Tipy a triky Fortnite: Průvodce Battle Royale, který vám pomůže vyhrát | PCGamesn, jak vyhrát Fortnite: 8 tipů, jak se zlepšit a získat vítězství Royale – Dexerto

Jak vyhrát Fortnite: 8 tipů, jak se zlepšit a získat vítězství Royale

Contents

Jakmile přistanete na ostrově, první věcí, kterou byste měli dělat, je hledat zbraně. Budete potřebovat alespoň jednoho, abyste se bránili, ale proč se tam zastavit? Měli byste dál hledat truhly, abyste našli nejsilnější zbraně, jak postupujete v zápase, aby vám pomohli vyhrát Fortnite.

Tipy a triky Fortnite: Průvodce bitevním royale, který vám pomůže vyhrát

Tipy Fortnite

Ve své neustále se měnící hraní, totéž Tipy Fortnite A triky, které fungovaly v předchozích ročních obdobích, nemusí fungovat také dobře. Ať už hrajete na PC, konzole nebo stále máte na svém mobilním zařízení Fortnite, věnujte velkou pozornost našim revidovaným tipům pro hru Battle Royale.

To jsou to, co musíte mít šanci získat to vítězství Royale, protože budou mít rozdíl ve vašem hledání přežití. Nezapomeňte udržovat krok s nejnovějším seznamem zbraní Fortnite a nejnovější mapou Fortnite pro položky, které byste měli také hledat.

Tipy Fortnite: Spousta smyček běží směrem k bedně, která spadla do pole přes balón

Naše nejlepší tipy Fortnite pro režim Battle Royale

Omezte zvuk, který vydáte

Jedním z nejdůležitějších tipů Fortnite je udržet úroveň decibelu na absolutní minimum. Nepřátelé budou mít významnou výhodu, pokud vás detekují s napůl-degálními sluchátky.

To znamená, že byste měli sprintovat co nejméně. Běh je mnohem hlasitější než chůze nebo krčící se a emituje znatelné obláčky kouře ve vaší brázdě. Ujistěte se, že vaše okolí je také bezpečné při vytváření nebo vychytávání zdrojů s vaším pickaxe nebo přepínáním zbraní, abyste vytvořili přepadení.

Použijte sluchátka

Chcete -li otočit stoly na svých nepřátelstvích, můžete investovat do slušného páru plechovek. Od té doby, co vědění, kde jsou ostatní hráči, je klíčem k vítězství, může nošení sluchátek změnit ten rozdíl, i když vám chybí kořist. Udržujte svůj vlastní hluk na minimu a měli byste zůstat relativně dobře skrytý.

V nabídce Nastavení můžete také zapnout rychlou lištu v sekci herního rozhraní a dávat pozor na výstřely. Vypadají jako červené bliká v kompasu v horní části obrazovky.

Být paranoidní

Měli byste být vždy ve vysoké pohotovosti, protože navzdory přírodě karikatury nejedná se o hru pro slabé srdce, pokud chcete vyhrát. Měli byste vždy předpokládat, že právě za rohem je jiný hráč a čekáte, až vás pozve na sofistikované datum večeře s jejich brokovnicí. Pokud uslyšíte slabý hluk, počkejte. Pak znovu počkejte. Jakmile budete spokojeni, budete zastřeleni a narazili zpět na obrazovku v hale, veškerá úzkost a frustrace.

Hry Battle Royale jsou stejně stavem mysli, jako jsou testy dovednosti střelby – a Fortnite se neliší. Pokud najdete dobrý obal, který přehlíží obvod kruhu, předpokládejme, že někdo jiný měl tuto myšlenku také. Pokud jste se právě dostali do bezpečné zóny.

Ostrov je poměrně velký, takže může chvíli trvat, než vás ostatní hráči najdou, pokud s někým začnete střílet. Oportunističtí hráči se však nakonec najdou a pokusí se vás odříznout, takže je nejlepší stavět zdi nebo najít kryt, který chrání vaše boky.

Zkuste zůstat uvnitř kruhu

Jedním z nejdůležitějších tipů Fortnite je vždy si být vědom kruhu, navždy se zmenšuje velikost, připraven tě spolknout. Každé strategické rozhodnutí by mělo být učiněno s vaší blízkost vzhledem k oku bouře na mysli. Již v kruhu, jakmile časovač začne tikat dolů? Skvělá – věnujte pozornost tomu, jak se zmenšuje. Brzy budete venku?

