Tančící dračí maska ​​| Sekiro Shadows Die dvakrát wiki, Sekiro: kde najít každý fragment masky | Vgkami

Rhett Roxl je profesionální spisovatel, který hraje tak dlouho, jak si pamatuje. V roce 2020 spojil obě vášně, aby se stal spisovatelem v herním průmyslu.

Tančící dračí maska ​​| Stíny Sekiro umírají dvakrát wiki

Dračí taneční maska, vyrobená celá řazením fragmentů zpět dohromady. Poskytuje schopnost vyměňovat dovednostní body za útok v nabídce sochařského idolu.

Okami Warrior Women by to nosil do paláce Fountainhead. Tam by tančili jako oběť pro draka. Záhadně je rituál nechal s vitalitou.

Dancing Dragon Mask (竜 の 舞い 面, Dragon’s Dancing-Mask) je klíčová položka v Sekiro: Stíny zemřou dvakrát. Používá se ke zvýšení poškození pomocí bodů dovedností.

Použití tančící masky dračí

 • Shromažďování všech tří částí masky tančícího draka umožní hráči vyměnit 5 bodů dovedností, aby zvýšil svou útokovou sílu o 1.
  • To lze provést opakovaně, dokud hráč má body dovedností.

  Jak najít tančící dračí masku

  • Fragment masky: Dragon lze zakoupit při opuštěném vstupního dungeonu Dungeon Memorial Mob pro 5000 sen.
  • Fragment masky: Vpravo lze zakoupit pro 7 váhy kaprů pokladů od Pot Noble Harunaga v Hirata Estate.
  • Fragment masky: Vlevo lze zakoupit pro 12 váhy kaprů pokladů od Pot Noble Koremori v paláci Fountainhead

  Poznámka : Pokud jste nedostali fragment masky: odešel před zabitím Velkého barevného kapry, můžete jej získat od Pot Noble Harunaga, protože Pot Noble Koremori byl zabit jím.

  Tančící Dragon Mask Notes & Trivia

  • Chcete -li najít Pot Noble Koremori, cestujte do idolu Palace Grounds Sculptor’s Idol, vstupte do budovy přímo před sebou a odbočte doleva přes zavřené dveře, které přehlíží největší oblast paláce Fountainhead Palace. Z dveří sledujte římsu vpravo a projděte pod vodopádem a zastavte se poblíž stromu třešňového květu. Nad zdí za strom třešňového květu je bod drapty. Jakmile se postavíte, sledujte tunel, dokud nepadnete poblíž budovy s výhledem na palác. Je tu sochařův idol („poblíž pot šlechtic“) a potkaní koremori je na římse s výhledem na palác.
  • Karpy pod vodou poblíž majetku Hirata mohou být zabita z půdy pomocí naloženého upgradu typostetického nástroje načteného typu Spear Thrust.
  • Tančící dračí maska ​​je Ryōmen (陵王面), starověký styl masky používané v tradiční hudbě císařského soudu. Design se předpokládá, že byl přinesen určitým buddhistickým mnichem z Champa, starého království jižního Vietnamu. Maska je pojmenována po Gao Xiaoguan z Lanlingu, generála dynastie Qi, v jehož počest byla napsána píseň a tanec, ve kterém měla být použita maska.

  Připojte se k diskusi o stránce unavené z příspěvků anonu? Registrovat!

  Útoková síla je rozbitá AF. Snažil jsem se porazit Isshin s asi 10 nebo 11 útočnými silou a když jsem to dostal a dostal jsem útoční sílu na 15, plácl jsem ho kolem

  107 +1 6 -1
  To musí být v tom hrnci Hisoka.
  tato věc nestojí za to
  18 +1 68 -1

  Jo, maska ​​se zdá spíše jako věc NG+ nebo „Vím, jaké dovednosti se mi líbí a nelíbí se ze stromu dovedností“. Ne to je opravdu velký problém, protože, abych byl upřímný, upgrady ATK jsou pěkně vyvážené na základě toho, na jaký konec zaměřujete.

