Třída | Vanilla wow wiki | Fandom, Wow Classic Class Guides for PVE – WOW Classic – ledové žíly

Wow Classic Class Guides for PVE

Impakt, náš rezidentní spisovatel Warlock Guide, měl to říci o jejich životaschopnosti v PVE.

Třída

Uvědomte si, že třídy jsou omezeny výběrem závodu hráče; Jinými slovy: Každá rasa má k dispozici konkrétní seznam tříd, z nichž si můžete vybrat, a některé třídy, které si nebudou moci vybrat.

Každá třída má tři jedinečné stromy talentů. Jak postupuje postava, lze své dovednosti specializovat přiřazením třídních talentů do kteréhokoli ze stromů pro jejich třídu. Pro každou třídu jsou tři stromy talentů. Například Druid může umístit své talentové body do obnovy, divokého nebo rovnováhy.

Sběr třídních brnění je způsob, jakým mohou hráči zlepšit postavu, když dosáhnou úrovně čepice. Většina sad Dungeon a RAID je tvořena zbrojními předměty navrženými speciálně pro třídu; Mezi sady odměn frakcí však patří také drobnosti a kusy krku. Když hráči shromažďují více kusů sady, mohou obdržet stanovené bonusy.

Obsah

Stručné shrnutí každé třídy []

Ve hře je devět hratelných tříd.

Druid []

Druidy jsou všestranné hybridy. Plní různé role pomocí vhodných formulářů s posunem tvaru. Mohou mít vysoké brnění a vzteky jako válečník ve formě medvěda, utajení a bojovat v melee jako Rogue ve formě kočky, nebo se uzdravit a nuke s kouzly v humanoidní formě. Prostřednictvím talentů mohou vylepšit jednu nebo více z těchto rolí a dokonce získat novou formu pro nuking (forma Moonkin). Jejich stromy talentů jsou rovnováha, pro nuking, divoké, pro poškození melee a tankování a nakonec navrácení, pro uzdravení. S zhruba ekvivalentním vybavením, talenty vhodnými pro roli a v rukou zkušeného hráče mohou být stejně efektivní jako jedna z tříd věnovaných každé roli.

Druidové také přinášejí určitou dodatečnou užitečnost, jako je jedinečné bitevní vzkříšení s znovuzrozením a nouzové nebo další léčení nebo tankování, pokud by jeden z lidí plnil primární roli zemřel, odpojil nebo jinak nebyl schopen plně zvládnout svou roli. Některé klíčové rozdíly stále existují, což jim poskytuje výhody i nevýhody v jakékoli dané roli.

lovec []

Zatímco všechny specializace Hunter jsou považovány za DPS, dosahují toho pomocí mírně odlišných metod: lovci střelby těží z bonusů o poškození založené na zbraních, aby způsobili vysoké poškození prasknutí; Lovci mistrovství Beast mají specializované schopnosti, které zvyšují výstup poškození domácího mazlíčka; Lovci přežití mají vylepšené pasti a výstřely, aby své nepřátele udrželi na dálku.

Kouzelník []

Mágové jsou prodejci magických poškození na dálku s velmi silnou schopností přímé a davové kontroly, polymorfy a dokonce mohou poškodit poškození, často jsou v PVP často efektivní bez ohledu na jejich nízké brnění.

Mezi jejich specializace talentů patří: oheň, který používá mnoho oblastí účinku a poškození prasknutí, mráz, který nabízí skvělou přežití a ovládání, a tajemství, které se zaměřuje na napájení jejich schopností na krátkou dobu. Každý z jejich stromů talentů určitě poskytne jedinečný, ale zajímavý styl hry.

Paladin []

Paladins jsou svatí válečníci a jsou schopnostmi buffů, pravděpodobně jedna z nejlepších tříd podpory skupiny ve hře. Mohou nosit těžké desky z brnění a nosit štíty, ale jsou také efektivními jednotnými léčitelé, kteří se spojují a vytvářejí jejich renomovanou trvanlivost v boji. Díky specializaci talentů a výběrem vybavení mohou Paladins plnit roli DPS Melee DPS, Tank, Offtank nebo Healiler a Excel, když jsou vyzváni, aby všechny tyto role vyplnili ve skupinovém nastavení.

