The Elder Scrolls VI Hammerfell | Herní nápady wiki | Fandom, proč se starší svitky 6 mohlo uskutečnit v Hammerfell | Den geeka

Proč by se starší Scrolls 6 mohl konat v Hammerfell

Pokud si vyberete Blades, pak Paarthurnax zabije Dragonborn. Bez jeho vedení nevědí Greybeardové, co dělat, a nakonec se „odstranit ze světa“. Čepele však rostou velmi silné a rozšířily se napříč Tamriel, aby se pokusili najmout nové členy, aby pomohli porazit dračí hrozbu. Draci se také rozšířili přes Tamriel a mohou se ukázat jako mocní protivníci. Blades vás mohou naučit silné schopnosti, které vám pomohou ukončit hrozbu těchto legendárních zvířat.

The Elder Scrolls VI Hammerfell

Argonia, šestá hra v seriálu Elder Scrolls, se koná v provincii Black Marsh 400 let po událostech Skyrimu.

Starší svitky předpovídají návrat Dwemer a hrdina, který buď chrání svět před nimi, nebo který jim pomůže.

Obsah

 • 1 asi
 • 2 volby her
 • 3 Volba # 1 (čepele nebo šedá)
 • 4 Choice # 2 (DawnGuard nebo Volkihar)
 • 5 Choice # 3 (Stormcloaks nebo Imperial Legion)
 • 6 Choice # 4 (Připojte se k Dark Brotherhood nebo zničte temné bratrství)
 • 7 Připojení: Stormcloaks a připojte se k Dark Brotherhood
 • 8 Spojení: Stormcloaks a zničit temné bratrství
 • 9 spojení: Imperial Legion a připojte se k Dark Brotherhood
 • 10 spojení: Imperial Legie a zničit temné bratrství
 • 11 Vytváření znaků
 • 12 závodů: Člověče
 • 13 závodů: Beast
 • 14 závodů: Mer
 • 15 Výběr narození
 • 16 třída
 • 17 dovedností

O [ ]

Dwemer se vrátil do Tamriel, počínaje černou bažinou, aby způsobil zmatek na světě. Následuje obrovská bitva a lidé jsou zraněni.

Volba her []

Poprvé se na začátku hry vydáte na výběr na základě možností, které jste provedli ve Skyrimu. Existují čtyři různé možnosti.

Volba # 1 (Blades nebo Greybeards) []

Tato volba ovlivní draky ve hře a schopnosti, které obdržíte.

Pokud si vyberete Blades, pak Paarthurnax zabije Dragonborn. Bez jeho vedení nevědí Greybeardové, co dělat, a nakonec se „odstranit ze světa“. Čepele však rostou velmi silné a rozšířily se napříč Tamriel, aby se pokusili najmout nové členy, aby pomohli porazit dračí hrozbu. Draci se také rozšířili přes Tamriel a mohou se ukázat jako mocní protivníci. Blades vás mohou naučit silné schopnosti, které vám pomohou ukončit hrozbu těchto legendárních zvířat.

Pokud si vyberete Greybeards, pak Dragonborn nezabije Paarthurnax a nakonec opustí čepele. Blades nakonec zmizel bez pomoci Dragonborn, aby pomohl najmout nové členy čepelí a pomoci porazit draky. Na druhou stranu Paarthurnax nakonec učí všechny draky o cestě hlasu, což je činí klidnými ve hře. Navíc Greybeards učí mnoho nových učňů cestou hlasu a jak křičet. Mnoho z těchto učňů cestuje napříč Tamriel, aby o tom také učili ostatní. Mohou vás dokonce naučit mnoho výkřiků, že se drak dokonce ovládal.

Volba # 2 (DawnGuard nebo Volkihar) []

Tato volba ovlivní některé cechy, které se můžete připojit a jaké NPC a nepřátelé se ve hře objeví.

Pokud si vyberete DawnGuard, bude v Tamriel do značné míry vyloučena hrozba upírů. Poté, co porazil klan Volkihar Vampire Clan, Dawnguard nakonec porazil všechny ostatní upírské klany v Tamriel také. To znamená, že ve hře jsou sotva žádní upíři. Můžete se také připojit k Dawnguardu, abyste se ujistili, že na světě určitě už nezůstanou už žádné upíři. To ztěžuje stát se upírem, ale bude to stále možné.

Pokud si vyberete klan Volkihar Vampire, pak bude zničen Dawnguard. To přidá do hry upíry, z nichž většina na vás zaútočí. Bude také šance připojit se ke speciálnímu upírskému cechu.

Volba # 3 (Stormcloaks nebo Imperial Legion) []

To se spojuje s výběrem # 4.

Volba # 4 (připojte se k temnému bratrstvu nebo zničte Dark Brotherhood) []

To se spojuje s výběrem # 3.

