Terraria Happiness: Jak odemknout pylon v Terraria | PCGamesn, jak získat pylony v Terraria

Jak získat pylony v Terrarii

Pouštní pylon lze získat umístěním obchodníka barviva s malířem nebo prodejcem zbraní do pouštního biomu. Vzhledem k tomu, že pouze obchodník s barvivami má rád poušť, je to do značné míry jediný způsob, jak získat tento pylon.

Terraria Happiness: Jak odemknout pylon v Terraria

Terraria-Happiness

Hledáte, jak zvýšit své Terraria NPC štěstí a odemknout pylon? Po nejnovější aktualizaci – na konci Journey – vaše malé NPC nebudou spokojeny s pouhým adekvátním Terraria Housingem, ne, nyní budou potřebovat sousedy, s nimiž si ve skutečnosti / užívají / žijí, místo aby doufali v to nejlepší.

Vaše úroveň štěstí Terraria pro NPC může být nyní ovlivněna nejen uspokojením jejich sousedních potřeb, ale také je umístění v požadovaném biomu. Splnění požadavků vašich nových obyvatel Pernickety přichází s jeho výhodami, jako je schopnost koupit si pylony, aby se rychle skórovali po celém světě.

Aktualizace Terraria Journey’s Aktualizace přidává katalog informací s názvem Bestiary, který vám pomůže přijít na to, jak zvýšit štěstí vašich NPC a poskytuje index všech lajků NPC a nelíbí se. Náš průvodce vám pomůže odemknout jeho plný potenciál zvýšit štěstí Terraria a zpřístupnit pylony.

Terraria štěstí

Vaše NPC se spoléhají na život v těsných čtvrtích s jiným NPC, které mají rádi, stejně jako ve svém oblíbeném biome. Pokud jsou NPC velmi šťastní, sníží náklady na pylony, mimo jiné si můžete zakoupit od prodejců. Zde je seznam všech preferovaných biomů NPC a miloval sousedé.

NPC Preferovaný biom Líbilo se to rád sousedé
Prodejce zbraní Poušť Sestra a Steampunker
Rybář Oceán Demolicionista, strana dívka a výběrčí daní
Oděv Podzemí Sběratel daní a daní
Cyborg Sníh Steampunker, pirát a stylista
Demolicionista Podzemí Tavernkeep a mechanik
Vodní nymfa Džungle Lanýž a čarodějnice
Dye Trader Poušť Prodejce zbraní a malíř
Goblin Tinkerer Underground and Snow Mechanický a barvivo
Hráč golfu Les Rybář, malíř a zoolog
Průvodce Les Oděv a zoolog
Mechanik Sníh Goblin Tinkerer a Cyborg
Obchodník Les Golfista a zdravotní sestra
Zdravotní sestřička Hallow Prodejce zbraní a čaroděj
Malíř Džungle Dryad a Party Girl
Pařmenka Hallow Průvodce, zoolog a stylista
Pirát Oceán Rybář a tavernkeep
Ježíšek Sníh
Steampunker Poušť Cyborg a malíř
Stylista Oceán Traderovi barviva a pirát
Výběrčí daní Sníh Obchodní a party dívka
Tavernkeep Hallow Demolicionista a Goblin Tinkerer
Lanýž Houba Průvodce a Dryad
Šaman Džungle Dryad a průvodce
kouzelník Hallow Golfista a obchodník
Zoolog Les Doktor a golfista čarodějnice

Terraria Pylon

Pylony můžete odemknout v Terrarii zvýšením štěstí alespoň dvou vašich NPC. Pak z nich budete moci koupit pylony a snadno projít svět pomocí teleportace. Pylony odpovídají biomu, od které NPC prodává, a lze je zakoupit pouze od dodavatele NPC v konkrétních párech, které jsou:

Typ pylonu Párování NPC
Forest Pylon Obchodník a zdravotní sestra
Snow Pylon Mechanik a kyborg
Pouštní pylon Obchodník a prodejce zbraní nebo malíř barviva a malíř
Cavern Pylon Demolicionista a průvodce
Ocean Pylon Rybář a golfista
Džungle pylon Dryad a Painter nebo Witch Doktor
Hallow Pylon Čarodějnice a party dívka
Houby pylon Truffle a Dryad – party dívka a malíř – zoolog a čarodějnice doktor
Universal Pylon Prodává zoolog, jakmile je bestiář dokončen

