TEAMFIGHT TACKITH TACKITY Čekání doba – vše, co potřebujete vědět, komentuje Riot Games k dlouhému týmu taktiky fronty

Root Games Komentáře k dlouhému týmu taktiky fronty

Taktika Team Fight, známá také jako TFT, je automatická bojt, spinoff Game of League of Legends. Spuštění v červnu 2019 byly počáteční časy serveru šílené a pro většinu hráčů překročily 60 minut. V extrémních případech hráči čekali 90 minut na jeden zápas. Stále v plenkách mohou hráči TFT zažít čekací doby od několika sekund do 25-30 minut. .

TEAMFIGHT TAKTICKÝ ČETE SE – Vše, co potřebujete vědět

TEAMFIGHT TAKTICKÝ ČETE SE - Vše, co potřebujete znát League of Legends

Jen další velký fanoušek League of Legends a technologický geek. Nedávno jsem získal magisterský titul v oboru informatiky, takže nyní mám konečně dost volného času na hraní ligy. Hra hraji už devět let a moje nejvyšší pozice byla Master (231 LP – sezóna 10). V sezóně 10 jsem byl také zařazen na 3. místo na Leblandu. Vzhledem k tomu, že mám velmi vysoké znalosti o lize, mým cílem je pomáhat svým kolegům, což je hlavní důvod, proč jsem založil LeagueFeed. !

Publikováno dne: 14. prosince 2022 | Aktualizováno: 29. července 2023

Získejte konečný plán do zvládnutí League of Legends

Neustále hledáte výhodu, abyste ovládli své soupeře? Připraveni získat tuto vyhledávanou hodnost a zabezpečit vaši pozici v lize? Tady je vaše jedinečná příležitost!

Voila!

. .

Taktika Team Fight, známá také jako TFT, je automatická bojt, spinoff Game of League of Legends. Spuštění v červnu 2019 byly počáteční časy serveru šílené a pro většinu hráčů překročily 60 minut. V extrémních případech hráči čekali 90 minut na jeden zápas. . Tyto časy závisí na regionu, herním režimu a divizi, ve které hrajete.

TFT má 4 režimy, normální, dvojnásobné, hodnocené a hyper roll. Pokud hrajete normální herní režim, vaše čekací doba by měla být mezi několika sekundy a 6-7 minutami. Správné zápasy budou trvat více času ve srovnání s jinými režimy a je velmi závislé na vašem Elo. Menší herní režimy, jako je Double Up a Hyper Roll, nebo omezené časové herní režimy, často mají dokonce i fronty nižší než normální režimy.

Jaký herní režim je zcela na vás. . Ale pokud jste hráč na hard-core broušení, konkurenční scéna je pro vás mnohem vhodnější. Dostanu se k nim a jejich příslušným čekacím dobám, tak zůstaňte naladěni.


ukázat

Normální doba čekání režimu

. V některých případech to může být stejně rychlé jako 5 sekund nebo až 7 minut, ale to jsou oba extrémy.

. Existují některé regiony, které jsou více obydleny například EU West ve srovnání s Turkiye. To bude znamenat, že hráči na serveru EU West budou pravděpodobně čelit nižším čekacím dobám než na serveru Turkiye.

TEAMFIGHT TACTICKÉ OMEZENÉ Čekací režimy League of Legends

. Například, pokud hraji z Pákistánu na serveru EU West, pravděpodobně se v noci ve srovnání s ranníkem v noci dostanu rychleji.

Čas fronty pro hodnocené zápasy

Časy fronty pro hodnocené zápasy jsou výrazně vyšší, ale jak vysoko záleží na vašem Elo. Nejhustší hráčská populace je ve Silver Elo na 35% hráčů, zatímco nejnižší je samozřejmě v Challenger Elo v 0.024%. To znamená, že pokud je váš účet v současné době ve Silver Elo, je pravděpodobnější, že najdete zápas rychleji ve srovnání s někým, kdo hraje v Challenger Elo.