Zatímco DPS odplaty Paladin je o něco menší než čistá třída DPS, nahrazují to svými velmi užitečnými kouzly, buffy a auras. Jejich tři stromy talentů jsou svaté, odplaty a ochrana. Paladiny jsou výhradně třídou aliance.

Kněz []

Darebák []

Rogues vynikají při řešení poškození melee a zneškodňování jejich nepřátel, zejména nízkého zdraví a nízkých cílů brnění, jako jsou kolečka. Stealth jim dává taktickou výhodu a umožňuje jim začít bojovat podle svých vlastních podmínek. Mezi další důležité schopnosti patří Lockpicking a manipulace s jedy. Dalším pohledem Rogue je jejich schopnost omráčit a znečišťovat nepřátelský cíl po dlouhou dobu.

Šaman []

Šamani jsou jednou z nejvšestrannějších tříd ve hře, protože mohou podle potřeby přepínat hladce z ofenzivního Caster na DPS, i když na pozdějších úrovních se často specializují na jednu z těchto rolí. Šamani mohou poskytnout dobrou podporu strany, se schopností vstoupit a plnit jakoukoli roli, která v tuto chvíli může chybět. Jejich vysoké poškození a uzdravení je také docela dobré na PvP.

Jsou schopni upustit stacionární totemy na zemi, které poskytují různé efekty, z nichž mnohé jsou užitečné pro celý nájezd. Jsou jedineční v tom, že mohou poskytnout úplné zotavení o utírání samosprávným a poté vzkříšením zbytku strany. Šaman je výhradně třída hordy.

Čaroděj []

Démonová mazlíčci a kouzla strachu dávají Warlocks řadu taktických možností a mají několik užitkových kouzel a schopností, včetně vyvolávajících členů strany a vytváření Healthstones a Soulstones.

Bojovník []

Válečníci jsou velmi závislí na jejich výbavě, protože jejich schopnost řešit a poškodit je přímo kontrolována kvalitou a účinky jejich zbraní a brnění.

Třídní role []

Tato část se týká obsahu exkluzivního pro World of Warcraft.

Statistiky zakládání základny najdete na stránce závodu.

Legenda []

Hodnocení []

Tato hodnocení jsou názory vanilky Wow Wikians a snad by měly být bráněny na diskusní stránce .

4 = Nejlepší třída pro tuto roli
3 = Velmi dobrá třída pro tuto roli
2 = Dobrá třída pro tuto roli
1 = Třída schopná v této roli
0 = Třída neschopná zaplnit tuto roli
(X) = “Nejlepší z nejlepších” třídy pro tuto roli (může záviset na konkrétních setkáních)
^ = Pouze proti specifickému typu nepřítele (zvířata, humanoidy, démony atd.)

Značky dovnitř modrý Označte vylepšení, která mohou být provedena prostřednictvím talentů.

Třída Colors []

Tato část se týká obsahu exkluzivního pro World of Warcraft.

Barvy třídy za účelem rozlišení každé třídy na první pohled.

Třída e RGB
(0-255)
RGB
(0.0-1.0)
RGB Hex
(00-FF)
Druid 255 125 10 1.00 0.49 0.04 #FF7D0A
lovec 171 212 115 0.67 0.83 0.45 #ABD473
Kouzelník 105 204 240 0.41 0.80 0.94 #69ccf0
Paladin 245 140 186 0.96 0.55 0.73 #F58CBA
Kněz 255 255 255 1.00 1.00 1.00 #Ffffff
Darebák 255 245 105 1.00 0.96 0.41 #FFF569
Šaman 0 112 222 0.0 0.44 0.87 #0070de
Čaroděj 148 130 201 0.58 0.51 0.79 #9482C9
Bojovník 199 156 110 0.78 0.61 0.43 #C79C6E

Sdílejte myšlenku třídy []

Hlavní článek: Nápady třídy

Reference [ ]

Viz také []

  • Výběr třídy
  • Třídní znalosti
  • Externí odkazy [ ]

Alternativní verze tohoto článku může být k dispozici na Wowwiki nebo Wowpedia.
Barrens.Chat Class & Race Web Tool Zobrazení základních statistik rozdíly, rasové synergie atd. Pro rychlé srovnání vedlejších kombinací.

