Street Fighter 6 Open Beta: End Time a hratelné postavy, Street Fighter 6 Otevřená beta údržba počáteční a konečný čas – novinky

Pojďme diskutovat o údržbě Beta Beta Street Fighter 6. . . To zahrnuje příležitost hrát jako 8 různých znaků.

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

Street Fighter 6 Open Beta: End Time & Playable Stats

oficiálně začal svou otevřenou beta verzi, která může nechat některé hráče přemýšlel o SF6 Ukončený čas beta. Před oficiálním vydáním hry 2. června tato otevřená beta beta dává šanci dostat ruce na maso hry, včetně šance bojovat jako 8 různých hratelných postav. Čtěte dále pro více informací o Street Fighter 6 !

Street Fighter 6: Kdy končí otevřená beta?

Street Fighter 6 . Před touto dobou však můžete stáhnout a hrát na PlayStation 5, Xbox Series X | S a Steam. Mějte na paměti, že se můžete účastnit beta beta, budete muset zaregistrovat ID CAPCOM a propojit jej s vaší platformou volby.

SF6 Otevřená beta umožní hráčům vybrat si z 8 různých přehnutelných postav.

Poslední hra bude mít větší seznam na výběr, ale hráči by měli být schopni najít alespoň oblíbeného pro otevřené období beta z výběru 8. Pomocí těchto 8 prozkoumejte některé režimy představené v beta beta, včetně hodnocených a příležitostných zápasů, otevřeného turnaje, extrémního bitvy a zápasu Battle Hub.

Street Fighter 6 Otevřete čas a hratelné postavy beta koncové! Těšíme se na další velkou bojovou hru na obzoru tohoto roku? Podívejte se na naše Mortal Kombat 1 Průvodce před objednávkou, kdy zjistíte, kdy a kde můžete hrát hru, a jaké vydání hry byste si měli koupit pro sebe.

Street Fighter 6 Otevřená čas údržby beta počáteční a koncový čas

Získejte nejnovější aktualizace na Street Fighter 6 Open Beta Maintenance a vědět o načasování údržby a hraní v Street Fighter 6.

od t Santhosh | Aktualizováno 22. května 2023

Street Fighter 6 Otevřená čas údržby beta počáteční a koncový čas

Street Fighter 6

. Označuje sedmý hlavní vstup do proslulé série Street Fighter a bude k dispozici na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Windows a Xbox Series X/S. Ať už jste v řadě dlouhodobým fanouškem nebo novým, Street Fighter 6 je připraven nabídnout hráče na různých herních platformách poutavý a akční zážitek.

. V boji se mohou hráči zapojit do místních a online versus bitvy, stejně jako přístupové tréninkové a arkádové režimy. .

Režim World Tour představuje zážitek z příběhu pro jednoho hráče, který umožňuje hráčům vytvořit přizpůsobitelný avatar a vydat se na cestu 3D prostředími, včetně ikonických míst, jako je Metro City z Final Fight a Nation of Nayshall. Tento režim kombinuje hraní akce-adventure s možností prozkoumat rozmanitá nastavení.

Battle Hub navíc slouží jako online režim lobby, kde se mohou hráči shromažďovat a interagovat.Battle Hub nabízí různé funkce, včetně použití emulační technologie arkádového stadionu Capcom.

Street Fighter 6 Otevřená údržba beta beta

Pojďme diskutovat o údržbě Beta Beta Street Fighter 6. Nouzová údržba byla uzavřena a otevřený beta server je nyní k dispozici znovu. Street Fighter 6 oficiálně zahájil svou otevřenou beta fázi, což hráčům umožnilo zažít různé aspekty hry před oficiálním vydáním 2. června. To zahrnuje příležitost hrát jako 8 různých znaků.

. Tým za hrou nedávno na Twitteru oznámil o otevřené údržbě beta. Zmínili se o tom, že došlo k problému s turnaji Battle Hub a ke zvýšení stability hry bude probíhat nouzová údržba přibližně jednu hodinu, počínaje 20:00 PT PT. Ujišťujeme vás, že po dokončení údržby informují hráče.

Street Fighter 6 Open Beta Times: Kdy to skončí?

Street Fighter 6 Open Beta Times: Kdy to skončí? Obrázek krytí

.

Street Fighter 6 oficiálně zahájil svou otevřenou beta verzi as ní, tisíce hráčů mají nyní přístup ke hře. . .

Kdy začal Street Fighter 6 Open Beta?

Otevřená beta SF6 začala 19. května v následujících dobách.

  • 9:00 CEST
  • 3:00 EDT
  • 15:00 Singapurský čas
  • 8:00 GMT/BST
  • 12.13:00 IST

Někteří uživatelé narazili na několik chybových kódů, když se snažili hrát hru před začátkem otevřené beta beta. . Někteří uživatelé, kteří také čelí tomuto problému, mohou být způsobeni problémy s připojením.

Kdy STERET FIGHER 6 Otevřený beta končí?

Otevřená beta Street Fighter 6 skončí 22. května ve 12:00 PDT. Zde je ve stejnou dobu přeměněno na různé časové pásmy.

  • 15:00 Singapurský čas
  • 8:00 GMT/BST
  • 12.13:00 IST

Jak se zaregistrovat na otevřenou beta beta?

Otevřená beta SF6 se objevila 19. května.

. Ale hra spustí o několik dní později a bude obsahovat mnohem větší seznam. Street Fighter 6 bude mít také komentář během zápasů, něco jedinečného ve srovnání s předchozími vydáními hry.

Navíc, Street Fighter 6 je také křížový, i když si stále nejsme jisti, jak bude konkurenční stránka týkající se crossplay spravována.