Střelecky první osoby �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!, Nejlepší hry FPS na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry FPS na PC 2023

Contents

Super horký je jedna část logické hry, jedna část FPS a jedna část simulátoru filmového střelby. Tento jedinečný střelec je postaven na schopnosti zpomalit čas tím. Klíčem k vítězství je chvilku pro průzkum situace, ale v této neuvěřitelně stylové a ďábelsky obtížné hře vás pouze rychlost ušetří pouze rychlost.

Hry střelce první osoby

Vyberte si své oblíbené načítání zbraní a okamžitě přeskočte do konkurenčních online her FPS. Tyto hry můžete třídit podle Top, Nové a nejvíce hraní pomocí filtru.

Toalety Skibidi: Infekce

Kirka.io

Deadshot.io

Mini Royale: Nations

Bullet Force

Ev.io

Forward Assault Remix

Forward Assault Remix

Time Shooter 2

Sniper Shot:
Toalety Worms Shooter
Monster Shooter Apokalypse

Met Rage

Legrační střelec – zničit všechny

Toon off

Pixelová síla

Hunter a rekvizity

Crazy Combat

Pacman FPS

Q1K3

Arcane Mayhem: Zachyťte mys

Vrah

Bláznivý multiplayer galaktické arény

Bláznivý multiplayer galaktické arény

Crazy Pixel Gun Apokalypse 4

Crazy Pixel Gun Apokalypse 4

Kulometový zahradník

UFO Alien Wars

Projekt: Counter Assault Online

Gorescript

Zombie útok

Zombies Shooter: Část 2
House of Celestina: Druhá kapitola

Poslední odpočet

Sledujete

Shooterz

Rezidentní zombie: hororová střelec

Populární značky

Střelec třetí osoby

Jak hrát hry FPS

Většina střelců první osoby vám umožňuje vybrat si z arzenálu zbraní, jako jsou pistole, kulomety, brokovnice a výbušniny. Tyto hry vám také umožňují hrát na různých 3D mapách na různých místech. Můžete hrát jako součást týmu a používat týmovou práci ve svůj prospěch nebo hrát jiné populární herní režimy, jako je Free-for-All (FFA), kde je to pro sebe každý člověk.

Jak se zlepšit ve hrách FPS

Jakmile zvládnete základní dovednosti, podívejte se na tyto tipy, jak vylepšit hru a začít shrát v sestřelech:

 • Najděte zbraně, které pro vás fungují
 • Nepanikařte ani nestříkejte – přemýšlejte, zaměřte a střílejte
 • Nalaďte citlivost na myši tak, aby vám vyhovovala
 • Praxe je perfektní, takže pokračujte v hraní!

Nejlepší hry FPS

Pokud hledáte některé z nejlepších her FPS založených na prohlížeči online, jste na správném místě. Třídění „nejvíce hraní“ nahoře vám pomůže filtrovat naše nejoblíbenější tituly. Jak ví každý pro hráč, hry FPS jsou postaveny pro PC – a vždy obsahují online multiplayer online.

Shell Shockers je jednou z těch her, s velkými mapami a eggy postavami, které se otevře a vytočí žloutku, když je zabijete. Bullet Force and Forward Assault: Remix jsou dvě zdarma online hry FPS, které poskytují klasické, rychle se rozvíjející a konkurenceschopné hry.

Hry FPS jsou některé z nejpopulárnějších her na našem webu.

Tyto hry FPS mohou hrát zdarma

Všechny střelcové hry první osoby zde mohou hrát ve vašem webovém prohlížeči, bez stahování. Mnoho z nejlepších titulů se v ideálním případě hraje na PC – nebo jsou pouze PC, ale je k dispozici mnoho mobilních her FPS.

Pokud chcete nějaké další návrhy herních her FPS, podívejte se na Crazy Pixel Apocalypse, Pixel Warfare nebo Swap Blockly Worlds for Desert Sand Battles v Sandstrike.io.

Podobné žánry

Pokud chcete střílet z jiné perspektivy, podívejte se na naše střelecké hry třetí osoby. Mezi další relevantní kategorie patří hry Sniper, zbraně a hry pro více hráčů.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější střelcové hry první osoby?

 1. Shell Shockers
 2. Toalety Skibidi: Infekce
 3. Paintball King
 4. Kirka.io
 5. Deadshot.io
 6. Mini Royale: Nations
 7. Bullet Force
 8. Ev.io
 9. Forward Assault Remix
 10. Válečné makléři

Jaké jsou nejlepší střelcové hry pro první osobu, které se hrají na mobilních telefonech a tabletech?

Jaké jsou některé podceňované střelcové hry první osoby?

Co jsou to hry první osoby?

Hry první osoby střelce (FPS) střílejí hry s perspektivou první osoby. Často se hrají konkurenčně online. Zbraně jako pistole a brokovnice můžete použít k mocným bazooku a takticky si vzít své nepřátele na různých místech.

Přehrajte nejlepší online střelcové hry prvního člověka zdarma na CrazyGames, není vyžadováno žádné stahování nebo instalace. �� Hrajte Shell Shockers a mnoho dalších právě teď!

Nejlepší hry FPS na PC 2023

Obnovit, zaměřit se na památky a zarovnat nejlepší hry FPS na PC, od napjatého, taktického, Rainbow Six Siege až po střelce všech thrtrilů, jako je Titanfall 2.

15 nejlepších střelců PC First Osobně: Rozzlobený démon, který střílí plamenově na každé paži ve věčném doom

Publikováno: 12. září 2023

Jaké jsou nejlepší hry FPS na PC? Od klasické fyziky chaos poločasu 2 až po krásně vykreslené světy Halo Infinite, jedná se o nejlepší hry FPS. Po více než dvě desetiletí byly hry FPS hnací silou průmyslu PC Games. Nechali nás cestovat z hlubin pekla v doom do vnějšího dosahu prostoru v Titanfall 2. Jiní nás vzali na objížďku skrze „Ravenholm na zamoření Zombie na zamořené polovině 2, zatímco někteří přijali futuristická města.

Některé z těchto her jsou staré, jiné jsou nové a všechny jsou skvělé. Úžasná kampaň Wolfenstein 2; TAKTICKÝ TOTLAYER RAINBOW Six Siege; Overwatch 2 a jeho obrovské množství úžasných hrdinů. Bez ohledu na to, jaký druh virtuálního zbraně jste, následující tituly uspokojí váš svědivý spouštěcí prst. Takže praskněte ty klouby a připravte se na to, aby se každý snímek počítal. Nejedná se pouze o nejlepší hry FPS, některé z těchto záznamů jsou zahrnuty také do našich nejlepších PC her.

Nejlepší hry FPS jsou:

Pilotní body na Giant Man in Green Armor

Halo nekonečný

Nic docela nepřekoná pocit sečení nepřátel s bitevní puškou, trháním přes krajinu ve Warthogu nebo krájení nepřátel s energetickým mečem. Halo Infinite mistrovsky zachycuje nostalgii a pocit klasických her Halo, přičemž je udržuje čerstvé s inovacemi, jako je háček a hraní otevřeného světa.

