Tři strategie pro začátečníky a rozpočtové paluby pro získání tohoto měsíce zdarma Hearthstone Card zpět, nejlepší startér a rozpočet paluby – Dot eSports

Nejlepší startér a rozpočet paluby Hearthstone

Raná hra by měla být vaše s kartami jako Banshee, Špatné vejce, a Stín Ascendant zajistit, aby vaše deska zůstala silná pro levně. Použijte to k tomu, abyste co nejvíce poškodili soupeře. Trade Smart! A pamatujte si to Stínové slovo: undeath je obrovský nástroj, který vám s tím pomůže.

Tři strategie pro začátečníky a rozpočtové paluby pro získání bezplatné karty Hearthstone v tomto měsíci

Každý měsíc Hearthstone nabízí zpět kartu zdarma a abyste ji získali, musíte vyhrát pět her v hodnoceném režimu. To se může zdát těžké, pokud jste ve hře nový – nebo pokud upřednostňujete jiný herní režim, ale přesto chcete použít cool měsíční kartu zpět, když hrajete.

V tomto článku zdůrazníme několik balíčků, které vám mohou pomoci dosáhnout tohoto cíle, pokud nevíte, kde začít s konstrukcí Hearthstone, stejně jako některé náhrady karty za jakékoli legendární karty, které vám mohou chybět.

Přečtěte si tedy a zjistěte, jak si dát vyšší šanci na vítězství těchto her co nejrychleji – i když nemáte velkou sbírku karet.

Frost Death Knight

Kód paluby:

Toto je nejvíce rozpočtový balíček, který máme tento měsíc, a je to ten, který pro hráče již nějakou dobu pracuje. Na rozdíl od předchozích verzí Frost DK, které jsme předvedli dříve, se vaše zaměření nezaměřuje na to, že soupeř s přímým poškozením kouzlí – s výjimkou Frostwyrmova zuřivost, Základní kámen tohoto balíčku a nástroj, který budete používat k uzavření většiny her. To není jen kvůli škodám, které způsobuje, ale také kvůli účinku mrazu, což by mohlo zabránit vašemu soupeři, aby vás porazil a koupil vám jen dost času na to, aby se vypořádal s posledními kousky poškození, které potřebujete.

Manipulátor dřeně je váš další velký nástroj k porážce svého soupeře, i když to vyžaduje, abyste hráli velmi zaměřenou hru na desku, kde vaši přisluhovači vyhrají většinu bojů. Za tímto účelem, nástroje jako Frost Strike a Učitel školy jsou neocenitelné ovládat desku a generovat pro vás více zdrojů. Konečně, Dozorce Frigidara Pomůže vám najít vaše mocná kouzla a pomůže vám udržet soupeřovy přisluhovači pod kontrolou současně, takže je používejte chytře.

Možné náhrady karty:

Nikdo nepotřeboval! Oba Thassarian a Dozorce Frigidara jsou součástí základní sady karet, ke kterým mají všichni hráči přístup jednoduše tím, že vyrovnávají své hrdiny.

Nemrtvý kněz

Kód paluby:

Tato agresivní paluba je o hraní přisluhovačů, které odmítají zemřít, nebo neustále čekat zpět z hrobu. Budete chtít používat nástroje jako Nehynoucí spojenci Aby se zajistilo, že se vaši nemrtví přisluhovači drží na desce a vrhněte Hrobové kopání Když zemřou, aby rychle přistoupili k vaší palubě.

Raná hra by měla být vaše s kartami jako Banshee, Špatné vejce, a Stín Ascendant zajistit, aby vaše deska zůstala silná pro levně. Použijte to k tomu, abyste co nejvíce poškodili soupeře. Trade Smart! A pamatujte si to Stínové slovo: undeath je obrovský nástroj, který vám s tím pomůže.

Možné náhrady karty:

 • Vysoký kultivista Basaleph: existují několik Nahrazení možností pro tento, například:
  • Catrina Muerte pro bezplatnou legendární možnost, protože je součástí základní sady – a ta, která nejvíce odráží roli Basalepha, takže by to byla moje první volba.
  • Pozzik, zvukový inženýr pro další silnou legendární volbu, ke které mají přístup všichni hráči, protože se jedná o bezplatnou odměnu na Festival legend Odměny.
  • Bone Flinger nebo Rowdy fanoušek pro trochu častější agrese v rané hře, pokud chcete rychle uzavřít hry.
  • Brittleskin Zombie pro více dobroty deathtratt.

