl mezi těmito dvěma je jednoduchý: Starter Edition je levnější nákup, ale musíte více brousit, abyste odemkli normální operátory. Standard Edition je dražší nákup, ale sotva musíte vůbec pracovat, abyste mohli odemknout všechny standardní operátory.

Rainbow Six Siege Starter Edition vs. Standard: Kterou verzi byste si měli koupit?

Rainbow Six Siege Starter Edition

Jak populární je Rainbow Six Siege, jeho Všemohoucí křivka učení se může pro některé ukázat příliš mnoho. Existuje 36 operátorů, kteří se ovládají, 15 rozlehlých map, které se mohou učit, a nespočet taktik a strategií pro nasazení v daném scénáři. To všechno nebudete vyzvednout. .

Zavázání se k 39 $.99/£ 34.99 Rainbow Six Siege Standard Edition může být skličující vyhlídka, pokud si nejste jisti, že s tím budete trávit nějaký vážný čas. Proto Ubisoft spustil 14 $.99/11 £.99 Rainbow Six Siege Starter Edition, nabízející vstupní bod pro taktické FPS pro ty na plotu, přičemž snížení ceny je nahrazeno prodlouženou grind potřebnou k odemknutí každého operátora.

Abychom pomohli zvážit, která verze Rainbow Six Siege je pro vás pravá, rozešli jsme zásluhy každé verze níže.

Rainbow Six Siege Starter Edition rozdíl

Na Full Whack, The Rainbow Six Siege Starter Edition je poloviční cena standardního vydání – jaký je rozdíl mezi oběma verzemi?

Thumbnail YouTube

Neexistuje žádný rozdíl, pokud jde o obsah: v obou verzích máte přístup ke všem stejným mapám, režimům, standardním operátorům a DLC. V Rainbow Six Siege odemknete původních 20 operátorů broušením pro proslulé, přičemž celkem 5 000 je dost na odemknutí čtyř ops stejného CTU. Startovací vydání zvyšuje renomované náklady každého původního operátora na 12 500, takže náklady na čtyři operátory 50 000 – desetkrát tolik než standardní vydání.

Rainbow Six Siege Starter Edition Infographic

Zní to jako docela surová dohoda, ale startovací vydání vám vybaví dvě náhodné operátory z bazénu snadno naučitelných postav (Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute a Smoke) a také vám dává kredity 600 R6, které stačí koupit další dva operátory. To vám ponechává 16 originálních operátorů, pro které se můžete brousit, což je 200 000 proslulé. Jistě, to není něco, co by si mnozí pochutnali, ale na rozdíl od standardního vydání, vydání Rainbow Six Siege Starter Edition také umožňuje platit za původní operátory s kredity R6, takže pokud chcete své možnosti hromadit, můžete utratit, pak můžete utratit trochu peněz.

Zakoupením Rainbow Six Siege Starter Edition a poté vyplněním seznamu operátorů s kredity R6 utratíte o něco více než s standardním vydáním. Zde je užitečné zhroucení:

Nejmenší balíček kreditů R6 je 600 a lze jej zakoupit za 4 $.99/£ 4.29. To znamená, že si budete muset zakoupit osm z těchto balíčků, abyste mohli okamžitě získat přístup ke zbývajícím originálním OPS, který přichází na 34 $.93/30 £.03 – Přidejte to k počáteční náklady na vydání Rainbow Six Siege Starter Edition a máte celkem 49 $.92/42 £.02. Rozdíl mezi oběma verzemi, pokud chcete všech původních 20 operátorů a nechcete dělat žádné broušení: 9 $.93/9 £.93.

Rainbow Six Siege Starter Edition Operátoři

Která verze Siege Rainbow Siet byste si tedy měli koupit?

Rozdíl mezi těmito dvěma celkovými cenami může vypadat značný, ale také stojí za zmínku, že nepotřebujete přístup ke všem 20 původních operátorům obléhání Rainbow Six, druhá, kterou dostanete hru. Ve skutečnosti je nejlepší způsob, jak zvyknout na gadget a roli každého operátora v týmu, mít omezené možnosti a pomalu hromadit nové operátory.

Bude vám nějakou dobu trvat v situacích PVE a teroristickým lovem, abyste si zvykli na herní režimy, ovládací prvky a ničitelné prostředí Rainbow Six Siege. Po celou dobu budete vydělávat proslulé, zejména pokud využijete co nejlépe z nesčetných denních a týdenních výzev, takže omezení mohou skutečně fungovat jako tréninková kola.

Rainbow Six Siege Starter Edition Měna

V době, kdy dokonce potřebujete více než několik operátorů, byste měli mít téměř dost proslulé, abyste si mohli koupit jeden z operátorů Rainbow Six Siege Starter Edition. Strávte trochu peněz za kredity R6 za zvýšení možností na tři nebo čtyři operátory na útoku i obraně – 9 $.99/8 £.59 by mělo stačit – a pak použijte čas, který si na ně zvyknete. Spousta hráčů na obléhání Rainbow šest investuje do hry stovky hodin, odemkněte všechny operátory, ale používají pouze několik různých útočníků a obránců s jakoukoli konzistencí.

Nákup The Rainbow Six Siege Starter Edition a nákup jen několik dalších operátorů vám ušetří nějaké peníze ve srovnání se standardním vydáním a poskytne vám největší flexibilitu, pokud jde o odemknutí a učení nových operátorů tempem, které vám vyhovují, která vám vyhovuje, která vám vyhovuje.

Pro nové hráče, kteří si nejsou jisti, kolik času stráví hraním hry, pak je Rainbow Six Siege Starter Edition dobrý. Pokud jste však skočili do jednoho z mnoha víkendů bez osvobozenectví Rainbow Six a víte, do čeho se dostáváte sami Operátoři DLC.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.