Naše Halo Infinite Review chválí dodávku a emocionální váhu cesty hlavního náčelníka přes kampaň pro jednoho hráče. V multiplayeru je také spousta zábavy-Haloův vzorec zápasů ve stylu arény, zdlouhavých bojích a halo nekonečných zbraní jsou osvěžující kontrast s jinými FPS multiplayer režimy tam venku.

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Nejnovější splátka Call of Duty reviduje moderní den; Měkký přehodnocení hry se stejným názvem z roku 2009, kampaň pro jednoho hráče je zážitkem z klubu Globe, který vás zavede z Amsterdamu do pouště Al Mazrah. Naše recenze Modern Warfare 2 říká, že je to nejlepší: „Modern Warfare 2 stále balí stejnou punchy hraní jako předchůdce 2019.“

Nabídka multiplayerů Modern Warfare 2 je větší než kdy jindy, s re-vamped systémem zbraňové platformy a dokonce i herním režimem třetí osoby pro ty, kteří rádi vědí, co je kolem každého rohu. Víte, co dostáváte s hrou Call of Duty-solidní balíček s některými zábavnými mapami, neuvěřitelně uspokojivé zbraně a jednou z nejlepších válečných her. Pokud berete hordy pro více hráčů, ujistěte se, že si vezmete nejlepší načítání PDSW s sebou – právě teď není o moc lepší.

Warzone 2: Squad of Soldiers se připravuje na vyskočení z vrtulníku

Warzone 2

Warzone 2 staví na hře, která nejen předefinovala žánr FPS, ale také hra Battle Royale. Nastavte se ve fiktivním Al Mazrah, Warzone 2 vás zavádí s jednou misí – eliminujte své soupeře a buďte posledním stáním Squad. Warzone 2 je pomocí stejné fantastické zbraně jako Modern Warfare 2, vzrušující, taktický zážitek, který odměňuje situační vědomí téměř stejně jako střílení lidí do hlavy.

Squad Up, vstoupit a dostat se do práce. Kompletní smlouvy a jasné pevnosti na získání peněz a osobní načítání zbraní, které se kurátujete pomocí rozsáhlé funkce Gunsmith. Můžete si dokonce pohrávat s psychikou svého nepřítele pomocí nového chatu ve hře ve hře. Je těžké se hádat proti Warzone 2 – je to komplexní hra FPS, která se také stane bezplatnou PC hrou, takže nemáte omluvu, abyste to nezkoušeli. Pokud nejste fanouškem provádění vlastních nastavení, nebojte se, dostaneme vás na náš nejlepší průvodce Warzone 2 Loads.

Zemětřesení

Quake (2021)

Quake je poprvé vydáno v roce 1996, bezpochyby jedním ze základních základních kamenů žánru FPS. V posledních letech se objevilo spousta tzv. „Boomerových střelců“, která byla navržena tak, aby evokovala stejné retro kouzlo, labyrintové úrovně a vysokorychlostní střelbu nalezenou v klasických 3D hrách ID softwaru.

Nic se neporovnává s originálem, ale pokud jste při prvním vyšel vyšli na Quake, Bethesda během Quakecon 2021 vydala remasterovanou verzi hry, doplněná krásně aktualizovanou grafikou a dokonce i novými epizodami, které si můžete hrát. Quakeovo gotické, středověké temné fantasy prostředí nikdy nevypadalo tak dobře – ale buďte jisti, hratelnost zůstává nezměněna; Je čas procvičovat si sviz na Strafe.

Černá mesa

Černá mesa

Black Mesa je remake poločasu 1, vytvořený výhradně fanoušky pomocí nejnovějšího zdrojového motoru. Trvalo to 15 let, než Black Mesa dosáhl svého 1.0 uvolnění, ale nakonec se to stalo v roce 2020 a stálo to za to čekat. Remake je reimaginovaná verze klasické kampaně pro jednoho hráče, která eliminuje jakékoli datované hádanky a bojové sekvence, aby vytvořila stručný zážitek. Vývojáři dokonce vytvořili vlastní rozšířenou verzi mimozemské planety, Xen, poslední část Half-Life 1, která byla údajně zkrácena ventilu. Pokud jste nezažili poločas a chcete vidět, na čem jste zmeškali, Black Mesa je nejlepší způsob, jak znovu prožít tento klasický FPS, s některými lidmi, kteří věří, že Black Mesa je lepší než poločas.

Osud

Doom Eternal

Doom Eternal vezme herní smyčku z rozbití 2016 a jak naše věčná recenze Doom vysvětluje tak dobře, rampy vše do 11 do 11. Vývojáři mohli snadno načerpat pokračování, které hrálo do značné míry stejně jako Doom 2016, ale rozhodli se vzít každého základního mechanika na jinou úroveň. Každý aspekt byl vylepšen, od počtu zbraní, které máte k dispozici, až po možnosti pohybu, které zvyšují tempo hry.

Se všemi těmito zvláštními mocnostmi přichází silnější nepřátelé, vybavené vlastní sadou silných a slabých stránek, které můžete využít. Pokud jste to opravdu chtěli, můžete hrát Doom 2016 pomocí pouze jedné zbraně, ale doom věčný trestá hráče za to, že se drželi stejného herní. Pokud nezabijete nepřátele pomocí řady nástrojů, které máte k dispozici, vždy budete mít nízko zdroje.

Půjčující prvky z nejlepších akčních her, doom věčný se transformuje v blesk-rychle střelce, díky němu. Existuje dobrý důvod, proč byl Doom Eternal naším goty pro rok 2020, je to opravdu velkolepé.

Overwatch 2 konkurenční řady: Sojourn Point off-obrazovka, lemovaná stoporem a milosrdenstvím

Overwatch 2

Porovnejte to s týmovou pevností 2 nebo s League of Legends, pokud se vám líbí – Overwatch 2 má dost společného s oběma, aby sdílel některá ze svých odvolání, ale natolik odlišný, že to bude trvat měsíce, aby hráči zjistili své nejlepší kombinace postav. Někteří lidé se nemusí cítit, že tento FPS je skutečným pokračováním, sentimenty se odrážejí v naší recenzi Overwatch 2, ale spíše to, že je to spíše ‘Overwatch 1.5 ‘místo toho.

Přechod na 5v5 a zavedení zámku role od začátku spolupracuje na vytvoření dosud nejlepší verze Overwatch. Snížením počtu tanků v každém týmu tráví hráči méně času střelbou na Shields a více času řešení cíle. Overwatch League také krystalizovala potenciál hry E-Sports. Nebojte se, pokud nejste o osmihodinových cvičeních-polovina kouzla je vyzvednutí a přitažlivosti, které cementuje Overwatch 2 jako jednu z nejlepších her FPS na PC. Pokud plánujete poprvé skákat, náš seznam úrovní Overwatch 2 a náš průvodce Overwatch 2 znaky by vám měl poskytnout dobrý náznak toho, kdo je právě teď a kdo prostě nestojí za váš čas.