  Darkbishop Benedictus Nemusí být nahrazen, protože je součástí sady jádra.

  Čistý paladin

  Kód paluby:

  I když to není tak přátelské k rozpočtu jako ostatní dva, tento balíček se v současné době na žebříku dobře daří, takže by to mohla být vaše nejlepší sázka na výherní hry, pokud za to máte karty (nebo přiměřené náhrady).

  S touto palubou se budete chtít spolehnout na své božské štíty. Nejen, že vaše přisluhovače ztěžují, ale také jejich útok zatváří Funkfin, Karta, která vám může pomoci vytlačit mnoho dalších škod, když se hraje ve správný okamžik. Vaše božské štíty mohou také působit jako nástroj, díky kterému budete nakreslit více karet skrz velmi silné Moderní groteskní tanec. A když už mluvíme o kreslení karet, Prokurátor by měl být použit co nejdříve, protože vám to určitě umožní přístup k mnoha svým přisluhovačům při hraní.

  Tento balíček může vyhrát hry v mnoha ohledech. Vaše nejsilnější karty pro tempo jsou Disco Maul – Velmi silný způsob, jak budovat své přisluhovače, pokud je vyděláváte na jejich hraní – a Krevní matriarch liadrin, který vás může nastavit s několika skvělými obchody a posílit vaše další božské efekty štít. Pokud jde o hodnotu, nic bestie Hraběnka – Pozvánky vám umožňují získat extrémně silné přisluhovače pro statnou slevu, velmi často otáčí hry ve váš prospěch.

  Možné náhrady karty:

  • Krevní matriarch liadrina Kotori Lightblade: I když tyto karty nehodí stejnou roli, jsou to 2-nákladné přisluhovači, které by mohli být nahrazeni dalšími 2-nákladnými přisluhovači, kteří dobře pracují s touto palubou, jako je GrimSestreet Outfitter a Spasitel z mořského dna.
  • Pururátor:Objednávka u soudu vykonává podobnou roli, která vám umožňuje nakreslit konkrétní karty z vašeho balíčku – zvláště užitečné, pokud používáte tracker paluby.
  • Hraběnka: Za tuto kartu není žádná skutečná náhrada, takže byste měli vyzkoušet jednu z výše uvedených možností nebo něco jako třpytivé sluneční ryby pro silnější hru předčasně na Mid, nebo Holy Maki Roll, abyste získali další uzdravení dalšího uzdravení.

  Jak pilotovat tyto paluby?

  Všechny tyto paluby jsou většinou založeny na vítězství na desce a uzavření dohody, než se dostanou do pozdějších fází hry. Neexistují žádná komba nebo triky, které se musíte naučit, takže jednoduše procvičujte obchodování cenně tím.

  Je však velmi důležité vědět, že někdy je lepší přímo zaútočit na tvář soupeře, než vyčistit vše, co mají na své desce. Musíte posoudit, zda to, co mají na své desce, je natolik ohrožující, že se s tím musíte vypořádat – odpověď se bude lišit v závislosti na tom, který balíček hrají a jak hra probíhá. Některé klíčové otázky, které si musíte položit, jsou:

  • Mohou vás brzy zabít?
  • Umět vy zabít jim již brzy?
  • Mohou vyčistit vaši desku a nechat vás v pozici, z níž se nemůžete vrátit, nebo se dokážete zotavit, pokud ano?
  • Je opak pravda?

  Nejdůležitější věcí je hrát mnoho her, které můžete cvičit: i když ztrácíte, ujistěte se, že se učíte! Hodně štěstí a bav se.

  Původně zveřejněno 14. dubna 2023. Aktualizováno 18. května 2023.

  Nejlepší startér a rozpočet paluby Hearthstone

  Jedním z největších bummerů o jakékoli karetní hře je buy-in potřebný ke skoku do meta.

  Ačkoli Hearthstone Pravděpodobně dosáhl v uplynulém roce velké pokroky, pokud jde o to, jak dostat hráče do akce za méně peněz z kapsy, stále jsou časy, kdy budete pravděpodobně nuceni houpat seznam rozpočtů. Pokud jste novým hráčem, pokud nevypustíte tunu peněz přímo z brány, pravděpodobně budete chtít použít seznam rozpočtu, zatímco se vyvíjí váš vkus pro hru.

