Středověké II Cheaty – TWC Wiki, сообщество Steam:

Středověké příkazy konzoly 2

Uvědomte si, že sloni mohou běžet amok, pokud se příliš vystraší, pokusit se je zabránit tomu, aby byli napadeni šípy, zejména planoucími. Pokud jste někdy hráli jako Kartágo, Seleucids nebo Parthia v Římě: tw víte, jak špatné to může být.

Středověké II Cheaty

Chcete -li vstoupit do podvodníků, nejprve otevřete konzolu zasažením klíče ~ nebo klíče @ na některých klávesnicích nebo klíčem ò na italských klávesnicích, klíčem ù na francouzské klávesnici nebo ñ klíč na španělských klávesnice nebo klíč Ö nebo na klíč na německých klávesnicích nebo klíčem Ø na norských klávesnicích. Pak můžete zadat některou z podvodníků uvedených v níže uvedených částech.

Poznámka o názvech více slov:

Pokud potřebujete zadat název města, postavy atd. to je více než jedno slovo, pak musíte kolem něj dát citace. Použijte to pro postavy, které mají příjmení. Pokud však má postava ve svém jménu předložka, jako například; “of”, “von”, “ah”, atd. (Předložka je vždy dolní a před názvem města, regionu nebo zemi), pak musíte do podvádění zadat jméno postavy, jako je tento, například dávat_trait „Dietrich von_saxony“ . Ujistěte se, že jméno je správně hláskováno a kapitalizováno. Pokud má postava první a příjmení, stejně jako jméno města, regionu nebo země, musíte vložit podtržení prvního a příjmení, pak prostor a poté druhou část. Například: ‘Mael Brigde Mac Broccin’ se musí přeložit na ‘mael_brigde mac_broccin’. Někdy však hra zapomene, že je třeba dodržovat podtržení (zejména během prvního otočení), nebo dokonce i když postava má příjmení nebo krupobití z určité oblasti, jako je postava, která získá titul pro příjmení. Pokud k tomu dojde, buď uložte a načtěte k resetování, nebo počkejte do dalšího otočení. Například, pokud Dietrich von Sasyony získal titul po svém křestním jménu a ztratil část „von Saska“, pak další otočení, nebo při příštím načtení, vše, co byste měli vstoupit, je dát_trait “Dietrich” . Pokud název postavy obsahuje pomlčku, nezapomeňte ji zahrnout. Jména jako „Muhammad al-Mustansir“ budou fungovat kvůli pomlčce, takže se o ně nebojte starosti. Bez ohledu na to, jak se jmenuje postava, je možné zadat název do cheat. Jen se ujistěte, že používáte „“ . Dalším jednoduchým způsobem, jak dát charakterovou vlastnost, je vyvést postavu z města, poté zdůraznit znakovou kartu a stačí zadat to . Funguje to pouze tehdy, když se postava nenachází ve městě nebo pevnosti.

Strategické podvody mapy

 • add_money
 • add_populace e.G., add_population London 3000 . Přidá zadanou populaci (limit je 4000). Záporné množství populace může být také „přidáno“, aby se zvýšila veřejný pořádek, e.G., add_populace London -3000 . Populace osídlení neklesne pod 400.
  • auto_win “útočník/obránce” Nezapomeňte dát ten, který chcete, nebo byste mohli hesceidentně zničit velkou část své armády. Může mít za následek „losování“.
  • Kill_Character
  • Process_cq
  • show_cursorstat
  • move_character z, x, y
  • Toggle_fow
  • Toggle_terrain

  Poznámka: Pokud je například dávat_trait Edmund Canmore GoodCommander 5 nefunguje, abyste se pokusili vybrat Edmunda Canmore a poté zadejte cheatconsole, nebo cokoli, co to je, dávejte_trait tento goodcommander 5. Vždy funguje.

  • dávat_ancilární “”
  • charakter_reset
  • kapitulace_regions

  Cheats tvorby jednotek

  To vše jsou v podstatě Timurid nebo Mongolské jednotky, které na bojišti ničily. Můžete je použít proti Timurids nebo Mongols, dokonce i na šance.