  Z nějakého důvodu si nemůžu koupit poslední kus v obchodě s hrady Ashina, který říká, že je vyprodán

  Přál bych si, aby o tom věděl dříve, ale místo toho, abych získal něco užitečného, ​​mám nyní spoustu zbytečných bojových dovedností lol

  Mám všechny tři kusy ve svém inventáři, ale oni se nebudou shromáždit, poradit nikomu?

  Spoilery pro nákup fragmentu Dragon Mask Fragment 500 Sen Levnější (4 500 ne 5 000), ale pokud počkáte do koncové hry těsně před bojem s konečným šéfem (zvyklý pro Shura končí) a poslali Kotaro (plačící taro vojsko mastný napravo od Vstup do chrámu Senpou)) do Anayamy prodávaného (pomocí červeného bílého větrníka a po postupujícím Anayamově questline) můžete jít na místo, kde Anayama a Kotaro obvykle založí obchod po útoku na ministerstvo vnitra a najdete je za dveřmi, kde obvykle obvykle oni obvykle Prodávejte své zboží s kotarem, který ležel na zemi a Anayama zranil. Po nějakém dialogu si můžete zakoupit směnku od něj pro 1 sen, což sníží náklady na všechny položky pro prodejce napříč hrou, včetně fragmentu Dragon Mask Fragment. .

  Přenáší dokončená maska ​​do ng+?

  Může někdo opravit odkaz „Protetic protetic“ na „Protetiku“ prototypu “? Chtěl bych, ale jsem na mobilu a nechci všechno zašroubovat

  Nepoužívejte to, pokud chcete dokončit strom dovedností. Další bod dovedností je asi 80k xp na značce 125 bodů dovedností, budete celé hodiny zemědělství, abyste nahradili body promarněné na masce.

  102 +1 5 -1

  Obě hrnec Nobels jsme mrtví poté, co jsem nakrmil skutečně vzácnou návnadu na velký kapra. Teď nemůžu získat ten pravý kus masky dračí. Kdokoli ví, jak jinak to dokážu, nebo jsem jen zašrouboval?

  Sekiro: Kde najít každý fragment masky

  Rhett Roxl je profesionální spisovatel, který hraje tak dlouho, jak si pamatuje. V roce 2020 spojil obě vášně, aby se stal spisovatelem v herním průmyslu.

  Marshall je ostřílený spisovatel a herní nadšenec se sídlem v Tokiu. Je to plodný Wordsmith se stovkami článků vystupovaných na špičkových webech, jako jsou Business Insider, How-to Geek, PCWorld a Zapier. Jeho psaní dosáhlo masivního publika s více než 70 miliony čtenářů!

  Sběr fragmentů masky v Sekiro

  • 3 minuty čtení
  • Aktualizováno 27. dubna 2023, 4:22 AM EDT
  • Napsáno

   Rhett Roxl je profesionální spisovatel, který hraje tak dlouho, jak si pamatuje. V roce 2020 spojil obě vášně, aby se stal spisovatelem v herním průmyslu.

   Marshall je ostřílený spisovatel a herní nadšenec se sídlem v Tokiu. Je to plodný Wordsmith se stovkami článků vystupovaných na špičkových webech, jako jsou Business Insider, How-to Geek, PCWorld a Zapier. Jeho psaní dosáhlo masivního publika s více než 70 miliony čtenářů!

   . .

   Fragment masky je kus, který tvoří tančící dračí masku Sekiro. .

   Obsah

   Kde najít fragment masky: Dragon

   Sekiro stojící před davem Dungeon Memorial

   Jedním z kusů tančícího dračí masky je fragment masky: drak. Můžete si to zakoupit z datového davu Dungeon Memorial za 5 000 Sen. Tento obchodník se nachází hned vedle opuštěného vstupního idolu Dungeon.

   Kde najít fragment masky: správně

   Sekiro stojící přes hrnec Noble Harunaga

   . Najdete ho ve vodách pod mostem v první části panství Hirata. Prodává vám fragment masky výměnou za sedm váhy kaprů pokladů.

