Temné a tmavší devs prodlužují demo alfa během tohoto týdne | ShackNews, máš tři dny navíc na hraní v temné a tmavší alfa | PC hráč

V temné a tmavší alfa jste měli tři dny navíc

Konkurenční hra Dungeon Escape The Fantasy-Fiction Competitiove Ascount Escape Distred Love of Mnoho během Steam Next Fest a Developer Ironmace prodlužuje doba současného demo trvání.

Temné a tmavší devs prodlužují demo Alpha tento týden

Temné a tmavší devs prodlužují demo Alpha tento týden

Konkurenční hra Dungeon Escape The Fantasy-Fiction Competitiove Ascount Escape Distred Love of Mnoho během Steam Next Fest a Developer Ironmace prodlužuje doba současného demo trvání.

14. února 2023 8:50

Přes Steam Next Fest byl mezi hráči docela jasný favorit. Dark and Darker byl překvapivý výbuch, který umístil více hráčů tří hráčů tří do fantasy fiction dungeon prolézací nastavení plné nepřátel a kořistí, a nyní to hráči mohou hrát ještě několik dní. Developer Ironmace rozšířil aktuální demo relaci Alpha Build na tento týden.

Ironmace sdílela podrobnosti o rozšíření na Dark and Darker’s Demo Time prostřednictvím blogového příspěvku vývojáře Steam Developer. V uvedeném příspěvku Ironmace uvádí, že důvodem prodloužení je nahrazení frustrace během hlavního alfa, jako jsou opravy chyb, hráči, kteří se náhodou zakázali, prostoje v obchodním postu, problémy s dohodou a další záležitosti, které cítili, vytvořili Demo relace běží méně hladce, než by měla. Sečteno a podtrženo, že si každý bude mít více tmavší a tmavší po omezenou dobu až do čtvrtka 16. února 2023, kdy se servery vypnou.

Tmavý a tmavší obrazovka dungeonu s dobrodruhem drží meč

Tmavý a tmavší byl opravdu drahokam mezi sestavou Steam Next Fest. Hra nás příjemně překvapila, když jsme ji minulý týden vyzkoušeli během velkého týmu Livestream. Ani jsme nebyli sami. Spousta hráčů zkontrolovala hru i ve svém nastavení Alpha Demo. Podle SteamDB měla hra minulý týden v poslední době 108 520 hráčů, kteří hráli 11. února 2023, od psaní tohoto článku. Podle statistik Twitch to také 6. února přitahovalo více než 270 000 diváků.

Je zřejmé, že tmavé a tmavší je něco, co lidé chtějí a zdá se, že Ironmace je šťastná, že se zavázá o trochu déle. Hra jde ve čtvrtek offline pro údržbu a další vývoj, takže si vzali čas, kořist hloubka a útěk s poklady, zatímco můžete. nebo zemřít, samozřejmě.

TJ Denzer je hráč a spisovatel s vášní pro hry, která dominovala na celý život. Koncem roku 2019 našel cestu do seznamu ShackNews a od té doby se vydal do seniorského editora. Mezi zpravodajským pokrytím také pomáhá také v projektech živých přechodů, jako je nezávislá hra zaměřená na hru, ShackNews Stimulus Games a The ShackNews skládky. Můžete se k němu dostat na [email protected] a také ho najděte na Twitteru @johnnychugs.

V temné a tmavší alfa máte tři dny navíc

Populární extrakce fantasy alfa byla prodloužena na čtvrtek.

Tmavý a tmavší - tři spoluhráči stojí v zámku od Torchlight

(Image Credit: Ironmace)

Pokud jste to neslyšeli, jedna z nejvíce hraných her na Steam minulý týden bylo to vlastně demo. Dnes by byl konec nejnovějšího alfa pro PvP Dungeon Crawling Extraction Game Dark and Darker, ale vývojáři prodloužili nejlepší tři dny.

“Vzhledem k dřívějším prostojům s obchodním postu, dohazování a ztracenou hrací dobou pro hráče, kteří byli falešně zakázáni, jsme se rozhodli prodloužit nejlepší playtest do 16. února,” říká Ironmace V příspěvku zpravodajství. „Plánujeme také využití času k řešení problémů, které jsou nepohodlné hráče a neustále zlepšují hru.„Zatím Ironmace vytlačil celkem pět hotfixů od začátku Alpha minulý týden, včetně spousty oprav chyb a Nerf to Wizard Casting Limits.

Stojí za to, aby se zastřelil, pokud se chcete na špici toho, co by mohlo být poměrně populární bitvou Royale-Adjacent, když se nakonec spustí. Dlouho jsem si užil taktické vzrušení z PVP Royals a Extraction Games, bojoval jsem, i když to dělám se svými dovednostmi FPS, a vyšel z dema docela potěšen tím, že jsem to oznámil Tmavý a tmavší dokazuje Extrakční střelci ve skutečnosti nemusí být střelci.

O víkendu jsem strávil několik hodin potápěním na zapomenutý hrad se svými kamarády a rozhodně zažívám známou PvP radostné, zda vyhrávám nebo prohrávám. Chat blížící se může někdy znamenat vytvoření smlouvy s jinými týmy nebo jen velmi tvrdě valit na příliš nafoukaném čarodějci, který nosí pouze své spodky při smyčkách ohnivých koulí. Znáte typ. Stále se potýkám s portály EXFIL, který vezme jeden spoluhráč po druhém z dungeonu, ale neobvyklé omezení vytvořilo nějaký opravdu okraj mého sedacího okamžiku, zatímco můj tým sleduje našeho posledního člena zachytit svůj výjezd na nehty na nehty.

Demo si můžete stáhnout Over na Steam a začněte si dělat vlastní cestu do čtvrtek Dungeon Halls.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Lauren Morton

Lauren začala psát pro hráče PC jako nezávislého pracovníka v roce 2017, zatímco pronásledovala módní policii Dark Souls a přijala svou roli přidruženého editora a šéfa Minecraft Liker v roce 2021. Původně zahájila svou kariéru ve vývoji her a je stále fascinována tím, jak hry zaškrtávají v scénách moddingu a rychlosti. Má ráda dlouhé knihy, delší RPG, multiplayerové krypty a nemůže přestat hrát kooperační tvorba her.

Jednota provádí velké změny poplatku za instalaci, který minulý týden naštval téměř každého vývojáře hry

Dejte si pozor, tmavé a tmavší: najednou je tu další extrakční hra Dungeon zasažení PC, Project Crawl