Takto zvyšujete své Terraria štěstí a odemknete pylon. Pokud plánujete rychle cestovat po Terrarii, podívejte se na šéfy Terraria, proti kterým se postavíte, a také jak se připravit vytvořením lektvarů Terraria.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat pylony v Terrarii

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologie s výrazným důrazem na herní a elektronické gadgety. Jeho rozsáhlá znalost herního hardwaru a nadšeného oka pro technické detaily ho vybaví, aby poskytoval důkladné, hloubkové, jak TOS a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 27. července 2021

Od svého vydání v roce 2011 obdržela Terraria několik hlavních aktualizací, které hráčům přinesly další mechaniku a možnosti her, které mají použít. Vývojáři přidali pylony s posledním hlavním vydáním, 1.4.0, výkonné předměty, které umožňují hráčům rychle procházet mezi prozkoumanými oblastmi.

Jak získat pylony v Terrarii

Získání pylonů na přesném místě, které potřebujete, však není vždy snadné a jejich získání může být fuška.

Naštěstí jsme tu, abychom pomohli. V této příručce vysvětlíme, jak získat pylony a co s nimi můžete dělat.

Jak získat pylony v Terrarii

Obvykle si můžete koupit pylony z NPCS., Ale nemůžete je vytvořit. Různé postavy budou prodávat pylony podle biome, ve kterém jsou v současné době. Chcete -li však získat pylon z NPC, budete muset využít nově zavedený systém štěstí NPC „.“

Každá NPC má specifické preference biomu, které zvyšují jejich štěstí. Musí také být blízko k jiným NPC, které mají rádi, aby vám dostali dostatek štěstí, aby vám prodali pylony. Pokud NPC není šťastný, nebude mít ve svém prodejním inventáři pylon.

Systém také zvažuje možné přeplnění a podle toho upravuje úroveň štěstí. Například, pokud jsou v této oblasti více než čtyři další NPC, jakékoli bonusy štěstí z života s oblíbeným sousedem jsou většinou negovány. Umístění NPC sám do biomu, který milují, vás nejvíce dostane k prahu potřebného k koupi pylonu. Poté můžete dát jediný NPC, který se jim líbí blízko, a které by jim mělo dát dostatek štěstí, aby vám prodali pylon pro tento biom.

Zvládnutí „systému štěstí“ a pohybujících se NPC kolem, aby zůstaly ve vhodných biomech a v blízkosti jiných NPC budou zásadní při získávání těchto vzácných předmětů. Jakmile jste dostatečně daleko posunuli štěstí NPC, prodají vám pylon za nějaké zlato.

Každý pylon má několik možných kombinací, ale budeme diskutovat jen o několika, které poskytnou nejlepší výsledky. Všechny pylony fungují stejně, s jednou výjimkou. Jediné rozdíly jsou v tom, jak se objevují (na základě biomu, ve kterém byly zakoupeny).

Každá NPC má rád princeznu, takže pro vás může být zástupným.

Ocean Pylon

Oceánský pylon lze zakoupit v Ocean Biome. NPC, které dávají přednost pobytu v těchto biomech, jsou stylista, rybář a pirát. Naštěstí pirát rád zůstává poblíž rybáře, takže tyto dva NPC můžete použít k získání oceánského pylonu. Alternativně můžete dát piráta a tavernkeeper dohromady.

Snow Pylon

Jak název napovídá, Snow Pylon lze zakoupit ve sněhovém biomu, domov mechaniky a kyborg. Pokud vložíte tyto dva NPC do sněhového biomu, měl by vám mechanik prodat pylon. Cyborg můžete nahradit Goblin Tinkerer za mírně lepší výsledky (pokud například máte v oblasti příliš mnoho NPC).

Pouštní pylon

Pouštní pylon lze získat umístěním obchodníka barviva s malířem nebo prodejcem zbraní do pouštního biomu. Vzhledem k tomu, že pouze obchodník s barvivami má rád poušť, je to do značné míry jediný způsob, jak získat tento pylon.