Třídy stránek World of Warcraft Community

Třídy World of Warcraft Europe

[1] Frakční čtvrtletníky, obrazovka vytváření znaků, modré příspěvky, datum vydání GW2

[2] Beta Key Giveaway, Tillers Quests, Beta Class Balance, TV Spot, Student Art Contest

[3] Flippable Table, Aktualizace mop hudby, analýza rovnováhy třídy beta, modré příspěvky

[4] Heart of Fear Raid Preview, analýza třídy beta třídy, modré příspěvky, ankety D3, TCG Art

Wow Classic Class Guides for PVE

Hráči ve Wow Classic je k dispozici celkem 9 tříd, s 2 volbami specifickými pro frakci: Paladin pro alianci a šaman pro hordu.

Vyrovnání jedné z těchto tříd na úroveň 60 může být pro většinu hráčů obrovskou časovou investicí, takže je důležité si vybrat ten pravý pro vás. Sestavili jsme sekce životaschopnosti pro každou třídu se zaměřením na PV. Pokud si chcete přečíst více o tom, jak se jí hodí v PvP, měli byste se podívat na náš průvodce životaschopností PVP.

Obsah této stránky

  • 1. Dostupné třídy ve Wow Classic
  • 2. Druid
  • 3. lovec
  • 4. Kouzelník
  • 5. Paladin

Dostupné třídy ve Wow Classic

Následující třídy jsou k dispozici v klasice, spolu s rolemi, které mohou vyplnit.

Tanky

Léčitelé

Ranged DPS

Melee DPS

Hodnocení třídy

Pokud máte zájem o to, jak jsou tyto třídy hodnoceny ve svých příslušných rolích, můžete si o tom přečíst více v našem žebříčku třídy tanků, léčitele a DPS.

Druid

Druids jsou nejvšestrannější třídou ve hře, s jejich schopností plnit každou jednotlivou roli, včetně DPS na dálku (které Paladins nemůže). Jejich používání zvířecích forem jim umožňuje změnit tak, aby vyhovovalo téměř každé situaci, ale jejich všestrannost přichází s náklady.

Specializace Rovnováha, divoká, obnova
Typ brnění Látka, kůže
Závody Noční elf, Tauren
Doporučená profese Těžba a inženýrství, kůže a kožená práce

Životaschopnost druidů v PVE ve Wow Classic

V každé roli, kterou mohou plnit, nikdy nejsou nejlepší volbou pro nájezdy. Mohou například tankovat, ale válečníci jsou téměř vždy lepší volbou. Mohou se uzdravit a budou mít příležitosti k nájezdu, ale jejich výstup se neodpovídá jiným možnostem, jako jsou kněze.

Níže můžete vidět, co musel o Druids a jejich schopnosti najít místo nájezdu, náš impakt, náš spisovatel Druid Guide.

Zatímco druidové jsou životaschopní, nejsou výjimeční v žádné roli v PVE. Obnovení je nejběžnější specifikací hraná na úrovni 60, a to jak při nájezdech, tak v PvP, ale Feral je někdy také vidět při nájezdech. Rovnováha je nejméně běžná a nejméně životaschopná, trpí masivní manou a problémy s poškozením na maximální úrovni. Zatímco počet míst nájezdů pro druidy je omezený, jsou také jednou z nejméně hráčů ve Wow Classic, což usnadňuje nalezení nájezdu relativně snadné jako obnovení.

lovec

Lovci jsou nesmírně silní sólo hráči, kteří přinášejí solidní škodu a užitečnost do jakékoli skupiny, ke které se rozhodnou připojit. Se svým zvířecím společníkem připraveným k tanku kdykoli lovci najdou vyrovnávání jedné z nejjednodušších a nejpříjemnějších částí klasiky.