S nižší hustotou hráče jsou šance, že jiný hráč z vašeho regionu je v dohazování současně s nízkým. Proto čím vyšší se dostanete v režimu, tím těžší je najít shody. Někteří hráči si stěžují, že musí čekat přes půl hodiny, jen aby hráli jeden zápas.

V tomto režimu také faktoruje roli, ale primárním faktorem přispívajícím je určitě váš Elo. . Asi se tam prostě musíte dostat a zjistit.

Vedlejší režimy/ režimy s omezeným časem

Mnoho z vás nemá rád hraní normálních zápasů kvůli jejich dlouhému trvání a může dávat přednost těmto krátkým herním režimům. Naštěstí mají omezené nebo boční režimy, jako je Hyper Roll a Double Up.

Pokud se ve frontě po dobu kratšího doby trvání her, je pravděpodobné, že se okamžitě dostanete do zápasu. Je to proto, že lidé mohou náhodně hrát tyto režimy, kdykoli chtějí, aniž by jim zavázali příliš mnoho času. To zvyšuje šance, že se vám porovnáváte rychleji.

. Každý chce hrát nový herní režim tak dlouho, dokud je tady, a tak je dohazování téměř okamžité. S téměř žádnou dobou čekání mají režimy s omezeným časem nejkratší čekací doby 2-3 sekundy.

TEAMFIGHT TAKTICKÁ NORMÁLNÍ MEDE ČTVATELNOST Čekání League of LegendsAktualizace a nový obsah

Kdykoli nová aktualizace klesne, jako nejnovější představující set 7, dojde k astronomickému prodloužení doby čekání. Je to proto, že s každou záplatou vždy existují určité chyby. Kromě toho lidé chtějí vyzkoušet nový obsah, což znamená, že každý je v dohazování. Může to znít dobře, ale může častěji než ne, přetížit jejich servery, což vede k případnému havárii. Pokud tedy došlo k nedávné velké aktualizaci hry, mentálně se připravujte na více než půl hodiny čekací doby, možná ještě více, na normální zápasy.

Rozloučení se myšlenkami

Čekací doby jsou při hraní her pro více hráčů vždy nepříjemnou, ale nezbytnou funkcí. Bez ohledu na to, jak obrovská je základna hráče, čeká doba pro správné dohody. Takže pokud jste v situaci, kdy čelíte dlouhým čekacím dobám, zapněte epizodu na Netflixu a jen počkejte. V určitých situacích se však ujistěte, že s klientem není problém, jinak budete čekat navždy. Ale projděte tyto čekací doby, než dominují desky!

Root Games Komentáře k dlouhému týmu taktiky fronty

Spuštění TEAMFIGHT TAKTION Ve skutečnosti to nebylo tak hrozné. Poprvé to začalo žít na League of Legends Veřejné beta prostředí (PBE) s fronty již přes půl hodiny. Když byl konečně přidán k klientovi živé hry, časy fronty byly někdy stejně tak dlouho. Dnes, Ed Altorfer, vedoucí designér UX, si vzal nějaký čas, než si promluvil o dlouhých dobách fronty TEAMFIGHT TAKTION.

Mohlo by se vám také líbit

  • Průvodce taktiky Team Fight – 5 z nejlepších sestavení týmu TFT
  • TEAMFIGHT TACKITH TAKTICKÝ BETA PASS Průvodce – datum začátku, odměny TFT
  • Tipy pro strategii taktiky týmu: 12 věcí vám to neříká

Dlouhá mimo vrchol fronty v taktice Team Fight

Přestože se problémy serveru očekávají, když se hra v beta beta žije, Tft zažil divný problém, kdy se servery skutečně zhoršily poté, co se úvodní vlna hráčů konečně dostala. Podle Riota to způsobily některé problémy s konfigurací, ale od čtvrtka to bylo vyřešeno.

Krátce poté, co jsme se žili v Severní Americe, to vypadalo, že naše servery byly přetíženy, i když jsme byli pod kapacitou. Také jsme viděli několik neobvyklých chyb v Severní Americe a několik dalších regionů, které jsme neviděli v OCE a JP. Začali jsme se dívat na konfigurační rozdíly mezi našimi servery a zjistili jsme, že všechny oblasti s chybami měly trochu odlišnou konfiguraci a použili jsme tyto informace k identifikaci problému.

