Stresový test – wowpedia – váš wiki průvodce po World of Warcraft, wow klasický stresový test je odložen, a to může být dobrá věc

WOW klasický stresový test je odložen a to může být dobrá věc

The WOW Classic Beta skončila 12. a od té doby jsme čekali na poslední stresový test, který byl naplánován na 25. července. říkám byl, Protože tomu tak již není. Podle tohoto fóra Post od Kaivaxu byl tlačen zpět bez aktuálního oznámení, kdy se bude konat.

Stresová zkouška

Stresové testování je akt zdůraznění různých částí softwaru tím, že vloží těžké a zvýšené zatížení vstupů (velká grafika, více operací, více uživatelů atd.), omezené nebo snížené zdroje (nízká šířka pásma, nízká paměť, nízké skladování atd.), nebo provoz na níže doporučeném hardwaru (pomalý CPU, pomalý pevný disk atd.).

Pozvánky na stresový test jsou odlišné od pozvánek na beta a hráči zvaní na stresový test jsou obvykle pozváni pouze na stresový test a nikoli do beta. [1] Během originálu Svět války stresový test, hráči, kteří vyhráli soutěž stresového testu, byli také pozváni do uzavřeného beta testu.

Obsah

World of Warcraft: Classic []

The World of Warcraft: Classic Beta a stresové testy byly vyhlášeny 14. května 2019. [2]

Existují tři plánované stresové testy pro klasiku:

  • Stresový test 1: St 22. května – 23. května 23. května
  • Stresový test 2: St 19. června – do 20. června
  • Stresový test 3: Thurs 25. července – Fri 26. července [3]

Hladinovou čepici je nastavena na pět na stresových testovacích říších. Testovací 3 data byla původně 18.-19. července. [4]

Galerie []

Připravuji se na věci, aby šli dolů.
C’Thun v Northshire Valley během prvního klasického stresového testu.
Tady to bojovat. Ale počkej.. Kdo je za nimi?
C’thun je zase zpět. A tentokrát je naštvaný!
C’Thun přináší těžké škody a není sám!
Ani nepřemýšlejte o pokusu o útěk.
Golemagg spalovna také klesá.
Jedna osoba vyniká mezi ostatními.
Taková je povaha stresového testu!

Viz také []

Reference [ ]

  1. ^Bornakk 2019-05-21. WOW klasický stresový test 1. Citováno na 2019-05-21.
  2. ^Označte své kalendáře: WOW Classic Start and Testování Plán (aktualizováno). Blizzard Entertainment (2019-05-14). Archivováno z originálu dne 2019-07-03. Citováno na 2019-05-14.
  3. ^Kaivax 2019-07-03. WOW Classic Beta Aktualizace. Blizzard Entertainment. Citováno dne 2019-07-03.
  4. ^Označte své kalendáře: WOW klasické spuštění a testování plánu (originál). Blizzard Entertainment (2019-05-14). Archivováno z originálu dne 2019-05-14. Citováno na 2019-05-14.

WOW klasický stresový test je odložen a to může být dobrá věc

The WOW Classic Beta skončila 12. a od té doby jsme čekali na poslední stresový test, který byl naplánován na 25. července. říkám byl, Protože tomu tak již není. Podle tohoto fóra Post od Kaivaxu byl tlačen zpět bez aktuálního oznámení, kdy se bude konat.

Původně odeslal Kaivax (Oficiální příspěvek)

Tvrdě pracujeme na zahájení WOW Classic a dospěli jsme k závěru, že ještě nejsme připraveni provést náš globální stresový test (dříve naplánovaný na příští týden). Zatímco jsme stále na dobré cestě, abychom spustili WOW Classic 27. srpna, potřebujeme trochu více času před tímto závěrečným předpřipraveným po celém světě.

Brzy budeme mít jednoznačnější datum a zveřejníme ho zde, jakmile to uděláme. Děkuji za tvoji trpělivost!

To lze považovat za možný problém, ale ve stavu beta beta jsem ve skutečnosti docela sebevědomý, když jsem ji naposledy hrál 10. nebo problémy s připojením, druhy problémů, které obvykle provádíte stresovým testem. Vzhledem k tomu, že zpožďují test 25. července, podezření je, že zpoždění je v testu co nejvíce hráčů – v podstatě, aby se tento test co nejtěžší posunul, doufal jejich současná konfigurace serveru a vrstvení, který vynalezli, aby nahradili sharding.

Vzhledem k povaze toho, jak má vrstvení pracovat WOW Classic, Je to jediná funkce, která opravdu vyžaduje takový druh vyčerpávajícího testování – zdá se, že všechno ostatní běží docela dobře, jak by se dalo očekávat pro hru, která původně běžela na technologii serveru z roku 2004. Takže myšlenka, že tlačí zpět test stess, mi dává největší smysl, pokud je vrstvení skutečným testem – nejen se snaží zjistit, zda se lidé mohou přihlásit a hrát, ale co se stane, když je server šíleně přeplněný a pokud vrstvení to může kompenzovat.

Ať tak či onak, od té doby nevíme, kdy poslední test WOW Classic bude, ale víme, že hra stále žije 27. srpna, takže mají o něco více než měsíc, aby to zjistily. Pokud ne, 27. srpna se stane ve výchozím nastavení stresovým testem.