  Minulý měsíc, Hearthstone obdržel aktualizaci na její základní sadu a také novou expanzi, Voyage do potopeného města. Vedle Voyage do potopeného města, Hra také zažila rotaci stanoveného. To znamená Hearthstone je asi tak svěží, jak můžete očekávat, že to bude celý rok.

  Voyage do potopeného města představil do hry dvě nová klíčová slova: Colossal and Dredge. Přisluhovači s kolosálním klíčovým slovem působí jako šéfové příšery, které jsou svolány dalšími přílohami. Tyto přílohy mají schopnosti, které pracují v harmonii s hlavním tělem a mohou přinést nějakou extrémní hodnotu.

  Na druhé straně mechanik bagru není tak vzrušující, ale je pravděpodobně užitečný. Dredge vám umožňuje podívat se na spodní tři karty paluby a pak je umístit na vrchol. I když se jedná o seznamy rozpočtu, některé paluby, které uvidíte níže, využívají bagr a kolosální.

  Níže uvedené seznamy vás nemusí přimět k zařazení jedné legendy, ale přinejmenším vám poskytnou představu o tom, jak se třída cítí, než utratíte tunu prachu nebo peněz na konkrétní palubu. Voyage do potopeného města je stále brzy na životnosti, takže i když se jedná o levné seznamy, řemečko s opatrností.

  Zde je nejlepší paluby startéru a rozpočtu Hearthstone právě teď.

  Rozpočet naga démon lovec

  Zkopírujte tento kód a použijte tento balíček Hearthstone: AaeCaea5Awlt9Wo7igqowvedifcd9fgdhi0etp8eyz8e0p8ekaeiaejraeilietbmeh7Cemloeaa ==

  Rozpočtový quest válečník

  Zkopírujte tento kód a použijte tento balíček Hearthstone: AAECAQCCJU8DMPYDDV7NA9XXA5X2A5B2A5F2A8/7A5YBBKAKBK2GBK+GBIQWBKMZBJC3BLBBAA =

  Hunter rozpočtu Quest

  Zkopírujte tento kód a použijte tento balíček Hearthstone: AAECAR8C/FGDU4OEDTZQA9VTA/F4A9D5A6MFBKQFBOOFBLUGBL+SBMGSBJ2WBIE3BMI3BIZUBAA =

  Murloc Warlock

  Zkopírujte tento kód a použijte tento balíček Hearthstone: Aaecaf0gbmf5a9ugbowwbjfuba2t6aou6aoasroat0sqtvsgs+tasatqtjvqsywqscxwtu0wt+2aqa

  Rozpočet aggro šaman

  Zkopírujte tento kód a použijte tento balíček Hearthstone: Aaecaaoiaum2biq3ba746apg7aph7aot7govKgblathpat6TatgtqTitqsywqsg1ase1aty3qa

  Nejlepší paluby Hearthstone

  Naše tipy pro nejlepší paluby Hearthstone mají něco, co vyhovuje jakémukoli rozpočtu, se spoustou možností pro začátečníky nebo ty, kteří se snaží vstát přes řady

  Elemental Shaman Art ukazující elementární přisluhovač vrhající kouzlo

  Publikováno: 8. září 2023

  Peníze mohou být dalším problémem Paluby Hearthstone. Nikdo nechce vyhodit spoustu hotovosti pro archetyp paluby, o kterém si nejsou jisti. To je místo, kde přicházejí levné paluby Hearthstone – paluby Hearthstone na rozpočet, které stále budou sbalit úder a přiměřeně fungovat na konkurenční scéně. Vytvořili jsme tedy seznam s několika z nejlepších paluby Hearthstone a několik levných paluby Hearthstone, abychom mohli začít. Také jsme dostali několik rad o tom, kde najít více paluby Hearthstone a jak získat držení paluby Hearthstone Tracker – užitečný nástroj pro zlepšení vaší hry.

  Pro více podpory karetních her se nezapomeňte podívat na naše paluby Marvel Snap, Marvel Snap Cards a Marvel Snap Tier List. Nebo, pokud se jedná o nový flex, který hledáte, podívejte se na naše tipy pro nejlepší hry pro mobilní karty.

  Nejlepší stoly pro Hearthstone pro začátečníky

  Zde jsou naše nejlepší tipy pro nejlepší paluby pro začátečníky Hearthstone.