Postavení: Oprava byla implementována kolem 1:00 AM Pacific Time (UTC -7) ve čtvrtek a server vypadá zdravě. Během příštích několika dnů budeme i nadále sledovat, abychom se ujistili, že Severní Amerika zůstane stabilní.

Dlouhá taktika týmového boje v západní Evropě

Server EU West měl mnohem delší časy fronty než zbytek světa. Riot říká, že hra se ukázala jako velmi populární v regionu, která vyžadovala, aby dočasně deaktivovaly front. Oprava je však nyní živá.

Konfigurační chyba ze Severní Ameriky naštěstí neovlivnila EUW, ale když jsme se blížili k špičkovým hodinám po celé Evropě. Implementovali jsme zpoždění času fronty, ale stále jsme viděli, jak se objevují problémy se službami, které power večírky a dohazování. Dočasně jsme tuto frontu deaktivovali, zatímco jsme tyto problémy zkoumali.

Postavení: Trvalo to pár pokusů, ale identifikovali jsme opravu, která je nyní naživo a EUW vypadá relativně stabilní. Během víkendu budeme pokračovat ve sledování regionu pro další problémy.

Proč byla taktika týmového souboje zpožděna v jiných regionech

Vzhledem ke všem výše uvedeným problémům se Riot rozhodl odložit TEAMFIGHT TAKTION Spuštění v jiných regionech. Tyto problémy jsou však nyní vyřešeny a vývojář nasadí hru jinde.

Očekávali jsme, že problémy, které jsme viděli v EUW, ovlivňují jiné velké regiony, takže jsme dočasně zpozdili spuštění TFT na několika místech, abychom nám poskytli čas na nalezení řešení. Nyní, když máme opravy, je naším plánem dokončit nasazení taktiky týmového souboje do všech našich zbývajících regionů v příštích několika hodinách.

Když to řekl, pokud narazíme na nějaké problémy v těchto regionech, možná budeme muset podniknout kroky k zachování stability serveru, až do dočasného zakázání TFT.

Do budoucna Altorfer říká, že jsou „opatrně optimistické“, že delší doba fronty jsou minulostí.

Pokud chcete více TEAMFIGHT TAKTION informace, určitě to máme. Zamířit k našemu rozbočovač!

Riot Games umožňuje škrtit frontu pro taktiku týmového souboje

Připravte se na docela podstatnou dobu fronty pro TFT.

Obrázek přes nepokojové hry

Dlouho očekávaný herní režim AutoBattler, taktika Team Fight, vydaná dnes League of Legends živé servery. Režim se však stal tak populárním, že společnost umožnila čas fronty škrtit na serverech NA, aby se zabránilo havárii.

To byl zřejmý problém, který bude mít Riot. Tisíce hráčů v Severní Americe se spěchaly, aby aktualizovaly svou hru, aby dnes ráno naskočily do zápasu TFT. A zpět, když byl herní režim na liga PBE, časy fronty, aby se přihlásily k klientovi, byly také nahoru o 24 hodin.

“Právě teď máme těžké držet krok se všemi hrami TFT,” řekl Ed “Sapmagic” Altorfer, senior Riot’s Design Manager of Gameplay. „Očekávejte zpoždění o 5+ minut, což pomáhá zabránit tomu, aby naše servery zhromaly.“

. Je pravda, že toto je úplně jiná hra vytvořená Riotem a vzrušení pro TFT je pochopitelné. Dota 2 Autochess a DOTA Underlords.

Jedním ze způsobů, jak zajistit, že máte kratší časy fronty, je fronty se sedmi dalšími přáteli nebo se připojit -Servery založené na Discordu, za účelem vytvoření plné lobby TFT. Doufejme, že tato prodloužená čekací doba bude odstraněna, jakmile vzpoury zjistí, co dělat se zvýšeným zatížením na jejích serverech.

Vedoucí League of Legends Writer for Dot esports. Navždy podporovatel LCS, AD nosí hlavní, s více než pěti lety v oboru. . Tvůrce podcastu kritického stávky.