Houby pylon

Jediným NPC, který rád pobývá v biome houby, je lanýž. Pokud je spárujete s Dryadem nebo průvodcem, měli by vám prodat pylon pro jejich biom.

Cavern Pylon

Cavern pylon je relativně snadné získat kvůli široké škále dostupných možností párování. Tři prodejci tohoto pylonu (v jeskyni biome nebo v podzemí) jsou šotek, demolicionista a oděvní oděv. Spárování prvních dvou s mechanikem by mělo fungovat dostatečně dobře. Demolicionista také skvěle spáruje s tavernkeeper. Pokud máte v jeskyních oděvnější, umístěte lanýž nebo sběratel daní v blízkosti, abyste dosáhli stejného výsledku.

Džungle pylon

Tři postavy dávají přednost džungli: Dryad, The Witch Doktor a malíř. Nejlepší možný výsledek je uvedení malíře s Dryadem, ale můžete dát dohromady Dryad a Witch Doctor dohromady, pokud nejsou poblíž žádné jiné NPC.

Forest Pylon

Zoolog, golfista, obchodník a průvodce rádi žijí v lesním biome. Pro tento pylon můžete vyzkoušet několik kombinací. Nejlepší jsou spojit zoolog a čarodějnice dohromady, nebo golfista a rybář. Golfista a průvodce také jako život se zoologem, takže tyto dvě další bezpečné rozhodnutí získat pylon.

Hallow Pylon

Hallow Biome se líbí pouze dva NPC, The Party Girl a The Wizard. Pokud je dáte dohromady, dívka večírku by vám měla prodat pylon. Alternativně použijte zoolog namísto čaroděje nebo golfisty místo dívky strany.

Universal Pylon

Univerzální pylon je mezi pylony jedinečný. Funguje to poněkud jinak, protože může být umístěn bez jakýchkoli NPC poblíž. Chcete-li získat tento pylon, musíte naplnit svého bestiáře, díky čemuž se tato položka stane poměřem lorda. Jakmile vyplníte bestiář, můžete si koupit univerzální pylon od zoologisty pro jeden platinový kus (za základní cenu).

Jak používat pylony v Terrarii

Pokud chcete umístit pylon, musí být poblíž rezidencí nejméně dvou NPC. Samotné NPC se mohou potulovat z oblasti, ale pokud 169-dlaždic široký a 124-dlaždic vysoký obdélník zahrnuje dva domy NPC, můžete umístit pylon do této oblasti.

Pylony fungují pouze tehdy, když jsou umístěny v jejich příslušném biomu, i.E., Musíte umístit lesní pylon do lesa.
Universal Pylon je výjimkou z obou pravidel, protože může být umístěn kdekoli a mimo dosah jakéhokoli krytu NPC. Díky tomu je obzvláště životně důležité pro připojení vzdálených částí mapy nebo zdvojnásobení na biome pylons.
Každý pylon lze zakoupit pouze jednou, takže budete muset strategizovat, kam je umístíte.

Když umístíte nejméně dva pylony na světě, připojí se do sítě Pylon. Hráči mohou interagovat s jedním pylonem a vybrat si další pylon, který bude teleportovat, rychle překročit významné vzdálenosti.

Mapu můžete také otevřít, když pět dlaždic nebo blíže k pylonu a vybrat cíl bez interakce s pylonem. Uvědomte si, že pylony nelze použít během bitvy nebo invazí šéfů, což je činí neúčinné při úniku z bezprostředního nebezpečí. Další způsoby dopravy a teleportace jsou lepší pro rychlý odchod.

Další FAQ

Proč nemůžu koupit pylony v Terrarii?

Existují dva hlavní důvody, proč si možná nebudete moci koupit pylon. První je, že jste si již koupili pylon tohoto typu. Protože si můžete koupit pouze jeden pylon na biome, musíte jít do NPC v jiném biome (nebo je tam přenést), abyste získali další pylon.

Dalším důvodem, proč vám NPC nemůže prodat, je to, že jejich štěstí není dostatečně vysoké. Umístění příliš mnoho NPC na sebe bude negativně ovlivnit jejich celkové štěstí. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte jeden NPC, který zamýšlený prodejce miluje vedle nich.

Kromě toho musíte ověřit, že vaše herní verze je alespoň 1.4.0. Dřívější herní vydání nemají Pylon funkce.

