Subreddit Genshin Impact S byla v roce 2021 nejvíce hledaná komunita Reddit – IGN, Top 5 nejpopulárnějších hlavních subdedditových znaků Genshin Impact

Top 5 nejoblíbenějších hlavních subredditů

Recrap Reddit’s 2021 je venku a na základě jeho dat to vypadá, že Redditoři opravdu milovali Genshin Impact, Final Fantasy 14, League of Legends a Grand Theft Auto role-role-role-role-role-role-role-role-role-role-role-role.

Subreddit Genshin Impact byl v roce 2021 nejvíce hledanou komunitou Reddit

League of Legends, Final Fantasy 14 a Subreddit pro rolí GTA byly také v prvních pěti.

Zveřejněno: 29. prosince 2021 21:00

Recrap Reddit’s 2021 je venku a na základě jeho dat to vypadá, že Redditoři opravdu milovali Genshin Impact, Final Fantasy 14, League of Legends a Grand Theft Auto role-role-role-role-role-role-role-role-role-role-role-role.

Nejvíce hledanou komunitou pro rok byl r/genshin_impact, následovaný R/Leagueoflegends a pak obecný herní centrum R/Gaming. Na čtvrtém místě byl r/rpclipsgta, subreddit věnovaný „všemu GTA [role-play], následovaný R/FFXIV, který pravděpodobně prosperoval díky očekávání a konečnému propuštění expanze Final Fantasy 14: Endwalker v prosinci.

V souvislosti s hraním rolí GTA Reddit’s Roundup poznamenává, že R/Nopixel-subreddit věnovaný konkrétnímu serveru RP GT. Mezi další subreddity s masivními hroty v roce 2021 patřily R/Pokemonunite (s předplatiteli v září meziročně o 8 600% meziročně a R/R/R/R/R/R/R/R/ Biomutant (předplatitelé o 9 500% z loňského roku).

Pokud jde o špičkové příspěvky, nejvíce upvotovanější herní příspěvek roku byl nazván „Boy Gamer“ a nabízí webcomic satirizující zážitek z toho, že je žena hrající online hry a má všechny v hlasové komunikaci. Mezi další nejvyšší příspěvky patřily zprávy, že EA již nemá výlučná práva na výrobu her Star Wars, předpovědi pro světy 2021, klip Alexandrie Ocasio-Cortez předvádějící svou ligu legend hrají a meme o přechodu z World of Warcraft na finále Fantasy 14.

Genshin Impact verze 2.0

Bohužel neexistuje skvělý způsob, jak tyto statistiky porovnat s předchozími roky, protože Reddit neudělal pro rok 2020 rekapitulaci specifickou pro her. Dostali jsme několik čísel do roku 2020, která naznačují, že přechod zvířat byl opravdu, opravdu populární (kdo věděl!) a že další populární hry na Reddit v tomto roce zahrnovaly League of Legends (znovu), Minecraft, Fortnite a Destiny. Ve skutečnosti se zdá, že Liga of Legends Subreddit je docela populárním místem, kde se každý rok, protože v roce 2019 připojil k klasickým komunitám Fortnite, Destiny, Minecraft a World of Warcraft v prvních pěti nejlepších.

Zdá se, že Genshin Impact se mezitím prospíval díky jednoduše absurdnímu množství aktualizací za poslední rok, včetně tun nových postav, výzev, úkolů a zcela nového regionu v Inazumě. Nominovali jsme to za nejlepší probíhající hru z roku 2021, a když jsme ji v roce 2020 zkontrolovali.”

Rebekah Valentine je reportérem pro IGN. Najdete ji na Twitteru @DuckValentine.

Top 5 nejoblíbenějších hlavních subredditů

Vynikající způsob, jak analyzovat popularitu postavy Genshin Impact, je zobrazit subreddity pro jejich síť. Například r/hutao_mains je místo, kde mnoho fanoušků Hu Tao navštěvuje k uměleckým dílům, stavěním a dalším. Tento článek se podívá na počet sítě pro pět nejlepších nejpopulárnějších subredditů o tomto tématu, jak je inspirován příspěvkem U/Vakontation o oficiální ponorce pro hru.

