Strategická Fest Sid Meier’s Civilization® VI в Steam nabízí civilizaci VI a další PC hry na hlubokou slevu – The Verge

Strategické Fest Steam nabízí civilizaci VI a další PC hry na hlubokou slevu

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Купить Sid Meier’s Civilization VI: Platinum Edition набор (?)

Контент для (10)

Открыть центр сообщества

Рецензии

“Nikdy nebudu potřebovat další civskou hru v mém životě kromě tohohle”
93/100 – PC Gamer

„Možná největší a nejhlubší hra v 25leté historii série.“
9.4/10 – IGN

„Jeden z nejuznávanějších 4x zkušeností dosud“
9.5/10 – Informátor hry

Об эой игре

Изначально созданная легендарным дизайнером сидом мейейероju, Civilizace представляет собой пошаговую стратегию, в котой игрок starosti ы ы и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и менем. Станьте одним из сильных мира сего, основав цилизацию и эslí э !! канчивая. Объявляйте войны, ведите дипломатические переговоры, развивайте кулrnaс ыз в dob dob л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л л dob чества, чтобы построить.

Civilizace VI предлагает множество новых способов ззаимодействия с игровым миром г з т г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г р р р р р г р р р р р р р р р р р р р р на карте, ваши действия е цели вависимости от пяти способов одержать.

Огромные имrání:

Активные исследования:

Динамическая дипломатия:

Объединенные войска:

Улучшенная сетевая игра:

Цивилизация для всех:

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 7X64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
  • Процессор: Intel Core i3 2.5 GHz nebo AMD jev II 2.6 GHz nebo větší
  • Оперативная память: 4 GB озу
  • Видеокарта: 1 GB & AMD 5570 nebo NVIDIA 450 nebo Intel Integrated Graphics 530
  • DirectX: Версии 11
  • Место на диске: 17 GB
  • Ззковая карта: Zvukové zařízení kompatibilní s přímým
  • Дополнительно: Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověřování páry; Požadované instalace softwaru (součástí hry) zahrnují Steam Client, Microsoft Visual C ++ 2012 a 2015 Runtime Libraries a Microsoft DirectX. Připojení k internetu a přijetí dohody o předplatitele Steam ™ vyžadované pro aktivaci. Viz www.poháněný párou.com/dohoda pro podrobnosti.
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 7X64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
   • Процессор: Čtvrté generace Intel Core i5 2.5 GHz nebo AMD FX8350 4.0 GHz nebo větší
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: 2GB & AMD 7970 nebo NVIDIA 770 nebo VÍCE
   • DirectX: Версии 11
   • Место на диске: 23 GB
   • Ззковая карта: Zvukové zařízení kompatibilní s přímým
    Минининининnakыные:

    • 64-разрядные процессор и
    • О: 10.14.6 (Mojave)
    • Процессор: Intel Core i5 2.7GHz
    • Оперативная память: 6 GB озу
    • Видеокарта: 1 GB GPU Minimum – GeForce 775M | Radeon HD 6970 | Intel Iris Pro
    • Место на диске: 17 GB
    • Дополнительно:OZNÁMENÍ: Je možné, že se Mac a PC během aktualizací nebo záplaty vymknou synchronizací. V tomto časovém období budou uživatelé Mac schopni hrát pouze další uživatele Mac.
     Рекомендованные:

     • 64-разрядные процессор и
      Минининининnakыные:

      • 64-разрядные процессор и
      • О: Ubuntu 16.04 (64bit)
      • Процессор: Intel Core i3 530 nebo AMD A8-3870
      • Оперативная память: 6 GB озу
      • Видеокарта: 1 GB VRAM Minimum – Nvidia Geforce 650
      • Место на диске: 17 GB
      • Дополнительно:Důležité oznámení: Některé procesory Intel I3 mohou vyžadovat další oddíl s výměnou 2 GB. Důležité upozornění: Chipsy ATI a Intel nejsou podporovány pro spuštění civilizace VI Linux. Nesplňte výše uvedené požadavky? Běží na jedinečném distro? To neznamená, že vaše konfigurace nebude spustit Civ VI! Navštivte stránku Community Community Civilization VI a podělte se o své zkušenosti s ostatními hráči Linuxu a dozvíte se, jak poslat chyby Aspyrovi. Vaše zpětná vazba nám pomůže zlepšit Civ VI Linux a budoucí vydání AAA Linux!
       Рекомендованные:

       • 64-разрядные процессор и

       © 2017 Interactive Software a jeho dceřiné společnosti. Civilizace Sid Meiera, civilizace, Civ, 2K, Firaxis Games, Interactive Software a jejich příslušné loga jsou ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechny ostatní známky a ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů. Všechna práva vyhrazena.

       Strategické Fest Steam nabízí civilizaci VI a další PC hry na hlubokou slevu

       Společnost Strategy Fest Steam obsahuje spoustu strategických her pro fanoušky na prodej se strmé slevy, včetně civilizace VI s 90 procenty slevu.

       Autor: Ash Parrish, reportér, který po dobu sedmi let zakryl firmu, kulturu a komunity videoher. Dříve pracovala v Kotaku.

