Štítky Fortnite Cog: Všechna umístění značek Fortnite Cog TAG | GGRECON, Fortnite Cog Tags Locations (Delta -One výzvy) – Vyzkoušejte tvrdé průvodce

Umístění značek Fortnite COG (výzvy Delta-One)

Chcete -li najít všechny ozubené značky, které potřebujete ve Fortnite, budete muset jít na logjam řezivo, posilované šachty a pod nedalekým mostem, abyste je našli. Potřebujete jen tři a najdete jeden na každém místě.

Štítky Fortnite Cog: Všechna umístění značek Fortnite

Shromažďování Fortnite Cog Tags je první úkol v Delta-One Quests. Úkoly Delta-One jsou součástí Fortnite X Gears of War (Gow) spolupráce a hráči, kteří je všechny dokončují, budou nadaní svazky XP a zdarma Gow-tematická odměna. Tato příručka projde vše Fortnite Umístění značek COG a další důležité informace týkající se úkolů Delta-One.

Štítky Fortnite Cog: Všechna umístění značek Fortnite

Fortnite-Cog-Tags-Locations-Map

 • Na poli severně od logjam dřevoryardu
 • Vedle havarovaného minekatu na severním konci Shifty Shafts
 • Jihozápadně od Shifty Shafts, pod mostem Behemoth
 • Severovýchodně od Daily Bugle, vedle schodů poblíž středu chrámu památky
 • Na ulici v Daily Bugle, východně od restartu
 • Vedle táboráku na malém ostrově východně od Camp Cudge
 • Skrytý v nějaké křovině vedle velkého stromu na malém rybníku východně od Sanctuary
 • Mimo malou chatu v severozápadním rohu Joneses
 • Severně od máslové stodoly, vedle skály a nějaké kaktusy na památku vyprahlých akrů
 • Mezi dvěma generátory v dominantě turbíny jižně od mastného háje

Navštivte tři destinace podle vašeho výběru z výše uvedeného seznamu a sbírejte značky Fortnite Cog, abyste dokončili výzvu.

 • S cílem maximalizovat tento bitevní průchod a odemknout kůži Fortnite Spider-Man? Podívejte se na našeho průvodce, jak vydělat XP Fast in Fortnite Kapitola 3.

Štítky Fortnite Cog: Delta-One Quests

Fortnite-Cog-tags-delta-one-quests

Shromažďování Fortnite Cog Tags je jen prvním krokem v sérii Delta-One Quest. Ve skutečnosti existuje celkem pět výzev. Úplný seznam Fortnite Úkoly Delta-One jsou následující:

 • Shromažďujte tři značky ozubeného kog
 • Přikrýt se za bariérou
 • Poškoďte nepřítele útokem na blízko
 • Sbírejte tři kusy trashball memorabilia
 • Poškoďte nepřítele brokovnicí

Většina z těchto dalších výzev je docela snadná a přímá, ale musíte sbírat Fortnite COG značky nejprve odemkne zbytek úkolů Delta-One.

Štítky Fortnite Cog: odměny

Fortnite-Cog-Tags-Crimson-Omen-Free-Reward

Shromažďování tří ozubených značek vám poskytne skvělých 20 000 xp směrem k vaší kapitole 3 – sezóna 1 Battle Pass. Ale ještě existuje více odměn, které je třeba získat. Fortnite Hráči, kteří dokončují všech pět úkolů Delta-One, získají slavnou částku 100 000 XP a Crimson Omen Spray. Spray Crimson Omen představuje klasický symbol z Gears of War série.

To zabalí vše, o čem je třeba vědět Fortnite Cog Tags a Delta-One Quests. Sbírejte tři Fortnite Ozvěny značky vydělat 20 000 XP a přejít k dalšímu kroku v úkolech Delta-One Quests.

Umístění značek Fortnite COG (výzvy Delta-One)

Ukážeme vám, kde najdete všechny značky Cog, které potřebujete k dokončení této výzvy ve Fortnite!

Podle: Shaun Savage – Vyslán: 9. prosince 2021, 10:02 MST

Představená umístění značek Fortnite COG

Fortnite právě spustil kapitolu 3: Sezóna 1 a nečekají na začátek přidáváním některých nových propagačních akcí do hry. Tohle je oslava válečných Gears, která bude mít k dispozici oblečení v obchodě s položkami. Pokud hledáte nějaké zdarma, nebudete odejít prázdnou ruku. Spray Crimson Omen můžete odemknout dokončením výzev Delta-One ve hře. S touto příručkou vám ukážeme přesně, kam musíte jít sbírat ozubené značky!