  Jednotky slonů

  • madras – Sloni, prosté slony bez ozdůbky, mají na zádech lukostřelce a mohou dupat, ne tak zábavné, jak další dva mohou být.
  • Rogan – Sloní dělostřelectvo, sloni vyzbrojeni děly, mnohem méně zranitelné než normální děla, protože mohou dupat kohokoli, kdo se na ně snaží zaútočit
  • Vindaloo – Elephant Rocketeer, sloni vyzbrojeni raketometmi, jak říká popis ve hře, přinejmenším devidují. Neuvěřitelně zábava pro vyhoření velké armády nebo majestátního města. Stejně jako všechny jednotky slonů, mohou dupat kohokoli, kdo se dostane přes rakety, nebo neběží pro svůj život dostatečně rychle.

  Uvědomte si, že sloni mohou běžet amok, pokud se příliš vystraší, pokusit se je zabránit tomu, aby byli napadeni šípy, zejména planoucími. Pokud jste někdy hráli jako Kartágo, Seleucids nebo Parthia v Římě: tw víte, jak špatné to může být.

  Dělostřelecké jednotky

  • Houston – Mercenary Rocket Launcher – odstřeluje kohokoli nešťastného natolik, aby byl v cestě. Rakety jsou trochu nepřesné.
  • Jiří – Mercenary Monster Ribault, vystřelí asi 30 zbraní na stojanu, může být devastující se správným umístěním.
  • Istanbul – Mercenary Monster Bombard, velká ol ‘zbraň na konci intro videa. Vypálí půltunovou dělovou kouli, která vypadá opravdu skvěle. Vystřelí masivní díru přes nepřátelskou zeď s jedním výstřelem (dva pro nejsilnější). Můžete to zkusit použít proti armádě, ale má pouze asi 20 výstřelů a je určen pro větší cíle.

  Pamatujte, že na rozdíl od slonů tyto jednotky jsou zranitelné vůči kavalérii, proto je ujistěte, že je chrání.

  Battle Map Cheats

  • Jericho – Porušuje stěny města během obléhání. Funguje to pouze na Římě: Totální válka a ne Středověké 2: Totální válka, i když zvukové účinky rozpadajícího se stěny lze stále slyšet

  Tipy

  Kopírování podvodníků

  Pokud zadáte dlouhý cheat a chcete jej znovu použít, spíše než zadat celou věc znovu, jednoduše stiskněte klávesu. To ukáže nejnovější věc, která byla zadána v konzole. Stiskněte dvakrát a získáte druhou nejnovější věc.

  ~ Konzole ‘add_money 40000 – To vám dá 40 000 peněz vaší frakci. ‘Add_Money -3522’ – To bude trvat 3 522 peněz z vaší frakce.

  Vytváření nových jednotek

  Jednotky mohou být přidány do měst, kapitánských armád, generálních armád a flotil pro vaši frakci, spojence a nepřátelské frakce. Proces přidávání jednotek je stejný pro všechny tři.

  Vytváření jednotky v dohodě

  ~ konzole ‘create_unit “Název vypořádání” “Unit” 5 9 3 2’, kde 5 je číslo nebo jednotky, 9 Upgrady zkušeností, 3 upgrady útoku a 2 obranné upgades. Například „Create_Unit“ „Milán“ „Italská kopí miltic“ 5 9 3 2. To poskytne 5 italské kopí milice s 9 exp, 3 útok a 2 obranou.

  Vytváření jednotky v armádě

  ~ Konzole ‘Create_Unit “Jméno” “Unit” 7 2 3 3, kde “jméno” je buď kapitán Henry (kapitán) nebo Phillip de Boubon (člen rodiny) – Všimněte si, že někteří členové egyptské a turecké rodiny nelze přesunout nebo přidat jako jako jako jako jako jako jako jako jako jako jako Jejich jména mají postavy, které nejsou na anglických klávesnicích.

  Vytvoření jednotky ve flotile

  ~ konzole ‘create_unit “admirál jméno” “loď” 5 9 3 3, poznámka admirála a loď musí být ve všech místech, na rozdíl od pozemních jednotek, které musí začít s velkými písmeny. Například „create_unit“ admirál William “„ Dhow “5 9 3 3.

