Subnautica 3 – Zprávy a to, co jsme rádi viděli, subnautica 3 datum vydání, příběh, přívěs, zvěsti a další

Subnautica 3 Datum vydání, děj, přívěs, zvěsti a další

Věříme, že hra může vyjít možná, někdy na konci roku 2024 nebo na začátku roku 2025.

Subnautica 3 – Zprávy a co bychom rádi viděli

Obří stvoření podobné chobotnici na samém dně oceánu v subnautice

Teď tohle Subnautica 3 bylo potvrzeno, existuje několik věcí, které můžeme očekávat. Když byla vydána první hra Subnautica, byla to hororová hra na přežití, jak předtím nikdo neviděl. Prostředí bylo jasné a přátelsky vypadající, ale čím hlouběji jste šli, abyste získali zásoby, tím beznadějnější věci se cítily.

Brzy narazíte na prvky související s příběhem a je představena další úroveň hrůzy. Tento vzorec byl replikován, když byl Subnautica: pod nulou propuštěn k velkému uznání. S přidáním pozemních mas, hlasového herectví a plně naplněného příběhu ve druhé hře existují jen větší a lepší očekávání pro Subnautica 3.

Pro více vydání, jako je tento, jste na správném místě. Podívejte se na to, co zatím víme o Outer Wilds 2, stejně jako Dark Souls 4. Nakonec můžete zjistit, zda lze model Steam Deck 2 očekávat kdykoli.

Subnautica 3 nejnovější zprávy

Neznámé světy potvrdily, že Subnautica 3 je oficiálně ve vývoji, ale zatím neexistují žádné zprávy o datu vydání.

Věci, které bychom chtěli vidět v subnautice 3

Více odrůdy biomu a více ostrovů

Jednou z nejdůležitějších věcí při výrobě průzkumné hry je vytvořit svět, který hráči skutečně chtějí prozkoumat. Musí existovat široká škála dobře konstruovaných biomů a orientačních bodů, aby vám zabránilo nudit. To je o to zřetelnější, když musíte zredivitovat oblasti z zdrojů nebo důvodů příběhu.

Typy dostupných biomů budou samozřejmě záviset na tom, jaké prostředí si vybírá neznámé světy. Zatím nám ukázali tropické a Arktidu. Existuje několik míst, která by se mohli rozhodnout jít dál, včetně sladké vody. Pokud se oceán příliš zastavil, existuje spousta dalších vodních útvarů.

Bylo osvěžující pod nulou, aby bylo možné jít na zemi. Dávalo to jedinečný pocit strachu, protože věděl, že se v určitém okamžiku budete muset vrátit do oceánu. Důležité je však, že to umožnilo spoustu rozmanitosti ve světové budování a setkání. Bylo by skvělou funkcí pokračovat v Subnautice 3, protože fanoušci chtějí prozkoumat co nejvíce.

Změny v rané hře

Fanoušci Subnautica si budou pamatovat grind hledání rud skály přilepených po stranách útesů. Nejen to, ale skenování boxů za účelem výroby Seaglide a dalších nástrojů. Tato smyčka hry byla pomalá a často otravná, zvláště pokud jste nemohli najít poslední část.

Bylo by to nejlepší, kdyby to Subnautica 3 změnil. Část zábavy z přežití se samozřejmě začíná s ničím. Takže by to nemělo přeskočit tuto ranou hru, ale udělat to čerstvé pro vracející se hráče. To by mohlo být stejně jednoduché jako potřebovat nástroj k těživým vyhrazenému rudům pro některé věci, jako je titan a měď.

Co-op multiplayer

V posledních letech téměř všechny velké hry pro přežití nabídly zážitek pro více hráčů. V tomto žánru jsou velmi populární a je škoda, že Subnautica nikdy nebyla schopna tuto funkci přidat do svých her. Jediným způsobem, jak je to v současné době možné, je použít mody k nucení hry do kooperačního stavu.

Bylo by skvělé být schopen prozkoumat oceán s přáteli v Subnautice 3. Povaha oceánu je více než schopná udržet malou skupinu. To by také usnadnilo rovnováhu hry mezi průzkumem, shromažďováním zdrojů a správou potravin.

Více příběhu

Vzhledem k tomu, že Subnautica byla původně vydána jako hra včasného přístupu, byla většina příběhu přidána po cestě. S každou propuštěnou záplatou by se objevila nová oblast nebo nová kinematika. To nebyl problém a mnoho fanoušků si dokonce užilo pokaždé, aby viděli, co se změnilo.