CS: Jdi

Counter Strike: globální útočné

Házení do světa Counter-Strike: Globální ofenzíva je poprvé jako potápění do moderní mlýnek na maso války. Budete čelit hráčům, kteří byli prowling verze těchto map déle než deset let. Zemřete ostřelovači s desítkami tisíc zabití zaznamenaných do jejich skauta. Budete potrestáni hráči, kteří dokázali recitovat CS: Go Go Console Commands ve spánku, posezení po zbytek kola, zatímco vyrazíte svou chybu.

Proč byste se tedy rozhodli hrát Counter-Strike: Global Offensive? Protože prací se na vrchol žebříčku je úspěch; Odměna získaná trpělivostí, dovednostmi a svalovou pamětí a některé z nejlepších úrovní designu ve hrách. Existuje důvod, proč i dnes najdete servery, které se starají o starověké mapy, jako je prach 2 den, den; Částečně, protože pravidelné CS: Go Aktualizace navždy udržujte tohoto střelce čerstvého.

Nedávno bylo oznámeno, že klasický střelec bude pokračovat a že datum vydání Counter-Strike 2 přichází někdy v létě 2023.

Poloviční život 2

Poloviční život 2

Mnohem více než vývoj svého vynikajícího předchůdce, poločas 2 je často považován za jednu z nejlepších PC her všech dob. Takové ocenění nejsou ani nezaslouženy. Dlouho očekávané pokračování do poločasu je nesmírně ambiciózní a těží z toho, že je vyvíjena mnohem sebevědomějším ventilem.

Všechno je větší než originál z roku 1998: prostředí, nepřátelé, příběh – je to trhák a chytrý v tom. Existují slušní společníci AI; Skutečné postavy, které existují, aby dělaly více než zemřít komicky, a fyzika, která transformuje svět na zdánlivě skutečné, hmatatelné místo.

Valve znovu pracuje s magií se svými prostředími. Přestože jsou často větší a otevřenější než poločas, jsou stále vytvořeny se stejnou péčí a pozorností na detaily. A co je důležité, zůstávají nezapomenutelní, od strašidelných ulic Ravenholmu po zlověstnou citadelu, stojící nad městem 17 jako tyran z oceli a skla a sklenice. Věk možná opotřeboval část lesku, ale zůstává to nápadnou, přesvědčivou hru FPS.

Duhový šest obléhání

Duhový šest obléhání

Díky pokračující podpoře Ubisoft je Rainbow Six Siege téměř zcela nerozpoznatelná od střelce, která se objevila spíše s šepotem než třeskem v roce 2015. Nyní, se svou narůstající scénou E-Sports, konstantním tokem operátorů Siege Rainbow Six a některých z nejlepších hraní pro více hráčů kolem, se stala jednou z nejlepších střeleckých her na PC.

Každý okamžik obléhacích bitvy je plný napětí a nebezpečí, od okamžiku, kdy začnete s vaším dronem vyhledávat oblast-modlit se, aby to nepřátelé nepatřili, než najdete rukojmí-k tomuto poslednímu pokusu zachránit den střílením stěn a rozbitím stropem. Jeho asymetrický multiplayer a taktická otevřenost znamenají, že žádné dvě kola nehrají stejným způsobem.

Je to psychologická bitva stejně jako série přestřelek; Hra o manipulaci a kontrole, když se pokoušíte přimět své nepřátele, aby reagovali konkrétním způsobem, zatímco se snažíte udržet svůj vlastní tým spolupracující společně. Nikdy se necítíte v bezpečí: útok může přijít odkudkoli, obvykle všude najednou. Po všech těch letech, kdy se cítí bezpečně za stěnami, je zničitelná prostředí Siege přinutí přemýšlet na nohou a důvěřovat žádné zeď.

Siege má relativně vysokou bariéru vstupu, ale nejisti hráči mohou levně skočit do roztříšti. Pro ty, kteří se věnují trestní hře Rainbow, si můžete být jisti, že střelec Ubisoft Montreal je tu, aby zůstal s novými obdobími a obsahem, který přichází pořád.

Tarkov

Útěk z Tarkova

Existují nespočet her FPS, které nabízejí jejich realismus, ale žádný z nich se blíží obsedantní pozornosti k detailům zaplaceným únikem z Tarkova Dev týmu, pokud jde o zbraně, přílohy a balistickou modelování. Nejenže existuje více než 60 zbraní v útěku z Tarkova, ale každý z nich může být upraven nebo svlékl dolů do bodu, kdy jsou nepoznatelné ze svých off-the-shelf protějšků. Můžete vyměnit sudy, úchyty, rozsahy, baterky, foregrips, pistolové úchyty, pokyny, přílohy čenichu, zásoby, nabíjecí úchyty, časopisy, přijímače a plynové bloky a vyberte si z několika různých typů kol pro každý typ munice pro každý typ munice pro každý typ munice. Žádné dvě zbraně, které najdete v záření, nejsou nikdy stejné.

To vede ke spoustě poruch pro nové hráče a kohokoli, kdo, o er, neví moc o zbraních. Po hromadách zbytečných rublů a zásobů plné zbytečných připoutání brzy začnete přijít na to, jak se přizpůsobit každému připojení, než konečně vytvoříte emocionální pouto s vlastním sestavením. Tato poslední část je obzvláště důležitá jako v úniku z Tarkova, pokud zemřete při nájezdu a nepřátelském kořisti vašeho těla, ztratíte vše, co jste s sebou přinesli, dokonce i vaše cenná útočná puška.

Tato brutální pravidla mohou pro nové hráče neuvěřitelně zastrašit, ale i když je snadné ztratit cenné vybavení, je stejně snadné jít do náletu s malým více než pistolí a extrahovat s některými z nejlepších brnění a zbraní v hra. Díky ekonomice poháněné hráčkou můžete dokonce kořist zdánlivě bezcenný objekt, jako je socha, a vyměnit jej za zcela nový HK416.

Escape z Tarkov vyniká z jiných her FPS a více hráčů na tomto seznamu, protože hladce mísí PVP a PVE. Každý nájezd se hraje na masivní mapě, přičemž hráči se platí kolem okrajů a nepřátelé AI se v klíčových bodech zájmu opírají, obvykle tam, kde lze najít dobrý kořist. Od začátku zápasu máte až 40 minut na zabití, drancování a dostanete se do jednoho z určených bodů extrakce. Pokud zemřete, dostanete pouze vybavení, které jste pojištěli předem, a pouze pokud to nebylo z vašeho těla vypleněno. Jak tedy uniknete z Tarkova? Máme zde komplexní únik z Tarkov Tipy, abychom vám dali pomocnou ruku. Extrakční body jsou vždy na opačné straně mapy, kde jste se vynořili, takže jeho nájezdem bez setkání s nepřítelem je prakticky neslýchané.