Specializace Beast Mastery, Marksmanship, Survival
Typ brnění Hadřík, kůže, pošta (úroveň 40)
Závody Trpaslík, Night Elf, Orc, Tauren, Troll
Doporučená profese Těžba a inženýrství, kůže a kožená práce

Životaschopnost lovců v PVE ve Wow Classic

S tolika z jejich třídy postavené na schopnosti vyrovnat se a zemědělství sólo, možná vás překvapí, že lovci mají ve skutečnosti poměrně bezpečné místo, zejména brzy, když je jejich poškození silné. Můžete si přečíst, co si myslí, že náš spisovatel Hunter Guide, myslí.

Ikona uklidňující výstřel

S mocným zvířecím společníkem, sledovacími schopnostmi, pasti a smrtící útoky na dálku jsou lovci vynikající v přežití sami na světě, a to jak pro zemědělství, tak v PvP. Tyto silné sólové aspekty také dělají lovci výjimečnými vyrovnávači, a to jak pro rychlost, tak pro obtíže. Při nájezdech jsou lovci na začátku výborným prodejcům škod, ale v důsledku špatného škálování spadnou v pozdějších úrovních. Lovci však budou mít vždy na místě nájezdu kvůli důležitým energetickým schopnostem, jako je uklidňující výstřel .

Kouzelník

Mágové jsou skleněná děla klasických, s extrémně vysokým poškozením, ale velmi nízká přežití. Mají řád bez bojového užitečnosti, jako je schopnost vykouzlit jídlo a nápoje pro členy strany, stejně jako jejich rozmanitost teleportačních kouzel.

Mágové mají také jednu z více jedinečných cest vyrovnávání, které mají k dispozici, známé jako broušení AOE, která využívá jejich devastující poškození AOE a kombinuje ji s řadou zpomalujících a mrazivých efektů, aby se zajistilo, že jejich nízká přežití jim to nebrání.

Specializace Tajemný, oheň, mráz
Typ brnění Tkanina
Závody Lidský, gnome, troll, nemrtvý
Doporučená profese Těžba a inženýrství, krejčovství a okouzlující

Životaschopnost mágů v PVE ve Wow Classic

Mágové jsou jednou z nejžádanějších tříd DPS ve hře, o čemž svědčí zářící svědectví našeho spisovatele Mage Guide, Seksixeny, nalezeno níže.

Mágové mají velké poškození s jedním cílem a jsou velmi žádoucí při nájezdu a dungeonech, přičemž jejich maximální potenciál poškození je nyní skutečně odemknut jako oheň, kvůli nájezdům Ahn’Qiraj, které nemají vrozenou požární odolnost, jak dřívější raids to udělal. Obecně to budou nejvyšší prodejci škod s nejvyšším rozsahem ve skupině RAID. Také jejich schopnost vytvářet vodu za běhu umožňuje mágům poskytovat tolik potřebnou podporu jejich léčitelům a dalším uživatelům many ve skupině.

Paladin

Paladinové jsou jednou ze dvou tříd specifických pro frakce v klasickém stavu a vzhledem k rozsáhlému uctívání světla aliance není překvapením, že Paladins ovládá sílu světla, aby porazili své nepřátele nebo uzdravili a chránili své spojence, schopni naplnit některé z Tři hlavní role tankování, uzdravení nebo dpsingu.

