The Witcher 4: Co víme o potvrzeném pokračování | PC Gamer, The Witcher 4 Polaris: Vše, co víme zatím | Gamesradar

The Witcher 4 Polaris: Vše, co zatím víme

To byla pouze ozvěna podobného komentáře, které v březnu 2017 učinil CD Projekt Red spoluzakladatel Marcin Iwinski, během CD Projekt Red volání investora.

The Witcher 4: Co víme o začátku nové trilogie

The Witcher 4 se rozhodně děje a zahájí svou vlastní novou sérii.

Zaklínač 4-zasněžený amulet pro neznámou školu z čarodějnice. Snad tvarovaný jako Lynx?

(Obrázek kredit: CD Projekt)

  • Datum vydání
  • Příběh a postavy
  • Rozvoj

Další rok dolů, další rok blíže k Witcher 4. Dostali jsme oficiálně potvrzení, že na cestě je nová řada čarodějnických her. Ne úplně překvapivé – když The Witcher 3: Wild Hunt je jedním z Největší RPG všech dob, Eventuální pokračování má smysl.

Volal Project Polaris Interně, bylo nám řečeno, že další hry za čarodějnice budou to, co jsme očekávali: „RPG založené na příběhu postaveném na dědictví Witcher 3: Wild Hunt“, což doufejme vytvoří Lambert a Keira School zvěsti prsteny pravdivé. Další hra zahájí novou trilogii čarodějnice, přičemž všechny tři budou doručeny během šesti let. A upřímně řečeno, jsme více než připraveni znovu vynést stříbrné meče.

S The Witcher 4 vstupující pouze do předprodukce v polovině roku 2022 je další sága z čarodějnice stále ve vzdálené budoucnosti a my jsme dostali téměř žádné konkrétní podrobnosti o hře ještě žádné konkrétní podrobnosti o hře. Ale musíme o čem spekulovat. S ohledem na to se podívejme na všechno, co víme o další hře za čarodějnice.

Datum vydání Witcher 4

Existuje datum vydání Witcher 4?

Pro The Witcher 4 zatím není datum vydání nebo dokonce rok vydání. Pravděpodobně nebude už nějakou dobu, protože hra je v nejranějších fázích vývoje. Produkce nového příspěvku byla potvrzena až v březnu 2022, s oznámením, že její vývoj vstoupil do předvýroby po květnu 2022.

Překvapivě, CDPR během finančního volání na konci roku 2022 uvedl, že první hra v nové ságu Witcher bude uvolňovat před remake první hry s čarodějnicí. To je pravděpodobně náznak oba Hry jsou v budoucnu daleko, ale přesto je hezké znát relativní načasování vydání nového zážitku z čarodějnice, i když neznáme jeho skutečné datum.

Víme, že po spuštění Cyberpunk 2077 CDPR uvedl, že to neukazuje přívěsy a ukázky pro budoucí hry, dokud nebude mnohem blíže startu. Můžeme skončit vidět upoutávky nebo jiné informace o Witcher 4, ale jakmile se začnou objevovat videa ve hře datum.

Bude čaroděj 4 exkluzivní obchod s epickými hrami?

Ne, nebo alespoň CDPR říká, že „neplánuje, aby se hru exkluzivní pro jeden průčelí.”

Zdá se to jako opravdu zvláštní věc pro studio, aby se objasnilo, ale když poprvé oznámil Witcher 4, CDPR také oznámil, že nová hra Witcher bude vyrobena s Unreal Engine 5 místo toho, aby se studiově redEngine Studio používá od The Witcher 2.

CD Projekt také vlastní Gog Storefront, takže by bylo velmi zvláštní, kdyby tam nebyl k dispozici Witcher 4. Pokud se opravdu ptáte, zda se to bude prodávat na páře, je to otázka, na kterou CDPR explicitně neodpověděl.

Příběh a postavy Zaklínače 4

The Witcher 4 je začátkem nové trilogie

Více ze světa čarodějnice

Během volání CD Projekt Red Financial Earnings v září 2022 generální ředitel Adam Kiciński uvedl, že další čarodějnické pokračování by mohlo být první v nové trilogii čarodějnických her. „Řekli jsme, že bude nová sága. Máme na mysli více než jednu, “řekl Kiciński. „První sága byly tři hry, takže nyní přemýšlíme o více než jedné hře.”