Pokud máte štěstí a bezpečná zóna je trek pryč, dostanete se do vaší priority. Pokud spatříte jiného hráče a nemůžete je rychle porazit, proplížte se kolem nich. Kvůli nebi se nedostaňte do zdlouhavého šrotu: můžete vyhrát hrdost, ale to nestojí za nic, když jste mrtví.

Pokud se ocitnete mimo kruh, není to všechno zkázy a chmurné. Vaše zdraví bude pomalu odtékat, ale pokud vyzvednete léčivé předměty – léčivý sprej je nejúčinnější – můžete je použít k zotavení z efektů bouře. Nezůstaňte však příliš dlouho, protože se dostanete debuff, pokud se úmyslně skrýváte v této vysoce nebezpečné oblasti.

Fortnite Tipy: Looper s afro a LED světly. On

Okamžitě doplňte zdraví a štíty (většinu času)

Pokud dostanete malý hrnec modré dobroty, ujistěte se, že ji okamžitě zachytíte, protože to bude mít velký rozdíl ve vaší rychlosti přežití. Shields vydrží po dobu trvání zápasu, ale nebudou vás chránit před určitými typy poškození, jako je pád nebo být mimo kruh.

Shields můžete získat s několika různými položkami. Pravidelné lektvary štítů dávají 50 navíc body štítů, až do maximálně 100. Malé lektvary štítů dávají 25, až do maximálně 50. Busting Open Slurp sudy doplní zdraví o 10, to je, pokud není na 100, v takovém případě místo toho přidá 10 štítů. Různé ryby mohou také uzdravit štíty a zdraví, takže je použijte rybářský prut.

Ale kdy je nejlepší čas na doplnění vašeho zdraví nebo štítů? Pokud přistáváte v oblasti s ostatními hráči, je obvykle nejlepší tyto lektvary štítů okamžitě. Pokud jste však sami, zkuste se před sestřelením pravidelných lektvarů štítu quaffing the Small Shield lektvary. Tímto způsobem můžete své statistiky maximalizovat. Pokud hrajete režimy nulového sestavení, získáte také dobíjecí 50 bodů štítů nahoře, což vám při získávání zdraví a štítů poskytne trochu zvláštní bezpečnosti.

Zapojte pouze tehdy, když jste si jisti úspěchem

Na rozdíl od naprosté většiny střelců pro více hráčů je cílem Fortnite přežít, ne získat zabití. Toto je pravděpodobně jeden z nejdůležitějších tipů Fortnite: Teoreticky byste mohli získat 98 zabití a stále prohrát.

Místo toho musíte přežít až do samého konce, což znamená, že musíte pečlivě posoudit, zda je jakékoli zapojení vždy nutné. Například špatná slečna odstřelovacího výstřelu upozorní cíl a nedaleké hráče na vaši polohu a potenciálně ukončí rychlý a předčasný konec vaší hry.

To znamená, že vysoce rizikové strategie mohou později v zápase přinést ovoce. Úspěšné sstřelení cíle vám bude činit příležitost ukrást jejich kořist, což by mohlo posílit váš arzenál natolik, aby změnil rozdíl v závěrečných fázích.

Okamžitě se nehrají těla

Ujistěte se, že nikdo jiný není kolem, když drancujete sestřelení soupeře. Hornípáky přitahují hodně pozornosti; Nemůžete zaručit, že váš vražedný Mano-a-Mano nevypadal pozornost blízkých hráčů. Jste nejzranitelnější při rabování a představujete svému soupeři snadným, většinou statickým cílem, aby vystřelil odstřelovač do lebky. Místo toho, proč neodolat nutkání okamžitě kout a nastavit přepadení, připravené pro ostatní, aby si vzali šťavnaté návnadu?

Pokud hrajete pravidelný režim Battle Royale, můžete se postavit kolem sebe, zatímco vyměníte vybavení. To je ještě důležitější při uzdravení nebo použití lektvarů štítů: nikdy nevíte, kdo sledoval váš boj skrz rozsah a jen čekal na přistání snadného headshotu. Nezapomeňte, že je snazší spatřit opevnění než člověk, takže když se rozhodnete pokračovat, můžete přilákat nežádoucí pozornost.

