Stroje | Generace Zero Wiki | Fandom, robot na robota. Jaký je bod: Generation Zero® общие обсуждения

Gen Zero Roboti

Stroje jsou nepřátelé v Generace nula. Existuje několik různých typů strojů, s nimiž se hráč setká, každý s vlastními specifickými schopnostmi, zbraněmi, taktikou a podtřídami.

Stroje

Stroje jsou nepřátelé v Generace nula. Existuje několik různých typů strojů, s nimiž se hráč setká, každý s vlastními specifickými schopnostmi, zbraněmi, taktikou a podtřídami.

Existují dvě primární frakce ovládající stroje: Fnix a Sovětský svaz. Ani jedna frakce není pro hráče přátelská a jejich stroje ho následně vnímají jako hrozbu. Stroje různých frakcí přesto navzájem zaútočí.

Stroje lze vyplenit pro různé předměty, jako jsou zbraně, střelivo a taktické předměty. Toto je jeden z primárních prostředků hry, jak zůstat naživu.

Obsah

 • 1 příběh
 • 2 Seznam strojů
  • 2.1 stroje FNIX
   • 2.1.1 třídy strojů FNIX
   • 2.2.1 třídy strojů Sovětského svazu

   Backstory []

   Na alternativní časové ose Generation Zero vyvíjela švédská armáda stroje, které mají být použity na bojišti. Bohužel, jakmile se experimentální AI fnix uvolní, “převzal kontrolu nad stroji a začal je používat k vyhlazení lidstva a rozšíření jeho dosahu. Jakmile si Sovětský svaz všiml, spolupracovali s NATO a vyvinuli si vlastní sérii strojů, aby zastavili fnix.

   Postava hráče má za úkol přežít povstání strojů a řešit záhady za tím vším.

   Seznam strojů []

   Fnix stroje []

   • Tick ​​- Drobné, pavoučí čtyřnásobné čtyřnásobné, které se hodí na hráče.
   • Seeker – Malý, bojovník, který se vznáší ve vzduchu a skautku pro kořist.
   • Běžec – psí čtyřnásobné, které loví v balíčcích.
   • Hunter – vysoké humanoidy, které mohou střílet hráče z dálky a ovládat pneumatické čepele.
   • Harvester – Velké, pastviny, které měly shromažďovat zdroje, ale mohou také zavolat na zesílení a střílet rakety.
   • Tank – Gigantic, bez rušování s těžkými zbraněmi a děsivě rychlou rychlostí běhu.

   Třídy strojů FNIX []

   Stroje FNIX přicházejí ve třech třídách (čtyři, pokud máte alpské nepokoj DLC* – Viz třída označená hvězdičkou, která vyžaduje, aby se objevila DLC), které určuje jejich úroveň obtížnosti převzít a zničit/zničit.

   1. Prototypová třída – Nejjednodušší výzva k dispozici. Velmi malé brnění, slabé komponenty a nízké zdravotní bazény. Také upusťte rané herní výstroj.
   2. Vojenská třída – Snadno mírná výzva. Začínáme zbrojí, o něco těžší zničit komponenty, vyšší zdravotní fond. Často používá ničivější zbraně, aby vás sundal. Kapky uprostřed roku pozdní herní výstroj.
   3. Třída fnix – Mírná až tvrdá výzva. Silně obrněné zbraně širokého dosahu pro mnoho situací, výrazně vylepšený zdravotní fond, tvrdé komponenty. Po zničení kapky na pozdní herní výstroj.
   4. Třída apokalypsy* – Těžká extrémní výzva. Používá zbraně notoricky známé při zabíjení masitých lidí. Extrémní zdravotní bazény. Posílená zbroj. Komponenty se vážně zaostřují oheň ke zničení. Balistické zbraně aplikují stavové účinky na hráče při zásahu a v průběhu času přidávají poškození. Kapky pozdní herní zařízení.

   Stroje Sovětského svazu []

   • Vlk – velké, zapisované čtyřnásobné vybavení raketami a Gatlingovými zbraněmi. Ovládán Sovětským svazem.
   • Lynx – roboti používající koule k přesunu, které mohou nasadit od vlky a lovit ve skupinách. Ovládán Sovětským svazem.
   • Firebird – Quad -Jet UAV pro leteckou podporu a požární podporu. Ovládán Sovětským svazem.