Kiciński pokračoval popisovat potenciální novou sérii jako „Druhá čarodějská sága“, což ponechává docela pevný dojem, že CD Projekt je stále na dlouhé vzdálenosti na čarodějnici. Jak bude vypadat struktura této nové ságy a zda bude založena na jakýchkoli dřívějších dílech z čarodějnice nebo na něčem originálním, zbývá vidět.

Známe trilogii v dílech vedle Projekt Sirius a Projekt Canis Majorris, Dva samostatné projekty čarodějnice.

Kde bude nastaven čarodějník 4?

I když nebudeme znát nastavení další hry z čarodějnice, dokud nebude oficiální odhalení, máme dostatek prostoru pro spekulace. Jako bod skákání pro naši nepodloženou domněnku pojďme zvažovat prohlášení od Philipp Webera, vyprávění na Witcher 4. V rozhovoru pro prosince 2022 s Gamesradarem dal Weber diplomatickou neodpověď na otázku prostředí hry a řekl, že „se vždy rád vrátí do Temeria a Vizimy a uvidí, jak to vypadá právě teď.”

Nejvíce odpovědným způsobem, jak interpretovat Weberovu odpověď. Ale pokud byste raději četli příliš hluboko mezi řádky, možná vás zajímá: Pokud by se Weber chtěl vrátit do Temeria, možná pracoval jinde – možná někde, kde jsme nikdy neviděli.

Všechny hry z čarodějnice dosud byly zasazeny do částí severních říší: Temeria, Redania, Skellige a podobně. Ale vzhledem k tomu, že první upoutávka na hru ukazuje amulet pro neznámou školu čarodějnice, mohl by být umístěn někde v řádcích severních království, které jsme ve hře řádně neviděli. Možná prozkoumáme Aedirn nebo Cintra, nebo Kovir a Poviss – možná Rivia, město, které Geralt přijal jako jeho jmenovec.

Nebo možná nová sága z čarodějnice nás zcela vezme mimo severní království, do Nilfgaard nebo jinde jinde. Budeme muset počkat, až oficiální slovo bude vědět, jak daleko budeme od místa, kde je Geralt již dobrodružný.

Bude v The Witcher 4 Lynx School of Witchers?

Zatím je počáteční obrázek upoutávky pro další hru zdobí. Je to medailon z čarodějnice, jako přívěsek z Wolf School of Witchers, kterou Geralt nosí, ale tohle je Lynx.

Zpočátku jsme váhali o spekulaci Lynx School. Zatím se neobjevila v žádné čarodějnické hře, románu nebo televizní produkci. Jediná škola Lynx, která se v tuto chvíli ve volné přírodě, je neoficiální, napsaná fanoušky na Witcher Fanon Wiki.

Jeden malý oficiální odkaz na Lynx jsou kódy položek pro kočičí školu v The Witcher 3. Chcete -li se vynořit do různých kočičích školních zbraní a zbrojních kusů, použijete kódy položek s názvem „Lynx“, jako je to, jak je ursinový zařízení označován v kódech položek jako „Bear“.

Poté, co byl odhalen upoutávka, komunitní manažer CDPR Marcin Momot odpověděl na všechny spekulace s důrazným přikývnutím a později potvrdil PC hráče e -mailem, že nebyl jen drzý. „Mohu potvrdit, že medailon je ve skutečnosti tvarován po Lynxu,“ řekl.

Takže to určitě vypadá, jako by Lynx School potvrdila! .

Bude ciri bude v čarodějnici 4?

Určitě existuje šance. Na základě toho, který za Witcher 3, který jste si vybrali, existují určité možnosti pokračovat v příběhu Ciri. V tom, co je považováno za nejlepší konec hry, Ciri a Geralt tráví čas společně na cestě za čarodějnicí poté, co jí Geralt dal stříbrný meč vlastní.

V dalších důkazech Ciri Story, CD Projekt Red hovořil s PC Gamer v roce 2019 o přizpůsobení její postavy z knih. Pokud jde o části jejího příběhu, které se nedostaly do The Witcher 3, řekli: „Možná je to něco, co se v budoucnu vrátíme.”

