Takže žádná brusle 4…. Díky EA: OFF Téma, Skate 4 Datum vydání Zvěsti | Playttest Details and First Trailer | Rozhlasové časy

Skate 4 Datum vydání Pověsti: Playtest Details and First Trailer

Skate přichází na PC, předchozí a aktuální konzole a mobilní konzole a bude plně podporovat křížové hry a křížové projevy napříč všemi platformami, včetně mobilu. Zatím neexistuje žádné známky datum vydání – McCulloch řekl, že bude spuštěn „až bude připraven“ – ale pokud se dochází k tomu, abyste ji mohli utéct, můžete se zaregistrovat na výstřel na uzavřenou beta beta.

EA Skate 4

Ale místo toho si můžeme zdarma hrát odpadky. Hra bude nazývána jen skate a bude pravděpodobně zpeněžena do pekla. Díky EA za zničení této legendární franšízy

Společnost Electronic Arts odhalila více o svém nadcházejícím restartu Skate (Otevře se v nové kartě), včetně toho, že se jedná o živou hru zdarma-a proč se to nazývá Skate 4.

Vlastně jsme to už nějakou dobu nazývali Skate 4, protože když EA poprvé začala škádlení, existovaly tři předchozí hry a numerické sekvence jsou obecně to, jak toto odvětví funguje. Ale kreativní režisér Cuz Perry zdůraznil, že nová brusle je něco úplně jiného.

„Toto není pokračování. Není to remake. Není to restart, prequel, nic z toho není. Nejedná se o remake nebo remaster, ať už můžete dělat cokoli, “řekl kreativní ředitel Cuz Perry. „To znamená, že nejsme iterativní název. Nebude existovat brusle 5 až 10, nebudeme je neustále vyčerpávat. Uděláme to, budeme poslouchat to, co vy říkáte v průběhu času, a vložíme funkce, které do toho chcete.”

Dan McCulloch, generální ředitel Skate Developer Full Circle, popsal novou hru jako „autentický vývoj franšízy skate, který si mohou všichni hráči užít pro nadcházející roky.„To znamená, že to bude živá hra s pravidelnými aktualizacemi, novými obsah a plánovanými sezónními kapkami“ na nadcházející roky.„Bude také zdarma hrát, podporované mikrotrankcemi – ale ne kořistní krabice.

„Věděli jsme, že na podporu nekonečného, ​​neustále se rozvíjejícího, bezplatného světa skate s bruslemi, bychom se museli podívat na různé modely pro samotnou hru, což znamená, že dojde k mikrotransakcím. A víme, že se jedná o citlivý předmět. Proto, když jsme se rozhodli prozkoumat tento model, jsme vytvořili několik tvrdých základních pravidel, abychom mohli následovat.„McCulloch řekl, že tato pravidla nezahrnují žádné možnosti výplaty, žádná omezení hraní hry nebo mapy za výplatními stěnami, žádný prodej„ hraní měnící výhody “a žádné krabičky s kořistí.

Skate přichází na PC, předchozí a aktuální konzole a mobilní konzole a bude plně podporovat křížové hry a křížové projevy napříč všemi platformami, včetně mobilu. Zatím neexistuje žádné známky datum vydání – McCulloch řekl, že bude spuštěn „až bude připraven“ – ale pokud se dochází k tomu, abyste ji mohli utéct, můžete se zaregistrovat na výstřel na uzavřenou beta beta.

Skate 4 Datum vydání Pověsti: Playtest Details and First Trailer

Skate 4

Zmatený? Nejsi sám. „Toto není pokračování,“ uvedli vývojáři z Full Circle na oficiálních webových stránkách hry a vysvětlili, proč se to nenazývá Skate 4. „To je brusle., Osvěcený s ohledem na navždy vizi.”

dobře. Vezmeme si za to jejich slovo. O Skate 4 Skate ještě není celá spousta informací., EA však začala postupně vykládat podrobnosti.

Pokud vás zajímá o skate 4 – promiň, brusle. – datum vydání, to ještě nebylo potvrzeno. Máme však nějaké další informace, které by vám mohly považovat za zajímavé. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

Kdy je datum vydání Skate 4?

Datum vydání skate 4 nebylo dosud potvrzeno, s pověstimi na webu směřující k 2023 v určitém okamžiku. Nebo možná i 2024.

Vývoj nejnovější hry skate probíhá již nějakou dobu, což by vás mohlo myslet, že to brzy přijde, ale bohužel budete muset chvíli počkat déle.

Mohu předobjednat brusle 4?

Ještě ne! Předobjednávky se v tomto bodě nezačali pro Skate 4.

Ve skutečnosti možná nikdy nebudete muset platit za skate 4-bylo potvrzeno, že EA dělá hru zdarma k hraní!

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Jak požádat o Skate 4 PlayTest

Někteří šťastní hráči budou mít přístup k Skate 4 brzy s oficiálním playttest – jedna fáze toho již proběhla, ale očekávali bychom, že v budoucnu bude více playtestů Skate 4.

Pokud se chcete zúčastnit playtest skate 4, musíte Zaregistrujte se na oficiálních webových stránkách a doufám, že vás vyberou pro zařazení!

Na jakých platformách můžete získat skate 4?

Skate 4 bude k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S, EA potvrdil. Práce také probíhají na mobilní verzi, ale na vydání Nintendo Switch dosud není slovo.

Skate 4 hratelnost

V přívěsu na spodní straně této stránky můžete vidět několik velmi raných herních záběrů! Jak ukazuje, hra vypadá barevně a chaoticky a je také spousta zábavy. Je to samozřejmě hra, která bude mít freewheeling skateboardingové hry!

Existuje přívěs pro skate 4?

Skutečně existuje přívěs pro skate 4. Podívejte se na promo video „stále na tom“.

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte pohled na rozhlasové časy z mého podcastu pohovky.