  Elementární šaman

  Pokud chcete vynikající přisluhovadlo rané hry, je pro vás pára nářek. S prémiovým statistikou a neuvěřitelným efektem vám dá další útok +1 po hraní Elemental. Díky přístupu Shamana k výkonným levným elementům, jako jsou vyprahlý Stormer, Gyreworm a CageMatch Custodian, s nimi dokonale.

  Velká elementární shammie má křivku s nízkou manou. což zajišťuje, že vždy máte karty, které můžete hrát během prvních několika zatáček. Pokud vytáhnete Hammer Whack-a-Gnoll poté, co jste se dostali, poskytne vám to další dosah, který potřebujete k uzavření zápasů, a máte dostatek odstraňovacích karet jako Lilypad Lurker a Serpentshrine Portal, abyste vyleštili obzvláště složitý přisluhovači.

  Tři náklady Minion Primal Dungeoneer legitorují elementární minion, pokud nakreslíte kouzlo přírody, a protože každé kouzlo v tomto palubě Hearthstone je kouzlo přírody, umožní vám to pokaždé nakreslit dvě karty. Díky tomu všemu a dalšímu byl šaman silným a spolehlivým výběrem v současné meta.

  Art Face Hunter Hearthstone Card Art ukazující orc s nakreslením luku

  Hunter obličeje

  Hunter Face je skvělá opozice vůči jakékoli kontrolní palubě na žebříku. S mana křivkou do značné míry postavené pouze na jedné a dvou kapkách, můžete hrát karty téměř jakýkoli tah. Využijte to jako příležitost k omítnutí desky s levnými přisluhovači, jako je Wolpertinger nebo Demon Companion, abyste si v rané hře získali silnou oporu.

  Přestože základní sada zrušila mnoho mocných finišerů Hunteru, karty jako rychlý výstřel a pronikavý výstřel mohou vyplnit prázdnotu, což umožňuje Hunterovi shromáždit další sílu uzavřít hry, než se ovládací paluby dostanou k jejich síle otočení.

  Bušení šlapání nosorožců s Warsongu Wranglerem a rozkošnými zamoření. Jak šlapání nosorožce stříká veškeré nadměrné poškození nepřátelského hrdiny, zaměření na slabý přisluhovač vám může pomoci rychle uzavřít hry – i když vás posměchy váží.

  Je docela snadné ukončit boj před přesunem sedmi pomocí této paluby Hearthstone, takže je to skvělá volba pro lezení po žebříku. Je to úžasný balíček pro začátečníky, protože je to levné a snadno použitelné, a mohlo by vás toply přenést do legendy!

  Questline Warlock Card Art ukazující Warlock obsazení kouzla

  Questline Warlock

  Stejně jako ve World of Warcraft se Demon Seed etabloval jako extrémně silná schopnost a jedna z nejlepších karet v Hearthstone k dnešnímu dni. Pokud se chcete odemknout Blightborn Tamsin, tento arzenál odstraňovacích karet včetně odtokové duše, střihu duše a nestabilního stínového výbuchu vám může pomoci vyčistit nepřátelské desky a dokončit úkoly.

  Díky běženému Mithril Rod má nyní Warlock přístup k řadě smrtících komba, jakmile slevujete správné karty. Naštěstí je snadné kreslit karty s touto palubou Hearthstone pomocí Warlockovy hrdinské síly a rukou kombinace Gul’dan a Nightshade Matron. Střelce duší je také velmi praktickým aktivem, který mění nedávno nakreslenou kartu, která stojí na zdraví místo many.

  Nejlepší paluby Hearthstone

  V této části vám ukážeme některé z nejlepších paluby Hearthstone:

  Enrage Warrior

  Enrage Warrior je jedním z nejlepších paluby Hearthstone, protože čím více je soupeř poškozuje vaše přisluhovače, tím větší potenciál máte k jejich leštění.

  Základní karty

  Zde je to, co budete potřebovat:

  • Vnitřní vztek x2
  • Rizikový kapitán X2
  • Sky Raider X2
  • Armorsmith X2
  • Battle Rage X2
  • Corsair Cache x2
  • Rampage X2
  • Ancharrr X1
  • Bloodsworn Mercenary X2
  • Bomba Wrangler X2
  • Livewire Lance X2
  • Warmaul Challenger X2
  • KOR’KRON ELITE X2
  • Kapitán Greenskin X1
  • Bloodboil Brute X2
  • Deathwing, šílený aspekt x1
  • Grommash Hellscream x1

  Playstyle

  Enrage Warrior je hlavně o leštění poškozených jednotek. Ale je to také o ohrožení soupeře s tiskem těl. Toto je jeden z nejlepších paluby Hearthstone, protože můžete rychle získat spoustu přisluhovačů na hřišti kvůli nízkým nákladům na kartu.