Připojení: Stormcloaks a připojte se k Dark Brotherhood []

Pokud si tyto dvě možnosti vyberete, Stormcloaks vyhraje občanskou válku a Ulfric Stormcloak bude pojmenován High King of Skyrim. Říše však bude vážně oslabena a s císařem údajně zavražděným temným bratrstvím bude ještě slabší. Nakonec se Říše vzdá a odevzdat se své říše. Thalmor vstoupí, aby to vzal, dokud Ulfric Stormcloak také vstoupí. Bojím se další velké války s Stormcloaks místo císařské legie, Thalmor se ustupuje a ustupuje zpět do své vlasti Alinor, a také nutit mnoho dalších altmerů, aby s nimi šli. Ulfric Stormcloak se poté přesune z nejvyššího krále na císař, založí dynastii Stormcloak a reformuje říši. Hammerfell se také znovu připojí k říši. Alinor se však rozpustí z říše. To způsobí, že ve hře bude méně vysokých elfových.

Spojení: Stormcloaks a zničit Dark Brotherhood []

Pokud si tyto dvě možnosti vyberete, Stormcloaks vyhraje občanskou válku a Ulfric Stormcloak bude pojmenován High King of Skyrim. Říše bude vážně oslabena, ale stále si zachová svou moc. Dynastie Mede zůstane stále a Thalmor bude stále mocný v říši. Hammerfell a Skyrim zůstanou odděleni od říše, což znamená, že ve hře bude méně Redguards a Nords. Navíc, temné bratrství bude mít ve hře jen malou přítomnost.

Spojení: Imperial Legion a připojte se k Dark Brotherhood []

Pokud si vyberete tyto dvě možnosti, Imperials vyhrají válku a Skyrim zůstává součástí říše. Se smrtí císaře se však generál Tullius stane císařem a začne dynastii Tullius dynastie. Pod jeho velením sám uzavírá dohodu s Thalmorem, který jim dává větší moc než kdy jindy, jsou pověřeni provozováním každé země v Tamriel s výjimkou Cyrodilu, který je ovládán Tulliusem, a Hammerfell, který není součástí Říše. Výměnou Thalmor odstranil starší radu, která Tulliusovi dala jako císař větší moc. To způsobí, že ve hře nejsou žádní Redguards a do hry vložit hodně Thalmora. Thalmor bude také vojáci ve hře. To také učiní talos uctívání ve hře nezákonné.

Spojení: Imperial Legie a zničit temné bratrství []

Pokud si vyberete tyto dvě možnosti, Imperials vyhrají válku a Skyrim zůstává součástí říše. Dynastie Mede zůstane stále a temné bratrství bude zničeno a ve hře se neobjeví. Také říše tajně začíná trénovat nové rekruty a začíná připravovat zbraně a brnění. Nakonec říše bojuje proti Thalmorovi a porazí je, přináší zpět Talos uctívání a vrátí je zpět do kontroly nad říší. Změňují jméno Alinora zpět na ostrovy Summerset a žádají Hammerfell, aby se znovu připojil k říši, a přijímají oni a přijímají. To způsobí, že ve hře bude kombinace všech závodů.

Vytváření postav []

Poté, co provedete své čtyři možnosti, budete vyzváni k vytvoření postavy. Existuje třináct možných závodů, z čehož si vyberete, což znamená, že existují tři nové závody, které si nyní můžete vybrat jako hrát jako.

Závody: muž []

Bretons (Manmer) mají 25% konstantní odolnost vůči magii (schopnost magického odporu) a dokáže absorbovat 50% magické kouzla z nepřátelských kouzel po dobu 60 sekund, jednou denně (Dragonskin větší síla).

Imperials (Cyrodils nebo Cyro-Nordics) mají 100% šanci najít 2-10 navíc zlata ve všech hrudnících, které obvykle obsahují zlato, a také na mrtvolech všech nepřátel zlatých (císařů) a mohou uklidnit lidi poblíž po dobu 60 sekund, jednou denně (hlas císaře větší síly).

Nords (děti oblohy) mají konstantní 50% odpor vůči mrazu (odolávají schopnosti mrazu) a mohou učinit cíle uprchnout po dobu 30 sekund, jednou denně (Battle Cry větší síla).

Redguards (Yokudans) mají konstantní 50% odolnost vůči jedu (odoláním jedu) a mohou regenerovat vytrvalost 10x rychlejší po dobu 60 sekund, jednou denně (adrenalin spěchá větší síla).

Závody: bestie []

Argony (Saxhleel) způsobují 6 dalších poškození v neozbrojeném boji, mají konstantní 50% odolnost vůči nemoci (odolává nemoci), mohou dýchat pod vodou (schopnost vodního breatingu) a může zotavit zdraví desetkrát rychleji po dobu 60 sekund, jednou denně (Histskin (Histskin Větší síla).