   Kde najít fragment masky: vlevo

   Sekiro stojící napříč hrnem Noble Koremori

   . Tento prodejce se nachází vedle idolu Near Pot Noble Idol, na útesu vlevo od paláce.

   Vzhledem k tomu, že jak pot šlechlí Haranuga, tak potu Noble Koremori berou jako platby za své zboží, budete muset sbírat alespoň 19 z nich, abyste z nich získali fragmenty dvou masky.

   Většinou získáte váhy kaprů pokladů zabitím kaprů pokladů. Některé z nich však lze jednoduše vyzvednout.

   Existuje 44 váhy kaprů pokladů Sekiro, což znamená, že jich budete mít více než dost na to, abyste si mohli zakoupit dva fragmenty masky.

   Treasure Caps Scales od Treasure Caps

   Sekiro pronásleduje kapra poklad

   Můžete prozkoumat vody následujících úrovní, abyste našli pokladní kapry a získali váhy kaprů Treasure:

   • Hirata Estate – najdete dva kapry pokladů ve stejných vodách, kde najdete hrnec Noble Harunaga. .
   • Hrad Ashina – Jeden najdete ve vodách mimo místnost, kde je opuštěný vstupní idol Dungeon. Nejprve budete potřebovat schopnost ponořit se pod vodou, abyste dosáhli kaprů pokladu.
   • – Jezero poblíž chrámu Admis Idol obsahuje dva pokladní kapry.
   • Potopené údolí – Thre jsou dva pokladní kapry v jezeře poblíž Riven Cave. Budete muset ponořit pod vodou, abyste našli kapry pokladu.
   • Hloubky Ashiny – V řece poblíž mostu ve vesnici Mibu je kaprat pokladu. Dotyčný most je ten před idolem vodního mlýna.
   • Fountainhead Palace – Ve velkém útvaru vody je sedm kaprů pokladů těsně před palácem. Budete muset ponořit pod vodou, abyste je našli.

   Umístění jiných váhy kaprů pokladů

   Můžete také získat množství měřítek kaprů pokladů při zkoumání různých úrovní hry. Zde můžete najít nebo sbírat váhy kaprů pokladů mimo pouhý lovecký poklad.

   Na začátku úrovně je na boku řeky vlevo od mostu jedno stupnice kaprů pokladů.

   Jeden je v úzké cestě pod idolem Mibu Village. Je hlídán ministerstvem Shinobi.

   Můžete také získat pět dalších tím, že dáte knězi ve vesnici Mibu The Water of the Palace. Bude v domě, který je obklopen nepřáteli za mostem po oblasti Rin’s Boss. Budete se muset přikrčit a vstoupit do domu zespodu prostřednictvím rotujících dveří.

   Pokud jde o vodu paláce, najdete tuto položku v paláci Fountainhead.

   Začněte z idolu pro prohlížení květin a vstupte do zahrady za sebou. Je tu budova vpravo s otvorem v zemi. Ponořte se zde a ocitnete se v místnosti na druhé straně. Voda paláce je v této místnosti.

   Jakmile je získán, dejte položku knězi ve vesnici Mibu. Poté se znovu načtěte oblast a kněz se promění v nepřítele. Porazit ho, aby získal pět váhy kaprů pokladů.

   Palác Fountainhead je nejhojnějším zdrojem váhy pokladů ve hře. Najdete tři z nich ve stejné místnosti, kde také najdete vodu paláce.

   Najdete také pět kolem velkého útvaru vody. .

   Můžete také sbírat celkem čtyři krmením obřího barevného kapru drahocennou návnadou.

   K čemu je tančící dračí maska

   S tanečními dračí maskou můžete zvýšit svou útokovou sílu o jednu výměnou za pět dovednostních bodů. To se stane užitečným, jakmile odemknete všechny dovednosti ve stromu dovedností a máte více dovedností.

   . V roce 2020 spojil obě vášně, aby se stal spisovatelem v herním průmyslu.