  Okamžitá vytvoření jednotky

  Existují některé výjimky z obvyklého podvádění přidané jednotky. Některé jednotky lze přidat pouhým zadáním kliknutí na armádu nebo osídlení a zadáním do ~ konzole „jméno“. Například klikněte na Jeruzalém a zadejte „Vindaloo“. To dá jednu jednotku namontovaného rocketeer slona. Čím vícekrát to píšete, tím vícekrát se objeví. Přidání těchto jednotek tímto způsobem neumožňuje přizpůsobit jejich upgrady exp, útoku a obrany.

  Pohybující se jednotky

  Pohyby krátké vzdálenosti

  ~ konzole ‘charakter_reset “name”. Tím se resetuje pohybové body armád, flotily a agentů a umožňuje agentům několikrát zapojit se do misí.

  Pohyby na dlouhé vzdálenosti, Přesuňte kurzor myši, kam chcete, aby byla armáda nebo agent přesunuta. Poté zadejte ~ Consle ‘Show_cursorstat’. To poskytne souřadnice myši – mělo by to vypadat jako „163, 82“. Pak najděte armádu nebo agenta, kterého se chcete přesunout, a zadejte „move_character“ name “163 82 ‘. Například ‘show_cursorstat = 46, 37, move_character “kapitán Bob” 46 37.

  Okamžité stavby budov

  Klikněte na vypořádání a poté que do que všechny budovy, které chcete postavit. Pak ~ konzole ‘process_cq “název vypořádání”. Pokaždé, když je vstup stisknut, bude okamžitě postavena jedna z budov. Contine stiskněte a vstoupí do stavby všech budov.

  Budovy lze také ukládat pro jiné frakce. ~ konzole ‘Process_CQ “Název vypořádání”. Ne vždy to však nefunguje, protože nemůžete vědět, zda nepřítel má budovy, nebo ne.

  Chcete -li udělat lepší šanci na zavolání křížové výpravy, pošlete diplomatovi papeži a dejte mu dárek, pak zavolejte na křížovou výpravu.

  Reference

  • GameFAQS – Středověké II: Total War Cheats – Středověké II
  • Celkové válečné kódy – Středověké II Total War Secrets [1]

  Můžete nám pomoci zlepšit tuto wiki! ~ Hledejte způsoby, jak pomoci a editovat rady. ~ Pokud potřebujete další radu, pošlete zde prosím.

  Středověké příkazy konzoly 2

  Vždy vyberte postavu, na kterou chcete použít vlastnost nebo pomocné vlastnosti. Použijte ~ k otevření příkazové konzoly. Pamatujte, že každá postava může mít omezené množství doplňků, ale neomezené množství vlastností. znamená, že je proměnlivé a když to uděláte, odstraňte <>. [Text/více textu] znamená, že si musíte vybrat jeden v poli a nahradit vše v [] podle vašeho výběru. (Text) objasňuje nebo vysvětluje určité podvody. Všechny „speciální jednotky“ lze použít v kterémkoli roce nebo věku jednoduše vstoupením do níže uvedeného textu; Příkaz create_unit není pro speciální jednotky zbytečný. Karta pro aktualizaci ve spodní části ukazuje data, když byly do průvodce přidány nové podvody. Mějte na paměti, že tato příručka obsahuje pouze pozitivní rysy a pomocnéky. Pokud však chcete odstranit pomocné nebo vlastnosti, jednoduše nahraďte slovo „dát“ v příkazech „Odebrat“. Také reliální pomocníky obecně pracují pouze na kněžích nebo imámových, zřídka pracují na obou. Za nimi budou téměř všechny rysy a pomocné látky pracovat na jakékoli postavě. To je nesmírně užitečné, protože můžete zlepšit osobní zabezpečení, rychlost nebo zbožnost generála s vlastnostmi z kteréhokoli z ostatních seznamů. Pokud má někdo více příkazů, které ještě nemám, navrhněte je v oblasti komentářů.