Tipy Fortnite: Příklad věže postavené looper během západu slunce

Obal je ničitelný, takže vždy mějte únikovou cestu

Téměř veškerý obal ve Fortnite je ničitelný. Nevěřte tomu. Kdykoli se začnete cítit pohodlně a Hubris se začne zakládat. Znalost mapy je klíčem k nalezení cesty ven, takže pokud jste v zájmu, je pravděpodobné, že existuje auto, které můžete ukrást s dostatečným množstvím plynu, aby se provedl rychlý útěk. Ostatní památky bývají dostatečně labyrintové, aby ztratili protivníka, pokud se pohybujete dostatečně rychle. Pokud tak neučiníte, můžete vždy postavit věž a místo toho ji použít k útěku.

Postavit během konečného zúčtování a vědět, jak to udělat

Pokud hrajete pravidelný režim Battle Royale, stavební věže energie jsou běžnou taktikou, kdykoli se na to zastřelíte. Může se hodit, zejména ke konci obchodního konce, poskytne vám provizorní kryt a pomůže vám získat přístup k kořisti. To znamená, že je to nápadné, takže se snažte nenechat slabé místo, aby hráči snadno zničili, aby vás ostře poslali na zem.

Hráči s výškou budou mít vždy výhodu oproti těm, kteří se plíží za stromy nebo se skrývají v křovích. Pokud máte zdroje k tomu na koncové hře, buďte vysoko, abyste měli pohled na klesající bezpečnou zónu. Toto, kombinované se silnou zbraní, je smrtící kombinace.

Když se kruh pohybuje a vaše malá základna již není v bezpečné zóně, odejděte do další zóny, abyste si vytvořili novou půdu. Zvykněte si používat tlačítko „Q“ nebo Mouse 3 a rychle přepněte do režimu budovy.

Pokud místo toho hrajete nulovou sestavu, zkuste najít nejvyšší horu nebo místo pokryté stromy, abyste získali co nejvíce ochrany. Pokud to selže, sprinting a klouzání mezi krytem, ​​aby překlenul mezeru mezi vámi a vaším soupeřem, vám může pomoci vyhrát i ty nejtěžší setkání.

Zásoby zdroje na konci zápasu

V režimu Battle Royale se chcete ujistit. Ve Fortnite máte tři stavební materiály: dřevo, kámen a kov ve vzestupném pořadí trvanlivosti. Můžete je všechny obhospodařovat kolem mapy, ale ujistěte se, že se při sklizni s vaším Pickaxem zaměřujete na blikající kruhy.

Noví hráči mají tendenci si myslet, že Metal je nejlepším materiálem, ale často tomu tak není. Kov trvá déle, než dokončí budovu a tkají pouze 70 hp, což znamená, že hráči to mohou snadno sestřelit a vy s ním. Na druhé straně dřevo se rozšiřuje se 100 hp a staví mnohem rychleji (na maximum 200 hp) než cihla nebo kov. Jinými slovy: Chcete -li blokovat kulky nebo při agresivním stavbě, měli byste používat dřevo. Při stavbě bezpečného malého úkrytu použijte kovový nebo cihla.

Na konci zápasu je prostor těsný, takže se snažte držet na zemi spíše než sprintovat, kde je bezpečná zóna. Pokud jste narazili na nějaké pasti, nyní je čas na opevnění vašich sestav a vyjmout ostatní hráče, kteří se na vás snaží proklouznout.

Tipy Fortnite: Looper s útočnou puškou střílí na jiného looper s brokovnicí uvnitř skladu

Rarity zbraně a položek

Fortnite zbraně přicházejí v různých tvarech a velikostech. Protože však epické hry neustále přidávají nové zbraně a staví ostatní do trezoru, je snadné se zmást o tom, které jsou nejlepší. To znamená, že některé zbraně ve Fortnite přicházejí v různých raritách a běžné způsobují nejmenší množství škod a legendární/mýtického. Exotické zbraně jsou výjimkou z tohoto pravidla, protože jsou to jen zbraně, které mají jedinečné vlastnosti.

Zde jsou všechny barvy vzácnosti:

Jak tedy najdete zbraně Fortnite? Mají tendenci být uvnitř hrudníku nebo ležet kdekoli na mapě, nejčastěji uvnitř pojmenovaných bodů zájmu. Zbraně najdete také nákupem zbraní z Fortnite NPCS.