  Váš soupeř se s nimi musí vypořádat nebo být ohromen a při jejich poškození vám dávají příležitost budovat. I když něco ztratíte, na tom nezáleží, protože jejich nízké náklady také znamenají, že jsou vynaloženy.

  Highlander Hunter

  Highlander Hunter je jedním z nejlepších paluby Hearthstone kvůli svému chytrému použití tajných schopností a Zephrys velký. V zásadě jsou tajemství kouzla přepadení, která se aktivují, když jsou splněny určité podmínky, a Zephrys „Wish for A Perfect Card“ vám může dát přesně to, co potřebujete.

  Základní karty

  Zde je to, co budete pro tento balíček potřebovat:

  • Shimmerfly x1
  • Secretkeeper X1
  • Springpaw x1
  • Sledování x1
  • Sunreaver Spy X1
  • Výbušná pastla x1
  • Zmrazování pasti x1
  • Zephrys velký x1
  • Tlaková deska x1
  • Trap potkana x1
  • Snake Trap x1
  • Snipe x1
  • Maskovaný uchazeč x1
  • SN1P-SN4P X1
  • Vulpera Scoundrel X1
  • Animal Companion X1
  • Smrtící výstřel x1
  • Dychrationhorn Bow x1
  • Hunter’s Pack X1
  • Kill Command X1
  • Uvolněte honičky x1
  • ZDRAVENÍ ODDĚLENÍ X1
  • Hyena Alpha X1
  • Označený výstřel x1
  • Subjekt 9 x1
  • Zilliax X1
  • Uvolněte zvíře x1
  • Dinotamer Brann X1
  • SIAMAT X1
  • Zul’jin X1

  Playstyle

  Možná se divíte, proč jsou v Highlander Hunter pouze jednotlivé karty – je to proto, že schopnost Zephrys Veliké nevyžaduje žádné duplicitní karty v palubě. Ukazuje vám, jak silný je balíček Hearthstone, pokud jste ochotni kolem ní vytvořit celou svou strategii. Highlander Hunter je jednou z nejlepších paluby Hearthstone kvůli použití tajemství k blokování nepřátelských strategií a jak posiluje a předvolává jednotky na základě těchto tajemství.

  Čistý Libram Paladin

  Tato paluba Hearthstone používá vrozené synergie karet „Libram“, a zároveň snižuje jejich náklady pomocí karty Aldor.

  Základní karty

  Zde je to, co budete potřebovat:

  • První den školy x2
  • Aldor Attendant X2
  • Argent Braggart X2
  • Libram moudrosti x2
  • Ruka a’dal x2
  • Goody Two-Shields X2
  • Dárek svítidla x1
  • Lightforged Zealot X2
  • Vysoká abbess alura x1
  • Požehnání králů x2
  • Požehnání autority x2
  • Aldor Truthseeker X2
  • Libram spravedlnosti x2
  • Oddaný žák x2
  • Lightforged Crusader X1
  • Lady Liarrin X1
  • Libram of Hope x2

  Playstyle

  Čistý Libram Paladin je hlavně o rané agresile hry, s použitím ruky a’dalu a Shotbota, udržování svých přisluhovačů naživu pomocí Goody Two-Shields a posílení s Libramem moudrosti. Lightforged Zealot vám dává velkou sílu útoku na velkou hodnotu, stejně jako požehnání autority. Libram of Hope, který, pokud jste použili karty Aldor, by měl být zlevněn, lze také použít k velkému ovlivnění, stejně jako světle lightforged Crusader, a Lady Liadrin, pokud jde o poskytnutí spousty karet, s nimiž můžete pokračovat v ohromující tvůj soupeř.

  Levné paluby Hearthstone

  V této části vám ukážeme některé z nejlevnějších a nejse veselejších paluby Hearthstone:

  Kouzlo Druid

  Spell Druid je levná paluba Hearthstone, která je velmi silná, ohromující váš soupeř s pouhým počtem přisluhovačů, které může přinést do hry.