Titanfall 2

Titanfall 2

EA a Respawn postavil na všem, že první hra byla správná a vyvážila multiplayera tohoto střelce tak dobře, že se stala jednou z nejlepších PC her 2016. Neexistuje nic jako Titanfall 2’s Juxtaposition of Crunchy, Industrial Mech Brawling a Nimble Pilot Combat. Jak uvidíte v naší recenzi kampaně Titanfall 2, sólová část tohoto FPS také slouží jako vynikající úvod do mechaniky hry a okouzlující, samostatný příběh.

Kampaň se nikdy nepokouší překonat hratelnost s epickými setpiekami nebo trhákem. Místo toho surová mechanika slouží všechny vzrušení: zdi běží ve skupině nepřátel a odfouknutí je několika, uspokojivé výbuchy vaší brokovnice se cítí pokaždé vzrušující. A co víc, verze PC se úžasně drží, jak jsme viděli v naší recenzi portů Titanfall 2 PC.

Respawn nejen přidal hloubku pro jednoho hráče; Kooperační vlnový režim čtyř hráčů je vynikajícím společníkem konkurenčního multiplayeru, který obsahuje širokou škálu tříd Titanfall 2. Titanfall 2 je větší a lepší zvíře než dříve a dech čerstvého vzduchu pro žánr mech her jako celek.

I když není slovo o Titanfall 3, Battle Royale Apex Legends Respawn Entertainment je zasazena do stejného vesmíru. Jistě, běh na zeď je pryč, ale zbraně Apex Legends jako Mosambik a Hemlock slouží jako vhodný kývnutí na nádhernou minulost tohoto vývojáře.

L4D2

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Zombie Valve nejsou jako jiné zombie. Vlevo 4 mrtvé 2 se na vás narazí jako vlny, plazí se po stěnách a skákají přes mezery. Jsou doprovázeny speciality: vysoce vyvinuté nemrtvé, které vás nutí pracovat společně. Kuřák vás odtáhne do uličky s dlouhým jazykem, kde vás bude mobfikovat obyčejnými nemrtvými. Hunter vás připne na asfalt, než se roztrhne do krku. Boomer se nabije přímo do tváře a exploduje, utopí vás zeleným gloopem.

Přestože jsou zombie desetník a tucet a opustili 4 Dead 2 už po dlouhou dobu, napětí, úroveň designu a nespočet modů zajišťují, že zůstává přesvědčivým rompem. Zůstává jednou z nejlepších kooperačních her na PC.

TF2

Týmová pevnost 2

V této mimořádné střelce, třídní aféře, rozzlobené karikaturní muži zachycují kufříky, doprovodné bomby a stát na uzlech. TEAM FORTRESS 2 je brilantní a je to stále snadno jedna z nejlepších střeleckých her na PC. Vyvinula se také s horami obsahu vytvořeného uživatelem, mapami, režimy a novým gadgetům týmu 2, které pomáhají udržet střelce relevantní. Online hry, jako je tento, nikdy nevycházejí z stylu.

Předpoklad je stejně jednoduchý jako vždy: vyberete si postavu z devíti a zaujme své místo v týmu. Režimy zahrnují zachycení vlajky, krále kopce a užitečné zatížení – ten druhý vidí, jak tým řídí bombu vpřed na železniční trati, zatímco jejich soupeři se je zoufale pokoušejí zadržet zpět. Je to klasika, která se stala vlajkovou lodí Overwatch, ale byla zdokonalena k dokonalosti zde v týmu Fortress 2 First.

Valoranta

Valoranta

Riot’s Hero Shooter bude pro fanoušky CS neuvěřitelně známý: Go a Overwatch, ale – jak vysvětlujeme v naší recenzi Valorant – to není vůbec špatná věc. Valorant se posunul přímo na přední část konkurenčního balení FPS a není těžké pochopit proč. K dispozici je jasný oční obsazení hrdinů, z nichž každá má hrstku užitečných a vyvážených schopností. Zbraně a ekonomický systém jsou přímo z CS: GO – dokonce nazvali „AWP“ OP, což je skoro stejné slovo. Chytrý.

Zápasy jsou intenzivní a vyžadují dovednosti, přesnost a koordinaci týmu. Stejně jako CS: GO, pokud je váš cíl ošuntělý nebo vaše reakce nejsou na místě, které jste pro drsný – ale alespoň nemusíte hrát proti dospělému dospělému, který hrál prach 2 pro Poslední dvacet let. Valorant nemohl být více zaměřen na eSports, takže pokud jste se dozvěděli na novou konkurenční scénu, přijde to vysoce doporučeno – a pokud nemáte rádi závazek úplného zápasu, herní režim Spike Rush je režim Spike Rush Rychlejší, neformální a nabízí tolik zábavy FPS. Podívejte se na náš průvodce nočním trhem Valorant, abyste si mohli vyzvednout nějakou kosmetiku, která vám pomůže vyniknout z davu.

Neskutečný

Nereálný turnaj

Epic si pro sebe vytvořil jméno s Unreal – působivé v době, kdy střelci dominovali ID – ale to bylo s nereálným turnajem z roku 1999, že Epic získal svůj velký moniker. Turnaj měl stejný základní koncept jako Quake Arena, ale nabídl alternativu pro ty, kteří hledají několik dalších ozdůb.

Mezi vzrušujícími zbraněmi hry patří Biorifle, která vyzbrojuje toxický kalem. Můžete to dokonce nabít a uvolnit velkou žárovku věcí, používat ji jako želatinovou pevninu. Pak je tu vykupitel, raketový odpalovač, který na vaše nepřátele hodí pilotovatelnou termonukleární hlavici. Měli byste také vyzkoušet Rozparovač, který požáry viděli čepele, které se odrazily kolem rohů. Každá zbraň má samostatné silné stránky a alternativní ohnivé režimy, které je třeba zvládnout, abyste mohli ovládat v aréně.

Mapy turnaje – staré a nové – jsou plné nezapomenutelně šílené architektury. Mezi třemi stratosférickými věžemi v DM-Morpheus není nic jako skok v nízké gravitaci-zvláště pokud můžete někoho zvednout ve vzduchu a stříkat jejich gore skrz oblohu.

Takže to máte, nejlepší hry FPS na PC. S tolika nadcházejícími PC hry, které mají podobu střelců-stále můžeme snít o oznámení datum vydání poločasu 3, správně? Nyní je slavný čas být fanouškem FPS. Dejte tedy spouštěcímu prstu protahovat, pokračujte v praktikování vašich virtuálních headshotů a možná si stáhněte monitor FPS, protože více snímků nikdy není špatná věc.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

30 nejlepších hráčů první osoby, které kdy byly vyrobeny

Nejlepší střelcové hry z první osoby nám kdy poskytly nový pohled na to, jaké videohry by mohly být.

