Team17 získává peklo Let Loose IP z Black Matter Studios, Hell Loose Dev opustí hru WW2 pro „Next Project“, ale ne panika | PCGamesn

Sakra nechte uvolnit dev listy ww2 hru pro „další projekt“, ale nepanikajte

Černá hmota, vývojář za peklem Let Loose, opouští milovanou hru WW2, aby začala pracovat na svém „Next Project.„Fanoušci parního multiplayeru FPS nemusí paniku, protože v dílech je však další peklo, a je shromážděn nový tým, aby dohlížel na plán 2023.

Team17 získává peklo, aby se uvolnila IP z Black Matter Studios

Dokážu popsat pouze povahu akvizic v průmyslu videoher slovy Smash Mouth: nepřestávají přicházet a nepřestávají přicházet a nepřestávají přicházet a nepřestávají přicházet , a nepřestávají přicházet atd.

Peklo se uvolnilo je realistický multiplayerový střelec založený na četě stanovené během druhé světové války. Hra byla vyvinuta australským vývojářem videoher Black Matter Studios a publikovala British Video Game Developer Team17, který možná znáte jako vývojáři Červi franšíza.

Indie střelec šel do předčasného přístupu v roce 2019 po úspěšné kampani Kickstarter, než se v loňském roce plně spustil pro PC a později PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Mnoho chvály Peklo se uvolnilo pro svou intenzivní atmosféru a pohlcující hratelnost, s názvem skutečně vytváří jméno pro studia Black Matter v oboru.

6. ledna Team17 oznámil, že získávají Peklo se uvolnilo Ip. V dokumentu zveřejněném týmem17 společnost nastiňuje akvizici, na které utratili množství peněz za zalévání.

Team17, label Global Games Entertainment, Creative Partner a Developer of Independent („Indie“) Prémiové videohry a vývojář Educational Entertainment („Edutainment“) pro děti, s potěšením oznamuje akvizice všech práv a aktiv pekla Let Let Volný (hll), existující titul 3 Rd Strany naší rodině 1 ST strany za počáteční zvážení 31 milionů GBP (58 mil. AUD) plus podmíněnou zvážení až do maximálně 15 milionů GBP (28 mil. AUD) (“Akvizice”).

Dále do dokumentu je stanoveno, že akvizice umožní Team17 dále stavět na Peklo se uvolnilo Ip.

HLL je existující titul hry Team17 Games Label Third Party a v důsledku akvizice se stane součástí portfolia 1. strany štítku. Akvizice podporuje Team17 s cílem dále rozšířit svůj vlastněný IP a franšízovou stopu. Umožní Team17 vytvořit další příležitosti k prodloužení životního cyklu stávající hry, včetně dalšího obsahu ke stažení a pokračující podpory, jakož i prozkoumání potenciálních pokračování a dalších obchodních příležitostí pro HLL IP, aby řídil dlouhodobější růst a hodnotu HLL franšíza.

Michael Pattinson, generální ředitel Team17, je v dokumentu citován, aby byl „potěšen“ oznámením akvizice a uvádí, že tento krok představuje „důležitý další krok v naší strategii k rozšíření našeho vlastnictví IP, který není jen nejvyšší kvalita, ale důležitá má dlouhodobý růstový potenciál.“

I když tato akvizice znamená, že Team17 bude vlastnit Peklo se uvolnilo IP je v celém rozsahu, vypadá to, že studia Black Matter se v budoucnu budou i nadále zapojit do práce na hře. Zakladatel a generální ředitel Black Matters Studios Max Rea to potvrzuje tím, že tým je „opravdu nadšený, že může pokračovat v práci s Team17 v další fázi růstu pro Peklo se uvolnilo.“

Peklo se uvolnilo je k dispozici pro hraní na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Sakra nechte uvolnit dev listy ww2 hru pro „další projekt“, ale nepanikajte

Hell Let Loose Developer Black Matter opouští hru WW2, aby začala pracovat na svém dalším projektu, ale fanoušci parního multiplayeru FPS se nemusí bát.

Hell Let Loose Dev opustí hru WW2 pro „Next Project“, ale Don't Panic: voják v zelené uniformě před zběsilým bojištěm v Steam WW2 Game Hell Let Loose

Publikováno: 24. února 2023

Černá hmota, vývojář za peklem Let Loose, opouští milovanou hru WW2, aby začala pracovat na svém „Next Project.„Fanoušci parního multiplayeru FPS nemusí paniku, protože v dílech je však další peklo, a je shromážděn nový tým, aby dohlížel na plán 2023.

Po spuštění pekla se uvolnilo v roce 2019, Black Matter se postupně aktualizovala a zdokonalovala válečné střelce za poslední tři roky – naše peklo se uvolnilo jako jeden z nejlepších multiplayerových střelců na Steam. Nyní studio opouští peklo, aby se uvolnilo, aby se soustředilo na dosud nevynalezený nový projekt.

“Jako tým chceme poděkovat za neuvěřitelnou podporu, kterou nám tato komunita poskytla roky, které jsme pracovali na pekle, uvolněné,” říká generální ředitel Black Matter Max Rea Max Rea. “V zásadě se peklo uvolnilo na vlastní život a je nyní mnohem větší, než jsme si kdy dokázali představit.”. Bylo to privilegium spolupracovat s vámi na jeho zdokonalování a vytvoření toho, co to je dnes.“

Prozatím bude vývoj a údržba pekla uvolněna dohlížena vydavatelem Team17, ačkoli nový, oddaný peklo Let Loose Team se zjevně sestavuje.

“Zavíráme zimu tím, že se rozloučíme s týmem v Black Matter, když se připravují na přechod ke svému dalšímu projektu,” říká Team17. „Během několika posledních měsíců jsme byli zaneprázdněni budováním zbrusu nového pekla, které se staralo o veterány, kteří se zabývali četnými tituly AAA.

Thumbnail YouTube

„Nový tým významně zvyšuje naše vývojové zdroje a umožňuje nám upřednostňovat vylepšení kvality života na všech platformách, než spustí některé vzrušující nové aktualizace hry.“

Team17 říká, že plán 2023 pro peklo se uvolní v „nadcházejících týdnech“ a že hráči mohou očekávat, že uvidí pravidelnější aktualizace a „jasnost do našich vývojových procesů.“

“Posledních dvanáct měsíců bylo pro nás jako tým hořkosladké,” říká Rea. “Byli jsme nadšeni, když jsme viděli, jak naši kolegové v Team17 zvedli otěže s takovým neuvěřitelným nadšením a pozorností na detaily, ale také nám bude chybět práce na titulu.

“Jsme nadšeni, že se k vám připojíme na bitevním poli a v budoucnu – ne jako vývojáři, ale konečně jako hráči – nadšeni, že nejlepší dny v pekla uvolněné jsou před námi.“

Pokud je vaše akce založená na Squad založená na sakra, podívejte se na některé další nejlepší hry pro více hráčů. Možná také budete chtít vyzkoušet některé z dalších největších her FPS na Steam.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.