Mít mix zbraní Fortnite má tendenci být nejlepší strategií. Snipers a útočné pušky způsobují více poškození na výstřel z dále, ale nezasáhnou se také zblízka. Brokovnice nebo SMG s krátkým dosahem vás udržují ve většině situací, kdy je nepřítel blíž, takže přepněte zbraně, pokud si myslíte, že někdo je blízko.

Fortnite Mapa - ostrov od týdne začínajícího 3. října

Body zájmu a památky

Naučit se, kam jít na ostrov, je trochu bláznivé, pokud nehrajete pravidelně. Je to proto, že se mapa neustále mění, protože epické hry odstraňují některé oblasti a občas se vrátí zpět, které se vracejí po dlouhé nepřítomnosti. Takže místo toho, abyste vám řekli, kde jsou nejlepší místa přistát, je lepší se podívat na obecnější úvahy.

Výběr, ve kterém lokalitě Fortnite přistáváte, je vysoce rizikovou volbou, kterou musíte udělat, jakmile se spustíte z bitevního autobusu. Doporučujeme začátečníkům vyhnout se více postaveným, pojmenovaným oblastmi, protože to jsou místa, která většina lidských hráčů spadne. Je to velký první krok, pokud se můžete přistát a etablovat se ve hře sbíráním kořisti, aniž byste byli okamžitě vyhozen do bitů.

Také, pokud je vaše poloha Fortnite co nejpodstatnější, minimalizuje to šance, že budete muset spěchat přes obrovské vzdálenosti k bezpečné zóně, když se konec zápasu blíží.

To znamená, že mnoho hráčů začíná ve více zavedených oblastech, protože kořist je tam koncentrovanější. Pokud můžete uniknout úvodních potyčkám na oblíbených místech, budete ozbrojeni na zuby.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Tady to máte, všechny tipy Fortnite, jak začít ve hře Battle Royale. Abyste vám pomohli střílet ve velkém stylu, zkontrolujte, zda existují bezplatné Fortnite V-Bucks, které můžete získat, abyste si mohli dovolit nejchladnější kůži Fortnite k dispozici v posledním bojovém průsmyku.

Nezapomeňte také zkontrolovat požadavky systému Fortnite, protože dobrý výkon je klíčovou složkou pro lepší zaručení vašeho úspěchu na bojišti.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.

Jak vyhrát Fortnite: 8 tipů, jak se zlepšit a získat vítězství Royale

Průvodce tipy Fortnite, jak vyhrát

Epické hry

Vítězství vítězství Royale ve Fortnite není snadný úkol, ale se správnými tipy a triky se stanete mistrem populární bitvy Royale, než to budete vědět.

Fortnite může být snadné vyzvednout se a hrát, ale nenechte se oklamat zábavné vizuály a crossovery popkultury-je tu spousta hloubkových mechaniků, zejména pokud jdete na to nepolapitelné vítězství Royale.

Nejde jen o to, aby měli nejlepší zbraně. Budete se muset naučit, jak sestavit, abyste udrželi svou obranu, vymyslet nejlepší přistávací místa a místa, abyste získali náskok, a najdete nejlepší nastavení pro váš styl hry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete osm základních tipů, jak vyhrát Fortnite a skóre, které nepolapitelné vítězství Royale v kapitole 4 sezóny 4.

1. Najděte nejlepší místa přistání

Obrázek bitevního autobusu

Opustit bitevní autobus ve správný okamžik vám může pomoci vyhrát Fortnite.

Pokud stále najdete nohy ve Fortnite, doporučujeme opouštět bitevní autobus později než všichni ostatní a přistání někde potichu. To vám dá více času na shromáždění zbraní, zásoby na munici a zemědělské materiály, spíše než létání hlavy do bitvy, kterou možná nevyhrajete.

Kdykoli se rozhodnete opustit bitevní autobus, budete chtít alespoň přistát poblíž poi nebo orientační body, protože mají více zbraní a munice než opuštěné oblasti. Vyberte si jednu daleko od letové cesty bojového autobusu a tam bude méně lidí. Vyvarujte se oblíbených míst, jako je Eclipsed Estate a Mega City.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Máme také seznam přistávacích míst s nejvíce truhly a zbraně.

2. Naučte se, jak správně stavět

Budova hráče, která vyhraje Fortnite

Budova provádí praxi, ale je to nezbytná součást Fortnite.