Nezapomeňte se podívat na naši stránku Fortnite Skins a podívejte se na všechny oblečení, které byly ve hře k dispozici! Máme také průvodce pro umístění thrashball memorabilia!

Cog Tags Challenge

Chcete -li najít všechny ozubené značky, které potřebujete ve Fortnite, budete muset jít na logjam řezivo, posilované šachty a pod nedalekým mostem, abyste je našli. Potřebujete jen tři a najdete jeden na každém místě.

Bylo by nejjednodušší dělat tuto výzvu v něčem jako Team Rumble, protože se nemusíte tolik starat o zabití. Můžete však také skočit do několika různých her a zacílit na každou z nich, když skočíte z autobusu.

Umístění značek COG Mapa ve Fortnite

Kredit HarryninetyFour za snímky obrazovky použité.

Štítky LOGJAM Lumberyard COG se nachází na dalekém severně oblasti a je těsně mimo silnici, která prochází poblíž umístění. Najdete to hned vedle balvanu, než opravdu vstoupíte na řezivo.

Logjam Lumberyard COG Tag Umístění

Značka ozubeného ozubeného ozubeného hřídele je na severním špičce oblasti a v některých skalnatých oblastech, která existuje na okraji.

Umístění posilovacích hřídelí

Nakonec se budete muset vydat na červený most a jít pod ním, abyste našli tuto značku Cog. Je to na základně jednoho z velkých sloupů, které drží most. Tato část řeky je to, co se živí do kořisti jezera na jih.

Umístění značky červeného mostu

To je vše, co potřebujete vědět o nalezení značek COG k dokončení této výzvy ve Fortnite! Více pokrytí hry najdete v části Fortnite na našem webu.

Příbuzný: Fortnite

Shaun Savage

Shaun Savage je zakladatelem a šéfredaktorem Try Hard Guides. Už více než 9 let pokrývá a píše o videohrách. Je absolventem Akademie Art University z roku 2013 s a.A. ve webovém designu a nových médiích. Ve své době si ráda hraje videohry, sleduje špatné filmy a tráví čas se svou rodinou.

Všechna umístění značek COG ve Fortnite Kapitola 3, sezóna jedna

Fortnite’s Druhá kapitola skončila dříve v prosinci. Vzhledem k tomu, že předchozí kapitola představovala napínavý příběh a úžasné kůže, třetí kapitola neměla na výběr, ale začátek silný.

Fortnite’s Kapitola třetí, sezóna One Battle Pass debutovala se Spider-Manem a nadací, kterou hraje The Rock. Jako by to nestačilo, hráči byli také vítáni s výzvami Delta-One jako součást Gears of War spolupráce.

Dokončení těchto výzev umožňuje hráčům odemknout exkluzivní odměny a první výzva na seznamu vyžaduje, aby shromažďovali značky ozubených Fortnite mapa.

Zde je místo, kde najdete všechny značky COG Fortnite.

 • Uvnitř budovy umístěné severně od Shifty Shafts
 • Nachází se v domě kolem orientační body turbíny jižně od mastného háje
 • Východně od svatyně, v malém rybníku
 • Nachází se na schodech mostu Behemoth, který je na jihu Shifty Shafts
 • Najdete ji kolem památky chrámu na sever od Daily Bugle
 • Nachází se uvnitř Strážné věže na malém ostrově, na který se nachází na východ od Camping Cudge
 • Skryté uvnitř malé budovy v denní bugle
 • Najdete ji kolem severu máslové stodoly, která se nachází ve vyprahlém památku Acres
 • Nachází se na sever od logjamského dřeva, na sněhovém poli
 • Nachází se na severu Joneses, kolem malé chaty

Po dokončení této výzvy budou hráči uděleni 20 000 XP a odemkněte další fázi questline Delta-One Questline. Sběr tří ozubených značek bude stačit k dokončení této výzvy.

Pokud chcete maximální bitevní průsmyk, abyste odemkli všechny skvělé odměny, které tato sezóna může nabídnout, musíte kromě Delta-One Questline dokončit další výzvy. Týdenní výzvy a milníky budou dva hlavní způsoby, jak shromáždit zkušenosti ve třetí kapitole, jedna sezóna.

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.