Musíte postavit další pylony

Nyní víte, jak pyloni fungují a jak je získat ze hry NPCS. Použijte systém štěstí naplno a prozkoumejte další kombinace NPC, které přinesou vhodný výsledek. Jen si pamatujte, že pyloni neznamenají efektivní únikové lusky, protože se vypnou v bitvách a invazích šéfů.

Jaká je vaše nejlepší strategie umístění pylonu? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Jak získat pylony v Terrarii

Jak získat pylony v Terrarii

Stejně jako u jiných her s otevřeným světem nebo volným zářením s obrovskými mapami existuje mnoho způsobů, jak cestovat po zemích pozemků Terraria. Jedním z nich je používání pylonů, obřích krystalů, které vám umožňují teleportovat mezi místy. Získání je však není nijak zvlášť snadné, ale nebojte se, protože tohle Terraria Průvodce vám pomůže najít ty pylony.

Jak získat pylony v Terrarii

Pylony (kromě univerzálního pylonu) mohou být ve skutečnosti koupil od obvyklý Prodejce NPC kromě cestovního obchodníka a obchodníka kostry – ale musíte nejprve splnit specifické požadavky, než začnou skladovat na pylonech.

Nejprve musí být prodejce NPC Dost šťastný že jejich položky jsou diskontovány o 15% nebo více. K tomu dochází, když dosáhnete prodejního modifikátoru 90% nebo vyšší. Jejich hodnocení štěstí můžete zvýšit:

 • Umístění do biomu, které se jim líbí.
 • Umístěte je do 25 dlaždic poblíž jiného NPC, které se jim líbí.
 • Nemám více než dvě další NPC do 25 dlaždic.
 • Nemá více než tři další NPC mezi 25 a 120 dlaždicemi.

Podle Kuratherise na Quora je nejjednodušší způsob, jak dosáhnout tohoto bodu (předtím, než museli zabít jakékoli šéfy), je umístění prodejce zbraní poblíž sestry bez jiných NPC poblíž. Prodejce zbraní nyní prodá všechny dostupné pylony kromě sněhu. Pro sněhové pylony budete muset přiblížit golfista a rybáře. Mějte na paměti, že se prodávají pylony na základě biome, ve kterém jste, ne biom, ve kterém je NPC.

Kromě toho, aby je začali prodávat pylony, musí být také další NPC poblíž prodejce a v současné době nejste v korupci nebo karmínových biomech. Zajímavé je, že hybridní biom může mít za následek více typů pylonů, které se objevují v inventáři NPC. Podívejte se na video YouTuber Salendrak níže pro více informací o tom, jak fungují.

Jak používat pylony v Terrarii

Štěstí NPC však záleží pouze na tom, když si kupujete pylon. K jejich použití existují i ​​jiné požadavky:

 1. Pylony lze použít pouze tehdy, pokud existují dva nebo více živých, umístěných NPC uvnitř obdélníku, který je široký 169 a 124-tiles a je soustředěn na každý pylon.
  • V tomto případě se stařec a městská mazlíčci stále počítají jako uložené NPC.
 2. Pylony budou stále fungovat, i když NPC opustí oblast.
 3. Pylony nemohou fungovat, pokud NPC není blízko jejich domu.
 4. Pylony lze použít pouze v jejich příslušném biome.
 5. Jediný pylon je zbytečný, ale můžete vytvořit síť pylonu tím, že vytvoříte dva nebo více pylonů.
 6. Pylony lze přistupovat pouze v nabídce mapy.

Seznam pylonů

Typ pylonu Biome Cena
Universal Pylon V jakémkoli biomu 1 platina
Forest Pylon – Ne v žádném jiném biome
– nad povrchem
10 zlata
Cavern Pylon – Pod povrchem
– podsvětí
10 zlata
Snow Pylon Sníh 10 zlata
Pouštní pylon Poušť 10 zlata
Ocean Pylon Oceán 10 zlata
Džungle pylon Džungle 10 zlata
Hallow Pylon Hallow 10 zlata
Houby pylon Zářící houba 10 zlata

Příbuzný:

Nejlepší magické zbraně v Terrarii

Terraria je k dispozici na Windows, PlayStation, iOS, Android a Xbox.