Matthew Byrd, Aaron Greenbaum | 10. srpna 2023 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Nejlepší hry FPS vůbec

Herní žánry chodí dovnitř a ven z módy po celou dobu, ale po více než 30 let jsou střelci první osoby jedním z nejspolehlivějších zdrojů v oboru pro zážitky z trháku, které často pomáhají diktovat budoucnost média.

Neexistuje žádný prvek, který by činil hry FPS tak brilantní, a to je, ironicky, přesně to, co je dělá brilantními. Historie žánru je napsána vývojáři, kteří použili určitý pohled a zbraň nebo dva jako základ pro různé zkušenosti, které nás nadále překvapí, i když jsme si řekli, že jsme to všechno viděli.

To jsou hry, které jsme tu dnes. Nejlepší střelci první osoby se mohli navzájem inspirovat, ale každý z nich nakonec přináší něco zvláštního ke stolu, který mu pomáhá vyniknout mezi nějakou značnou konkurencí. Mnoho z nich nabízí něco jiného, ​​ale jedna věc, kterou většina sdílí, je pocit, který dostanete právě ze slyšení jejich jmen.

Než se ponoříme do seznamu, zde je několik poznámek o kritériích používaných k provedení těchto výběrů.

AD – obsah pokračuje níže

-Definování střelce první osoby může být složité. FPS musí mít samozřejmě perspektivu a střelbu první osoby, ale pokud máte pochybnosti, pozorně jsme se podívali na část „střelce“ rovnice. Čím více hra zdůraznila střelbu/boj jako hlavní součást zážitku, tím je pravděpodobnější, že se mělo považovat za součást žánru.

-Jak příjemná (z jakéhokoli důvodu) je hra FPS nakonec určena tím, zda byla vybrána pro tento seznam a kde byl zařazen, ale inovace, historický význam a dlouhověkost byly všechny použity jako prominentní „x-faktory“ k určení žebříčku

-Pouze pro jednoho hráče a hry FPS pouze pro více hráčů nebyly nutně zavinuty pro chybějící režim. Zvláštní úvaha však byla věnována her, které se daří dobře.

*Tento seznam byl od té doby aktualizován tak, aby zahrnoval položky 26-30.

Rainbow Six: Vegas 2

30. Rainbow Six: Vegas 2

Rainbow Six: Vegas 2 je určitě více zaměřen na akci než rané hry v Duha šest franšíza. Přesto se v některých ohledech cítím Vegas 2Vylepšená přístupnost (relativně řečeno) umožňuje jí zachytit „fantazii“ zážitku Toma Clancyho lépe než kterákoli jiná Duha šest titul.

Vegas 2 představuje neuvěřitelný design na úrovni, nádherné vizuální efekty a fascinující směs týmové taktiky a akce pulzně, díky níž se předchozí hra stala tak překvapivě osvěžujícím převzetím franšízy. Jako nejlepší pokračování, Vegas 2 dělá všechno trochu trochu lépe. To také obsahuje nejlepší verzi teroristického lovu: jeden z největších kooperačních režimů v historii FPS.

AD – obsah pokračuje níže

STRACH

29. F.E.A.R.

Hororové hry první osoby se za poslední desetiletí staly mnohem běžnějšími. V době F.E.A.R.Vydání z roku 2005, ale myšlenka kombinace střelce z první osoby a hororový titul se cítila výrazně více románu. Po pravdě řečeno, F.E.A.R. stále se cítí docela nově dodnes.

Zdůrazněním prvků střelce první osoby více než většina moderních hororových her z první osoby, F.E.A.R. nabízí čistý akční zážitek, který se tak stane, že se občas ponoří do nadpřirozených vod. F.E.A.R.‘Směs revolučního nepřítele a.I. (Což je dodnes překvapivě dobré) a odborně implementované strachy z něj činí jeden z intenzivnějších titulů na tomto seznamu.

TimesPlitters: Future Perfect

28. TimesPlitters: Future Perfect

The TimesPlitters franšíza je ztracený drahokam série a TimesPlitters: Future Perfect je poslední (a nejlepší) položka.

Každá úroveň v TimesPlitters: Future Perfect vezme hráče na cestu různými časovými obdobími. Zatímco příběh pouze občas sleduje klíčová pravidla cestování času, postavy jsou určitě nezapomenutelné (a často prostě prosté veselé). Kampaň je však jen polovina cesty. TimesPlitters: Future Perfect je také plná volitelných úrovní výzvy, která otestuje vaše dovednosti FPS, někdy do té míry, že si budete chtít frustrovat vlasy.

Serious Sam: První setkání

27. Serious Sam: První setkání

Některé hry FPS okořeňují žánrový vzorec s mechanikou RPG, náhodným kořistí a explodatelnými světy. Serious Sam: První setkání Nepotřebuje žádnou z těchto věcí. Hra dělá jen s pouhým nákladem zbraní a dost eklektických mimozemských nepřátel, aby napadli malý národ, a to je víc než dost.

Vážný Sam je tvrdý, ale spravedlivé FPS navržené tak, aby hráči udržovali spoušť co nejdéle. Hra se nakloní na seznamu nepřátel, bombastická osobnost a zvukový doprovod hlavy, aby pobavil fanoušky akcí všude. Každá úroveň se cítí skličující, což způsobuje, že se každý úspěch cítí vydělaný. Tato hra přichází ve dvou verzích: Vážná sam klasika a Vážný Sam HD. Kromě vyšších grafických požadavků na věrnost a systémy jsou v podstatě stejnou zkušeností.

AD – obsah pokračuje níže

Zemětřesení

26. Zemětřesení

Často zapomenutá část ZemětřeseníDědictví je skutečnost, že problémový vývoj této hry v podstatě rozpadl softwarový tým ID, který v podstatě vytvořil žánr FPS, jak to víme. Než však šli jejich samostatnými způsoby, tento tým vykopl dveře a ukázal všem skutečnou sílu této vznikající formy herního designu.

Zemětřesení byl široce chválen v době jeho vydání za to, že je často better verze Osud, i když nyní víme, že je to mnohem víc než to. Výjimečné režimy multiplayerů hry představily miliony k radosti z online hry, zatímco její strašidelná kampaň pro jednoho hráče nabídla tantalizující pohled na takové kampaně, které by tento žánr nakonec nabídl, aby nakonec nabídl. Osud možná vydláždili cestu, ale Zemětřesení ukázal lepší cestu vpřed.

SUPERHOT FPS hraní

25. Super horký

Super horký je jedna část logické hry, jedna část FPS a jedna část simulátoru filmového střelby. Tento jedinečný střelec je postaven na schopnosti zpomalit čas tím. Klíčem k vítězství je chvilku pro průzkum situace, ale v této neuvěřitelně stylové a ďábelsky obtížné hře vás pouze rychlost ušetří pouze rychlost.

Rozhodně hrajte Super horký Ve VR, pokud máte někdy šanci na to, ale neexistuje špatný způsob, jak hrát jednu z nejkreativnějších a nejpřitažlivějších her FPS, které kdy byly vyrobeny, a také jednu z nejúčinnějších záběrů čistého adrenalinu herních her.

