Staňte se strážcem Whiterun ve Skyrim Special Edition Nexus – Mods and Community, roleplayer Skyrim se ptá: Může být Whiterun Guard také hrdina,? | PCGamesn

Roleplayer Skyrim se ptá: Může být Whiterun Guard také hrdina

Štít věrnosti. Aktivujte štít věrnosti v kasárnách Whiterun Guard, který se nachází za bannerovanou klisnou (nikoli hlavní bránou), aby se připojil k frakci Whiterun Guard. Odemknete hrudník obsahující zbroj a postel k odpočinku v noci.

Staňte se strážcem Whiterun

Stráže Whiterun vás potřebují! Aktivujte štít věrnosti v kasárnách strážců a staňte se nejnovějším náborem Whiterun Guard. Jděte na hlídku se svým partnerem Lukou a prosaďte Jarlovy rozkazy přes držení . Jak daleko půjdete, abyste udrželi občany Whiterun v bezpečí?

Tento mod nemá žádné známé závislosti než základní hra.

Mods vyžadující tento soubor

Název mod Poznámky
Compendium Cale’s Patch Patches: Stráže Armor Restanting, synové Skyrimu

Pokyny autora

Pokud je to potřeba. Není třeba se ptát.

Soubory kredity

Tento autor v tomto souboru nepřipisoval nikomu jinému

Systém dárcových bodů

Tento mod je rozhodnut pro přijímání dárcovských bodů

Štít věrnosti. Aktivujte štít věrnosti v kasárnách Whiterun Guard, který se nachází za bannerovanou klisnou (nikoli hlavní bránou), aby se připojil k frakci Whiterun Guard. Odemknete hrudník obsahující zbroj a postel k odpočinku v noci.

Luka Guard následovník. Najměte Luku vašeho partnera pro kolegy a hlídejte společně. Luka je větší než život více než jedním způsobem. Má své vlastní vlastní široké obvodu, stojí na 1.1 výška a ovládá dvoubarevný battleaxe. Nemůžeš mi chybět. Luka má šťastnou dispozice s mužským mladým dychtivým hlasem. Pokud není následovník, bude hlídat trh a hlavní bránu a má několik nápojů v bannerované klisce po práci.

Vlastní brnění. Luka má své vlastní velké zbrojné brnění. Přichází vybaven brněním Whiterun Guard a některými spícími roucho. V hrudi hráče odpovídá císařskému a bouřkovému brnění, pokud se hráč přeje připojit k těmto frakcím. Zbroj má recepty na temperamentní a řemeslné recepty, takže v případě potřeby můžete vydělat více.

Změny dialogu strážce. Přidává podmínky, aby zabránilo strážce v tom, aby tyto řádky říkal, zatímco hráč je Whiterun Guard. Nese dopředu strážní dialog Oprava úprav, takže neexistují žádné konflikty.
„Vypadáš unaveně, příteli. Bannered Mare má k pronájmu postele.”
„Nechte mě hádat – někdo ukradl tvé sladké. “
„Býval jsem dobrodruhem jako ty. Pak jsem vzal šíp do kolena. “

Mod je označen ESL .esp a nepřijmete místo ve vaší objednávce zatížení.

Vždy jsem si užil hraní Whiterun Guard a udělal jsem tento mod pro účely hraní rolí. Jak daleko půjdete na ochranu držení?

Kredity
Děkujeme DRMONOPS za pomoc s štítem věrnosti.

Roleplayer Skyrim se ptá: Může být Whiterun Guard také hrdina?

Strážce Skyrim Whiterun stojí na ulici

Ah, Skyrimovy stráže Whiterun. Nositelé tolika z nyní ikonických frází fantasy hry a zadku tolika memů v důsledku. Obvykle dá Dragon Bashing dobře, pokud se jeden swoops poblíž, ale nejsou to přesně typický dovahkiinový materiál – nebo možná jsou. Jeden fanoušek Skyrim se určitě chtěl dozvědět a vydat se na cestu ve hře, aby zjistil, zda může být skromný strážce Whiterun také hrdina.

Zdá se, že (potenciálně) osudová cesta začala před několika dny, když příhodně pojmenovaný redditor Whiterunguards zveřejnil obraz jejich aspirující stráže – jasně z Skyrimova Whiterun Hold, jak je označeno hořčičným žlutým oděvem a jeho značkou jeho štítů Insignie – prohlásil svůj záměr – prohlásil svůj záměr – prohlásil svůj záměr – vyhlásil svůj záměr – prohlásil svůj záměr – prohlásil svůj záměr. “Už ne více lollygaggin” – čas zjistit, jestli jsem opravdu Dragonborn, “oznamuje stráž, samozřejmě, že se pro zábavu hodí pro zábavu.

Od té doby náš hrdina cestuje do High Hrothgar, domova Greybeards, aby odpověděl na volání hlasu – aby zjistil, zda jsou vyvoleni, dragonborn připravil zachránit Skyrim. Dokonce má malý batoh. Awh. Existovaly klipy treku stráže na hoře, kde bojuje s Frost Trolly a aktualizují příspěvky, které nám dávají představu o jeho cestě.

Zjevně dlouhé stoupání na sedm tisíc kroků bylo pomalé, což bylo zvláště složité tím, že stará zranění šipky na koleni (samozřejmě), ale nyní máme klip, který ukazuje, že osamělý stráž Hally, aby zjistily, zda jsou opravdu dragonborn. Devastující pro chudého chlapa můžeme vidět, že odpověď nebyla ta, na kterou doufal, jak můžete vidět níže:

Vypadá to, že se tam nejprve dostal pravý dragonborn. “To byl dragonborn uvnitř, šel jsem do High Hrothgar, abych zjistil, jestli jsem Dragonborn … nejsem,” potvrzují v jiném příspěvku. Povzdech. Ale jak si všimnou jinde, alespoň mají dobrý příběh, aby vyprávěli své strážce Chums u ohně, když se vrátí do Whiterunu.

Vypadá to, že tento strážce Whiterun nebude Spasitelem Skyrimu, ale pokud se chcete jako Dragonborn dostávat více z vlastního dobrodružství. Nebo si můžete přečíst o době, kdy jsem Skyrim zabýval jako čaroděj, pokud je vaše věc smyšleně.

Carrie Talbot Carrie je fanatická hra RPG a Open-World, s více hodinami v Skyrimu, The Witcher 3 a Divinity: Original Sin II, než by se chtěla připustit. Také se zavázala svou duši k bohům bajky, aby přijela Fable 4 rychleji. Bývalá redaktorka PCGamesn News, ona se věnuje nezávislým psaním projektů.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.