Tiny Tina S Wonderlands Fourth DLC přidává novou třídu BlightCaller, Tiny Tina S Wonderlands Nová třída BlightCaller je docela divná

Všechno, co potřebujete vědět o divné nové třídě Tiny Tiny S Wonderlands

Čtvrtá taková expanze „Shattered Spectreglass“ vyšla včera a je k dispozici po částech nebo jako součást sezóny hry. Nejzajímavějším aspektem je zavádění třídy BlightCaller, která přináší celkový počet dostupných tříd Wonderlands až sedm (a celkový počet duálních tříd až do čísla, uh, potřebuji jednoho z vás, kdo zná matematiku, aby zjistil).

Čtvrtý DLC „Tiny Tina’s Wonderlands“ přidává novou třídu BlightCaller

Čtvrtý doplněk DLC (stahovatelný obsah) pro Drobná Tina’s WonderlandS byl vydán, přidal novou třídu hráčů, kořist a další do hry.

  • Přečtěte si více: Hry zdarma nemusí nutně nulové náklady-tady je důvod

DLC se nazývá Shattering Spyglass a byl doprovázen přívěsem ve hře předvádějící obsah zahrnutý obsah. Lze k němu získat přístup s Drobné Tiny’s Wonderlands ‘ Season Pass, který je k dispozici ke koupi v rámci chaotického velkého vydání hry, nebo zakoupen samostatně za 7 GBP.99.

Nová třída, Blightcaller, je popisována jako „elementalista s plně jedinečným stromem talentů a dvěma novými akčními dovednostmi“. Je vysvětleno, že „Blightcaller má škodlivou podstatu bažin se silnou přesností, udusí nepřátele v bouři jedovatých morátů a vyvolává pomstychtivé duchy z jejich robolové totem věžičky.“

Kromě toho existují nové zbraně, kousky vybavení a kosmetických předmětů a speciální Spyglass také nabízí nový šéf, Redmourne the Trivern, čtyřhlavý drak, který má „čtyři silné formy, které odemknou v průběhu času“. Tento šéf lze opakovaně bojovat za stále lepší vybavení. A konečně, existují nová prostředí, která „jakmile jsou poražena, mohou se objevit v randomizovaných komoře Chaos komory Endgame.“.

Popis příběhu zní: „Shattering Spectreglass nabízí okno do Vesperových vlastních vzpomínek, které jsou sužovány vizemi RedMourne The Trivern.„Porážka šéfa“ je jediný způsob, jak pomoci Vesperovi uniknout její minulosti.“

Drobné Tiny Wonderlands je spin-off pátý Borderlands a devátá celková hra ve franšíze, nepočítající opětovné vydání a sbírky. Vydáno začátkem tohoto roku, se setkala s většinou pozitivním kritickým přijímáním, přičemž vydavatel Take-Two Interactive tvrdil, že prodej hry překročil očekávání. Jak i rozbíjející Spectreglass jsou k dispozici na PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PS4 a PS5.

Vše, co potřebujete vědět o tom divném novém Drobné Tiny Wonderlands Třída

Blightcaller způsobí hodně elementárního poškození, ale radikálně nezmění hru

Publikováno 12. srpna 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Blightcaller uteče od exploze v Tiny Tini's Wonderlands

Pro ty, kteří milují grind, Drobné Tiny Wonderlands Borderlands nebe. Pro ty, kteří tak neučiní, je to solidní střelec, který postrádá ostré háčky ve formě živé hry. Představuji si, že tato dynamika zůstane po nejnovější expanzi hry téměř stejná, což od spuštění přidává první novou třídu hry: Blightcaller.

Nepřítel z další hry týmu Ninja mi dává Sekiro PTSD
Tato paluba Hearthstone vás zabije najednou
8 minut Diablo IVTvůrce postav

Vydáno v březnu pro konzole a PC, Drobné Tiny Wonderlands je fantasy spin-off převodovky Borderlands Série kořistí. Historicky, Borderlands Přihlášky kladly důraz na masité rozšiřování po vydání příběhu. (Wonderlands sám je technicky sledováním jednoho z nich: Borderlands 2Je úžasné Assault on Dragon Keep.) Ale pro Wonderlands, Převodovka se místo toho rozhodla vydat čtyři menší balíčky zvané „Mirrors of Mystery“, každá z nich je druh série bojových komor – světlo na příběh, těžký na rabování a střelbu.

.

Čtvrtá taková expanze „Shattered Spectreglass“ vyšla včera a je k dispozici po částech nebo jako součást sezóny hry. Nejzajímavějším aspektem je zavádění třídy BlightCaller, která přináší celkový počet dostupných tříd Wonderlands až sedm (a celkový počet duálních tříd až do čísla, uh, potřebuji jednoho z vás, kdo zná matematiku, aby zjistil).

BlightCaller je lichá třída. Zatímco standardní vydání Wonderlands třídy-Stabbomancer je váš typ Assassin, BRR-SERKER je pro sestavy zaměřené na melee a tak dále-úhledně mapujte do tříd z předchozích Borderlands Hry, Blightcaller nemá snadný důsledek. Obecně se jedná o vyřazení Elementární poškození. Ale má také společníka. A zaměření na obranu, spíše než na přestupek.

Například existuje několik dovedností, které zvyšují vaše škody úměrné tomu, kolik Ward (Wonderlands řeč pro „štít“). Wraithmail . To se spočívá s Bezchybný okraj;; Každý bod, který investujete do dovedností, zvyšuje výstup poškození o 6 procent, pokud máte plné oddělení.