Jedním z nejunikátnějších aspektů Fortnite, který jej odlišuje od ostatních her Battle Royale, je budování. Může se to zdát zastrašující nebo dokonce ztráta času, ale zvládnutí umění budovy by mohlo být rozdílem mezi ztrátou a získáním tohoto důležitou vítězství Royale.

Budete muset zemědělské materiály na začátku zápasu Později tedy máte vybudovanou šikovnou zásobu. To můžete udělat zaútočením téměř jakoukoli strukturu nebo položku ve hře s vaším Pickaxe. Existují tři typy materiálu: dřevo, kámen a kov. Dřevo je slabé, ale staví rychleji, zatímco kov je silný, ale staví pomaleji. Kámen je dobrá střední půda.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Budování rampy vás může dostat na vysoká místa – což je užitečné, pokud jste chyceni mezi bouří a horou – zatímco stěny mohou bránit vás a vaše spoluhráče z nepřátelské palby. Základním tipem je postavit krychli kolem sebe, což je obzvláště užitečné při uzdravení nebo oživení spoluhráčů v restartu dodávky.

Dobrý čas na trénink je, když čekáte na začátek zápasu, nebo brzy v zápase, když nejsou žádní nepřátelé v okolí. Alternativně byste mohli hrát pouze režim nulového sestavení, který se úplně zbaví aspektu budovy, pokud se s tímto mechanismem nemůžete vyrovnat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

3. Ve svém nakládku udržujte dobrou škálu zbraní

Některé z nejlepších zbraní v kapitole Fortnite 4 Sezóna 1

Mít dobré načítání zbraní vás povede k tomuto vítězství Royale.

Jakmile přistanete na ostrově, první věcí, kterou byste měli dělat, je hledat zbraně. Budete potřebovat alespoň jednoho, abyste se bránili, ale proč se tam zastavit? Měli byste dál hledat truhly, abyste našli nejsilnější zbraně, jak postupujete v zápase, aby vám pomohli vyhrát Fortnite.

Vyvážené načítání zajistí, že zvládnete jakoukoli situaci. Doporučujeme Útočná puška zvládnout odpůrce střední vzdálenosti, SMG k poškození nepřátel v blízkém dosahu, a Sniper Rifle nebo DMR odstranit vzdálené cíle a uzdravovací předmět jako a Med-mist nebo štít.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Některé z našich oblíbených zbraní, které jsou k dispozici v kapitole 4 sezóny 4, jsou tepelná DMR, Havoc potlačená útočná puška a bojová SMG. Máme také seznam úrovní nejlepších zbraní Fortnite s dalšími informacemi o každé zbrani, kterou můžete vyzvednout hned teď.

4. Upgradujte své zbraně

Fortnite Gold Bars

Chcete -li upgradovat zbraně, budete muset utratit zlaté bary, ale stojí to za to.

Jakmile jste hráli několik zápasů a přišli na zbraň (nebo zbraně), budete se používat nejpohodlnější, je dobré se dostat do zvyku je upgradovat, když dostanete šanci. Díky tomu jsou silnější a měli by vám pomoci svléknout soupeře.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Můžete to udělat na návštěvě jednoho z mnoha Upgradujte lavičky Rozptýlené kolem ostrova. Za upgrady budete potřebovat zlaté bary – můžete je získat dokončením odměn, vyhledáváním trezorů a obkladů, ničením praček a eliminací soupeřů.

Článek pokračuje po reklamě

5. Poslouchejte pro nepřátelské kroky

Prowlerova kůže ve Fortnite

Stopy soupeře mohou rychle rozdat jejich polohu.

Když jste v žáru zápasu, je snadné zapomenout na některé jednoduché věci, které můžete udělat, abyste získali výhodu oproti soupeřům. Zvukový design ve Fortnite je skvělý; Stopy soupeře vám mohou dát vědět, když jsou poblíž, a dokonce odhalit, zda jsou nad nebo pod vámi v budově.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud opravdu chcete využít zvuky ve Fortnite, doporučujeme vám Hrajte se slušný pár sluchátek. Tímto způsobem budete moci zavřít rozptýlení a slyšet hru ve větší jasnosti, což vám může dát výhodu, kterou potřebujete vyhrát ve Fortnite.