  3

  2

  9

  2

  2

  1

  1

  1

  Этот предмет добавлен в.

  wx_dark_wolf
  Не с сети

  19 382 уникальных посетителей
  859 добавили з избранное

  Оглавление руководства

  Diplomatské rysy a pomocnéky

  Rysy princezny a pomocníky

  Obchodní rysy a pomocnéky

  Kněz/inkvizitorské rysy a pomocnéky

  Spy/Assassin rysy a pomocné látky

  Obecné rysy a pomocnéky

  Diplomatské rysy a pomocnéky

  Give_trait This GoodDiplomat 5
  Give_trait This Religiontolerance 3
  Give_trait tento vícejazyčný 3
  Give_trait This SloachTalker 3
  Give_trait This Bravediplomat 3
  Give_trait This NaturalDiplomatskill 3
  Give_trait This Secretive 3
  Give_ancillary tento diplomatic_escort
  Give_ancillary Tento exotic_gifts
  Give_ancillary This Swift_steed
  Give_ancillary tento překladatel
  Give_ancillary tento cizí_dignitární

  Rysy princezny a pomocníky

  Give_trait This Prettywoman 3
  Give_trait This Bravewoman 3
  Give_trait This Faithfulwoman 3
  Give_trait tento unchastewoman 2
  Give_trait This vášnivá 3
  Give_trait This Educatedwoman 3
  Give_trait This Tolerantwoman 3
  Give_trait This Fairwoman 3
  Give_trait This Goodprincess 4
  Give_trait This NaturalPrincess 3
  Give_trait This Humblewoman 2
  Give_ancillary This Delicate_Blade
  Give_ancillary tato fine_cosmetics
  Give_ancillary This Strapping_stallion

  Obchodní rysy a pomocnéky

  Give_trait tento obchodníciGuildMember 1
  Give_trait tento obchodníciguildtrained 1
  Give_trait This WorldSomerchant 2
  Give_trait tento securemerchant 2
  Give_trait tento legallealer 2
  Give_trait This NaturalMerMantskill 3
  Give_trait This Goodmerchant 4
  Give_trait tento monopolist 2 (3 má -1 osobní zabezpečení, takže jsem vždy upřednostňoval 2)
  Give_trait This SecurityMerchant 1 (2 má -1 finance, takže dávám přednost 1)
  Give_ancillary tento padělatel
  Give_ancillary tento trik_abacus
  Give_ancillary This Merchant_Clerk

  Kněz/inkvizitorské rysy a pomocnéky

  Give_trait tento gooddenouncer 5
  Give_trait This GrowingConviction 3
  Give_trait This Mírové 3
  Give_trait tento spravedlivý 3
  Give_trait tento misionář 3
  Give_trait tento čistič 3
  Give_trait This TouchTyTheGods 3
  Give_trait This DivineProtection 3
  Give_trait This NaturalPiestskill 3
  Give_trait This Strongfaith 4
  Give_trait tento publicfaith 4
  Give_trait This Priestlevel 2
  Give_trait tento gooddenouncer 5
  Give_trait This SecretlyFemale 1
  Give_trait This DivineProtection 3
  Give_trait tento misionář 1
  Give_trait This NaturaInquisitorskill 3
  Give_trait This SecretlyFemale 1
  Give_trait This Theoloniansguildtrained 1
  Give_trait This TheologiansguildMember 2
  Give_trait Tento nucený náboženský 2 (3 snižuje morálku vojska)
  Give_trait This AgentPeety 1 (tento příkaz maximalizuje zbožnost postavy)
  Give_ancillary This Witch_hunter
  Give_ancillary tento jáhn
  Give_ancillary tento knihovník
  Give_ancillary tento mnich
  Give_ancillary Tato jeptiška
  Give_ancillary tento zárský_disciple
  Give_ancillary This Paladin
  Give_ancillary This Swiss_guard
  Give_ancillary tento popravčí
  Give_ancillary tento false_relic
  Give_ancillary This Holy_Quran
  Give_ancillary This Holy_Mantle
  Give_ancillary tento lock_of_kaaba
  Give_ancillary tento mohammeds_footprint
  Give_ancillary tento korun_of_thorns
  Give_ancillary This Veil_of_veronica