Když byl propuštěn pod nulou, lidé byli nadšeni, když viděli, jak mnohem dále tým přišel. Okamžitě se jedná o hlasové herectví, příběh a celkově byla hra jen vyleštěná. Když se Subnautica 3 uvolní, lidé budou jen očekávat, že věci budou opět lepší.

Světy v Subnautice byly vždy ambiciózní. Hry mají velký vkus pro dramatické, které se vždy dobře hodí k výstředním příběhů, které vyprávějí. Možná ve třetí hře by mohli dokonce experimentovat více s vyprávěním environmentálního vyprávění.

Mapa

Ne všichni průzkumníci jsou postaveni stejně. Pro některé je jejich láska k nalezení nových míst silnější než jejich smysl pro směr. Jedním z nástrojů, který by mohl určitě pomoci hru, by bylo zahrnutí interaktivní mapy. Tímto způsobem byste mohli připnout oblasti, ke kterým se chcete vrátit.

Navíc by vám pomohlo vrátit se do biomů, když od nich potřebujete konkrétní zdroj. Není nic nepříjemnějšího, než vědět, že jste někde viděli konkrétní rudu, ale prostě si nepamatujete, kde přesně přesně.

Bohužel, oceán se nehodí dobře tradičním mapům ve stylu papíru. Mohli by se stát zbytečným poměrně rychlým, takže vývojáři by nám museli dát namísto toho nástrojového systému fantastický.

Pro více herních zpráv nezapomeňte se podívat na náš seznam nejlepších bezplatných hororových her! Máme také seznam nejlepších her VR a nejlepší logické hry.

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky rozbočovačů a subnautica.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Subnautica 3 Datum vydání, děj, přívěs, zvěsti a další

Zůstaňte informováni a zůstaňte připraveni na další kapitolu vzrušujícího dobrodružství Subnautica.

Nihaal Bhogal naposledy aktualizován: 27. června 2023

Spekulace pro Subnautica 3 Datum vydání Zapálil palbu, když neznámé světy oficiálně potvrdily pokračování jejich hry 2021, Subnautica: pod nulou.

Hra se setkala s většinou pozitivními recenzemi a hráči po celém světě ji milovali.

Požadavky na pokračování začaly hned po vydání hry. Nyní se zdá, že vývojáři reagovali na všechny požadavky na pokračování a začali na něm pracovat.

K dnešnímu dni zahájil Neznámý svět pod touto populární franšízou dvě hry – jeden v roce 2018 a druhou v roce 2019. V tomto článku získáte informace a zvěsti o hře.

Subnautica 3 Datum vydání

Subnautica 3 Datum vydání

Řezání přímo do Chase, v současné době neexistuje datum vydání Subnautica 3, protože hra je stále ve velmi raných fázích vývoje.

Vývojový dům neznámých světů rozšiřuje svůj tým, aby pracoval na třetí hře Subnautica.

Je to zhruba osm měsíců, že se hra vyvíjí a Devs může trvat 2 nebo 3 dobré roky, než doručují konečný produkt.

Věříme, že hra může vyjít možná, někdy na konci roku 2024 nebo na začátku roku 2025.

Říká se, že hra vyjde dříve, než bude lhát 7letému Billymu, jehož narozeninový dort dorazí ve 14 hodin, ale víte, že dort nebude doručen do 16:00! Chudák Billy!).

Subnautica 3 přívěs

Subnautica 3 přívěs

Vzhledem k tomu, že hra je ve velmi raných fázích vývoje, není o ní jen málo informací, zapomeňte na přívěs Subnautica 3.

Zdá se, že vývoj hry začal v dubnu nebo květnu 2023.

Podle tweetu vyrobeného z oficiálního popisovače Twitteru neznámého světa, Neznámé světy hledali vedoucího narativního návrháře, který napsal příběh pro jejich nadcházející hru.

Hledáme vedoucího narativního designéra, který s námi spolupracujeme, aby pomohl utvářet další hru ve vesmíru Subnautica! ��

Přijďte a připojte se k našemu plně vzdálenému studiu a pojďme společně udělat skvělé hry. Podívejte se na úplný popis práce zde �� https: // t.co/sfoksmkpkt

– Neznámé světy (@unknownworlds) 7. dubna 2022

Pokud studio přijalo osobu v dubnu nebo možná v květnu, zdá se, že hra se nyní vyvíjí za posledních 8 měsíců.

Takže byste měli očekávat, že devs uvolní Subnautica 3 přívěs již brzy.