Od doby, kdy před vydáním The Witcher 3, byl CDPR otevřen o skutečnosti, že se Geralt nevrátí jako protagonista všeho, co přijde dál v sérii. „S třetí splátkou bychom ji měli zabalit a uzavřít mnoho vláken,“ řekl generální ředitel CDPR Marcin Iwiński v roce 2013 Polygon. „Nezabíjíme svět a odejdeme od něj, ale určitě budeme chtít učinit tuto hru finále velkým způsobem.”

Ve stejném rozhovoru výkonný producent John Mamais naznačil, že se Geralt mohl vrátit s menší rolí nebo jako portrét. „Můžeme dokonce zahrnout Geralta do pozdějších her potenciálně,“ řekl Mamais. „Musíme o tom jen mluvit a zjistit, co budeme dělat dál.„Geralt je velmi flexibilní postava. Jeho dlouhý život (je mu přes 90 v čarodějnici 3) znamená, že se mohl objevit v příbězích vyprávěných dlouho před nebo po událostech CDPR trilogie.

Pravděpodobně se to nebude nazývat čarodějkou 4

Ať už je příštím velkým čarodějničkovým hra, pravděpodobně na to nebude mít 4. Spoluzakladatel CDPR Marcin Iwinski objasnil, že studio vidí první tři hry jako samostatnou trilogii. „Zaklínač byl navržen jako trilogie a trilogie nemůže mít čtvrtou část, může?„Řekl ve volání investorů z roku 2017.

Vysvětlení může znít triviálně, ale je to spíše o stanovení správných očekávání, co přijde dál. Nejenže teoretický další čaroděj nebude hrát Geralt, ale může to být jiné zásadnějším způsobem, než předpokládáme. Mohlo by se to konat na jiném kontinentu, být ve velmi odlišném čase, nebo možná Ani o čarodějci. Hra by mohla odstoupit od samotných čarodějů a prozkoumat čarodějky nebo upíry. Je to bohatý svět, ze kterého je získán inspiraci. Jsem částečný k rozmanitému, putujícímu životnímu stylu čarodějů, ale jsem také otevřený něčemu jinému.

Vývoj Witcher 4

The Witcher 4 vstoupil do předprodukce

V souhrnném videu prvního čtvrtletí za rok 2022 CD Projekt Finanční finanční ředitel Piotr Nielubowicz potvrdil, že vývoj na Witcher 4 oficiálně vstoupil do své předprodukční fáze.

“Nedávno jsme zabalili výzkumnou fázi, což znamená, že projekt nyní postupoval k předprodukci,” řekl Nielubowicz. Co představuje výzkum pro hru čarodějnice? Pravděpodobně spousta pohledu na zvířata, aby se rozhodlo, které by vytvořilo nejchladnějšího maskota školního čarodějnice.

Animace vedení z Witcher 3 a Cyberpunk řídí novou ságu za čarodějnice

Bývalý ředitel animace a animace pro The Witcher 3 a Cyberpunk 2077, Sebastian Kalemba na Twitteru oznámil, že bude přesouvat vedoucí role, aby pracoval na nových čarodějnických hrách jako herní ředitel.

Zatímco tituly nejsou ve vývoji hry úplně intuitivní, nový titul Kalemby jako herní ředitel naznačuje odpovědnost za koordinaci celkové produkce nové série.

The Witcher 4 se vyrábí z Unreal Engine 5

Spolu s potvrzením vývoje Witcher 4 CDPR také vysvětlil, že se spojil s Epic Games, aby používal svůj vývojový modul pro další hru.

„Pro CD Projekt Red je nezbytné, aby se technický směr naší další hry rozhodl od první možné fáze, protože v minulosti jsme utratili spoustu zdrojů a energie, abychom se vyvíjeli a přizpůsobili redEngine s každým následným vydáním hry,“ CD projekt CD Projekt Red Cto Paweł Zawodny řekl.

Později režisér her Jason Slama vysvětlil, že hlavním faktorem rozhodnutí byly schopnosti Unreal 5 Open-World. Místo toho, aby se za tímto účelem pokračoval v přizpůsobování redEngine.

„Hráči mohou jít jakýmkoli směrem, který chtějí, dokážou zvládnout obsah v libovolném pořadí, který chtějí, teoreticky,“ řekl Slama. „Abyste to opravdu zapouzdřili, potřebujete opravdu stabilní prostředí, kde můžete být schopni provést změny s vysokou úrovní důvěry, že se nezlomí na 1600 dalších místech po linii.”