   Třídy strojů Sovětského svazu []

   Stroje Sovětského svazu přicházejí ve třech různých třídách, které určují jejich úroveň obtížnosti převzít a zničit/zničit.

   1. Skautská třída – Snadno mírná výzva. Základní typ sovětského stroje, který najdete. Mírně slabé bazény zdraví složek. Budou klesnout do poloviny až brzy pozdní herní výstroj, mají mírný zdravotní fond. Udělejte dobré škody, s několika možnostmi zbraní. A středně účinné pokovování brnění.
   2. Třída vojáků – Mírná až tvrdá výzva. Silnější zbroj. Mírné až vysoké zdravotní bazény. Silnější komponenty. Široká řada zbraní k použití na hráči. Kapky brzy pozdní hry na pozdní herní vybavení.
   3. Třída Spetsnaz – Těžká extrémní výzva. Značně vylepšené skvrny z brnění, poměrně silné komponenty zdraví. Další zbraně k použití jako plamenomet na hráči. Běžně používá výbušné zbraně, udržuje hráče v pohybu. Kapky brzy pozdní hru na pozdní herní zařízení.

   Šéfové []

   • Reaper – nádrž na steroidy. Více zdraví, silnější zbraně s přidanými debuffy, neproniknutelný štít a Všemohoucí útok na explozi v termobarickém výbuchu.

   Trivia []

   • Stroje mohou upustit munici pro zbraně, které nemají vybavené.
   • Stroje mohou upustit od zdravotních souprav navzdory skutečnosti, že je nemohou použít a že neexistuje žádný logický důvod, proč by je nesli na prvním místě.
   • Jakákoli zbraň, kterou stroje nesou, nevyhazuje utracené kazety z neznámých důvodů. Ale pro Firebirds můžete vidět vypuštěnou munici z jejich autocannonů
   • Palivové články, které švédské stroje (všimněte si, že lynxes nesou malé palivové články), nesou jako hlavní zdroj energie v současné době neidentifikovaným typem paliva.

   Gen Zero Roboti

   9 фев. 2022 в 14:53

   Poprvé jsem se vytvořil v kostele Boo, ruští roboti přijali soupeře. Bylo to poprvé, co jsem je viděl. Všude to byl nepořádek robotů. Vypadalo to zábavně, ale nechtěl jsem, aby byl soupeř zabit tak, aby se jinde vynořil a hrál si dál. Udělal jsem své obvyklé turné po církevních bezpečích, abych zásobil a našel jeden z vlčích robotů sám. Napadení na to z věže poslal mi nekonečnou palbu raket, pak se vynořil asi milionem otravných robotů, pak se objevilo dalších pár vlčích robotů. Byla to naprosto únavná bitva. Zpátky do Boo Church později a já jsem si vzal dalšího vlčího bota, který znovu vytvořil spoustu malých robotů. Znovu se zapojili do soupeře, který se pohyboval dál, ale najednou se magicky vynořili další 3 nebo 4 vlčí roboti. Soupeř nakonec klesl s malým vstupem od sebe, ale cítil se jako duté vítězství. Bitva mezi roboty vypadala skvěle, ale prostě se necítí dobře. Dříve se celý svět cítil pustý a opuštěný bar válečný stroj FNIX a hrstku přeživší. Upřímně, je to únavné jako peklo. By bylo v pohodě, kdyby se objevily během několika misí nebo byly vzácné, ale právě teď mám pocit. Osobně bych upřednostňoval Rusy, aby reprezentovali více lidské přítomnosti na bojiště, např.: Tanky, pěchota, letadla atd., Místo toho je to více sci-fi robotů.

   9 фев. 2022 15:04

   moc se mi to líbi. Cítím se mnohem méně, jako by vás celý ostrov dostal

   9 фев. 2022 – 16:39

   Oba nás nenávidí uhlíkové jednotky. A oba se přikreslují do domů. V domě jsem byl téměř zabit. Trvalo chvilku, než si uvědomil, že na mě střílel baculatý malý venkov z dolní kuchyňské skříňky. Myslím, že Lynx zachází zdi se stejným pohrdáním jako běžci.