Přesná čísla uvedená pro každou níže uvedenou položku byla přesná v době psaní. Tato čísla by však měla stále sloužit jako dobrý měřítko. Začněme s pátým populárním Genshin Impact Main Subreddit.

Poznámka: Tyto položky se netýkají subredditů NSFW, takže na cokoli společného s těmito komunitami nebude uvedeno níže.

5 Genshin Impact Main Subreddits se umístili na základě popularity

5) Ayaka

Počet lidí, kteří se připojili k r/ayakamainům: ~ 56 638

První postavou na tomto seznamu je někdo, kdo byl už od beta dnů, ale nebyl hratelný až mnohem později. Ayaka je obzvláště populární v japonském fandomu, zejména kvůli jejímu designu, osobnosti a skutečnosti, že ji Saori Hayami vyjadřuje v tom dubu. Její škádlené rozdrcení na cestovatele je také něco, co mnoho fanoušků miluje.

Pokud jde o její meta relevanci, Ayaka je stále jednou z nejlepších postav ve spirálové propasti, když je spárována s Shenhe, Kazuha a Kokomi.

Na vedlejší poznámku je r/eulamains velmi blízko pátému místu, protože měli 56 527 členů, když byl tento článek napsán.

4) Ganyu

Počet lidí, kteří se připojili k R/Ganyu: ~ 62 023

Zákazně, fanoušci Ganyu navštěvují nejoblíbenější subreddit, který nemá „hlavní“ někde v názvu. Přesto je tento kokosový fanoušek oblíbený od jejího debutu. Zatímco ona není tak meta-definující jako kdysi byla, je stále milovaná po celém světě. Pomáhá to, že týmy zmrazení jsou velmi snadné hrát.

Jedinečný design Ganyu je také fascinující, často vede k tomu, že fanoušci kvůli tomu dělají hloupé memy nebo umělecké dílo.

3) Keqing

Počet lidí, kteří se připojili k R/Keqingmains: ~ 67 076

Nesmí se zaměňovat s webovou stránkou Keqingmains, na kterém jsou umístěny mnoho skvělých sestav, r/keqingmains je subreddit vše o Keqingu. Ačkoli to není catgirl, mnoho hráčů stále miluje svůj hloupý účes, který juxtaponuje její vážný postoj. Zajímavé je, že je to nejoblíbenější výchozí 5hvězdičková postava, kterou se hráči připojí k ponorce v Genshin Impact.

Keqing je již od uvedení na trh Genshin Impact, což jí pomohlo hromadit obrovské následování v průběhu let.

2) Raiden Shogun

Počet lidí, kteří se připojili k R/Raidenmains: ~ 89 641

Archoni byli historicky velmi populární v komunitě Genshin Impact. Například kdysi došlo k velmi populárnímu subredditu Venti Mains, než se stal nepřístupným. V dnešní době je Raiden Shogun nejoblíbenější archon online. Nemělo by se setkat jako žádný překvapení, že všechny její bannery byly historicky jedny z nejlepších ve hře.

Skvělý a esteticky potěšující design Raiden Shogun z ní učinil od jejího odhalení oblíbenou fanouškem. Pomáhá také to, že se měla obrovské zaměření v příběhu Inazuma Archon Quest, kde bez námahy zasažela La Signora.

1) Hu Tao

Počet lidí, kteří se připojili k r/hutao_mains: ~ 96 930

Popularita Hu Tao je v komunitě Genshin Impact obrovská. Není to jen proto, že má mnoho hráčů, kteří ji chtějí hlavní,. Ona a Yelan mají stále nejúspěšnější fázi banneru na čínském trhu iOS, což naznačuje, že v meta byla poptávka po těchto jednotkách.

Stojí za zmínku, že Hu Tao je stále velmi dobrý jako jednotka DPS v Genshin Impact. Stále vidí pravidelné používání ve spirálové propasti a její jedinečný styl hry zajišťuje, že brzy nebude překonána. Někteří hráči samozřejmě také milují její design, hlasové herce a lore.

Bylo zvláštní, že jí trvalo tak dlouho, než se opakovala mezi verzí 2.2 a 3.4 Když mnohem méně populární jednotky získá častější bannery.

Anketa: Kdo se vám líbí více?