Hra soumraku FPS

24. SOUMRAK

2018 SOUMRAK Může to být pocta několika žánrovým klasikům, která přišla před ním, ale způsob, jakým tato hra tak dokonale obnovuje pocit hraní těchto her spíše než to, jak mnoho z nich skutečně hraje podivně nad mnoha z těchto průkopníků FPS.

Dokonce i lidé, kteří obvykle nemají rádi „najděte klíčové úrovně labyrintu, puchýřské tempo“ stylu hry FPS SOUMRAK vzdává hold, aby se často ocitl beznadějně závislý na vzduchotěsné mechanice této hry, výjimečnou stimulaci a jak nám to připomíná, že především hra má být zábavná.

AD – obsah pokračuje níže

Metro 2033 FPS hraní

23. Metro 2033

Metro 2033 dluží dluh některým hrám, které přišly dříve (včetně S.T.A.L.K.E.R.: Stín Černobylu, které mnoho členů Metro 2033 Tým pracoval), ale pokud jde o tento styl atmosférické hry FPS, může to být stále nejlepší.

Metro 2033 přijal své hororové koncepty přežití takovým způsobem, že ani neuvěřitelné záznamy do této série, která následovala, se nikdy nemohly znovu vytvořit. Atmosféra v této hře je tak silná a zastrašující, že se vám může cítit jako lapal po dechu, když si to hrajete.

Borderlands 2 FPS hraní

22. Borderlands 2

I když se cítím jako originál Borderlands je upřímně druh podceňován ve velkém schématu franšízy, je těžké to popřít Borderlands 2 je, když tato série skutečně našla své postavení a zůstává hrou Borderlands Franšíza pronásleduje dodnes.

Ne každý byl fanouškem humoru této hry, ale tato touha jít tak daleko nad vrcholem je pravděpodobně důvod, proč Borderlands 2 Takže s jistotou kombinovaly nejlepší aspekty kooperačních her, looter RPG a střelců první osoby. Od své základní kampaně po neuvěřitelnou DLC je to stále jedno z nejlepších dobrodružství FPS, které můžete sdílet s přáteli.

Far Cry 2 fps hraní

21. Far Cry 2

Jako Daleko pláč Série (a žánr FPS) se stále „vyvíjí“, je snazší než kdy jindy Far Cry 2 A kolik z věcí, které byla tato hra zpočátku kritizována prozatím, se cítí jako dech čerstvého vzduchu.

Far Cry 2 je nepřátelská hra, která se neustále snaží zabíjet vaše nemoci, často nekontrolovatelné požáry, nedostatek zdrojů, agresivní nepřátele a přetrvávající bezútěšnost, která roste jen silnější, když začnete chápat jeho příběh a svět. Je to represivní hra, která vás nutí myslet si na nohy způsobem, který se někdy vyrovnal jen málo dalších FPS, otevřeného světa nebo přežití. Řekl bych, že mi chybí tento Ubisoft, ale upřímně, byl to odvážný a skvělý experiment i pro dny slávy tohoto studia.

Nejnovější recenze her

Gran Turismo: Skutečný příběh vs. film videoher

Super Mario Bros. Recenze filmu: Skvělá grafika skrýt neinspirované hry

Dungeons & Dragons: Honor Mezi zlodějovými recenzemi – film, který si tato hra zaslouží

AD – obsah pokračuje níže

Wolfenstein 2 The New Colossus FPS hraní

20. Wolfenstein 2: nový kolos

Myslím, že nejlepší kompliment, který můžete zaplatit Wolfenstein 2 to říká Wolfenstein: Nová objednávka překročilo téměř každé možné očekávání a ani ta hra by nás mohla připravit na místa, která by toto pokračování šlo.

Wolfenstein 2 je největší poctou přebytku této strany kokainové párty na Wall Street 80. let. Právě když si myslíte, že jste viděli nejvíce šokující věc, kterou tato hra udělá, najde to způsob, jak znovu a znovu zvýšit ante. Určitě to neublíží, že také zlepšuje překvapivě těsnou akční mechaniku, která pomohla učinit jeho předchůdce takovým pražcem.

Týmová pevnost 2 fps hraní

19. Týmová pevnost 2

Nebylo by úplně přesné říci, že si nikdo nemyslel Týmová pevnost 2 bude úspěch. Ve skutečnosti mnoho lidí v té době očekávalo, že to bude velmi dobrá hra. Přesto jen málokdo bylo připraveno na to, jak poutavé TF 2 by bylo a jak by jeho růst navždy změnil průmysl videoher.

Podívejte se za cesty TF 2 Kontroverzálně nás přesunul směrem k éře „hry jako služby“ a zjistíte, že je to jednoduše jedna z nejvíce mechanicky příjemně multiplayerových her FPS, jaké kdy byly vytvořeny, a také svědectví o tom, jak může osobnost změnit již tak skvělou hru do něčeho magického.

Hraní 4 fps

18. SWAT 4

Co se odděluje SWAT 4 z tolika neuvěřitelných taktických her FPS, které přišly před a po? Kdybych musel připsat brilanci této hry jedné věci, musel by to být „Design úrovně.“

SWAT 4 Používá svůj poněkud neobvyklý předpoklad (ve srovnání s jinými taktickými hrami FPS) jako základ pro některé skutečně kreativní mise, které nějak zvyšují zdánlivě běžné prostředí přesvědčivější než dokonce i některé z nejkomplikovanějších fantazijních světů. Od infiltrace tábora vůdce kultovního vůdce po sestupu do suterénu domu sériového vraha, SWAT 4 Neustále najde nové způsoby, jak využít svou neuvěřitelnou taktickou hru, aby vás překvapilo.

AD – obsah pokračuje níže

Operativa: Nikdo nežije navždy pokrývat umění

17. Operativní: Nikdo nežije navždy

Je pravda, že Nikdo nežije navždyZdánlivě trvalá rezidence v licencování pekla pouze zesílila hlasy těch, kteří nazývají tuto hru 2000 FPS jednou z nejlepších, jaké kdy byly vyrobeny, ale to neznamená, že špionážní střelec Monolith si nezaslouží veškerou chválu, kterou dostane, dostane.

Věc, která na mě nejvíce zapůsobí Nolf Všechny ty roky později je to, že je to vlastně komediální hra. Zatímco být skutečně vtipnou komediální hrou je obvykle úspěchem samo o sobě, Nolf Jde o krok dále tím, že nabízí jednu z nejkreativnějších a nejpřístupnějších kampaní FPS, jaké kdy byly vytvořeny. Tato hra drží příznivě pod nejnáročnější analýzou designu, ale jeho nejtrvalejším dědictvím je úsměv, který vám dává tvář.

GoldenEye 007 Multiplayer

16. GoldenEye 007

Perfektní tma Může být technicky lepší hra, ale pokud jsou inovace, historický kontext a vzpomínky na vázání „X“ faktory, pak pak GoldenEye 007 Absolutně si zaslouží místo na libovolném seznamu nejlepších her FPS.