       29. srpna 2023, 16:01 UTC | Komentáře

       Sdílejte tento příběh

       Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

       Vypadá to, že Steam má novou tematickou prodejní akci každý druhý týden, a tento týden je to strategický fest. V rámci prodeje, který začal oficiálně včera a trvá do 13:00 ET 4. září, můžete získat nabídky na spoustu strategických her všech pruhů.

       Samozřejmě můžete očekávat, že všechny oblíbené fanoušky budou hluboce zlevněny. Civilizace VI je na „neexistuje žádné skutečné ospravedlnění, protože si ji nekupuje“ cenu 5 $.99, nebo 90 procent slevu, zatímco Age of Empires IV: výročí vydání je napůl pryč za 19 $.99.

       Ale pokud jste ve strategických hrách nebo strategické hry nováčkem, mohou být tyto tituly trochu ohromující jako výchozí body. Naštěstí Steam kurátorka tohoto svazku her široce zahrnovala tituly, na které nemusíte považovat za strategické hry, které jsou o něco přístupnější a méně křupavé – při pohledu vy, Crusader Kings III. Báječný Shark karty – Hra, která vás učí cenné dovednosti, jako je to, jak spočítat karty nebo skládat palubu ve váš prospěch – je také v prodeji za 11 $.99.

       Oba XCOM Hry se nesmí chybět a lze je zachytit za celkem 16 $, ale jsem zklamaný, když to vidím Marvel’s Midnight Suns, Další strategická hra vyvinutá Firaxis (což je mnohem lepší, než mělo jakékoli právo být a je trestně podhodnoceno Jako licencovaná hra Marvel, sakra!!), je zahrnut do svazku, ale ne v prodeji. Také spousta her z Červi Série jsou v prodeji za 60 až 80 procent, pokud zničí. chybovat. posílení Přátelství je více vašeho džemu.

       Ačkoli moje herní deska je plná a není pravděpodobné, že bude v žádném okamžiku brzy vyčištěna, po setkání s určitým postavou v Baldurova brána 3, Zjistil jsem, že jsem zvědavý na hry, které přišly před tím. Naštěstí pro mě, Steam zahrnovala obě vylepšená vydání Baldurova brána II a Icewind Dale V rámci tohoto prodeje. Navzdory varování, že hraní BG2 Nyní skončí jen v slzách, přesto jsem v pokušení velmi v pokušení.

       Civilizace 6 je v podstatě hra zdarma během tohoto prodeje páry

       Civilizace Sid Meiera 6 je prakticky zdarma díky prodeji Steam, ale budete muset dohodu rychle zachytit, pokud chcete hrát jako velcí vůdci historie.

       Královna Elizabeth stojí s rukama, korunou na hlavě a modrým křídlem kolem jejích šatů

       Publikováno: 26. července 2023

       Civilizace 6 je jedna z největších strategických her vůbec, představující rozsáhlé obsazení globálních vůdců, kteří hrají jako a nespočet hodin historické zábavy. Pokud ještě musíte zažít zázraky masivní hry založené na SID MEIERU, pak by to mohla být perfektní příležitost zjistit, proč ji hráči považovali za velmi pozitivní na Steam. Civilizace 6 je v současné době označena během masivního prodeje páry, spolu s několika jeho různými expanzemi a DLC.

       Můžete získat základní civilizaci 6 za 90%a označit ji na ohromující mysli 5 $.99 / £ 4.99. Můžete se také rozhodnout chytit antologii, která zahrnuje hru Base Civilization 6 a veškerý další obsah. To zahrnuje šest balíčků DLC, rozšiřování a podzim a shromažďování bouře, celý nový Frontier Pass a Leader Pass, z nichž všechny se spojíte o 86% levnější na Just 29 $.72 /25 £.59.

       Pokud se zdá, že antologie je příliš mnoho, uchopte místo toho Platinum Edition, která zahrnuje základní hru civilizace 6, šest balíčků DLC a dvě expanze pro 14 $.54 /13 £.06 při 91% slevu. To by mělo být více než dost startovního obsahu, aby vás nastavilo na vaši říši, pokud jste ještě nehráli.

       Thumbnail YouTube

       Pro hráče, kteří již vlastní základní hru nebo chtějí koupit určitý DLC, Nový Frontier Pass je 63% sleva zatímco Shromáždění Storm Pack je 88% sleva a Pack Rise and Fall je 83% sleva. To vše jsou docela podstatné obchody samy o sobě, zejména když uvažujete o cenových bodech DLC Civ 6 Civ 6, když nejsou v prodeji.

       Popadněte šestou splátku seriálu a všechny její různé balíčky na Steam, aby zjistily, proč si hráči (včetně mě) myslí, že debata o civilizaci 5 vs civilizace 6 by měla být zjevně upřednostňována poslední titul. Hra a její expanze budou v prodeji pouze dalších pár dní. Prodej civilizace 6 má trvat do pátku 28. července v 10:00 Pt / 1pm EST / 18:00 BST / 19:00 CET.

       Pokud jste během tohoto obrovského prodeje nadšeni, že můžete skočit do CIV 6, pak vás může také zajímat několik našich dalších oblíbených 4x her, abyste udrželi mozek ve tvaru strategie špičky. Alternativně procházejte některé z nejlepších bezplatných počítačových her právě teď, abyste si udrželi trend nepřerušení banky.

       Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

       Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.