Specializace Svatý, ochrana, odplata
Typ brnění Hadřík, kůže, pošta, talíř (úroveň 40)
Závody Lidský, trpaslík
Doporučená profese Těžba a inženýrství

Životaschopnost paladinů v PVE ve Wow Classic

Stejně jako u ostatních hybridů, jen proto, že Paladins mohou hrát, protože jakákoli role neznamená, že mají místo v nájezdech jako každá role. Jejich specializace uzdravení, Svatá, je zdaleka jejich nejsilnější, pokud jde o životaschopnost nájezdů a je to, co nejčastěji najdete místo nájezdu jako.

Stojí za zmínku, že tanky Paladin se mohou snažit tančit v nájezdech, protože nemají kouzlo, což znamená, že nemohou okamžitě vzít aggro pro swapy tanků, místo toho musí postupně předjíždět druhou nádrž v hrozbě. V dungeonech to nezáleží, protože tankové swapy nejsou vyžadovány.

Impakt, náš spisovatel Paladin Guide, to vysvětluje podrobněji níže.

Paladinové mohou tankovat, léčit a DPS, ale jsou zdaleka nejlepší v uzdravení z těchto rolí. Svatý paladinové jsou mocní léčitelé a většina nájezdů přinese 4 nebo více. Odplata a ochrana nejsou zdaleka tak běžné, ale některé nájezdy přinesou jedinou odplatu Paladin. Ochrana může být dobrá pro dungeony a zemědělství, ale má závažné problémy s manou a užitečnými problémy, díky nimž jsou pro nájezdy životaschopné.

Paladins jsou známí hlavně svými velmi mocnými nájezdy a Auras, což jsou velkým důvodem, proč se mnoho cechů rozhodlo jít alianci.

Kněz

Stejně jako Paladinové mohou použít světlo k udeření svých nepřátel a uzdravení svých spojenců, kněží našli rovnováhu v delikátním propojení světla a stínové magie. Jsou jedním z nejlepších výstupních léčitelů ve hře jak v dungeonech, tak v nájezdech.

Specializace Disciplína, svatý, stín
Typ brnění Tkanina
Závody Lidský, trpaslík, noční elf, troll, nemrtvý
Doporučená profese Těžba a inženýrství, bylinnost a alchymie, krejčovství

Životaschopnost kněží v PVE ve Wow Classic

Kněží jsou naprosto brilantní volby k uzdravení v PVE, vzhledem k jejich výjimečné úrovni produkce ve Svatém stromu a jejich potenciálu jejich party při přesunu do jejich disciplínového stromu. Při pohledu na třídu jako celek a na talenty, které mají k dispozici ve svaté a disciplíně, Blizzard v podstatě vytvořil ideální a nejvíce „kompletní“ léčitel pro PVE.

Bohužel se to nevztahuje na Shadow jako DPS, o čemž svědčí to, co náš autor průvodce Impakt říká níže.

Kněží jsou ikonickou třídou léčiva Wow Classic a jsou jedinou třídou se dvěma odlišnými specializacemi léčení ve hře. S Power Word: ikona štítPower Word: Shield , Obnovit ikonuObnovit a Ikona modlitby u léčeníModlitba z uzdravení, kněží mají nejúplnější uzdravovací sadu nástrojů ve hře, což jim umožňuje reagovat na jakoukoli situaci. Zatímco jiné třídy jsou přivedeny na nájezdy na buffy a užitečnost, kněží jsou přivedeni k jejich nejvyššímu uzdravení úrovně. Jako léčivý kněz se nikdy nebudete muset starat o nalezení nájezdu ve Wow Classic.

Zatímco kněží se specializují na uzdravení, mají také specializaci poškození jako stín. Stínové kněží nejsou zdaleka tak silní jako jejich léčivé protějšky a budou mít potíže s nalezením místa nájezdu. Většina poškození stínového kněze pochází z jejich kouzel, která zabírají debuff slot, například Stínové slovo: Ikona bolestiStínové slovo: bolest a Ikona mysli flayMind Flay . To je problém, protože nepřátelé mohou mít pouze 16 debuffů najednou a stínoví kněží neudělají dostatečné škody, aby si tyto sloty pro sebe zaručili. Mají také nějaké do očí bijící problémy s udržitelností mana. Většina nájezdů se rozhodne přinést přesně jeden stínový kněz Stínová tkaní ikonaStínové tkaní, které bude v nájezdu vyvážit poškození Warlocks. Pro vaši rotaci však budete zařazeni pouze na použití Ikona mysli flayMysl flay a Ikona mysli výbuchuMysl Blast, takže neočekávejte, že budou metry.