Jeho akční dovednost, Bog totem, předvolá malého stromového společníka, který vystřelí palbu malých zlých lebek, které je doma a útočí na nepřátele. Ale tady je skutečná remíza: ty lebky budou odpovídat elementárnímu typu zbraně, kterou jste vybavili. Kombinujte to s Geist in the Shell Schopnost – která předvolává podobnou palbu, která se zabývá jed Poškození, pokaždé, když přistanete kritický zásah – a jste víceméně konstantním proudem elementárních projektilů, což způsobujete poškození až tří různých typů elementárních prvků najednou.

Blightcaller se zaměřuje na odstřelovací pušku na nepřítele v Tiny Tini's Wonderlands

Včera v noci jsem se vrhl KotakuZack Zwiezen pro nový Wonderlands Playthrough. Pohrával jsem se s novou postavou BlightCaller a my jsme hráli na konci příběhové mise „Thy Bard, s pomstou“, která vám umožní vybrat si podtřídu. (Protože Zack neměl přístup k expanzi, nebyl schopen vybrat BlightCaller jako primární nebo sekundární třídu.)

Neexistuje žádný zjevný zápas – jako řekněme, Clawbringer a Stránka Spore, což má za následek uber-výkon Blesk Duální třída – ale nakonec jsem se usadil na Stránka Spore Také pro můj Blightcaller, protože přichází s malým houbovým monstrum jako společník. SHOROMWRAITH. Blightcaller’s Aktivní rozpad Schopnosti zvyšuje poškození jedu, díky čemuž je silnější malé houby. Jsem nadšený, když vidím, jak jinak se tyto dva vyvíjejí v průběhu této hry.

To znamená, že pokud budu i nadále hrát.

Blightcaller je výbuch. Ale radikálně to nezmění hru. Podívej, tohle je moje čtvrtá Wonderlands charakter. Možná je to proto, že jsem nyní pětkrát seděl přes úvod (ztratil jsem jednu postavu z důvodů, že nemám ponětí, co se stalo), ale znovu se pro mě znovu objasnilo záliv mezi nedávným Borderlands hry a původní: Wonderlands, a druh Borderlands 3 předtím existují v temné očistce mezi typickou hrou zaměřenou na kampaň a hrou na živou službu.

. Ale začalo se to cítit jako grind pro grind, to vše v nekonečné službě při vytváření větších čísel, takže můžete vydělat ještě větší čísla. Možná, pokud jste opravdu, opravdu Naštěstí-jako je-the-lottery-multiple-times-lucky-nakonec najdete jeden z 85 miliard kusů vybavení . Wonderlands Má nutkavé opakování živého servisu bez impulsu podněcovaného stálým proudem obsahu, který byste dostali s pravitou živou servisní hrou: rotace kosmetiky, časově omezené sezónní události (dokonce i Borderlands 3 Měl některé z nich), nové oblasti, které nestojí 10 $ za pop, společenský prostor, ve kterém se shromažďují s ostatními hráči. Přidání třídy BlightCaller tuto dynamiku nezmění.

Takže grind, alespoň pro mě, se rozrostl. ! Hry mohou jen skončit. Jste naprosto ve svých právech, abyste si užili hru, měli jste opravdu zatraceně dobrý čas a pak … přejděte na další. Pokud začínáte Wonderlands Poprvé, jistě, jo, řekl bych, že se rozhodl pro buildcaller build by bylo dobré volání. Ale pokud jste čekali se zaostalým dechem na tuto novou třídu, abyste hru revitalizovali, raději čekáte Borderlands 4.

К už

Брр-зерки-пронизанные энергией холо část драчуны, которые перемежаюж revoluce.

Когтеносцы – стойкие воители, которые обрушиваюю п п в с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. огает спутник: огнедышащая.

Дети могил – это отмеченные печа obale ьной черной магией, а также могут обернуться фантасмагорическими жнецами кой. За ними всюду следует их с už nějaké.

Чарострелы – это волшебники с пушками, способные беспрестанно п плл п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п. лцев превращать грозных врагов безобиднrání.

Споровики едины с приро část, что позволяет и призывать них своего грибного спутнvalo, изрыгающего яdne.

Ножеманты – коварные уolийцы, поражающие цели критическими ударами y. Они призывают на поле боя магические кружащиеся клинки nebude.

Blightcallers jsou elementalisté, kteří nasměrují duchy a vyvolávají bouře, aby nosili své nepřátele dolů s jedem a elementárním poškozením.

? Во ч н надо сделать!

  1. Воййите свою подтвержденную youчетную запись 2k и и подпишш и и ace celou и и и и и и â celou и и â celou и и â celou и â celou и â celou и â celou и â celou и Box. У? Создайте ее и подránící!
  2. У должна ыыть подтвержденнап запись Shift, электронный адрес а už а už а už. У? Создайте ее!
  3. Войдите свою учетную запись Shift и и и и.

*Требуется копия Tiny Tina’s Wonderlands, согласие получать новости и цифровые маркетинговые материалы от 2K и Gearbox с помощью подтвержденной учетной записи 2K, подтвержденная учетная запись SHiFT, электронный адрес которой совпадает с адресом для учетной записи 2K, а также вход в игру под этой подтвержденной учетной записюю. Предложение действительно до 11:59 мск 31 декабря 2023 г. Комплект «глашатай» будет доставлен. Полззователи, отказавшиеся от н цифровых маркетаню п л л л п п п п п п п л п л п п п п п п п л п л л п п п п п п п п п п п л л п п п п п п п п п. ект «глашатай». Не болше одного комплекта на учетную запись. Недействительно с už запрета. Действуют определенные ограничения.