CDPR získala melasy povodně, aby na něčem pracovala

V říjnu 2021 jsme dostali zprávy o CD Projekt získání Studio Molesses Flood (zodpovědné za plamen v povodni) pracovat „v úzké spolupráci“ s vývojářem CD Projekt Red na „ambiciózním projektu“ založený na jedné z existujících nemovitostí CDPR. CDPR také potvrdilo, že melasa povodně nebude pracovat na Cyberpunk 2077, a protože existují pouze dvě možnosti s CDPR, které opouští čarodějník.

CDPR potvrdila, co melasa pracuje na projektu Sirius, a vytváří „inovativní pohled na vesmír Witcher“. Pěkný!

CD Projekt podepsal v roce 2019 novou dohodu s tvůrcem čarodějnice Andrzej Sapkowski

CD Projekt skvěle získala práva na výrobu za čarodějnických her za plochý předběžný poplatek, o kterém se romanopisec Anrzej Sapkowski nebyl nadšený poté, co se hry staly nesmírně populárními. Od roku 2018 obě strany vyjednávají o nové dohodě a v prosinci 2019 ji konečně dosáhli. Nová dohoda „upevňuje a posiluje vztah společnosti s MR. Andrzej Sapkowski – autor Saga Witcher.”

Nejzajímavější citát však je tento: „Dohoda poskytuje společnosti nová práva a znovu potvrzuje svůj existující titul na„ The Witcher “duševní vlastnictví při vývoji videoher, grafických románů, deskových her a zboží.”

To nevysvětluje, že nové videohry jsou na cestě, ale je to jisté znamení, že CD Projekt má dlouhodobý zájem o čaroděj.

Lambert, Lambert.

Jaký píchnutí (za vytvoření nové školy čarodějnice a neřeknutí nám o tom).

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

The Witcher 4 Polaris: Vše, co zatím víme

The Witcher 4 Polaris

S The Witcher Season 3 v plném proudu na Netflixu, nutí nás chtít Witcher 4 ještě více. Naštěstí víme, že je to v dílech, v současné době pod kódovým názvem The Witcher: Polaris.

Bez ohledu na to, co se nakonec nazývá, bude čaroděj 4 „První hra“ ságy s více hrami, To bude součástí nové trilogie „AAA RPG.„Takže technicky máte potvrzení o Witcher 4, 5 a 6 tam. Vývojář upustil zprávy o celé řadě nadcházejících her CD Projekt Red, které jsou v loňském roce v dílech / plánech, takže to byla docela sezóna objevu.

Od vydání jednoho z nejlepších RPG všech dob už to už bylo téměř osm let, The Witcher 3: Wild Hunt, takže zprávy o nové trilogii jsou vítány zprávy kolem těchto částí. Takže pokračujte ve čtení pro všechno, co víme o čarodějnici Polaris, včetně podrobností o dalších nových vývojových hrách, přepínači na Unreal Engine 5 a další.

The Witcher 4: Polaris

CDPR vydal aktualizaci na Witcher 4 4. října 2022. V rámci zpráv bylo odhaleno, že interní kódové jméno pro novou hru je: The Witcher Polaris. CDPR potvrdil, že další splátka v sérii je v předprodukci a že to bude „začátek nové ságy“. Studio navíc uvedlo: „Naším cílem je vydat další dvě hry z čarodějnice po Polaris a vytvořit novou trilogii RPG AAA RPG.”

Víme také, že Zaklínač Polaris bude uvolněn spíše na Unreal Engine 5 než pro patentovaný červený motor CDPR – který byl použit pro The Witcher 2, The Witcher 3 a Cyberpunk 2077. Navíc v květnu, CDPR potvrdil, že „výzkumná fáze“ na Witcher 4 uzavřela, se studiem rozdělí svůj čas mezi předvýrobu v této nové sérii RPG a na Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Expansion.

Jak uvádí IGN, Adam Kiciński poznamenal, že investor volal, že The Witcher 4: Polaris Datum vydání je nejméně tři roky daleko. S CDPR kloubním generálním ředitelem, který vysvětluje, že „pro tento projekt určitě potřebujeme nějaké další úsilí“ kvůli přechodu na Unreal Engine 5 a vývoji nové technologie.

Titul Witcher 4

Titul Witcher 4: Will Polaris bude nazýván Witcher 4?