Článek pokračuje po reklamě

6. Změňte nastavení citlivosti na ovladači

Umělecká díla s ovladači her

Změna nastavení řadiče může věci usnadnit.

Zatímco standardní nastavení na Fortnite je pro většinu hráčů obvykle dobrým výchozím bodem, možná zjistíte, že jejich změna vám může pomoci zlepšit se ve hře. Koneckonců, herní styl každého je jiný.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z největších změn, které můžete provést, je Citlivost vašeho ovladače. To pomůže uklidnit váš pohyb při zaměření a získat ty důležité headshoty, které způsobují mnohem více poškození než běžné výstřely těla. Můžete také změnit své stavební preference.

Získejte přístup k nastavení ve Fortnite kliknutím na ikonu Gear v pravém horním rohu hry, zatímco hrajete nebo čekáte v hale. Zde můžete změnit úrovně citlivosti, ale také stojí za to se podívat na ostatní nastavení. Může dojít k jednoduché změně, která může být velká pomoc.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

7. Skrýt až do posledních okamžiků zápasu

Hráč se schovává k vítězství

Skryt až do posledních okamžiků zápasu je skvělý způsob, jak vyhrát Fortnite.

Ať už souhlasíte s touto metodou nebo ne, nelze popřít, že hraní v bezpečí a být záludný je skvělý způsob, jak zvýšit své šance na vítězství ve Fortnite. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je Vyhněte se zaneprázdněným jedům a zůstaňte co nejblíže bouři, přesuňte se do dalšího kruhu na poslední chvíli.

Využijte svůj čas ve stínu (nebo vysoké trávě) a zaměřte se na budování perfektního načítání, maximalizaci vašeho zdraví a štítu a shromažďování materiálu pro stavbu. Jakmile zbývá jen několik hráčů, je čas jít na ofenzívu – i když byste měli být opatrní ohledně svého přístupu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Dobrým tipem je dostat se do Nejvyšší výhodový bod uvnitř kruhu Takže můžete prozkoumat oblast. Pokud to nemůžete udělat, hledejte dům nebo budovu pro nějakou další obranu. Pak, Počkejte, až se nejprve zapojí další hráči Takže můžete objevit jejich umístění a přepadení je.

8. Poučte se ze svých chyb

Screenshot hráče, který se díval dolů na kříže

Sledování opakování je skvělý způsob, jak zjistit, co děláte špatně ve Fortnite.

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou můžete udělat ve Fortnite, je naučit se. Vaše prvních několik her bude bezpochyby plné chyb, protože přistanete v oblastech plné nepřátel a okamžitě se vyloučíte nebo náhodně stavíte struktury, když se pokusíte zastřelit soupeře (ano, mluvíme ze zkušenosti zde).

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší způsob, jak se naučit, je Sledujte zpět své opakování, které lze nalézt posouváním přes sekci „kariéry“, když jste v hale. Zde najdete nahrávky svých posledních zápasů, které můžete studovat, abyste zjistili, proč jste ztratili a co můžete příště udělat lépe.

Nakonec, dobré dobré práce na Fortnite přichází do praxe, cvičení a více praxe. Ale sledováním těchto tipů budete na dobré cestě k vítězství a zajištění těchto vítězství Royals.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní víte, jak vyhrát na Fortnite, podívejte se na některé z našich dalších užitečných průvodců níže:

10 tipů Fortnite pro začátečníky

Ačkoli Fortnite Battle Royale je po mnoho let silný, ne každý měl šanci ponořit si špičku do vody ještě. Pokud uvažujete o tom, že se vydáte do svého prvního Fortnite hra, nebo se snaží najít nejlepší způsob, jak získat vítězství Royale, pak tyto Fortnite Tipy dá vám výhodu. Každý zápas Fortnite bude vypadat trochu jinak a každý hráč bude vypadat také trochu, s chladnými skiny z her jako Assassin’s Creed. Pokud sledujete několik jednoduchých strategií, pak se vaše šance na vítězství drasticky zvýší. Od malých věcí, které byste měli vždy dělat, až po nové strategie, které byste možná neuvažovali, máme tipy pro každého Fortnite začátečník.