  Základní karty

  Zde je to, co budete potřebovat:

  • Inervate x2
  • Moonfire x2
  • Křišťálová síla x2
  • TreenForcements x1
  • Ironbark X2
  • Síla divokého x2
  • Wrath x2
  • Bogbeam x2
  • Fungal Fortunes X2
  • Savage Roar X1
  • Přerůstání x2
  • Duše lesa x2
  • Glowfly roj x2
  • Exotický Mountseller X1
  • Kael’Thas Sunstrider x1
  • Přetečení x2
  • Dárek divokého x1
  • Pomoc lesa x1

  Playstyle

  Kouzlo Druid může být levný paluba Hearthstone, ale to neznamená, že to také nemůže zabalit úder. Důraz je zaměřen na využití kouzel a schopností k negování nákladů na kartu, což vám umožní zaplavit pole přisluhovači, pak je buff do té míry, že váš soupeř prostě nemůže bránit. Je to nesmírně silná strategie, zejména pokud používáte Kael’Thas Sunstrider.

  Dragon Hunter

  Dragon Hunter je levný balíček Hearthstone, hlavně proto, že používá velmi levné karty, ale je také docela efektivní. Dragon Hunter jde tvrdě a rychle, způsobuje poškození a ohromující soupeři, než budou mít šanci reagovat.

  Základní karty

  Zde je to, co budete potřebovat:

  • Dwarven Sharpshooter X2
  • Sledování x2
  • Blazing Battlemage X2
  • Guardian Augmerchant X1
  • Korozivní dech x2
  • Výbušná pastla x2
  • Pack Tactics x1
  • Fázový stalker x2
  • Faerie Dragon X2
  • Animal Companion X2
  • Primordial Explorer X2
  • Stormhammer X2
  • SCALERIDER X2
  • Burrowing Scorpid X2
  • Evasivní feywing x2
  • Velký ol ‘whelp x2

  Playstyle

  Dragon Hunter může být levný paluba Hearthstone, ale i s levnými minimy a kouzly vám to může přinést ránu za váš babku. Dragon Hunter se zaměřuje na použití tajemství k ovládání soupeře a negování jejich pohybů a zároveň je agresivní brzy.

  Totem Shaman

  Totem Shaman je jak levný paluba Hearthstone, a je jedním z nejsilnějších šamanských paluby obecně, používá kouzla a totemy, aby vám ve hře dala obrovské množství všestrannosti ve hře.

  Základní karty

  Zde je to, co budete potřebovat:

  • Totemic může x2
  • Totemic Surge X2
  • Blesk X2
  • Slad Slafer X2
  • Storm’s Wrath x2
  • Prudká bouřka Tempest X2
  • Zlý totem x2
  • Elemental X2
  • Flametongue Totem x1
  • Lava Burst X2
  • Mana tide totem x2
  • Marsh Spawn x2
  • Portál serpentshrine x2
  • Totemická odraz x2
  • Rozdělení AX X2
  • Krvalust x1

  Playstyle

  Totem Shaman je levný balíček Hearthstone, ale pokud chcete hrát Shaman. Jak si dokážete představit, tento balíček se zaměřuje na totemy, vynásobí je a leštění, dokud naprosto ohromí soupeře. V podstatě je to všechno o síle v číslech.

  Co je paluba Hearthstone Tracker?

  Tracker Hearthstone Deck Tracker je užitečným nástrojem, pokud chcete mít ve hře překrytí se sledováním a se statistikami pro zlepšení hry. Bohužel, tracker Hearthstone Deck Tracker není na Google Play k dispozici, ale v současné době si jej můžete stáhnout pro PC. Hearthstone Deck Tracker je také oficiálně povolen Blizzard – i když pro turnaje je to trochu jiná záležitost.

  Umění ze hry Hearthstone

  Jak se připojím k Hearthstone Reddit?

  Dalším dobrým místem k nalezení zvědavých sestav je Hearthstone Reddit. To stojí za to se podívat, pokud chcete vidět velké věci ve hře. Doporučujeme také poskytnout palubu Hearthstone Top Palus, který má spoustu dobrých paluby vyrobených komunitách.

  To je všechno od nás! Doufáme, že tento výběr paluby Hearthstone a levné paluby Hearthstone vám pomohou. Pokud si chcete stáhnout Hearthstone pro sebe, najdete jej na Google Play a App Store.

  Více z kapesní taktiky

  Kapesní taktika Vaše cíl pro všechny věci mobilní, Nintendo Switch a Roblox. Poskytování průvodců pro největší a nejlepší hry pro iOS a Android, recenze všech nejnovějších titulů a zpravodajské příběhy, které vás budou informovat o. Proč jít kamkoli jinde?