O čem bylo právem napsáno milion slov Zlaté oko Udělal pro konzoli FPS hry, ale nevím, jestli je možné tuto hru chválit na způsoby, jak oslavil jedinečnou radost z místního multiplayeru nebo překvapivou sílu své kampaně pro jednoho hráče. Někteří v té době možná napsali Zlaté oko jako menší verze nejlepších her PC FPS, ale roky byly laskavé k čistotě této zkušenosti.

Battlefield Bad Company 2 hraní

15. Battlefield: Bad Company 2

Špatná společnost 2Multiplayer je chaotický, kreativní, nezapomenutelný, návykový a všechny ostatní věci, které spojujete s Bojiště Legendární multiplayer série je nejlepší. To, co tuto hru odděluje od ostatních úžasných položek v této franšíze, je však síla kampaně pro jednoho hráče.

Špatná společnost 2Milující objetí zničitelného prostředí je dokonale doplněno často temným smyslem pro humor, který jen zřídka vidíte u vojenských střelců. Sotva je překvapením, že někteří Bojiště Fanoušci stále pronásledují maximu, kterou dostali z hraní této hry poprvé.

AD – obsah pokračuje níže

Hraní kampaně Halo 3

14. Halo 3

Halo 2 Byla to neuvěřitelná hra, která navždy změnila krajinu konzoly FPS, ale byla to také hra sužovaná problémy s vývojem, která vedla k neodpustitelnému období krize, kampaň, která nedosahovala jejího potenciálu, a některé pozoruhodné problémy s rovnováhou a problémy. Vaše vzpomínky na tuto hru jsou zasloužené, ale když na to přijde, Halo 3 nabízí úplnější zážitek.

Halo 3Neuvěřitelný multiplayer je pravděpodobně perfektní verzí SvatozářLegendární multiplayer a druh konkurenční hry, který lze snadno vynechat v době, kdy existuje jen málo titulů, které se snaží dělat to, co to udělalo. Kampaň této brilantní pokračování se také cítila jako řádné odeslání série (i když se nakonec ukázalo, že to není), zatímco Halo 3Režim Forge Mode přinesl kreativitu a dlouhověkost scény PC MO na hráče Xbox 360 všude.

Titanfall 2 Character Art FPS

13. Titanfall 2

Než se rozhodnete být příliš tvrdý na ty, kteří nemohou přestat mluvit Pád titána 2 a odmítnout přestat žebrání o správné pokračování, zvažte to Titanfall 2 může být jen jednou z nejkompletnějších her FPS, jaké kdy byly vyrobeny.

Titanfall 2Multiplayer si pravděpodobně uvědomí značný potenciál svého předchůdce, ale je to Titanfall 2Kampaň, která často inspiruje fanoušky, aby na vás křičeli, aby všechno upustili a hráli tuto hru. Jen málo her z kampaní zlatého věku FPS soupeří s ambicí a kreativitou Titanfall 2Vyprávění a méně má téměř tolik srdce.

Přečtěte si více

Bioshock Big Daddy Hero Art FPS

12. Bioshock

Nechám „je Bioshock střelec z první osoby?„Debatujte o vás a místo toho se zaměřte na to, jak Bioshock Použil hlavní koncepty střelce z první osoby ke zvýšení umění videoher prostřednictvím často přehlížených výhod vyprávění environmentálního vyprávění.

BioshockPříběh a svět prozkoumají temné podbřišnice celého konceptu střelce z první osoby. Jsou naše činy naše vlastní, nebo jsme byli nuceni do perspektivy z velké části bezmocného nástroje? Bioshock možná následovaly v některých docela velkých žánrových stopách, ale to podivně dělá to ještě působivější, že je často považováno za definitivní zážitek v tomto konkrétním subgenru.

AD – obsah pokračuje níže

Quake 3 Arena

11. Quake 3 Arena

Mnozí, kteří to pochybovali Zemětřesení 3 Mohl by opustit kampaně pro jednoho hráče svých předchůdců a prodat se pouze na základě přitažlivosti svých režimů Deathmatch pro více hráčů, obvykle umlčeli okamžik, kdy hráli hru, a zažili jeho vzrušující rychlost.

Zemětřesení 3 zdůrazňuje rychlost tak, že jen málo her dříve a méně od té doby. Zpomalení je často trest smrti, ale to, co je na tomto střelci opravdu působivé po celá ta léta později, je překvapivá hloubka jejího zdánlivě arkádového hraní a jak vás vyzývá k zvládnutí řady mechaniků, které jsou často tragicky nedostatečně využívány v moderních hráčích pro více hráčů v oblasti her pro více hráčů.

Nereálný turnaj 99 hraní

10. Nereálný turnaj

Je stále neuvěřitelné si to myslet Nereálný turnaj a Zemětřesení 3 byly propuštěny jen několik týdnů od sebe a je ještě neuvěřitelnější si to myslet Nereálný turnaj Pravděpodobně porazil Zemětřesení 3 v tom, co někteří považovali za svou vlastní hru.

Odložte tuto debatu na tuto chvíli, pojďme se spojit, abychom se pochválili Nereálný turnaj pro svou mechaniku, vizuální efekty, režimy, zbraně a hlavně pravděpodobně skvělý design mapy pro více hráčů. To je prostě stejně uspokojivé a intenzivní, jak se dostanou střelci pro více hráčů PC.

Doom 2016 hraní

9. Doom (2016)

Nyní je snadné zapomenout, ale bylo období, kdy většina lidí očekávala Osud být jedním z velkých zklamání z roku 2016. Nejen to bylo Osud Franšíza na lanech v té době, ale tato hra je poněkud zklamáním multiplayer beta nechala se obávat nejhoršího

Namísto, Osud Ukázalo se, že je pravděpodobně nejlepší střelec z první osoby. I když jste byli optimista, který předpověděl způsoby Osud Byl byste tak úspěšně Harken zpět k tempu Breakneckových nejlepších her v této sérii, pravděpodobně byste nemohli uhodnout způsoby, jak by úžasný soundtrack, humor a skutečně neuvěřitelné vyprávění této hry efektivně kombinoval to nejlepší z retro a moderních her FPS, zatímco by to bylo možné Zvyšování baru pro žánr.

AD – obsah pokračuje níže

Call of Duty 2003 FPS

8. Volání povinnosti

Se vší úctou k Řád cti franšíza a její mnoho skvělých splátek a trvalých inovací, je to svědectví o kvalitě Volání povinnosti že to nabídlo takový definitivní zážitek ze střelců z WW2, který vám nyní musíte připomenout Řád cti byla dokonce věc.

The Volání povinnosti Tým se s tímto zlomil a nějak našel způsob, jak otočit ty nejintenzivnější okamžiky Čestná medaile: Alied Assault do celé kampaně FPS. Volání povinnosti napadl každý vnímaný technický limit své éry a může se pochlubit designem úrovně/kampaně, o kterém byste se mohli argumentovat, nikdy nebyl nejlepší.