Ale slibujeme vám jednu věc, jakmile se přívěs stane spuštěn, vložíme ji právě tady, abyste si ji mohli užít.

Subnautica 3 Spekulace příběhu

Subnautica 3 Spekulace příběhu

Třetí hra Subnautica, stejně jako její předchůdci, může být také dobrodružnou hrou přežití v prostředí otevřeného světa a hraje z pohledu první osoby.

Obecně platí, že ve hrách Subnautica je cílem hráče prozkoumat životní prostředí, přežít v této mimozemské zemi a plnit úkoly, jak postupovat prostřednictvím vyprávění.

Shromažďují se zdroje, nástroje jsou vytvořeny a základny a ponorky jsou konstruovány uživatelem, zatímco také interagují s divočinou na této planetě.

Víme, že domovský svět architektů byl na konci zahlédnut Pod nulou, a mohlo by to být potenciálně místo, kde se bude konat další splátka. Také by nám to dalo šanci zjistit, co se stalo s jinými architekty, a také prozkoumat jejich světové ekosystémy.

Mohlo by to být také to Subnautica 3 bude stavět na otevřeném vyprávění Pod nulou. Jeho předchůdce měl neměnný závěr, bez ohledu na to, jaké volby byly v příběhu učiněny.

Tato třetí splátka se může lišit a poskytovat různé konce na základě rozhodnutí a chování hráče v celé hře.

Pokud ano, mohlo by to vést ke složitému plotlí Červenka a Al-an z Pod nulou.

Neznámá světová zábava ještě musí učinit žádné oficiální prohlášení, takže spekulace je vše, co máme, pokud jde o nastavení Subnautica 3.

Platformy Subnautica 3

Platformy Subnautica 3

Subnautica: pod nulou byl propuštěn pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Windows a MacOS PCS.

Věříme, že není důvod, proč Neznámé světy nevydá své další Hra subnautica Na všech výše uvedených platformách.

I když nikdy neznáte firemní stránku příběhu a politiku za druhou stranou zdí. Možná Xbox nebo PlayStation podepíše dohodu o exkluzivitě Neznámé světy, Takže nikdy nevíš.

Oficiálně to není ohlášeno na tom, jaké platformy bude hra vydána, ale pokud věci zůstanou v pořádku, můžeme vidět, že třetí splátka milované franšízy bude uvolněna na všech výše uvedených platformách.

Subnautica 3 News

Subnautica 3 News

Neznámé světy v současné době hledá a VFX umělec, hlavní umělec 3D postav, umělci 3D prostředí, a lidi pro další příspěvky, které můžete zkontrolovat zde, pracovat na Subnautica a Hry Moonbreaker.

Byly také uvedeny odpovědnosti, kvalifikace a preference, které si můžete přečíst po následujícím odkazu.

Výpisy zaměstnání naznačují, že tým na Neznámé světy se rozšiřuje a že vývoj hry je v plném proudu.

Dříve mělo studio otevřenou polohu (nyní vyplněné) pro a Senior narativní návrhář A podle seznamu pracovních míst bude tato pozice vyžadovat někoho, kdo má znalosti ve vývoji hry na otevřeném světě, zejména pokud jde o vytvoření vyprávění v rámci hráče řízeného, ​​otevřeného zážitku.

To naznačuje, že stejně jako jeho předchůdce Subnautica: pod nulou, Nejnovější splátka bude nelineární a umožní hráčům utvářet dialog příběhu a další události svými rozhodnutími.

Subnautica 3 zvěsti

Subnautica 3 zvěsti

Pokud jde o vzrušení obklopující nadcházející hru, spekulace má tendenci běžet nekontrolovatelným. Kromě výpisu pracovních míst vývojáři neprozradili žádné informace o projektu.

Jakékoli údajné „zprávy“ by tedy měly být vzaty zrnem soli, dokud nebude zveřejněno jakékoli oficiální prohlášení.

Platformy jako Reddit a 4chan jsou plné nesmyslných pověstí o dalším Hra subnautica A také o 4546B Planet, všechny z nich, které nejsou od renomovaných úniků a jsou pouhými spekulacemi.

Subnautica Fanoušci všude jsou vyzváni, aby uplatnili trpělivost a čekali na nějaké oficiální zprávy/prohlášení nebo něco od spolehlivého úniku, než vytvoří jakékoli závěry.

Časté časté-

  1. Je subnautica 3 potvrzena?

Ano, bezpochyby můžete říci, že pokračování hry 2021 Subnautica: pod nulou je potvrzeno. Vývoj hry je v plném proudu v Unkown Worlds Entertainment.