Získejte zdroje brzy

Fortnite těžba kovové zdi

Budova je ústřední součástí Fortnite Zkušenosti. I když můžete vyzkoušet režim nulového sestavení, chybí mu co Fortnite je opravdu všechno. V nejlepším případě mohou veteránští hráči postavit monstrózní věž během několika sekund. Je nepravděpodobné, že budete muset udělat něco tak složitého, ale budování je něco, co budete muset mít na paměti. Než však budete cvičit, kdy a co stavět, budete potřebovat zdroje. Dřevo, kámen a kov jsou stavební materiály, které budete moci shromáždit, a mohou být vykopány z téměř jakékoli budovy nebo předmětu na světě. Přirozeně se shromáždíte na cestě, ale doporučujeme vyzvednout slušnou částku, když vás poprvé přistáváte, abyste vás viděli ve hře.

Použijte vizuální zvukové efekty

Vizuální zvukové efekty Fortnite

Zvuk je jedním z nejlepších nástrojů pro sledování nepřátel. Téměř všechno, co může hráč udělat, vydává hluk. Kroky, vozidla, výstřely a další mohou být slyšet a používat k vystopování nedalekých nepřátel. Některá dobrá sluchátka budou v tomto oddělení velkým přínosem, ale můžete to udělat o krok dále. Mířením do nastavení a poté kliknutím na nastavení zvuku uvidíte možnost pro efekty vizuálního zvuku. Zapnutí to dá vizuální indikátor kolem středu obrazovky, který ukazuje, jaký druh hluku byl vyroben a jaký směr pocházel. To umožňuje těm, kteří mají hru sluchové postižení, ale můžete ji použít k získání výhody na bojišti.

Použijte dlouhý a krátký dosah

Fortnite zabíjet osobu brokovnicí

Každý se cítí nejpohodlnější s různými zbraněmi. Je však důležité mít vždy po ruce dlouhé i krátké zbraně. Bez ohledu na to, jak jste dobří s odstřelovací puškou, není to Sniper Elite 5, A mohl by se někdo za vámi vplížit. Takže budete potřebovat zbraň krátkého dosahu, abyste je vytáhli. díkybohu, Fortnite’s Zbrojnice je docela expanzivní a vy se budete moci vydat podle svých představ. Pokud dáváte přednost tichému, přesnému výstřelu, pak a Odstřelovací puška a a Burst Rifle by pro vás měla být dobrá kombo. Pokud byste raději výbušnější přístup, a Raketomet a a Brokovnice bude přímo na vaší ulici.

Věnujte pozornost kompasu

Indikátor Red Diamond Fortnite Compass

Životně důležitý nástroj, který je snadno zmeškaný, sedí v horní části obrazovky po celou dobu hraní. V žádném případě to není skvělé pro navigaci, zejména když mini-mapa vždy na obrazovce sedí. Pokud jste se na to nedívali, pak vám chybí nesmírně užitečný Intel. Občas si můžete všimnout, že červené diamanty pulzují na kompasu. Někdy jsou slabí, ale jindy jsou plnější. K tomu dochází vždy, když někdo blízký vydá nadměrný hluk, obvykle skrz jejich zbraň. Jak se objevuje neprůhledný diamant, je indikátorem toho, jak blízko jsou. Umožňuje vám vědět, kde se dějí boje a kde na vás čekají vaši nepřátelé, míří a vypíná se portgery boje, vám přinese několik snadných zabití a XP se rychle vyrovná.

Zůstaňte (většinou) v pohybu

Fortnite sklouzl po kopci

Odpovídá Fortnite Pohybujte se docela rychle a hra je navržena tak, aby vás tlačila k vašim nepřátelům. I když se vždy budete muset přesunout směrem k kruhu, i když máte to štěstí, že sedíte uvnitř kruhu, když se to objeví, nezůstaňte na místě. Pokud se moc nepohybujete, nejenže vám bude chybět většina akce, ale budete mít mnohem méně věcí, které potřebujete. Zbraně, obvazy, munice, všechny jsou rozptýleny kolem mapy a budete se muset pohybovat, abyste dostali dost, abyste vydrželi, Fortnite má skvělou sadu možností pohybu, přičemž nová klouzání kapitoly 3 je zábavná možnost. Výjimkou je na konci zápasů. Je pravděpodobné, že budete mít dost věcí, pokud jste to zvládli tak daleko, a zbytečně běh kolem vás necháte vystavené a pravděpodobně mrtvé.