   9 фев. 2022 в 17:18

   Připojil jsem se k hostované hře, kde ruští roboti bojují po boku hostitele s námi. Byli to spojenci.

   Tady je, které typy strojů budete bojovat s generací nula

   Roaming bitva zjizvená krajina Švédska je řada různých strojů, všechny se zaměřují na snižování lidí kdekoli je najdou. Každý z nich má zřetelný vzhled a lze jej nalézt ve třech variacích, se stále složitějším zatížením zbraní a pokovovací silou. Naučit se je identifikovat na dohled, zkoumání jejich behaviorálních vzorců a objevování jejich slabých bodů je proto klíčem k přežití v generaci nulové.

   Klíště

   Klíšťata, stejně jako jejich jmenovec, jsou více nepříjemnosti než přímé hrozby, alespoň když se setkávají samy o sobě. Primárně zapojující hráče prostřednictvím skokového útoku, mohou zvládnout jen malé poškození, než budou poraženi. Hráči by však měli být opatrní pro větší seskupení klíšťat, protože mohou snadno přemoci nepřipraveného cestovatele.

   Hledač

   Hledači jsou neozbrojení nepřátelé, ale ti, kteří mohou způsobit nepřiměřené množství problémů. Existující pouze proto, aby upozornili další roboty na místo hráčů, vyzařují poplach po pozorování hráče, který upozorňuje od ostatních nepřátel v této oblasti. Snadno odesláno s výstřelem do jejich thrusteru nebo deaktivujícím výstřelem do jejich poplašného soupravy na horní části robota, měly by být stále považovány za prioritu, protože mohou rychle naplnit oblast robotickou pomocí.

   Běžec

   Sdílení skupinových rysů podobné Wolves, běžec je rychle se pohybující nepřítel, který často cestuje v balíčcích. Často ozbrojeni samopalovou zbraní a známý svým mocným skokovým útokem, jsou to impozantní nepřítele v poblíž i vzdálených rozsazích. Dobře umístěný výstřel do zadní palivové nádrže je zničí, ale to také odstraní většinu zachránitelného materiálu, který by normálně poklesli po porážce.

   lovec

   Lovci jsou jedním z nejsmrtelnějších nepřátel v generaci. Se zbraněmi určenými k zasekání neshody a hrůzy zapojí hráče z dálky a poté přistoupí ke sprintu směrem k cíli a rychle uzavře mezeru. Vyzbrojeni smrtící pneumatickou čepelí, kulometem a plynovými granáty mohou rychle eliminovat možnosti hráče v boji. Jejich hlava je jedním z mála slabých bodů, i když upgradované modely mají v této oblasti další brnění.

   Kombajn

   Často viděno potulování zdrojů pro shromažďování divočiny, Harvesters jsou hlavním cílem pro materiál a kořist. V bojovém kontextu však nemají být podceňováni, protože jsou dobře vyzbrojeni, aby odpuzovali útočníky. Raketové lusky, toxický plyn, otřesové impulsy a devastující noha, které znamenají, že je třeba k němu pečlivě přistupovat. Plynové nádrže na zadní straně Harvester a jeho oční moduly jsou prvořadými cíli pro rychlé zastavení zastavení.

   Nádrž

   Největší roboti v Generation Zero jsou tanky obrovskou hrozbou a skutečný test bojových schopností hráče. Vyzbrojeni nesčetným množstvím zbraní a vysokými nad hráči i budovami, je třeba s nimi zacházet s maximální opatrností a zapojit se pouze tehdy, když je zaveden solidní plán útoku. Mezi slabé body patří hlava, senzory, palivová nádrž a hydraulika nohou, ale je třeba je rozebrat komponentu komponenty, aby byly plně poraženy. Jednoduše se zaměření na jednu strukturální slabost nestačí k tomu, aby tyto kolosální odpůrci dolů dolů.

   HTML CSS a JavaScript jsou prvky na straně každého webu. Naučte se je, aby se stali webovým vývojářem.

   Jako tento článek? Sdílej to!