Prozatím je mnohem snazší zavolat další hru zaklínače, The Witcher 4, protože dokud nemá oficiální jméno, to je v podstatě to, co to je. CD Projekt Red Global Global PR Director, Radek Grabowski, dokonce objasnil, že vývojář neoznámil hru s názvem The Witcher 4:

Co jsme dnes neoznámili:- hra s názvem The Witcher 4.- Hra exkluzivní pro jeden výkladní skříň.Bylo to naše počáteční potvrzení nové ságy ve franšíze Witcher. Právě teď nemluvíme o žádných specifikách, pokud jde o podrobnosti.21. března 2022

Je však vtipné, že to vypadá, že to vypadá, že CD Projekt Red není nepříznivý pro to, aby to nazval Witcher 4. Během nedávného výdělku generální ředitel CDPR Adam Kiciński vlastně nazval Polaris The Witcher 4, zatímco diskutoval o důsledcích přechodu studia na Unreal Engine 5 ve spolupráci s Epic Games.

„Připravujeme věci na straně potrubí a na straně nástrojů,“ začíná. „Někteří vývojáři se stále učí tuto technologii a zároveň existují týmy, které spolupracují s Epic o těch aspektech, které jsou potřebné pro naše RPG s otevřeným světem. Pro první projekt, Polaris, to, možná nezpomalí, ale proces nezrychlí.

„Ale pro další projekty předpokládáme, že by to mělo vyhladit výrobu,“ pokračuje. „To byl jeden z důvodů, proč říkáme strategii, že do šesti let chceme vydat tři velké hry s čarodějnicí, počínaje vydáním Polaris, což je Witcher 4.”

CDPR však rychle napravil svůj generální ředitel a poskytl nám následující prohlášení:

„Ve skutečnosti to byl skluz jazyka. Polaris bude první hrou v nové ságu čarodějnice. Saga bude sestávat ze tří her.”

Nemůžete si pomoci, ale smát se, správně?

V roce 2018 CD Projekt Red CEO Adam Kiciński v podstatě potvrdil, že hra nebude nazývána také The Witcher 4, takže můžete do značné míry počítat s tím, že tato nová hra zaklínače bude něco trochu jiného.

„První tři„ čarodějové “byli z definice trilogie, takže jsme jednoduše nemohli pojmenovat další hru„ The Witcher 4 “. To samozřejmě neznamená, že opustíme svět Zaklínače, “řekl Kiciński v rozhovoru s Bankier.

To byla pouze ozvěna podobného komentáře, které v březnu 2017 učinil CD Projekt Red spoluzakladatel Marcin Iwinski, během CD Projekt Red volání investora.

“Zaklínač byl navržen jako trilogie a trilogie nemůže mít čtvrtou část.”?“Řekl Iwinski. “Tento svět se nám moc líbí.”. Investovali jsme do něj 15 let našeho života a spoustu peněz. Takže v určitém okamžiku budeme přemýšlet o [výrobě nové hry z čarodějnice]. Ale prosím, považujte nás za racionální lidi, někdy máme podivné nápady, ale celkově je naše myšlení velmi racionální. Máme plná práva na hry zaklínače. Jsou to naše. Investovali jsme obrovské prostředky do jeho propagace a je to velmi silná značka.“

Iwinski pokračoval v době, kdy série čarodějů „si zaslouží nějaký odpočinek“, nebo alespoň tým potřebuje změnu. “Za posledních deset let tým pracuje na meči a hradech a středověkých slovankách. Takže si myslím, že je čas na nějaké zbraně, Androids a nějaké munice.“

Takže v podstatě, tl; Dr To vypadá, že ne, hra nebude nazývána The Witcher 4.

Datum vydání

Datum vydání Witcher 4 je pravděpodobně daleko

V otázkách a odpovědích na začátku tohoto roku začátkem tohoto roku vývojář CD Projekt Red v podstatě potvrdil, že bychom neměli očekávat datum vydání Witcher 4 před rokem 2025.

V reakci na otázku o časové ose vývoje nové trilogie prezident CDPR Adam Kiciński vysvětlil, že „pro Polaris připravujeme technologie. Toto je první projekt, který byl vydán na novém motoru, Unreal 5. Je potřeba další práce navíc, díky čemuž je tato technologie životaschopná pro obrovské, otevřené hry založené na příběhu. Takže pro tento projekt určitě potřebujeme nějaké další úsilí k dosažení. .”