Nespěchejte do kruhu

Fortnite kapitola 3 mapa s bouří a kruhem

Může to být děsivý pocit, když se kruh vynoří daleko od vás, ale není to tak špatné, jak se zdá. Překvapilo by vás, kolik času máte, než vás hrozí, že vás bouře zasáhne, nemluvě o tom, jak rychle můžete zakrývat půdu pěšky. Spěcháním do kruhu vám bude chybět na spoustě velké kořisti. Navíc existuje spousta hráčů, kteří se skrývají na okraji kruhu, kteří se snaží chytit kohokoli, kdo uteče pro bezpečnost. Když se kruh vynoří daleko od vás, nepropadejte panice, jen pomalu zamířte obecným směrem a budete v pořádku. I když se dostanete do choulostivé situace, pak Jumpig v autě, kamionu nebo dokonce v tanku IO vás ve spěchu dostane do bezpečí.

Ovládejte své výstřely

Fortnite sledoval někoho přes odstřelovací rozsah

Dostat se do boje může být docela spěch a často jsou v záblesku. Spike v adrenalinu spárovaný s panikou, že se dostal pod útok. To je špatný nápad a skončí zklamanou porážkou. Pokud máte rychlou palebnou zbraň, jako Útočná puška, Oheň v kontrolovaných výbuchtech, péče o upravení vašeho cíle každých pár sekund. Pokud máte brokovnici, počkejte, až nebudete výstřel pečlivě seřadit, aby vystřelil. Pokud plýtváte výstřely, nejen je pravděpodobnější, že vám chybí, ale budete muset trávit čas znovu načtením a v přestřelce to není čas si můžete dovolit.

Buďte připraveni stavět

Fortnite budova od nakloněných věží

Když je akce intenzivní, může být snadné nechat mechaniku budovy proklouznout vaši mysl, zvláště když na ně nejste zvyklí. Musíte však aktivně přemýšlet o tom, jak jej můžete použít, protože by to mohlo zachránit váš život několikrát v jedné bitvě. Budova může být použita urážlivě k vytvoření výhodných bodů nebo zastavení úniku soupeře. Na druhou stranu, může být použit defenzivně, blokovat fatální výstřely, rozbít linii zraku a dát vám šanci uprchnout. Jakmile záběry začnou létat, musíte formulovat plán a být připraveni reagovat na to, co se nepřítel rozhodne konstruovat. Pokud však budova pro vás není, máte štěstí, protože ve hře je režim nulového sestavení a my jsme vás zakryli několika tipy na sestavení nuly.

Použijte podpůrné položky

Fortnite Bandages, Shield Ponion & Medkit

V bitevním scénáři Royale může být snadné odepsat většinu neléčivých předmětů jako zbytečné. Je pravda, že v boji nepomohou někteří, jako je Rybářský prut, Někteří by mohli den snadno vyhrát. Lektvary štítů jsou největší, protože vám v podstatě dávají delší zdravotní bar, který lze velmi snadno doplnit. Mimo to existuje několik různých typů Granáty to hodí klíč do nepřátelského plánu, spolu s věcmi pro rychlý útěk jako Rift-to-Go. Jedna věc, kterou byste nikdy neměli vyhodit Stan, který funguje jako přenosná rozšíření zásob. Co je mimořádně zvláštním, je, že pokud najdete další v jiné hře, bude stále držet vše, co do něj vložíte dříve.

Cikcak!

Fortnite skákání

Existují nevyhnutelně situace, kdy se cítíme úplně překončeni nebo chyceni mimo stráž. V těchto situacích je útěk zcela životaschopnou možností. Pokud můžete získat nějakou dýchací místnost, vybudovat štít, obnovit své zdraví a vrátit se k útoku, způsobuje to triumfální comeback. Pokud však budete uprchnout, udělejte to správně. Vaše energie je omezená, takže pouze Sprint, kde jste nejzranitelnější, a ujistěte se, že se držíte co nejvíce krytí. Nejdůležitější věcí však je, že nikdy nesmíte běžet v přímé linii. Pokud vás váš nepřítel již má v památkách, běh okamžitě způsobí snadný cíl. Strafe, sklouzněte a neustále skákejte, aby byl život mnohem obtížnější pro svého soupeře. Napsal Ryan Woodrow jménem GLHF.

Seznam

Fortnite: Všechna umístění dinosaurů Klombo a jak je používat

Zobrazit 3 položky