  Spy/Assassin rysy a pomocné látky

  Give_trait tento goodconspirator 3
  Give_trait this Goodspy 5
  Give_trait This NaturalsSkill 3
  Give_trait This GoodAsSassin 5
  Give_trait This NaturassassInskill 3
  Give_trait This GoodsAboteur 3
  Give_trait This thievesguildtrainaiend 1
  Give_trait This ThievesguildMember 2
  Give_trait This AssassInsGuildtrainaiend 1
  Give_trait This AssassinsguildMember 2
  Give_trait This HashashinsguildMember 2
  Give_ancillary tento komplic
  Give_ancillary tato opice
  Give_ancillary Tento false_documents
  Give_ancillary This Beguiling_bard
  Give_ancillary tento kapesník
  Give_ancillary Tato zbraň
  Give_ancillary tyto výbušniny
  Give_ancillary tento spyglass
  Give_ancillary This Dancer
  Give_ancillary This Courtesan
  Give_ancillary tento femme_fatale
  Give_ancillary tento jedovač
  Give_ancillary This Assassins_Blade
  Give_ancillary tento pet_bloodhound
  Give_ancillary This Assassins_apprentice
  Give_ancillary This Nicolau_Copernicus

  Obecné rysy a pomocnéky

  Give_trait tento GoodsieGeatTacker 4
  Give_trait This GoodRiskyTacker 2
  Give_trait This GoodRiskydefender 3
  Give_trait This Battledread 4
  Give_trait this factionKiller 4
  Give_trait tento spymaster 3
  Give_trait This AssassinMaster 3
  Give_trait This harshjustice 3
  Give_trait This Xenophobia 3
  Give_trait tento strategie 3
  Give_trait This Counterspy 3
  Give_trait This AssassinCatcher 3
  Give_trait This NaturalmilitarySkill 4
  Give_trait This NightBattleCapable 1
  Give_trait This Crusaderhistory 3
  Give_trait tento džihadhistory 3
  Give_trait This AdoredBypope 3
  Give_trait This PoliticsSkill 3
  Give_trait This Loyal 3
  Give_trait this Brave 3
  Give_trait This Prim 3
  Give_trait tento inteligentní 3
  Give_trait tento námořník 5
  Give_trait This MathematicsSkill 3
  Give_trait This GoodAdministrator 3
  Give_trait This Goodminer 3
  Give_trait This GoodTrader 3
  Give_trait tento goodbuilder 3
  Give_trait tento goodfarmer 3
  Give_trait This FatherSlegacy 3
  Give_trait This Victorvirtue 3
  Give_trait This Battlechivalry 5
  Give_trait tento goodinfantrygeneral 1
  Give_trait tento goodcalvarygeneral 1
  Give_trait This GoodArtilleryGeneral 4
  Give_trait This GoodGunpowdergeneral 4
  Give_trait This HighPersonalSecurity 3
  Give_trait This Energetic 3
  Give_trait this Brave 5
  Give_trait tento rétoricskill 2
  Give_trait tento strategie 3
  Give_trait tento takticalskill 3
  Give_trait This Stoic 3
  Give_trait This Relight 3
  Give_trait tento skaut 3
  Give_trait This Battlescarred 4
  Give_trait This Haleandhearty 3
  Give_trait This Wifeischarming 3
  Give_trait This WifeIsfertile 3
  Give_trait This GoodCommander 5
  Give_trait tento goodtAttacker 5
  Give_trait This GoodDefender 5
  Give_trait This Battlechivalry 5
  Give_trait This Ransomchivalry 4
  Give_trait This StrategyChivalry 4