Darebák

Oniváci stínů, Rogues jsou vaší hlavní třídou Stealth for Classic a mohou vytáhnout některé skutečné výkony brilantnosti. Mají vynikající potenciál poškození a navzdory poněkud náročnému vyrovnávací cestě jsou pro PVE brilantní volby.

Specializace Atentát, boj, jemnost
Typ brnění Látka, kůže
Závody Vše kromě Taurena
Doporučená profese Těžba a inženýrství, kůže a kožená práce

Životaschopnost rogues v PVE ve Wow Classic

Ačkoli to nemusí být nejlepší v přímém poškození přežití, Rogues mohou uvolnit palbu útoků, když pro ně někdo jiný bere aggro, což má za následek některá poměrně výjimečná čísla DPS. Náš spisovatel Rogue Guide, Abyssalwave, si určitě myslí.

Rogue je jednou z nejlepších tříd DPS ve Wow Classic, který má neuvěřitelně vysoký výbuch s jedním cílem, stejně jako silné štěpení Ikona Flurry BladeFlurry čepele . Prostřednictvím schopnosti Zmizet ikonaZmizí, jsou schopni resetovat svou hrozbu a umožnit jim pokračovat v dpsingu, kde by jiné třídy musely držet své DPS. Rogue jsou vysoce požadované DPS ve skupině RAID, i když jejich vyrovnání je o něco pomalejší než jiné třídy.

Šaman

Šamani, pánové prvků, jsou jednou ze dvou tříd specifických pro frakci a mohou ji hrát pouze hráči Horde. Působí jako protějšek třídy Paladin-specifické pro alianci a za určitých okolností mohou spolehlivě uzdravit a DPS, stejně jako tank, přestože nemají tradiční strom talentů tanků.

Stejně jako Paladinové fungují jako vynikající podpora prostřednictvím jejich obrovského množství požehnání a aurů, šamani to samé dělají skrze jejich totemy.

Specializace Elementární, vylepšení, obnova
Typ brnění Hadřík, kůže, pošta (úroveň 40)
Závody Orc, tauren, troll
Doporučená profese Těžba a inženýrství, krejčovství, bylinství a alchymie

Životaschopnost šamanů v PVE ve Wow Classic

Šamani jsou v tom, že jsou podobné jako Druids, i když mohou plnit mnoho rolí, musí se vypořádat s hybridní daní, což znamená, že jsou zřídka nejlepší volbou pro tuto roli, pokud jde o čistou výstup. Výjimkou je uzdravení, ve které jsou velmi životaschopné a jsou pro skupinu ve skutečnosti velmi užitečné. Náš spisovatel Shaman Guide, Seksixeny, jde do podrobností o jejich životaschopnosti níže.

Šamani jsou jednou z nejlepších tříd podpory ve hře, s jejich nesčetnými totemy, které mají jedinečné účinky pro všechny typy situací. Mají také kouzla velké podpory, například Ikona PurgePurge, rozsahové přerušení Ikona šoku ZeměZemě šok a nejlepší oblast efektu se uzdraví ve hře, Ikona řetězceŘetězec uzdravuje .

Každá skupina bude velmi šťastná, že má alespoň jednoho šamana pro své totemy a schopnost uzdravit (nebo off-heal, v případě vylepšení a elementárního), a to platí pro skupiny PVP i nájezdů. V nájezdech, jako restaurování, se očekává, že poskytnete totemy a stabilní uzdravení, většinou prostřednictvím hodnosti 1 Ikona řetězceUzdravení řetězce. Vylepšení je skvělé pro vyrovnání a často se lze nalezovat Ikona soumrakuNightfall’s Debuff to Bosses, zatímco Elemental dominuje PVP Battlegrounds, s jeho masivními poškození.