Khajiit: Může udělat 12 navíc body poškození v neozbrojeném boji (schopnost drápů) a může mít zlepšené noční vidění po dobu 60 sekund (Eye of Night menší síla).

Závody: mer []

Altmer (vysokých elfů) Začněte s 50 extra magickou (vysokoškolskou schopností) a může regenerovat magii rychleji po dobu 60 sekund, jednou denně (vysoká větší síla).

Bosmer (dřevěné elfové) mají konstantní 50% rezistenci vůči jedu a nemoci (odolávají schopnostem onemocnění a jedu) a může učinit zvíře spojencem po dobu 60 sekund, jednou denně (velící zvíře větší sílu).

Dunmer (Dark Elfové) mají konstantní 50% odpor vůči ohni (odoláním ohně) a jednou denně může způsobit 8 bodů poškození požáru za sekundu po dobu 60 sekund, soupeřům, kteří se vám přibližují příliš blízko (předchůdce Wrath větší Napájení).

Orcs (Orsimer nebo Pariah Folk) mohou přinést polovinu poškození (s výjimkou magického poškození) a zároveň způsobit dvojí poškození (s výjimkou magie) po dobu 60 sekund, jednou denně (Berserker Rage Greater Power).

Maormer (mořské elfové nebo tropičtí elfové)

Dwemer (trpaslíci nebo hluboký lidé) ** POZNÁMKA: Rozhodnutí se hrát jako Dwemer zcela změní hlavní linku úkolu. Místo toho, abyste se pokusili porazit Dwemera, budete jim skutečně pomoci.

Sněhové elfové (Falmer nebo Ice Elfové) ** Poznámka: Znovuzrození pouze Falmer DLC a musí dokončit také DLC Questline, než bude k dispozici. Výběr tohoto závodu také způsobí, že nebudete schopni provést znovuzrození obsahu Falmer DLC v této postavě. Začnete s tím již dokončení.

Výběr narození []

Budete si také moci vybrat svůj náznak jako v Morrowindu a Oblivionu.

Učeň: mít o 100% více regenerace Magicka a mít 100% slabost na magii.

Atronach: mít 50 dalších magických, absorbovat 50% více kouzel a regenerovat Magicka 50% pomalejší.

Lady: Regenerujte Magicka 25% rychlejší a regenerovat zdraví o 25% rychlejší.

Pán: Zvýšit hodnocení brnění o 50 bodů a odolávat 25% magie.

The Lover: Naučte se všechny dovednosti o 15% rychlejší.

Mage: Naučte se magické dovednosti o 20% rychlejší.

Rituál: Zvedněte všechny mrtvé poblíž, abyste za vás bojovali po dobu 200 sekund jednou denně.

Had: Paralyzujte cíl pro 5s a také 25 poškození cíle.

Stín: Staňte se neviditelným po dobu 60 sekund jednou denně.

Steed: Nošení brnění již neovlivňuje rychlost, 100 dalších prostorů v inventáři a brnění, které jste vybavili, nemá vliv na váhu přenášení.

Zloděj: Naučte se tajné dovednosti o 20% rychleji.

Věž: Automaticky odemkněte jakýkoli odborník na vyrovnávací nebo nižší vyrovnaný zámek jednou denně.

The Warrior: Naučte se bojové dovednosti o 20% rychlejší.

Třída []

Po výběru vaší hry, vytvoření postavy a výběru podnětu narození můžete nyní provést nebo vybrat třídu. Toto jsou třídy, které si můžete vybrat:

Proč by se starší Scrolls 6 mohl konat v Hammerfell

Několik fascinujících pověstí jasně poukazuje na Hammerfell jako nejpravděpodobnější nastavení pro Elder Scrolls 6.

Autor: Matthew Byrd | 5. ledna 2021 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

The Elder Scrolls

Dlouhé čekání na Starší svitky 6 (a potvrzení exkluzivity konzoly) byl nedávno rozdělen tímto tweetem z Staré svitky Tým, o kterém mnoho fanoušků věří, že nějak souvisí s nadcházejícím pokračováním:

5 věcí, které Elder Scrolls 6 a Starfield Engine musí zlepšit

The Elder Scrolls

Xbox Boss nabízí kryptickou aktualizaci na Elder Scrolls 6 přicházející na PlayStation 5

Starší svitky online Skyrim

Co znamená dohoda Xbox/Bethesda pro Elder Scrolls 6, Starfield a Fallout

21. září 2020 | Autor: Matthew Byrd

Elder Scrolls Online Stonethorn

Jak Elder Scrolls online: Stonethornovy dungeony přinášejí nové příběhy do temného srdce Skyrimu

2. září 2020 | Od Bernard Boo

AD – obsah pokračuje níže