Nelze říci, kdy Subnautica 3 vychází. Vývojové studio aktivně přijímá a rozšiřuje svůj tým o urychlení vývojového procesu, ale přesto se nezdá, že hra vychází kdykoli před koncem roku 2024.

Subnautica 3 Určitě přijde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a Windows PC. Než se vydá, PS4 a Xbox One budou mít stárnutí a Devs by mohl myslet na uvolnění hry pouze na nejnovějších herních konzolách. Můžete také očekávat Subnautica 3 zasáhnout MacBooky.

Subnautica 3? Odpovědi ředitele Pod nulou pokračování otázek

Subnautica: pod nulou Režisér David Kalina říká, že pokračování se „téměř určitě“ stane.

Je vhodný čas být Subnautica fanoušek. Hra pod vodou přežití právě dostala jmenování pokračování Subnautica: pod nulou, což je další zásah. Přidává nové položky do řemesla, více autorovaní vyprávění a celou komponentu na zemi.

S otočením pokračování Subnautica Do plné franšízy se fanoušci nechají přemýšlet, jestli dostaneme třetí hru. Podle Pod nulouRežisér David Kalina, odpověď zní ano … nakonec.

Inverzní nedávno se posadil s Kalinou, aby diskutoval o filozofii druhého světa Subnautica (a dostat se na dno toho, kdo je dáma Dimitrescu z oceánu). Během této diskuse Kalina potvrdila, že vývojář neznámých světů se sérií zatím neudělá.

“Jednoho dne téměř určitě uděláme správné pokračování,” říká Kalina Inverzní.

Průzkum pod vodou v Subnautica: pod nulou.

Fanoušci by to však neměli očekávat kdykoli,. Kalina potvrdila, že vývojář Neznámý svět má v dílech nový projekt, který je zcela oddělen od Subnautica. Přestože o tom nesdílel žádné přesné podrobnosti, Kalina říká, že hra je v současné době ve vývoji a že fanoušci o něm mohou získat nějaké zprávy později v tomto roce.

Mezitím Kalina říká, že tým tvrdě pracuje a podporuje oba originál Subnautica a Pod nulou. I když je třetí hra stále pryč, Kalina říká, že do série přichází další „práce“. Tým si jen věnuje čas poslouchat zpětnou vazbu komunit.

Zde je přesně to, co David Kalina řekl o budoucnosti Subnautica a další titul neznámého světa.

Poté jste skončili se subnautice?

Ne, nejsme. Ve střednědobém horizontu existuje trochu živého týmu, který bude i nadále podporovat oba Subnautica a Pod nulou. Zabýváme se vydáním, které je poprvé velmi multi-platformy. Neudělali jsme předtím konzoli. Takže je tu spousta věcí, na které se dá dávat pozor.

Ale pak za tím bude více funkčních prací. Právě teď nejsme odhodláni nic konkrétního, protože chceme trochu poslouchat komunitu a vidět, vidět, co nám naši fanoušci říkají.

Pak za tím budeme téměř určitě udělat správné pokračování. Je to jen na tom, že někteří lidé pracovali Subnautica Asi osm let. Existuje další hra ve vývoji, která doufejme, že lidé budou vědět o tomto roce. Ale myslím, že je docela bezpečné říci, že se to někdy stane.

Můžete říct něco o věci, na které teď pracujete?

Je z nás asi tucet, kteří právě pracují na objevu konceptu. Takže v podstatě děláme tuto práci s fantazií videoher „Pojďme si udělat věci a pokusit se ji postavit a prototyp a zjistit, jestli to funguje.”Jsme v tomto procesu docela brzy a je to opravdu těžké. Zní to jako nejzábavnější část, ale v některých ohledech je to stresující než jen být v produkčním týmu, kde přesně víte, co dělám. já vím co Subnautica je. Snažíme se vymyslet a to je jiná výzva.

Ve stejném rozhovoru Kalina také hovořila o vývojovém týmu „Snaží se představit a Subnautica-Stejně jako hra v jiných prostředích, ať už jde o nadzemní leteckou hru nebo vesmírná hra.„Jakákoli hra ve stylu subnautiky z týmu by pravděpodobně zaujala podobný přístup k„ hranici, která nebyla prozkoumána.“

“Mluvili jsme o jeho nastavení do lidského těla nebo pro provádění průzkumu ve stylu vesmíru,” odhalila Kalina také Kalina. Zda je to náznak o další hře studia, je třeba vidět. Ať tak či onak, pravděpodobně jsme nejméně několik let od toho, co tým naplánoval.