Sucker for Love: První rande – Steam, соообщество Steam: Army of Chapacles: (ne) a cthulhu datování sim

Cthulhu Dating Sim

https: // Store.poháněný párou.com/app/1923551/tenacle_prawn_actually_a_cthulhu_dating_sim_the_myth__legend_of_marauder_shields

Купить Dread XP Publisher Bundle набор (?)

Posedlí okultními rituály, konečně jste získali poslední věc, kterou musíte svolat Eldritch Horror, která pronásledovala vaše sny; Podivný, jasně růžový necronomicon. Provádíte jediný rituál, který se nezdá být šílenými ramblingy, a neúmyslně vyvolává ln’eta, roztomilá dívka podobná Cthulhu. Souhlasí s polibkem pod podmínkou, že pro ni první z knihy provedete několik rituálů. Při pohledu zpět na Necronomicon … všechny ostatní stránky najednou dávají smysl?

  • Tři kapitoly smíchu, výkřiků a slz, vše v jednom silném balíčku!
  • Každé rozhodnutí, které učiníte, výrazně ovlivní hratelnost a určí, na který konec dorazíte!
  • Pohlcující opětovné představení žánru vizuálního románu nabité hračkou!
  • „Tři“ „plně hlasované“ „datovatelné“ „dívky“
  • Stylový umělecký/hudební směr připomínající staré školy anime a datování Sims!
  • Žádné hororové prvky ani nebezpečí

Cthulhu Dating Sim

https: // Store.poháněný párou.com/app/1923551/tenacle_prawn_actually_a_cthulhu_dating_sim_the_myth__legend_of_marauder_shields

Ahoj, je to poslední (?) DLC pro hru? Vsadíte se, že je to zadek!

Armáda chapadla: (ne) a cthulhu datování sim
– Změněno: Kontext některých argumentů je méně průměrný duch.
Armáda chapadla: (ne) a cthulhu datování sim
Jít pryč.. nedělat nic.. nic neříkej. Někdy je to jen pro to nejlepší
Baldur hlídá svou bránu. mám to. Eh? Eh?
Průvodce získáním všech úspěchů v armádě chapadla.
Ano. To je to, co jsem také myslel. : Str
Mnoho chyb výjimek

Když hraji, vidím spoustu chyb výjimek. Jedna věc společná s těmito chybami je zpráva: „NameError: Name ‘Pint’ není definován“. Jedno místo, kde dostávám chybu výjimky, je, když vybavím meč Starspawn. Obvykle mohu tyto chyby ignorovat a pokračovat ve hře. Oh, jakékoli náznaky, kde získat nový úspěch.

Mám problém s hraním

Ahoj. Nechápu, jak mohu zachránit shub-niggurath. Když přijdu do černých jeskyní, bojuji s Hamletem a pak si jen promluvíme s Apocalipse Bunny a Quest Desinapears. Dělám něco špatně nebo je to normální část spiknutí?

Ahoj. Jsem uvízl v nové hře+. Ukradl jsem sovu a jediným aktivním úkolem je vyhrát mistrovství Magnusball Championship. Hamlet mi říká, že musím dokončit své třídy, než začneme hrát, a jsem si jistý, že jsem byl všude a mluvil se všemi s každou možností. Výsledkem je, že se ve hře nemohu pohnout kupředu. Pomoc! .

Sotva jsem začal hrát, ale všiml jsem si několika chyb: 1. Po zahájení, základní kampaň a možnosti NewGame+ dělají opak toho, co by měli (základní kampaň začíná NewGame+ a naopak). 2. Když je vysvětleno zdravý rozum, text a hlas se neshodují na jednom slově. 3. README říká, že kliknutí pravým tlačítkem a únikem by mělo nabídku otevřít, ale ani to není (stále ji můžete získat kliknutím na časovač).