Následná otázka položená, zda by bylo rozumné předpokládat, že vývoj Witcher 4 bude trvat déle než tři roky, a Kiciński řekl: „Ano, je to“. Takže, 2025 to je tehdy.

Nereálný motor 5

Witcher 4 běží na Unreal Engine 5

The Witcher 4 bude běžet na Epic’s Unreal Engine 5, Spíše než CD Projekt Red’s Own RedEngine, která byla použita pro The Witcher 3 a Cyberpunk 2077 mezi ostatními tituly.

„Je to vzrušující okamžik, když se přesouváme z RedEngine do Unreal Engine 5, začneme víceleté strategické partnerství s Epic Games. Pokrývá nejen licencování, ale také technický vývoj Unreal Engine 5, stejně jako potenciální budoucí verze Unreal Engine, pokud je to relevantní. Budeme pečlivě spolupracovat s vývojáři Epic Games s primárním cílem, abychom pomohli přizpůsobit motor pro zážitky z otevřeného světa.”

„Byl to posun směrem k podpoře otevřeného světa, který nám přinesl Unreal Engine 5,“ řekl Studio CTO, Paweł Zawodny.

Jakub Knapik, CDPR Art Director of VGX a Lighting, popsal nový motor jako „sadu nástrojů, která má spoustu funkcí, spousta řešení, která již umožňují týmům vyzkoušet nové věci jen vyzkoušet nové věci.”

“Skutečnost, že Unreal je používána mnoha týmy, které již na světě již na světě, se promítá mnoho perspektiv do návrhu nástrojů, a která pomáhá nástroji, aby byl mnohem agičtější,” dodal Knapik. „Celkově je to opravdu, opravdu skvělá technologie prototypu a vytváření prostředí opravdu rychle, opravdu krásné a velmi realistické.”

Navzdory epickému partnerství však CD Projekt Red to objasnil Nebude to exkluzivní obchod s epickým obchodem pro PC hráče.

The Witcher 4 je jedním z mnoha potvrzených nových Nereal Engine 5 her, o čem si můžete přečíst vše zde.

Obrázek teaseru

Obrázek čarodějnice Witcher 4 je škola medailonu Lynx

Jediným konkrétním detailem, který máme pro The Witcher 4, je ukázka upoutávky používaného k potvrzení jeho existence. V něm byl uveden medailon podobný kočce, napůl zabudovaný do sněhu. To je zcela odlišné od Geraltova vlčího medailonu, který se spojuje s potvrzením CD Projekt Red, že se jedná o „novou sága pro franšízu“.

Od té doby, co obrázek klesl, CD Projekt Red potvrdil Cvrlikání že Medailon patří do školy Lynx. To bylo podpořeno ředitelem globální komunikace CD Projekt Red Robert Malinowski, který řekl, že „některá tajemství by neměla být tak záhadná. Mohu potvrdit, že medailon je ve skutečnosti tvarován po Lynxu.”

Zajímavé je, že škola Lynx je z velké části zakořeněna v poznámkách pod čarou a fikcí než v oficiálním čarodějním kánonu, takže zde je spousta prostoru pro zbrusu nový oblouk zde.

Příběh zaklínače 4

Pokud se příběh Witcher 4 bude točit kolem školy Lynxu, zdá se, že se zdánlivě připojí k kousku fanfik. Zatímco Ciri byla vždy spojena se školou kočky, je tu Geraltova škola vlka a jinde v knihách a hrách, školy Manitcore, Bear, Griffin, Crane a Viper. Ale ne lynx.

Kde se Lynx objeví, je fanfic, Zveřejněno na neoficiální wiki za čarodějnice. Spisovatel předpokládá, že čarodějka Keira Metz a čarodějka Lambert, založili školu Lynxu po událostech bitvy o Kaer Morhen. Promění karavan Cat School na novou školu Lynxu a novou školní školu čarodějnice.

Je však svázáno se dvěma postavami, které mohou zemřít v čarodějnici 3, takže je to zajímavé vlákno.

Naše vlastní Ali Jones teoretizuje, že Ciri zahajuje svou vlastní čarodějnickou školu pod Lynxem, která si vdola Geralta a její vlastní kočka docela dokonale. Koneckonců, Lynx je divoká kočka, která se často vyskytuje u šedé kožešiny a žije v chladnějších podnebí.