Čaroděj

Rituál předvolání

Warlocks jsou mistři démonů a temné magie, používají kletby a další trápení, aby buď vládli ničení na jejich nepřátelství, nebo aby je vyřizovali. Warlocks jsou jedním z nejvyšších prodejců škod ve Wow Classic, a zároveň jsou životně důležité pro jakýkoli nálet kvůli jejich jedinečným užitkovým kouzlům, jako je rituál předvolání .

Specializace Trápení, démologie, ničení
Typ brnění Tkanina
Závody Lidský, gnome, orc, nemrtvý
Doporučená profese Těžba a inženýrství, krejčovství

Životaschopnost Warlocks v PVE ve Wow Classic

Ikona korupce

Warlocks mají potenciál způsobit obrovské množství poškození, ale jsou omezené v prostředích nájezdů kvůli debuffové čepici, což jim brání v používání jejich široké škály kouzel o poškození v čase. Mají dvě životaschopné sestavy v nájezdech a ten, který se rozhodnete hrát .

Impakt, náš rezidentní spisovatel Warlock Guide, měl to říci o jejich životaschopnosti v PVE.

Warlocks jsou na nejvyšší úrovni prodejců poškození ve Wow Classic a jsou životně důležitou součástí jakékoli skupiny RAID. Kromě silného poškození přinášejí Warlocks jedinečná kouzla užitečnosti, která ve hře nemá nikdo jiný Rituál předvoláníRituál předvolání a Ikona SoulstoneSoulstone . Možná nejdůležitější je však, že Warlocks mají silné kletby, které jsou silné v PVE i PVP, což je nechává nepřítelem slabším několika různými způsoby.

Bojovník

Válečníci jsou pro většinu scénářů považováni za jednu z nejlepších celkových tříd ve Wow Classic, vzhledem k jejich neuvěřitelné schopnosti jednat jako nejlepší tank ve hře, stejně jako nejvyšší měřiče škod v průběhu instancí PVE.

Specializace Zbraně, zuřivost, ochrana
Typ brnění Hadřík, kůže, pošta, talíř (úroveň 40)
Závody Všechno
Doporučená profese Těžba a kovář

Životaschopnost válečníků ve PVE ve Wow Classic

Warriors vynikají téměř v každém scénáři, kde je můžete umístit do sféry PVE. Zejména jako DPS jsou jednou z tříd, která nejvíce těží z lepšího vybavení, vstupující do cyklu, ve kterém jejich lepší vybavení těží z jejich lepšího vybavení prostřednictvím tvorby vzteku a modifikátorů poškození rychlostního stupně.

Seksixeny, náš spisovatel válečníků, měl to říct o Warriors v PVE.

Ikona vylepšená blok štítu

Warrior je nejlepší tank ve Wow Classic, je jedinou třídou, která dostává bonusy z jejich nastavených předmětů. Strom ochrany poskytuje silné obranné schopnosti, jako je vylepšený blok štítu, který přeměňuje blok štítu na tankovací powerhouse, který je schopen odvrátit poškození, které by rozbilo jiné tanky do země.

Válečníci jsou také jednou z nejlepších tříd melee DPS ve Wow Classic, mají spoustu vzteklých a zbraní navržených tak, aby rozdrtily každý typ obsahu PVE, který hra nabízí, prostřednictvím silných talentů jako Ikona FlurryZávan a Ikona napínáníNapínání .

Můžete se spolehnout na to, že uvidíte alespoň jednoho válečníka v každé skupině, a několik při nájezdu. Jejich schopnost sólového vyrovnávání je slabá, ale pokud se vám podaří seskupit (například s léčitelem), rychlost jde mnohem výš.

ChangeLog

  • 24 JUL. 2020: Aktualizováno pro fázi 5.
  • 21. září. 2019: Průvodce přidán.