Vlevo 4 mrtvý 2 fps hraní

7. ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Vlevo 4 mrtvé Nebyla to první hra svého druhu, ale kooperační střelec Zombie se napojoval na něco, co mnozí z nás nikdy nevěděli, že chceme. Jeho směs téměř arkádové akce, neuvěřitelného designu úrovně, filmové prezentace a téměř dokonalých obtíží z něj učinila okamžitá závislost na milionech.

Studna, ZLEPŠENÍ 4 Dead 2 bylo to všechno a další. Je to určitě nejlepší hra svého druhu, ale ve velké historii her FPS to je to, co opravdu nastavuje ZLEPŠENÍ 4 Dead 2 Kromě toho je, jak snadné je vrátit se k němu po všech těch letech později a jak se zdá, že touha hrát s přáteli prostě nikdy nezmizí.

Counter-Strike 1999 FPS hraní

6. Protiúder

Vydáno v době, kdy měly být hry FPS pro více hráčů co nejrychleji, Protiúder Bucked téměř každý trend žánru tím, že nutil hráče, aby přijali metodickou formu hry, kde jen pár kulek mohlo určit hru. Byl to druh odvážného experimentu, který mohl přicházet pouze mimo průmysl a bylo to naprosto brilantní.

Protiúder je pravděpodobně největší konkurenční hra FPS, která byla kdy vyrobena. Dokonce i ve svých raných fázích to byl inteligentně vyvážený zážitek pro více hráčů, který vyžadoval jedinečný soubor dovedností. Je však pozoruhodné, že se učení lana v této hře zřídka cítila jako fuška. Je to jedna z nejdůležitějších her FPS vůbec a je to určitě jedna z nejlepších.

AD – obsah pokračuje níže

Halo Combat se vyvinul FPS Warthog

5. Halo: Boj se vyvinul

Je škoda, že část „boje se vyvinula“ SvatozářCelé jméno je tak často přehlíženo, protože to je opravdu to, co oddělilo tohoto legendárního střelce od téměř každé hry FPS v té době. Metody, které používáte k bitvě SvatozářNepřátelé smluv se nyní mohou zdát standardní, ale způsob, jakým vás tento titul přinutil pečlivě zvážit svou bojovou taktiku proti skutečně inteligentním a.I. Odpůrci opravdu pomohli změnit všechno.

Pak znovu, jak můžete zavinit kohokoli, kdo si většinou pamatuje Svatozář pro jeho multiplayer? 16-hráčové zápasy LAN se nyní mohou zdát pokorné, ale faktem je, že ani největší online hry pro více hráčů se nemohou zcela shodovat s pocitem prožívání SvatozářMístní multiplayer na jeho největší a nejodvážnější.

HALLY PCP FPS HRAPY

4. Poločas rozpadu

Nikdo opravdu nehledal hru jako Poločas rozpadu v roce 1998. Upřímně řečeno, jen málo lidí v té době si mohlo představit takovou věc. V éře, kde byly hry FPS definovány svým stylem těžkých kovů, kampaněmi B-filmu B a Deathmatch Multiplayer, myšlenka střelce první osoby s příběhem, který vypráví, a svět, který prodává, který neustále obětoval akci pro vyprávění vypadal nemožné.

Víte však, co je opravdu působivé? Poločas rozpadu Nepoužíval jen formát FPS k vyprávění neuvěřitelného příběhu: Udělalo to způsobem, který předefinoval to, o čem mluvíme, když mluvíme o ponoření do her. Jen málo vývojářů dodnes dokáže replikovat tento styl vyprávění vyprávění, ai kdyby byli, méně by stále mohlo inovovat žánr FPS docela stejným způsobem Poločas rozpadu dělal.

Doom 1993 hraní FPS

3. Osud

Často citovaný „kmotr“ her FPS opravdu nepotřebuje úvod. Existuje důvod, proč byli střelci první osoby nazýváni „Osud klony ”roky po vydání této hry.

Co je však opravdu úžasné, je to Osud Udělal věci v roce 1993, že moderní vývojáři her se stále snaží znovu vytvořit. Dokonce i nemodovaná verze Osud Stále má schopnost vás chytit za krk a nenechat vás jít, dokud neuvidíte konec její brutální kampaně. Osud byl určitě první v mnoha ohledech, ale věc, na které záleží nejvíce, může být jen to, jak je to stále nejlepší.

AD – obsah pokračuje níže

HALLIFE 2 PC PC FPSPLAY

2. Poloviční život 2

Bylo řečeno, že část důvodu, proč Valve váhal dokončit Poločas 3 je to, že dosáhli bodu, kdy se cítili, jako by se očekávání hry stala nerealistickými a škodlivými. Mohli byste to tvrdit Poloviční život 2 byl propuštěn za podobných okolností. Jak vytvoříte pokračování jedné z největších, nejinovativnějších a milovaných PC her všech dob? Jak by tato hra někdy splnila očekávání?

Studna, Poloviční život 2 nesplnil očekávání: překročilo je. Poloviční život 2 Nebyl tolik ozáření cestou vpřed pro žánr, když vyskočil do vzduchu a přistál někde ostatní vývojáři, ale zoufale chtěli být. Jedná se o téměř dokonalou hru pro jednoho hráče, která dělá věci s stimulačním a úrovním designem, které se upřímně cítí ještě osvěžující po celou dobu později vzhledem k tomu, kolik studií se zabloudilo od světla brilance tohoto titulu.

Call of Duty 4: Modern Warfare FPS hraní

1. Call of Duty 4: Modern Warfare

Existují dvě éry Volání povinnosti hry a každá z nich představuje dvě odlišné éry designu FPS. První éra (jak je zastoupeno prvními několika hrami Call of Duty)) byla spíše o kampaních pro jednoho hráče a bezplatných možnostech pro více hráčů. Druhá éra franšízy se zaměřila na vývoj stylu multiplayeru, který by z této série změnil globální jev.

Studna, Call of Duty 4 je hra, která překlenuje tyto dvě éry a nějak dokáže představit pravděpodobně nejlepší kampaň pro jednoho hráče v historii FPS a některé z nejlepších multiplayerů v historii FPS.

I v době, kdy jsme byli zkaženi neuvěřitelnými Volání povinnosti kampaně, Moderní válčení ohromil lidi s jeho šokujícím příběhem a brilantními misemi (zdůrazněný legendárním „All Grimlied Up“). V té době jsme to nevěděli, ale multiplayer hry by také navždy změnil konkurenční tituly FPS a pomohl proměnit tuto franšízu na název domácnosti s více miliardami dolarů.

Jedná se o kompletní balíček FPS, který představuje téměř vše, co jsme od tohoto žánru chtěli. Je to skutečný triumf, který přináší z hlediska multiplayeru a pro jednoho hráče způsobem, který jen málo her od té doby snilo o pokusu o replikaci.