  Give_trait tento turnyknight 5
  Give_trait This Easternwarlord 3
  Give_trait tento jaguarwarlord 3
  Give_trait This Academytrained 2
  Give_trait This Papesonforcer 2
  Give_trait This HateSaztec 3
  Give_trait This HatesByzantium 3
  Give_trait This Hatesdenmark 3
  Give_trait tento Hatesegypt 3
  Give_trait This Hatesengland 3
  Give_trait This Hatesfrance 3
  Give_trait This Hateshre 3
  Give_trait This Hateshungary 3
  Give_trait This Hatesmilan 3
  Give_trait This Hatemongols 3
  Give_trait This Hatesmoors 3
  Give_trait This Hatespapal_states 3
  Give_trait This Hatespoland 3
  Give_trait This Hatesportugal 3
  Give_trait this Hatesslave 3
  Give_trait This Hatesrussia 3
  Give_trait This Hatescotland 3
  Give_trait to hatesicily 3
  Give_trait This HatesSain 3
  Give_trait This Hatistimurids 3
  Give_trait this Hatesturks 3
  Give_trait This Hatesvenice 3
  Give_trait This Hatescatholic 3
  Give_trait This Hatesorhodox 3
  Give_trait This Hatesismum 3
  Give_trait This HateSheretic 3
  Give_trait This Hatespagan 3
  Give_ancillary This Drillmaster
  Give_ancillary tento brilantní_inventor
  Give_ancillary tento lékař
  Give_ancillary tento mentor
  Give_ancillary tento akademický_advisor
  Give_ancillary tento meč
  Give_ancillary tento mistr_smith
  Give_ancillary tento učitel
  Give_ancillary This Scribe_ancillary
  Give_ancillary tento bard
  Give_ancillary tento lékárník
  Give_ancillary tento potravinář
  Give_ancillary tento eunuch
  Give_ancillary This Knight_dread
  Give_ancillary This Knight_Beserker
  Give_ancillary This Naive_knight
  Give_ancillary This Knight_chivalrous
  Give_ancillary This Knight_Crusader
  Give_ancillary This Knight_Santiago
  Give_ancillary This Knight_stjohn
  Give_ancillary This Knight_templar
  Give_ancillary tento master_of_assassins
  Give_ancillary tento master_of_horse
  Give_ancillary tento pokladník
  Give_ancillary tento adultress_foreign
  Give_ancillary tento armour_custom
  Give_ancillary tento chevalier_de_bayard
  Give_ancillary tento kněz
  Give_ancillary tento skaut
  Give_ancillary tento pokladník
  Give_ancillary tento Intrepid_explorer
  Give_ancillary tento sir_william_wallace
  Give_ancillary This Amerigo_vespucci
  Give_ancillary This Marco_Polo
  Give_ancillary This Martin_Luther
  Give_ancillary This Jan_zizka
  Give_ancillary This Johannes_faustes
  Give_ancillary tento Vlad_tepes
  Give_ancillary This Donatello
  Give_ancillary This Joan_of_arc
  Give_ancillary tento simon_de_montfort
  Give_ancillary tento roger_de_moulins
  Give_ancillary This Raphael
  Give_ancillary tento machiavelli
  Give_ancillary tento gerard_de_ridefort
  Give_ancillary This Vasco_de_gama
  Give_ancillary tento arnold_von_winkelried
  Give_ancillary This John_Gutenberg
  Give_ancillary tento albertus_magnus
  Give_ancillary tento roger_bacon
  Give_ancillary This Michaelangelo
  Give_ancillary This ibn_khaldun