Zajímavé je, že v nedávném rozhovoru se Gamesradar+ zeptal herectví vedl Philipp Weber o tom, kde by se chtěl konat příběh Witcher 4. Jak byste mohli očekávat, Weber se snažil nic rozdávat: „Vlastně pracuji na nové ságu za čarodějnice, takže cokoli bych ti řekl, že teď bude velmi vedoucí.”

Poskytl nám však „velmi diplomatickou odpověď“ a řekl, že by se rád vrátil do Severního království Temeria a jeho hlavního města Vizima. „Vždycky bych se chtěl vrátit do Temeria a Vizimy a vidět, jak to vypadá právě teď,“ vysvětlil Weber. „Proto jsem velmi šťastný, že děláme remake čarodějnice.”

CONTCHER 3

Konec čarodějnice 3

*** Varování, hlavní spoilery pro The Witcher 3 leží dopředu ***

Pokud hrajete The Witcher 3 až k závěru, budete vědět, že to série zaokrouhluje docela uzavřenou. Základní hra má více než 40 různých koncových variací, ale ať se stane cokoli, je to velmi konec příběhu Geralta.

Ať už získáte jeden z dobrých zakončení nebo špatný, kde to Ciri ušklíbne, Geraltův příběh ho vidí, jak jede do západu slunce, buď předurčený potulovat po zemi jako čaroděj, až do posledních dnů, odejít do Koviru s trojsknou nebo jít s tím, že odejde nebo odejít s trochou Yennefer na místo mimo politiku a hluk.

“Myslím, že dobré příběhy musí mít konec,” řekl Jakub Szamałek, senior spisovatel, v rozhovoru v roce 2015 s IGN. “Nemůžete je prodloužit na dobu neurčitou a my jsme cítili, že Geralt měl tak úžasné dobrodružství a jeho sága je již tak dlouhá a složitá, že se to zdálo jako dobrý bod přemýšlet o vhodném finále pro příběh.“

Ať už skončí, Geralt čelí zbytku svých dnů v důchodu. V The Witcher 3 je už starší muž, takže neexistuje způsob, jak by mohl být tváří potenciálního čarodějnice 4. Prostě nemá výdrž. A samozřejmě, totéž lze říci pro Ciri, hlavně proto, že pokud ji ztratíte na konci The Witcher 3, nebude to dávat velký smysl pro kontinuitu moudré pro ty hráče, aby ji měli jako protagonistku pro další hru.

To je něco, co vývojáři také zálohovali. V rozhovoru pro polygon během technologického demo v roce 2013 výkonný producent John Mamais řekl, že The Witcher 3 byl Geraltovým posledním příběhem, ale to by ho v budoucnu nezastavilo před portrétem nebo dvěma.

“Nezabíjíme svět a odcházíme od něj, ale určitě budeme chtít tuto hru učinit finále velkým způsobem,” řekl Mamias. „Mohli bychom dokonce zahrnout Geralta do pozdějších her potenciálně. Musíme o tom jen mluvit a zjistit, co budeme dělat dál.”

Série má samozřejmě spoustu vedlejších postav, NPC a dalších tváří, které by mohly zaujmout plášť hrdiny Zaklínače, ale zdá se, že pro další hru není jasný směr z konce The Witcher 3 a její expanze a jeho expanze.

Co říkáme

Lhal bych, kdybych řekl, že nechci, aby jednoho dne existoval čaroděj 4. Stejně jako miliony dalších tam venku, myslím, že je to mistrovské dílo hraní, které si absolutně zaslouží pokračování. .

Kdybychom měli v příštích několika letech/deseti letech vidět půdu Witcher 4 na našem PC nebo konzole. Není pochyb o tom, že budeme hrát jako další čaroděj, i když by to mohlo být, že část Witcher 4 musí projít pokusem o trávy, neuvěřitelně bolestivý test, který mladí učni musí přežít, aby se stali čarodějcem, aby se stal čarodějcem. Takto získávají své očí podobné podpisovému kočce a další vylepšené dovednosti.

Určitě by to bylo hodně nové půdy, zvláště vidět, že se nový čaroděj, který se v těch raných letech snaží vyřezat jméno pro sebe – zejména ve stínu Geralta a Ciri.

Koho byste chtěli vidět jako tvář Zaklínače 4? Dejte nám vědět na Twitteru @GamesRadar.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.