  Rogan (sloní dělostřelectvo)
  Vindaloo (Elephant Rocketeer)
  Madras (slon)
  Istanbul (Monster Bombard)
  George (Monster Ribault)
  Houston (raketový odpalovač)

  Tato část se bude vztahovat na to, jak používat příkaz create_unit. K tomuto příkazu existují určitá nešťastná omezení a vtípky. Pokud používáte uvozovky pro ID jednotky, nemusíte se starat o kapitalizaci, ale záleží na názvech charakteru a osídlení. Nemůžete se vytvořit více než 5 jednotek na příkaz. Číslo zkušeností musí být od 0-9, včetně. Číslo brnění musí být od 0-3, včetně. Číslo zbraně musí být od 0-3, včetně. Doporučuji pouze používání osad, aby se vynořilo v jednotkách, protože název hry ve hře není nutně název, který hra používá k odkazu. Když se vynoříte v jednotce s příkazem Create_Unit, který není určen pro tuto frakci, jednotka karta používá texturu zástupného symbolu a textura jednotky má některé problémy, jak je znázorněno na obrázku. Bohužel to může znamenat, že speciální jednotky jako Boyar nebo Hand Gunners nemusí fungovat velmi dobře, pokud se vynoří pro nesprávný národ.

  Základní formát je create_unit . Zde je příklad toho, jak se vynořit ve 3 Huscarls s 9 zkušenostmi, brnění úrovně 2 a úrovní 3 v Londýně: Create_Unit London Huscarls 3 9 2 3. Pokud jednáte s městem s podivnými značkami, jako jsou umlots, můžete město přejmenovat kliknutím na název města v horní části okna stavebnictví.

  Pokud je ID jednotky více než jedno slovo, nezapomeňte zahrnout citace kolem ID. Zde je příklad toho, jak se vynořit v 5 pouštních lukostřelcích s 0 zkušenostmi, brnění úrovně 1 a zbraněmi úrovně 0 v Gaze: Create_Unit Gaza „Desert Archers“ 5 0 1 0.

  Jednotky jako Artillery a General’s Bodyguard mají různé vystoupení v závislosti na skupině kultury. Zacházejte s ID jednotky, jako by to bylo více slov, a poté přidejte předponu, která označuje skupinu kultury. NE znamená severoevropský. SE znamená jižní Evropu. EE znamená východoevropský. Já znamená Střední východ. Gr znamená byzantská říše. Zde je příklad toho, jak se vynořit ve 4 řeckých Trebuchetech s 1 zkušenostmi, brnění úrovně 2 a úrovní 3 v Konstantinopoli: Create_Unit Constantinople “Gr Trebuchet” 4 1 2 3.

  Pokud chcete vynořit lodě, budete muset vybrat již existující námořnictvo a odkazovat na něj jménem admirála. Chcete-li najít seznam admirálů (jako naštěstí se jejich jména nezmění s jejich rysy), klepněte pravým tlačítkem na tlačítko ve spodní části obrazovky označené „armádou“, jak ukazuje obrázek (obrázek pochází z mého testování příkazu Uložit uložení Proto jsem Papežské státy, Fow je deaktivován a mám šílené množství peněz). Nezapomeňte zahrnout toto slovo admirál jako součást jména postavy. Úroveň brnění také neovlivňuje lodě, ale musí být zahrnuta, aby příkaz fungoval správně. Zde je příklad toho, jak se vynořit v 1 válečné kuchyni s 9 zkušenostmi, brnění úrovně 0 (jak na tom stejně nezáleží), a zbraně úrovně 3 ve flotile admirála Vesallia: Create_Unit “Admirál Vesallius” “War Galley” 1 9 0 3. Podobně byste mohli provést vytvoření_unit “admirál Guido” “Carrack” 2 1 0 0, abyste dal flotilu admirála Guida dva Carracks s 1 zkušeností. Mějte na paměti, že ID lodi musí být nižší případ, bez ohledu na to, co říká níže uvedený web.

  Zde je odkaz na web [příkazy.gg] se seznamem jednotkových ID všech pozemních jednotek a lodí a má funkci vyhledávání tak, aby správnou jednotku je snazší najít. Pro ty, kteří to nevědí, několik jednotek/lodí nemá ID, který odpovídá jeho jménu, což ztěžuje jejich vynoření. Také si uvědomuji, že některá IDS uvedená na webových stránkách jsou nesprávná (jako ten pro norské válečné duchovní, které by měly být obrněné duchovní), ale je to nejlepší seznam, který jsem dosud našel.

  add_money 40000 (pokud jde o mé testování, toto je maximální částka, kterou můžete získat najednou)
  Process_cq
  Auto_win [útočník/Defender] (ovlivňuje další bitvu Auto_Resolve mezi hráčem a AI)
  Surrender_regions (pro Svaté římské říše, do hre. Pro byzantskou říši
  Byzantium. Pro Mongoly nebo Timurids, do hordy)
  add_populace 5000
  Toggle_fow

  • Aktualizováno 16/16/2017
  • Aktualizováno 8/6/2017
  • Aktualizováno 16/16/2018
  • Aktualizováno 8/8/2019 (Goodbuilder poskytovaný „Roronoa Zoro“)
  • Aktualizováno 8/6/2020 (Goodfarmer poskytované „Art“)
  • Aktualizováno 1/17/2020 (změny provedené k Create_Unit na základě komentářů z „Eli, Warden of Ducks“ a „Jessticles“)
  • Aktualizováno 8/15/2022